Sex doma aneb kde a jak se pomilovat?

13. ledna 2023 7:45
Rady/Tipy
Autor: LuPo
Sex doma aneb kde a jak se pomilovat?
ex doma je pro většinu lidí tím nejčastějším. Na jaká místa a polohy byste při něm neměli zapomenout? Vyzkoušejte je nejraději všechny a vneste do vztahu větší dávku vzrušení a experimentování. Inspirujte se!


Obsah:


Hurá do postele

sex doma kde a jak se pomilovat bezpasaka.cz

Je bezpochyby jasné, že nejvíce se sexu oddáváme doma. Na prvním místě, co se týče pocitu bezpečí a intimity, je postel v ložnici. Pokud je zde někdo z čtenářů, kdo má pocit, že se miloval někde víckrát než v posteli, prosím, napište nám, moc nás to zajímá. Výhody ložnice a zejména postele jsou zřejmé: ve většině případů (i v případě skoro všudypřítomných dětí) zůstává ložnice alespoň pozdě večer, v noci, či brzy ráno, místem potomstvu zapovězeným, zcela komfortním a tak i s možností zde zkoušet různé pozice.

Nicméně pokud nejste zrovna příznivci moderní gymnastiky, hadí žena nebo kung-fu bojovník, časem se asi vaše experimenty stejně ustálí na několika osvědčených pozicích, které doporučujeme střídat. A nezapomeňtee čas od času pořídit .

  • Misionářská - Klasika všech klasik. Žena leží na zádech s mírně či více roztaženýma nohama, muž leží či klečí mezi nimi. U ženy je možné podložení pánve například polštářem pro ještě hlubší pronikání penisu do pochvy. Výhodou je jistě poloha tváří v tvář, kdy je možné sledovat vzrušení svého partnera, v případě žen, které dosahují orgasmu zejména drážděním klitorisu, dochází buď k jeho tření mužovým podbřiškem nebo je možné současné dráždění rukou. Tato poloha umožňuje vzájemné líbání, dráždění prsou a bradavek.
  • Jezdecká neboli Na koníčka - Muž leží na zádech nejčastěji s nohama u sebe, žena sedí obkročmo na něm a je paní situace. Určuje si tempo, hloubku, jen musí dát pozor na to, aby to s rychlostí nepřehnala a partner neměl orgasmus příliš brzy. Muž ji může hladit po zadečku, líbat ňadra, opět je i tato poloha příjemná ve vzájemném pohledu do tváře milujících se partnerů. Alternativou je pozice, kdy žena na koníčku je čelem k nohám partnera a zády k jeho obličeji. Pro milovníky ženského pozadí, tzv. dolňáky, je rájem na zemi.
  • Zezadu neboli Na pejska - I tady si zejména dolňáci přicházejí na své. Poloha jasné mužské dominance umožňuje hlubokou penetraci při zachování dostatečného komfortu obou v páru. Pro ženy, které k dosažení orgasmu potřebují dráždění klitorisu, je trochu složitější, nicméně je možné dráždění partnerovou rukou nebo vlastní. Spousta mužů tuto polohu preferuje jako závěrečnou před vlastním vyvrcholením a zbožňuje výstřik na partnerčin zadeček. Obdobou této polohy je partnerka ležící na břiše, s nohama u sebe, pánev může být podložena např. polštářem, partner klečí obkročmo za ní. 
  • Z boku neboli Lžičková - Další z oblíbených „domácích“ postelových poloh je ta, kdy partneři leží na boku, žena vpředu a muž se tiskne k jejím zádům. Tato pozice umožňuje milování při velmi těsném tělesném kontaktu partnerů, je přitom velmi pohodlná a maximálně intimní pro oba milence. Umožňuje spoustu vzájemných doteků, polibků, hlazení a intimností celkově.


Na stojáka aneb v hlavní roli stůl či kuchyňská linka

sex doma kde a jak se pomilovat bezpasaka.cz 1

Asi bychom polohu ve stoje mohli zařadit mezi klasické polohy, nicméně už se rozhodně nejedná o polohu jednoduchou a zvládnutelnou kýmkoli bez využití vhodných pomůcek. A protože jsme se v tomto článku rozhodli zmapovat i jiná a leckdy méně tradiční místa milostných hrátek, než je jen postel, zvolna se dostáváme i do dalších míst našeho bytu, která se při vhodné konstelaci mohou stát němými svědky milování. 

  • Začneme u stolu či kuchyňské linky a právě oblíbené polohy ve stoje. Tato poloha láká spoustu párů, ne všichni si ale uvědomují právě vhodnost využití např. jídelního stolu či kuchyňské linky, kdy žena využije jejich podpěry pod svým zadečkem a může se tak zcela snadno otevřít vniknutí muže. Stačí, když jednu nohu položí buď právě na linku, stůl nebo nižší židli, zároveň díky pevné podpoře se nemusí bát, že by upadla i při divokém přirážení svého partnera, kterého tato poloha často skutečně dokáže rozvášnit na maximum. Pokud si žena chce odpočinout, může si na stůl či linku lehnout a partner dále pokračuje v milování ve stoje. Stejně tak lze tuto polohu modifikovat pro milování zezadu, kdy žena využívá podpory stolu či desky a přitom je pohodlně obšťastňována za ní stojícím mužem.
  • Židle. I ta nám doma může přinést spousty možností. Opět za předpokladu, že vlastníme alespoň jeden kus kvalitního zboží a nejedná se o rozviklanou a lehce se rozpadající plastovou židličku. Vyzkoušet můžete od klasické polohy tváří v tvář - kdy muž sedí klasicky na židli a žena si na něho nasedne obkročmo, i méně tradiční a náročnější polohu, kdy žena sedí na židli obráceně obkročmo - „objímá“ opěradlo a s mírně vyšpuleným zadečkem umožní muži přístup k její vagíně za předpokladu, že ten si klekne na podlahu za židli a do ženy pronikne zespodu. Poloha složitější na realizaci, ale pro oba partnery jistě velmi vzrušující už jen tím, že asi nebude na každodenním seznamu. A pánové, nezapomeňte polštářek pod kolena.


Tajemství koupelny

sex doma kde a jak se pomilovat bezpasaka.cz 2

Skoro každá koupelna většinou skrývá několik možností pro vášnivé milování. Bonusem je voda, která kromě hygieny (především při análním sexu) funguje i jako skvělý lubrikant těl a sexuálních orgánů.

  • Ne každá má k dispozici velkou vanu pro dva (s bonusem voňavé pěny, svíček a omezeného prostoru, který pevně spojí těla k sobě) a tak je nejčastěji využívaný sprchový kout (vyzkoušejte klasický sex ve stoje, kdy muž drží ženě jednu nohu zvednutou, případně ji drží za zadeček a ona ho objímá nohama za boky, a vhodná je i variace sexu zezadu, kdy se partnerka ohne a vyšpulí na muže zadeček). 
  • Zajímavé zpestření nabízí pračka, kdy zejména v době ždímání může být vítanou vibrační podložkou. Jen ten hluk není pro každého. 


Opusťte prostor vlastního bytu

sex doma kde a jak se pomilovat bezpasaka.cz 3

Jakýkoliv prostor či předmět, který dokážete využít pro své milování, může napomoci odbourání dlouhodobého partnerského stereotypu a být pro vzájemné soužití přínosem. Proto i když například bydlíte v paneláku či starším činžovním domě, není potřeba se omezovat pouze na prostor bytu. 

Pokud jste povahou odvážlivci, kdy vás trocha adrenalinu z možného odhalení dokáže rozvášnit mnohem víc, než pohodlí postele vlastní ložnice, jistě najdete spoustu dalších možností, kde si to rozdat – sklep, půda, stará sušárna, výtah,...

Štítky
Autor: LuPo

Rád sportuji. Rád chodím do divadla. Mám rád dobré jídlo a pití. Rád píšu. Mám rád erotiku a sex. Rád píšu na tento blog...

Celý život pracuji v reklamě, v poslední době zejména v oblasti on-line, podílím se na tvorbě webů, píši pro své klienty texty.

Podobné články

Sex v autě. Nevšední a vzrušující

4. ledna 2023 Robert

Zažijte vzrušující a nevšední sex v autě. Víme, jaké polohy v autě vyzkoušet, na co si v něm dát při sexuálních hrátkách pozor, abyste si odnesli pouze skvělý zážitek.

Zobrazit článek

Staň se alfa samcem. Jak svést každou ženu?

14. prosince 2022 Číča

Nejdřív musíte zjistit, jak nejefektivněji svádět. Co dokáže zapůsobit na první dobrou?

Zobrazit článek

Šukací stroje. Kompletní přehled fucking machines včetně vibrující historie

23. listopadu 2022 LuPo

Šukací stroje přináší rozkoš ženám i mužům. Poznejte jejich druhy a historii

Zobrazit článek

Sex podle horoskopu

9. listopadu 2022 Pavla

Jaká znamení se k sobě v posteli hodí? 

Zobrazit článek