Sex na sněhu

28.05.2021 - 11:53
Erotické povídky a vtipy
   Přečteno: 825x
Sex na sněhu
A je to tu. Kluci se s úsměvy od ucha k uchu konečně shodli. Prohlížím si holku, kterou mi vybrali. Sedí na baru s kamarádkami. Vypadá na první pohled celkem obyčejně. 

A je to tu. Kluci se s úsměvy od ucha k uchu konečně shodli. Prohlížím si holku, kterou mi vybrali. Sedí na baru s kamarádkami. Vypadá na první pohled celkem obyčejně. 

 

Každý rok vyrážíme s kámošema na hory. Je to naše tradice už od střední. Letos se nás sešlo sedm a od začátku bylo jasný, že o zábavu nebude nouze. Přes den budeme na lyžích a na prknech brázdit zasněžené svahy, večer kecat o životě, popíjet a balit holky. 

Hned první den jsme si dali na sněhu pořádně do těla. Večer jsme si objednali v místní restauraci pořádnou večeři a začali se rozhlížet po holkách. Každý rok jsme hráli takovou hru. Vylosovali jsme jednoho z nás a tomu jsme pak vybrali holku, kterou musel sbalit. Když se mu to povedlo, mohl pro nás vymyslet nějaký praštěný úkol.

Letos jsem si poprvé “černého Petra” vylosoval já. Unavený, s plným břichem a pivem v ruce jsem čekal, jakou slečnu mi ti koumáci vyberou. Cíl je jasný a vždy stejný. Holku sbalit, užít si pořádnou líbačku (minimálně) a jako důkaz předložit fotku v mobilu a telefonní číslo na danou “výherkyni”. To vše do 24 hodin od startu. 

Někdy kluci vybrali schválně nějakou tlustou ošklivku, někdy zase top výstavní modelínu. Oba případy měly své pro a proti. Která asi letos vyjde na mě?

Sexy holka na baru


A je to tu. Kluci se s úsměvy od ucha k uchu konečně shodli. Prohlížím si holku, kterou mi vybrali. Sedí na baru s kamarádkami. Vypadá na první pohled celkem obyčejně. Plnoštíhlá, prsa ani velká ani malá, hnědé mikádo. Začínám vymýšlet balící taktiku…

Tak tohle bylo snadný. Hezký vtipný řečičky, pár drinků a za hodinu už koukáme na hvězdy se svařákem v ruce. Sami. 

banner naughty harbor bezpasaka.cz

Jmenuje se Lenka. Je to normální holka, která má už dost upito a je s ní sranda. moc se mi líbí její zelené oči. Cítím, že se jí líbím a tak se ani neptám a začínám ji líbat. Vášnivě mi to  opětuje. Tak, teď ještě fotku. Hotovo. Telefonní číslo mi dává s úsměvem. To by bylo. Pánovi v mých kalhotách se to ale nezdá. Líbačka mě nakopla víc, než bych chtěl. 

Beru Lenku kolem pasu a znovu ji líbám. Nebrání se. Za ruku ji vedu za dům, kde jsem si všiml přístřešku na dřevo. Líbáme se a je víc než jasné, že po sobě toužíme. Shazujeme ze sebe bundy a oba si sami stahujeme kalhoty. Chceme to úplně stejně. Tohle se mi tedy ještě nestalo. 

Sex na sněhu


Lenka se otáčí, špulí na mě zadeček a jednou rukou si mě přitahuje k sobě. Jsme oba připravení. Pomalu zajíždím do její jeskyňky. Je tak nádherně úzká, vlhká a teplá. Nořím se do ní a cítím se jako král. Přirážíme, jdeme si naproti a nahlas vzdycháme. Je nám úplně jedno, jestli nás někdo uslyší nebo uvidí. 

Chci, aby se udělala, a tak jí masíruji klitoris jak nejlépe umím. Za chvilku cítím její šťávu stékající po stehnech. Vyndavám ptáka, otáčím ji čelem k sobě a stříkám na tu její krásnou kundičku. Líbáme se a kdybych mohl, a mráz a ejakulace mi nescvrkli penis, rozdali bychom si to určitě hned znovu. 

Záchranář horské služby


A jak to dopadlo? Během pobytu na horách jsme si to rozdali ještě několikrát a já se nemohl dočkat, až jí po návratu domů zavolám. Zamilovali jsme se do sebe a ve vztahu i v posteli nám to klape už 3 roky. 

Díky kluci!

 Mohlo by tě zajímat:

Blondýnka Nella z Prahy

Svůdná Jana z Vysokého Mýta

Tmavovláska Ria z Brna

Zkušená Katka z Olomouce

 

banner vánoce bp bezpasaka.cz

 

 banner Nicol naughty harbor bezpasaka.cz

 

banner holky na sex bezpasaka.cz

 

porn banner bezpasaka.cz

 

© Bezpasaka.cz

Zaujal Tě článek? Dej mu svůj LIKE. A poděl se s ostaními.

   Sdílej článek na fb
autor
Narodila jsem se v roce 1989 ve znamení Vodnáře. V současnosti se živím jako copywriterka na volné noze. Mé články a příspěvky najdete na webu Erotikon.info, na jedinečném blogu Bezpasáka a na LinkedInu. Žiji v Praze a ve volném čase nejraději chodím na procházky se svým psím kamarádem, dám si sklenku dobrého červeného vína a shlédnu kvalitní erotický film.
Pro vložení komentáře k článku se přihlas nebo nejdříve zaregistruj.

Podobné články

Mažoretka

28.07.2021 - 00:00

Jedním plynulým pohybem jsem zahájil kéž by nekonečný maraton pravidelných pohybů, hlasitých vzdechů, sténání, vulgárního povzbuzování...cítím, jak mě kundou svíráš, je úzká a přitom důkladně promazaná. Prstem zkusím slinami zmáčený zadeček, úzký, ale povolený... Jemný a lákající hloubkou zakázaného... Prsty vytahuji a dávám Ti je očichat a olízat, vsaješ a užíváš si vůni análu i píči a já s Tebou, protože tě ihned na ty pomazané a zmáčené rty líbám.

Zobrazit článek

Zámecká průvodkyně

28.07.2021 - 06:00

Vytáhnul ho ven. Nevím, zda v té době panstvo provozovalo orální sex, já ho ale jako moderní holka začala kouřit.

Zobrazit článek

Poslušná realitní makléřka

21.07.2021 - 06:00

Plácnul jsem ji přes holé půlky, až lehce zakňourala. Šperk jsem lehce povytáhl a vrazil zpět do prdelky. Nastavila se ještě víc.

Zobrazit článek

Rande na pokračování II

27.07.2021 - 19:15

Nabírám na prsty kundí šťávu a dávám ti je olízat, lačně je vysaješ a hned se se mnou líbáš… Cítím tvoji kundu z prstů, rajcuje mě to, čůráka mám tvrdého jak skálu, hrdě trčí, honíš ho, přetahuješ kůžičku, občas se na mě podíváš tím svým nevinným pohledem.

Zobrazit článek
×

Měj přehled o novinkách!

Buď mezi prvními, kdo ví o nových holkách a novinkách na webu. Odebírej nejčerstvější informace! 

Odebírat novinky