Sex během menstruace? Ano! Větší rozkoš zaručena

Sex

Sex během menstruace? Ano! Větší rozkoš zaručena

Sex při menstruaci je ve většině partnerských vztahů tabu. Přitom je to ideální příležitost, kdy zažít v posteli (nebo ve sprše) něco nového, vzrušujícího a prohloubit pocit intimity. Věděli jste, že žena je během svých dní v oblasti vagíny (nejen, že:) daleko citlivější a vzrušivější? Takže odhoďte stud a přečtěte si, jak zažít ten nejlepší červený sex.

Napsala Číča

„Když jsem byla naposledy po dlouhé době u svého milence na návštěvě a když mi v průběhu večera začal rozepínat kalhoty a okusoval mi krk, upozornila jsem ho na tu smutnou zprávu, že nemůžu, protože jsem to dostala. Jako správná milenka jsem ho však ujistila, že se i přes to o něj dobře postarám. Ačkoliv si tohoto starání chvíli užíval s rukama za hlavou, netrvalo dlouho, chytil mě za vlasy a rukou opět sahal do kalhot. Zopakovala jsem mu, že nemůžu. „Na to ti kašlu!“ řekl a při pohledu na jeho nemilosrdný výraz jsem se spokojeně usmála a nějakou tu trochu krve přestala řešit.   

Pokud je po ruce sprcha a nejde o známost na jednu noc, já osobně s tím nemám žádný problém. Ani jsem mockrát nezažila, že by to vadilo nějakému mému partnerovi. Snad jen jednomu, který tvrdil, že mu v té době připadám jako raněné zvířátko. Přemlouvat bych si však nikoho nedovolila. Chápu, že je to pro někoho stále velké tabu a spíš bych ho tlačila do fackování, než do sexu při menstruaci. V každém případě si ho užívá celá třetina sexuálně aktivních lidí, takže červená ne vždy znamená STOP! Je ale potřeba si uvědomit, že na některé věci by se mělo v takových chvílích dbát."

Obsah:

Hygiena je více než nezbytná

sex během menstruace, krvavý sex, jak na něj - bezpasaka.cz

Menstruační krev ve spoustě lidí vyvolává pocit něčeho nečistého. Možná je to způsobeno tím, že v minulosti se menstruující ženy považovaly za nečisté a během svých dnů nemohly například pracovat. Tato krev ale vůbec není nečistá. Je to kombinace čisté krve a tkání, které tělo už nepotřebuje, takže v tomto ohledu opravdu není čeho se obávat.

Mimochodem, když už jsme u té historie, věděli jste, že zrzavým dětem bylo přisuzováno početí během menstruace, a proto byly považované za nečisté?

Hygienu je důležité dodržovat především proto, že děložní čípek je v té době malinko otevřený, takže jsou ženské pohlavní orgány náchylnější k infekci či přenosu pohlavních chorob více, než při běžném sexu. Navíc vagína během menstruace ztrácí svojí samočistící funkci. Doporučuje se tedy použít kondom, který zároveň zabrání otěhotnění. 

Početí během menstruace

sex během menstruace, krvavý sex, jak na něj - bezpasaka.cz 1

Mohlo by se zdát, že logicky při menstruaci nemůže dojít k oplodnění. Bohužel tomu tak ve skutečnosti není. Spermie dokáží přežít v pochvě i několik dní a některé ženy jsou plodné hned po menstruaci.

Pokud tedy nechcete zabřeznout, neriskujte a během menstruace v ochraně nepolevujte. Znám jednu dívku, která byla údajně počata během menstruace a je to magorka, která vidí duchy a vyvolává Satana, takže opravdu neriskujte. 

Zvýšené libido

Říká se, že ženy jsou během svých dnů nadrženější a dosahují rychleji orgasmu. Zároveň je orgasmus lepší a intenzivnější. Je to způsobeno tím, že pohlavní orgány jsou prokrvenější, tedy citlivější. Dále přispívají hormony, které, jak je známo, létají všemi směry. A možná za to může i tak trochu ten pocit zakázaného ovoce, konkrétně zakázaných jahod.

Když zrovna "nemůžete", chcete to nejvíc

Pokud oba dva odhodíte stud, má tato forma sexu více plusových bodů, než těch záporných. Tak například prý urychluje průběh menstruace a žena se jí dříve zbaví. Může za to působení sperma v děloze. Což se ale zase vylučuje s doporučením používat kondom. Takže pokud jste rebelové, co rádi riskují a na nějaká pravidla a doporučení nehledí, tak to můžete vyzkoušet, ale pšššt… já jsem vám to neřekla.

Když už nic jiného, můžete tímhle příslibem partnerku minimálně správně namotivovat, aby s vámi krvavý sex zkusila a zjistila, že je to vlastně super. Není totiž nic otravnějšího, než když se těšíte na dlouho očekávaný večer a tahle nežádaná návštěva vám vaše plány dokonale zkazí nebo přinejmenším znepříjemní. 

Výhody červeného sexu

sex během menstruace, krvavý sex, jak na něj - bezpasaka.cz 3

  • Sex během menstruace má potenciál prohloubení intimity mezi oběma partnery. To, že spolu zažijete situaci, kdy si navzájem dovolíte sdílet krvavé chvilky, vás intimně spojí o další stupeň. Přece jenom to není věc, kterou byste dělali na potkání s každým. Nebo alespoň u většiny lidí je tato záležitost spojená s důvěrou a zbavení, se ostychu. 
  • Další velkou výhodou je, že orgasmus uvolňuje v těle endorfiny, které odbourávají špatnou náladu, stres a vyvolávají pocit štěstí. Takže příště, až to nebude s vaší partnerkou k vydržení v důsledku PMS, vyzkoušejte něco jiného než čokoládu. Popadněte ji, ohněte a udělejte jí to jako nikdy. Ona bude uspokojená a spokojená a vy budete mít klid. Po nervózní příšeře se špatnou náladou nebude ani vidu ani slechu. 
  • Zároveň endorfiny pomáhají tlumit bolest. Takže pokud ta vaše trpí během menstruace křečemi v podbřišku, nebuďte sobci a pomozte jí. Jenom pozor na to, aby se jí během těchto dnů, a především v době bolesti, nezměnily choutky. I divoká dračice se může změnit na princeznu, která bude mít chuť na něžný a smyslný sex na místo tvrdého bušení. 
  • Sex během menstruace si můžete užít ve sprše, a to nejen, když chcete zabránit ušpiněnému prostěradlu nebo ručníku, ale také je možné si ho užít víc, než kdy jindy. Voda totiž smývá přirozené zvlhčení a tak sex ve vodě nebo ve sprše může drhnout a být spíš bolestivý než příjemný. Krev funguje jako lubrikant, takže si můžete slastně a nerušeně vychutnávat vodu, jak stéká po partnerčině sexy těle. 

Když však uvidíte, že i přes vaši nesobeckou snahu jí pomoct, nemá náladu a chuť na nic, respektujte to. Hoďte jí tu čokoládu a řekněte, že ji máte rád. 

Orální sex při menstruaci?!

Nic není nemožné. Pokud jste odvážný dobrodruh a nezastavíte se před ničím, můžete se do toho směle pustit. Doufejte, že partnerka dodržela před sexem správnou hygienu, zaměřte se pouze na oblast klitorisu a zvedněte partnerce nohy nahoru. Tím vám bude nakloněna gravitace a nemusíte se ničeho obávat. 

Pokud se však přece jen chcete pojistit před nechtěnou ochutnávkou, může si partnerka vzít na orální uspokojování tampon a budete doslova v suchu. 

Zároveň můžete využít jednoho z šikovných pomocníků, které se vám budou hodit i při samotném pohlavním styku a díky kterým téměř nebudete vědět, jaké období v měsíci je. 

Pomocníci pro (ne)krvavé milování

sex během menstruace, krvavý sex, jak na něj - bezpasaka.cz 4

Pokud se vám představa krve stále příčí, ale přesto byste se chtěli přestat omezovat s ohledem na menstruaci, máte na výběr z několika pomůcek.  

  • Speciální menstruační tampony – Můžete je sehnat v sexshopech, ale lepší je si je objednat přes internet, jelikož v kamenném obchodě za ně zaplatíte třikrát tolik. Jsou to takové malé houbičky bez provázku, takže zvenku není nic poznat. Jsou praktické, spolehlivé a ani vy ani partnerka je při styku necítíte. 
  • Menstruační kalíšek – je to jeden ze způsobů, jak řešit krvácení obecně a tento způsob se vám může hodit právě i když si chcete užít. Není to však stoprocentní a při sexu se kalíšek může pohnout na stranu a nějaká ta krev může proniknout. Pokud chcete zabránit trapasu a rozpakům, kupte si červené kondomy, na kterých případné malé množství krve nebude vidět. 
  • Pesar – V nejhorším případě se dá použít i klasický pesar, který zabrání krvi, aby se dostala za děložní čípek.

POZOR! Všechny tyto pomůcky, by měla partnerka Ihned po sexu vyndat a nenechávat je v sobě zavedené déle, než je nezbytně nutné. Mohl by nastat problém dostat je ven.

 

Mohlo by vás zajímat:

Úvod do světa fetišismu

Latex, sex a BDSM

Sex zezadu - objevte zvíře v nás

Erotické pomůcky 21.století - nové dimenze sexuálního potěšení

 

 

      banner bezpasaka.cz   

 

porn banner bezpasaka.cz

 

banner holky na sex bezpasaka

© Bezpasaka.cz

Autor: 
Číča
Vstup na stránky je povolen pouze starším 18 let
Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem. Kliknutím na vstoupit souhlasíte s následujícími podmínkami.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.