Sestřenice
16.03.2021 - 11:14
Erotické povídky a vtipy
Autor: Sexuh
   Přečteno: 2387x
Sestřenice
Sukýnka se jí vytasila do půli zadku, natlačila se na Filipa a zadek mu přitiskla do rozkroku. Filipovi okamžitě stál.

Filip byl hodný kluk. Jedináček, žil v rodiči v rodinném domě nedaleko Hodonína. Žili si normální spokojený život. Měl sestřenici. Docela vykutálenou. Byla o něco starší, první dítě měla už v osmnácti.


Ta žila na sídlišti jen pár minut jízdy od Filipa. Jako rozvedená matka, které bývalý žádné alimenty neplatí a jen střídá ženské a vězení, nemá téměř žádný majetek a přežívá od dávky k dávce. Tedy obrazně řečeno, miluje nakupování a to se s napjatým rozpočtem moc nemusí. To jí však nedělá vrásky.

Celé dny sedí u počítače, a když najde něco, co se jí líbí, pošle odkaz svým příbuzným. Své mamce, svému tátovi, ale třeba i Filipově mamince. Nikdy nezapomene dodat, že se blíží nějaké výročí, ať už narozeniny, svátek, Vánoce, Velikonoce, Valentýn a mnoho dalšího. A všichni ti jí to kupují, je to přeci rodina. Jen párkrát se stalo, že odmítli a byl oheň na střeše.

Takže všichni drží hubu a krok. Nezůstává pouze u dárků a nakupování. Samozřejmě nemá auto. Řidičský průkaz vlastní, když si ho dělala v osmnácti jako všichni ostatní, ale nikdy neřídila. A to jsou neustále nářky, že v Ikea je levný noční stolek, malá má vystoupení aerobiku ve Zlíně, potřebuje udělat velký nákup, který neunese, potřebuje odvést starý noční stolek a mnoho dalšího.

Filipa to štvalo, nejraději by ji neznal. Vlastně se mu takto znechutila až v okamžiku, kdy dostal řidičák. Asi vás napadla otázka, proč to Filip vlastně dělá. Protože nad vydařenou sestřenkou Ivetou drží ochrannou ruku Filipova maminka Dáša a ta vždy zpracuje Filipa nebo manžela Kamila.


eropovídka sestřenice bezpasaka.cz


Čas plynul dál, Filip už několik let pracoval. Byl spořivý a moc dobře věděl, co chce. Jeho plán byl našetřit tak velikou částku, aby mohl v Brně koupit byt, pronajmout ho a žít z pronájmu. Proč Brno? Jsou tam sice drahé nemovitosti, ale zároveň vysoké nájmy. A jako programátorovi se mu šetřit dařilo. Žil s rodiči, neměl auto ani jiný majetek, většinu mzdy dával na spoření. V 35 přesáhl naspořenou hranici tří milionů. Na této částce začínají byty v Brně. Začal tedy hledat.

V této době ho potkala tragédie. Rodiče měli autonehodu, při které zahynuli. Zdrcenému Filipovi se podařilo koupit byt a pronajmout ho. Jako jedináček zdědil veškerý majetek rodičů, další byt v centru Hodonína a rodinný dům, ve kterém žil. Nový byt byl již pronajatý, pokračoval tedy s pronájmem. Pronajal i část dvougeneračního domu, kde zůstal bydlet. V práci dal výpověď a uzavřel se do sebe. Žil z nájmů. Přestal používat mobil i počítač.

Celé dny se válel doma, vařil jen hotovky a koukal na televizi. Úplně se uzavřel před okolním světem. Nešel zkontaktovat jinak, než osobně nebo dopisem. Na domovní zvonek mnohdy nereagoval.

Iveta ho viděla naposledy na pohřbu jeho rodičů. Štvalo ji, že on nemusí nic dělat, žije si docela na vysoké noze a ona přežívá na suchých rohlících. Ivetina dcera Nikola už byla na gymplu, což přinášelo další a další výdaje. Filip si sice pořídil nové auto, moc s ním nejezdil a hlavně byl neustále nedostupný. Nejednou se ho Iveta pokusila navštívit u něj doma, na zvonek ale nikdo nereagoval, a když ji Filip uviděl přes okno, vždy se schoval na druhou stranu domu, aby ho neviděla.

Filipovi samotářský život docela vyhovoval. Ale chyběla mu ženská. Nejenom na sex, ale i na udržování pořádku, dům totiž vypadal jako staromládenecké doupě. Tuto situaci si brzy uvědomila Iveta. Pochopila, že se s ní nechce vidět, štvalo ji ale, že milovaná tetička jí neodkázala nic a připadala si poškozená, takže chtěla peníze zpět. Poslala za ním Nikolu, aby ho svedla.

Nikola byla hodná a milá holka. S mámou si moc nerozuměla a její plán jí nebyl při chuti. Proto doma slíbila, že za ním půjde. Toulala se po městě a nakonec vždy přišla domů, že jí Filip neotevřel. Rozzuřená Iveta Nikolu zaúkolovala, ať přesvědčí nějakou spolužačku, ať ho svede ona. Nikola doma lhala, že žádná do toho nechce jít, aniž by se vůbec zeptala.

sexy blondýna bezpasaka.cz


Iveta tedy vzala svůj osud do svých rukou a vydala se za bývalou spolužačkou Nikoly Vendulou ze základní školy, aby to udělala ona. Slíbila jí značnou provizi. Plán byl takový, že z počátku z něj bude tahat přes postel peníze a když to půjde, až bude plnoletá, vzala by si ho a při rozvodu by získala Filipův majetek, jen nesmí podepsat předmanželskou smlouvu. Vendula byla trošičku jednodušší, ale krásná blondýnka.

Veškerý volný čas trávila péčí o sebe a nakupováním sexy kousků oblečení. Líbilo se jí, když se za ní kluci otáčeli. V sedmnácti už byla dost zkušená, přišla o to ve čtrnácti a každého kluka měla jen chvilku, dokud byl ochotný platit, což Iveta z pomluv Nikoly věděla.

Vendula se hned druhý den vypravila k Filipovi na neohlášenou návštěvu. Nalakovala si nehty rudým lakem, natřela rty podobně tmavým odstínem, obula sandálky na podpatku a oblékla si kraťoučkou upnutou minisukni a krátký top s velkým výstřihem. Podprsenku i kalhotky nechala raději doma. Udělala jedno kolečko kolem domu, a když nabrala trochu kuráže, dlouze zazvonila. Filip vykoukl z okna, u dveří stála pohledná neznámá dívka, nebyl důvod ji nechat čekat.

Otevřel dveře, s úsměvem od ucha k uchu ji pozdravil a čekal, co si žádá. „Dobrý den,“ opětovala Vendula pozdrav.

„Nezlobte se na mě, že vás ruším, ale mému bráškovi nejspíš na vaši zahradu spadl model vrtulníku,“ vysvětlila Vendula.

„Aha, tak já se tam skočím podívat,“ řekl s úsměvem a začal zavírat dveře. Vendula se do dveří ještě vecpala a vstoupila až do předsíně, s koketným výrazem začala mluvit, aby ji Filip nestihl vyhodit:

„Tak to jste moc hodný. Bráchovi na něm moc záleží. On je ještě malý.“

Během povídání si začala rozepínat boty. Stála zády k Filipovi, nohy narovnané, v maximálním předklonu.

Sukýnka se jí vytasila do půli zadku, natlačila se na Filipa a zadek mu přitiskla do rozkroku. Filipovi okamžitě stál. Nakonec se narovnala s botami v ruce a opět začala mluvit:

„To já, abych vám to tady nezařádila.“ Filip tedy šel první a Vendula za ním.

U dveří na zahradu ho předběhla a podobně vyzývavě se obula, jen se netlačila na Filipa, který od ní měl odstup. Přišli na zahradu. Většinou trávník, pár stromů při plotu a pár záhonků.

„Tak tady to asi nebude,“ řekl Filip a začal Vendulu podezřívat, co u něj chce.

„Mně se zdá, že támhle,“ ukázala Vendula na jeden stromeček a běžela k němu.

I Filip ji následoval. Čapla si ke stromu, kolena nasměrovala k Filipovým očím a roztáhla nohy. Po očku ho pozorovala, když předstírala hledání. Filip měl poprvé možnost jednoznačně poznat, že nemá prádlo. Vendula ještě chvilku hledala, nakonec vstala a se slovy:

„Asi odletěl,“ se vydala k domu.

Opět se s co nejhlubším předklonem vyzula a boty odnesla do předsíně.

„Je strašné horko, že?“ řekla Vendula.

Filip něco zamrčel jako souhlas a polil ho pot ještě víc, než doposud.

„Nemohla bych ještě dostat sklenici vody?“ požádala Vendula.

„Jo, jasně,“ řekl Filip a vydal se do kuchyně, Vendula ho následovala.

Všechno chválila, jaké má krásné skleničky, hrníčky, kuchyň, obývák, nábytek. Filip trošku nechápal, všude měl hrozný binec. Přemýšlel, jak jí ještě jednou kouknout pod sukni. Vendula vzala sklenici a šla si sednout do obýváku. Stále zaskočenější Filip si taky načepoval vodu a šel za ní. Vendula seděla v křesle, nohy u sebe, chodidla na sedáku. Jen díky upnuté sukni toho moc neviděl.

„A vy tu bydlíte sám?“ zeptala se Vendula.

„Vedle jsou nájemníci,“ řekl Filip.

„Ale bez holky?“ odvážně se zeptala Vendula.

„Jo, bez holky,“ řekl trochu smutně Filip.

Vendula položila sklenici na stůl a rukou si potáhla sukni, aby ji Filipovi ukázala.

„A není to škoda?“ začala koketovat Vendula.

nahá blondýnka bezpasaka.cz


Filip nechápal. Nikdy po něm holky nešly, natož takto.

„Asi jo,“ řekl Filip. Vendula si vyhrnula sukni a roztáhla nohy.

Filip koukal, jako opařený.

„Líbí?“ tiše se zeptala Vendula.

„Moc,“ stručně řekl Filip. Vendula se na něj usmívala a vyčkávala.

„Proč to děláte?“ zeptal se Filip.

„A jo, budeme si tykat, jo? Já jsem Vendulka. Ty?“ řekla Vendula.

„Filip,“ odpověděl. „Tak to bychom měli a co teď se mnou?

Přeci mě nenecháš jen tak odejít,“ řekla Vendula.

„Nenechám,“ řekl rozrušeně Filip.

Vendula vstala, sukně jí zůstala u pasu. Přitiskla se k Filipovi, pohladila ho po vlasech a políbila. Filip se hned chytil, objal ji a líbal taky. Rukama po sobě šmátrali. Filip si sundal tričko a Vendula jen stáhla ramínka přes ramena a ukázala svá mladá prsa. Znovu se k sobě přitiskli a ještě divočeji pokračovali. Vendula si brzy vytáhla sukni nahoru a Filipovu ruku navedla mezi své nohy. Filip nadšením bez sebe položil Vendulu na gauč a olíznul ji. Zkušeně zasténala. Nenechala se ale dlouho.

Sedla si a šla mu pod tepláky.

„Vidím, že taky nenosíš prádlo,“ řekla těsně před tím, než si ho vrazila do krku.

„Jen doma,“ řekl uslintaný Filip.

Vendula kouřila, Filip se soustředit na to, aby se neudělal. Pochopila, že co do výkonu nic moc, proto přestala, lehla si a pohledem naznačila, že ho do ni má vrazit. Filip odběhnul pro kondom. Vrátil se už s nasazeným, prsty si ji připravil a vplul do ní. Vendula se tvářila rozkoší bez sebe. Než stihla předvést sehraný orgasmus, Filip byl hotový a vytáhnul ho povadlého. Sice nic moc, ale samozřejmě mu lichotila, jak byl skvělý.

Už pár minut po té se Filipovi opět prokrvil mozek a začal být podezíravý, proč to udělala, zazvonila u cizích dveří a rozdala si to s ním. Vendula pochopila, napsala mu na ruku své mobilní číslo, rychle se oblékla a bez zbytečných otázek a odpovědí s pusou na rozloučenou mu slíbila, že se někdy zase zastaví a odešla.

Filip na ni samozřejmě neustále myslel. Nikdy to s hezčí holkou nedělal. Ale nezavolal jí, neměl čím. Navíc jediné vysvětlení, které Filipa napadly, tak že buď se spletla a měla se pomilovat s někým jiným nebo to byla šlapka a zaplatili ji kamarádi. Jen nechápal, kteří, s nikým se neschází a žádné kamarády vlastně nemá.

Tři dny po návštěvě opět zvonek. Vendula. Filipovi se roztlouklo srdce a běžel otevřít.

„Ahoj,“ řekli současně.

„Proč jsi mi nezavolal? Já jsem čekala,“ řekla Vendula.

Filip koktal, nechtěl své myšlenkové pohnutky prozradit.

„Já se ti nelíbím?“ vyzvídala Vendula.

„Líbíš,“ řekl Filip.

„Zase nemám kalhotky, chceš se kouknout?“ řekla Vendula.

„Rád,“ řekl Filip.

Opět přestal logicky uvažovat a těšil se jen a jen na to. Vendy nechala sukni i s topíkem už v předsíni. Nahá si to kráčela po chodbě.

„Tak kde dneska, zase na té pohovce?“ ptala se Vendula.

Filipovi ukápla slina na tričko. Zkusí navrhnout malou změnu:

„Co bys řekla v kuchyni?“ Venduly se rozzářily oči: „Tak ty jsi takový divoch, jo? Proč ne,“ řekla se smíchem a vyskočila si na kousek linky, kde zrovna nebylo nádobí.

Filip stál naproti ní. Nohou mu stahovala tepláky. Pomohl jí. Vendula roztáhla nohy.

sex s blondýnkou bezpasaka.cz


Zahřál ji hrnec se špagetami, co si Filip před chvilkou udělal. Hrábla do něj a několik špaget si dala do pusy. Natáhla se pro kečup a stříkla si ho do krku. Potřísnila si i prsa a nohy. Koukla na Filipa. Ten bez váhání slízal nezbedný kečup a navzájem si zajeli jazyky do krku. Vendula ho nasměrovala do sebe. „Neboj, můžeš,“ řekla, když se ušil, že to chce bez ochrany. S drobnou nedůvěrou začal přirážet. Vendula Filipa jemně hladila po těle, chvílemi opatrně škrabkala.

Filip se tentokrát držel statečně. Vendula ho však kontrolovala a udělala se dřív, než Filip. Pro ni překvapivě doopravdy, bez svých hereckých zkušeností. Seskočila z linky, dokouřila mu ho a poctivě spolykala. Filip šel pro její oblečení. Když se vrátil, dveře na zahradu byly otevřené a Vendula venku, jen tak. Rychle za ní vyběhnul a přivedl ji zpět.

„Neblázni, uvidí tě nájemníci nebo sousedi,“ vyčinil jí Filip, který si alespoň obléknul tepláky.

„No a? Je to tvá zahrada, ne? Aspoň všichni uvidí, jakou máš kočku,“ řekla Vendula a s úplným klidem zašla zpět do domu.

Nikdo ji neviděl, nájemníci i sousedi byli v práci. Sedla si na kuchyňský stůl a započala se svou misí:

„Mám ale krásné nožičky, viď?“ Hladila se po nich a Filip souhlasil.

„Ale nemám co na ně, víš?“ vzdychla.

„Klidně je ukazuj, máš je krásné,“ zalichotil Filip. Jen se zasmála:

„To mám chodit bosky?“

„No to asi ne, to by byla škoda,“ řekl Filip.

„A přispěješ mi? Já bych si koupila nějaké krásné a ukážu se ti v nich,“ řekla Vendula.

Filip zaběhl pro peněženku a začal vytahovat tisícovku. Vendula se podívala, vytáhla z vedlejší přihrádky peněženky pětitisícovku a velice vřele poděkovala. Než Filip stihnul cokoliv namítnout, dodala, že si koupí i nějaké pěkné prádlo, aby nenastydla. Pak už se nezdržovala a co nejrychleji se snažila odejít.

Dle dohody se setkala s Ivetou a část výdělku jí dala. Ale i Vendula byla dost chytrá na to, aby nedala Ivetě dohodnutou polovinu, ale o něco míň.

Takto se to opakovalo několik měsíců. Někdy si Vendula opravdu pořídila něco na sebe, často ale Filipovi ukazovala obnošené kousky, co měla doma. A že bylo z čeho vybírat. Když se ochladilo, začala Vendula Filipa přemlouvat na luxusní dovolenou do teplých krajin. Ten na to neměl peníze. Měl majetek, ale ne volné prostředky na účtu. A Vendula sama o sobě byla dost veliká položka do rozpočtu.

V té době si Nikola povšimla pravidelnosti, kdy na prozvonění mamka někde na pár minut odběhne. V nestřežené chvíli se Nikola podívala na číslo, co ji prozvání. Porovnala ho se svým mobilem a ejhle, Vendula. Holky se roky neviděly. Když se Nikola chtěla sejít, Vendule bylo hned jasné, která bije. Prozradit takového sponzora není jen tak. Nikola tedy přemluvila kamaráda s řidičákem, aby Vendulu sledoval. Jezdila za Filipem. Nikola jako nezkažená prima holka napsala vzkaz a hodila ho Filipovi do schránky. Jakmile si to přečetl, okamžitě se s Vendulou rozešel.

Částečně to pomohlo zachránit rodinné vztahy. Filip se s Nikolou občas sešel, občas k němu přišla na návštěvu, samozřejmě tajně. S Ivetou už nepromluvil. I Nikola s ní mluvila čím dál tím míň, až se jen pár týdnů po osmnáctinám odstěhovala. Iveta si prý našla nového chlapa a má s ním dítě, tak třeba našla štěstí. Ale toho chlapa je mi upřímně líto.

 

© Bezpasaka.cz

odběr bezpasaka.czPřečti si další eropovídky:

Nadržená subinka

Farma zvířat

Poprvé v glory hole

Sex na sněhu

holka na sex v lese bezpasaka.cz

Zaujal Tě článek? Dej mu svůj LIKE. A poděl se s ostaními.

   Sdílej článek na fb
autor
Autor: Sexuh
Jsem docela normální čtyřiadvaceti letý kluk, co se o své vzrušující sny dělí na internetu.
Pro vložení komentáře k článku se přihlas nebo nejdříve zaregistruj.
b

Podobné články

Nové poznání slastí

14.04.2021 - 19:00

Pak pustil porno a začalo to dost bolestivě, domina tam dlouhou jehlicí propichuje ženě prsa skrz bradavky.

Zobrazit článek

Podcast Bezpasáka 17.díl: Jak se dostat do médií snadno a rychle

13.04.2021 - 08:00

Zajímá vás, jak si udělat promo bez velkých investic tak, aby vám sami novináři volali? Pak si poslechněte příběh Patrika Dudy, zakladatele Naughty Harbor.

Zobrazit článek

Podcast Bezpasáka 16.díl: O smyslu strategie v byznysu

08.04.2021 - 00:00

Mít strategii nebo nemít? Iva versus Kryštof.

Zobrazit článek

Středa, úklidu třeba

07.04.2021 - 06:00

Ale co, lusknutím prstu jsem byl opět nahej a v křesle si hrál s ocasem. Koukal jsem na videa, fotky, psal si na chatu a u toho masturboval a nikam nepospíchal, času jsem měl dost.

Zobrazit článek