Sex na posedu s cizincem

13.07.2021 - 12:48
Erotické povídky a vtipy
   Přečteno: 3254x
Sex na posedu s cizincem
Na chvilku se stydím sama před sebou. Takhle šukat s cizím chlapem. S dalším jeho přírazem už nemám myšlenky na nic. Celým tělem mi projede křeč a já mám orgazmus jako dlouho ne.

Jsem studentka vysoké školy. No, jestli studentka není moc přehnaný výraz. Spíš posluchačka, řekla bych. Je krásný slunečný den a ve zkouškovým období by člověk byl radši někde venku a ne nad knížkama.


Jelikož mi odpadla dnešní zkouška a já už jsem ve městě, tak přemýšlím, co dělat. Jít se učit do knihovny? Zajít si na kávu do kavárny? Byla by škoda být někde zavřená. Koupím si kávu s sebou a půjdu, kam mě nohy povedou. Třeba zažiji něco nového. Vzhledem ke slunečnému počasí doufám, že potkám alespoň pár koukatelných sporťáků. Protože pohled na cyklistu, co má své nádobíčko pěkně v nohavici, jo, na to se vždycky ráda podívám.

No jo, zase ty moje myšlenky, vidina velkého péra nenechává moji broskvičku chladnou. To protože už dlouho nic pořádného nezažila. Stačí, abych viděla sympatického chlapa, cítila jeho vůni a moje kalhotky vlhnou. Procházím se kolem cyklostezky a beru to parkem směrem k lesu. Vzpomínám si, že tady nedaleko byl posed. Moc lidí o něm neví. A ti, kteří ho znají, ho využívají spíš jako takovou menší rozhlednu. Jelikož tam není vidět z žádné cesty, tak to bude dobré místo na relax. Nebo taky na spoustu dalších věcí. Je rozhodnuto, vydávám se směrem k posedu.

sex na posedu bezpasaka.cz


Podívám se kolem. Vím, že tohle místo moc lidí nezná, ale co kdyby měl někdo stejný nápad jako já? Jo, už jsou tady zase moje myšlenky a představa jak jsem ohnutá o zábradlí a velký péro mi drtí mojí broskvičku. Jo, to by bylo... . Ano, kámoška má pravdu s tím, že jsem tak trochu, ehm, děvka... . Pššt, ale já to mám vážně moc ráda! Cestou po louce mám pocit, že tu nejsem sama. Tak nějak instinktivně se narovnám, vystrčím prsa, zatáhnu bříško. 

Mám jenom lehké letní šatičky, takže jsou moje prsa i bradavky pěkně vidět. Ve městě se po mě otočil nejeden chlap. To mi dělá sakra dobře, chci se líbit. Líbí se mi představa, že by chtěli moje tělo. Jakkoliv a kdekoliv. Vždyť já si taky představuju, jak svírám jejich žalud mezi rty a v dlani jim tisknu koule. Na chvíli je tak mám ve své moci. I když běžně, to je naopak, já jsem ta, co nad sebou potřebuje pevnou ruku. Koukám se kolem, ale nikde nikdo.

Kdo by tady taky byl. Ach jo. Jsem u svého cíle. Vylezu po schůdkách nahoru. Koukám na krajinu, dopíjím už studenu kávu. Nakláním se přes zábradlí, abych měla lepší výhled. Zespod najednou slyším zvuky, jako kdyby někdo lezl nahoru. To je divný, nikoho sem celou cestu nepotkala, tak kde by se tady tak rychle vzal? Srdce mi buší, kundička mi vlhne. Kdo to může sakra být? Snažím se vybavit, jestli jsem cestou někoho přece jen nezahlédla. Kéž by to byl nějaký chlap s pořádným pérem. Vybavila jsem si představu, co se mihla hlavou cestou sem.

sex na posedu bezpasaka.cz


Tak snad dneska nezůstane jenom u představy. Stojím u zábradlí, vzrušením sotva dýchám. Koukám do dálky a čekám. Během chviličky cítím horký dech na svém krku a v ten stejný moment pevný stisk na mých kozách. Šeptá mi do ucha:

„Buď ticho a hlavně se neotáčej, rozumíš, žádný otáčení.“

Hrubě mi mačká bradavky. Chci se cuknout, mám strach, vždyť nevím, kdo to je. Ale chtíč a adrenalin je silnější. Tak poslušně držím. Chci ho jak já, tak moje mokrá kundička. Stydět bych se měla, vždyť ho neznám. A to je právě ono. Chci, aby si mě vzal přes zábradlí jako tu poslední děvku. Chci být jeho poslušnou čubkou, co mu podrží, aby uspokojil svojí potřebu. Bez ptaní si vzal moji nadrženu kundičku.

V ten moment cítím ruku na zádech, které mě tlačí přes zábradlí. Druhou rukou mi vyhrnuje sukni a ve vteřině mám svoje promáčený kalhotky u kotníků.

„Drž, děvko,“ křikne.

A vší silou mi plácne přes zadek tak silně, že mi vyskočí kozy z výstřihu. Než se vzpamatuju, přistane druhá rána, zadeček mě pěkně pálí. Jenom hlesnu:

„Ještě!“ a šup, třetí a hned čtvrtý plesknutí.

Ano, takhle to mám ráda. Cítím, jak mi hrubě roztahuje půlky. Kundička mi teče proudem a on toho hned využívá a strká mi do ní rovnou několik prstů. Sténám a on mi jí prstí. Najednou přestane. A já cítím, že jeho prsty směřují k mému zadečku.


nahá holka v lese bezpasaka.cz


„Néééé, prosím, néééé!!!“ křičím, snažím se mu vyškubnout, ale má větší sílu.

Jsem přitisknutá na zábradlí. Kolenem mi roztahuje nohy od sebe, rukou se nekompromisně tlačí mezi moje sevřené půlky. Křikne:

„Drž, uvolni se, stejně si tě vezmu, vím, že to chceš.“

A najednou mi zajíždí prstem do zadečku. Stále nevím, jaký má péro, chci ho, chci jeho žalud nejenom do pusinky, ale i do kundičky pěkně nadoraz. Kundička mi teče čím dál víc. Šťávu z ní cítím až na stehnech. Pan neznámý se nabažil mého zadečku a bez váhání mi vrazil svoje tvrdý péro až na dno kundičky. Uhhhmm, má velký a pěkně široký péro. Jsem krásně plná. Užívám si, jak mi ji projíždí. Drží mě za boky a já jdu naproti jeho přírazům. To se mu evidentně líbí a začíná zrychlovat. Sténám čím dál hlasitěji. Chytá mi kozy, pevně je svírá a šuká pěkně tvrdě. Božeee, za chvílí budu.

Na chvilku se stydím sama před sebou Tahle šukat s cizím chlapem. S dalším jeho přírazem už nemám myšlenky na nic. Celým tělem mi projede křeč a já mám orgazmus jako dlouho ne. Kundička mi pulzuje a svírá jeho péro, které nemá do výstřiku daleko.

„Ty čubko, dodělej ho pusou, chci ho vykouřit.“

Poslušně si před něj klekám. A už mi tlačí žalud mezi rty. Mám ho až v krku. Mám s ním co dělat, jak je velký. Kouřím ho, jak nejlíp umím. I kdybych se teď chtěla podívat, kdo to vlastně je, tak nemůžu, rukama mi drží hlavu. Přiráží mi do pusy a během chviličky mu péro pěkně cuká a už mi stříká hluboko do krku. To miluju. Všechno to poslušně polykám. Zůstávám klečet ze zavřenýma očima, slyším zapínání pásku a vrzaní schodů. Mám možnost se přes zábradlí podívat, kdo to byl. Udělám to?

 

 

banner eshop bezpasáka sex doll bezpasaka.cz banner Nicol naughty harbor bezpasaka.cz

porn banner bezpasaka.cz

© Bezpasáka

Zaujal Tě článek? Dej mu svůj LIKE. A poděl se s ostaními.

   Sdílej článek na fb
autor
Narodila jsem se v roce 1989 ve znamení Vodnáře. V současnosti se živím jako copywriterka na volné noze. Mé články a příspěvky najdete na webu Erotikon.info, na jedinečném blogu Bezpasáka a na LinkedInu. Žiji v Praze a ve volném čase nejraději chodím na procházky se svým psím kamarádem, dám si sklenku dobrého červeného vína a shlédnu kvalitní erotický film.
Pro vložení komentáře k článku se přihlas nebo nejdříve zaregistruj.

Podobné články

Mažoretka

28.07.2021 - 00:00

Jedním plynulým pohybem jsem zahájil kéž by nekonečný maraton pravidelných pohybů, hlasitých vzdechů, sténání, vulgárního povzbuzování...cítím, jak mě kundou svíráš, je úzká a přitom důkladně promazaná. Prstem zkusím slinami zmáčený zadeček, úzký, ale povolený... Jemný a lákající hloubkou zakázaného... Prsty vytahuji a dávám Ti je očichat a olízat, vsaješ a užíváš si vůni análu i píči a já s Tebou, protože tě ihned na ty pomazané a zmáčené rty líbám.

Zobrazit článek

Zámecká průvodkyně

28.07.2021 - 06:00

Vytáhnul ho ven. Nevím, zda v té době panstvo provozovalo orální sex, já ho ale jako moderní holka začala kouřit.

Zobrazit článek

Poslušná realitní makléřka

21.07.2021 - 06:00

Plácnul jsem ji přes holé půlky, až lehce zakňourala. Šperk jsem lehce povytáhl a vrazil zpět do prdelky. Nastavila se ještě víc.

Zobrazit článek

Rande na pokračování II

27.07.2021 - 19:15

Nabírám na prsty kundí šťávu a dávám ti je olízat, lačně je vysaješ a hned se se mnou líbáš… Cítím tvoji kundu z prstů, rajcuje mě to, čůráka mám tvrdého jak skálu, hrdě trčí, honíš ho, přetahuješ kůžičku, občas se na mě podíváš tím svým nevinným pohledem.

Zobrazit článek
×

Měj přehled o novinkách!

Buď mezi prvními, kdo ví o nových holkách a novinkách na webu. Odebírej nejčerstvější informace! 

Odebírat novinky