Aférka s milfkou

Erotické povídky a vtipy

Aférka s milfkou

Napsala Laura

 

Vždycky se mi líbily o pár let starší holky. Karolíně, se kterou jsem prožil roční aférku, bylo ale o dost víc. Když jsme se seznámili, oslavila akorát 45 let. Náhodou jsem našel její inzerát na seznamce. Zaujala mě fotka krásné ženy v dokonalém spodním prádle. Zkusil jsem jí napsat. Odepsala mi a hned v prvním mailu dala jasně najevo, že hledá pouze jedno. Sex.

Rok plný kvalitního sexu

Sešli jsme se a hned po první schůzce bylo jasné, že nám to v posteli výrobně klape. Prožil jsem s Karolínou vášnivý roční románek, o kterém věděl jen můj nejlepší kamarád. Scházeli jsme se většinou jednou týdně v romantickém hotelu za Prahou. V zimě jsme spolu jeli na týden na lyže a na jaře na týden na Kanáry. 

Karolína pracovala jako vrcholová manažerka, byla vdaná a měla dvě dospělé děti. O svém soukromí nikdy nemluvila. Byla to inteligentní krásná žena, která byla vždy perfektně upravená a naše erotické schůzky měla jako ventil k náročné práci. Netajila se láskou k mladším mužům a pestrým sexuálním praktikám. Věděla co chce, jak to chce a uměla do dostat. Po roce jsem ji přestal bavit a našla si ještě o několik let mladšího milence. Já však ničeho nelituji, protože chvíle s ní byly nezapomenutelné. Rád vzpomínám hlavně na náš první sex.

sex s milfkou ero povídka bezpasaka.cz

První setkání

První schůzka se konala v restauraci hotelu, kam jsme poté pravidelně jezdili. Karolína mi napsala, jak si to představuje. Dáme si společnou večeři a pokud budou sympatie oboustranné, přesuneme se na pokoj. 

Přes den jsem si zašel k mému holiči, který se staral o můj plnovous i vlasy. Chtěl jsem na ni zapůsobit a taky jsem si chtěl prostě zapíchat. Neměl jsem stálou přítelkyni a sex už jsem neměla docela dlouho. Makal jsem 12 hodin denně a kromě posilovny jsem toho v tom období moc nestíhal.

Přišel jsem včas a Karolína už seděla u stolu. Poznal jsem ji hned. Byla drobná, štíhlá brunetka. Měla dlouhé pěstěné vlasy, rudé rty a na rukou krásné šperky. Podali jsme si ruce a od začátku večeře to mezi námi jiskřilo. Nebylo pochyb, že nás čeká něco víc. 

Po večeři a láhvi výborného červeného jsme se přesunuli na pokoj. Karolína navrhla, abychom se nejdříve vykoupali. Napustia velkou rohovou vanu a nalila do vody spoustu voňavé pěny. Navzájem jsme se pomalu svlékli. Už z jejích prvních doteků při svlékání se mi postavil. Vzala mi ho do rukou a se zájmem si mou chloubu prohlížela. Spokojeně se usmála a vlezla si do vany.

aféra a sex s milfkou bezpasaka.cz

Znovu a znovu na vrchol...

Poprosila mě o sklenku vína, já nám oběma nalil a vlezl jsem si k ní. Uvelebila se mi v náručí a nasměrovala mi ruce na prsa. Na svůj věk je měla pořád hodně pevná a krásná. Hladil jsem ji po prsou a jemně dráždil bradavky. Jednou rukou jsem ji po chvíli zajel mezi nohy. Nebránila se. Byla hladce vyholená a já jí začal masírovat klitoris. Zavřela oči a uvolněně vzdychala. Zajížděl jsem prsty do její jeskyňky a byl čím dál víc vzrušený. 

Musela cítit moji erekci na zádech a navrhla, ať se vyměníme. Opřel jsem se jí zády o prsa a ona mě začala pomalu honit. Bylo to nádherné. Vana plná teplé voňavé vody, výborné víno a můj penis v rukách ženy, která dobře věděla, jak na něj. Nikam nespěchala. Když cítila, že se blížím na vrchol, zastavila a po chvíli zase pokračovala. Na potřetí už mě dovedla až na vrchol a já vystříkal poctivou dávku semene rovnou do pěny vonící po růžích.

Vylezli jsme z vany, osušili se a dolili si víno. Karolína si lehla nahá na postel a já jí následoval. Hladil jsem ji po zadečku a za chvilku mi už zase stál. Vyšpulila na mě zadeček a já si nasadil kondom. Nebylo třeba žádné předehry. Byla krásně vlhká a připravená. Vklouzl jsem do ní a nechal ji pocítit svoje mladé mužství v celé své síle. Během chvíle dosáhla orgazmu. Prvního ze stovek, které následovaly v příštích týdnech a měsících. 

 

Chceš taky zažít vášnivé chvíle? Vyber si sexy dívku:

Kristýna z Olomouce, 27 let

Nella z Prahy, 41 let

Janička z Prahy, 28 let

Anita z Prahy, 25 let

 

      banner bezpasaka.cz   

 

porn banner bezpasaka.cz

 

banner holky na sex bezpasaka

© Bezpasaka.cz

Autor: 
Laura
Vstup na stránky je povolen pouze starším 18 let
Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem. Kliknutím na vstoupit souhlasíte s následujícími podmínkami.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.