Sex na sněhu

Erotické povídky a vtipy

Sex na sněhu

Každý rok vyrážíme s kámošema na hory. Je to naše tradice už od střední. Letos se nás sešlo sedm a od začátku bylo jasný, že o zábavu nebude nouze. Přes den budeme na lyžích a na prknech brázdit zasněžené svahy, večer kecat o životě, popíjet a balit holky. 

Hned první den jsme si dali na sněhu pořádně do těla. Večer jsme si objednali v místní restauraci pořádnou večeři a začali se rozhlížet po holkách. Každý rok jsme hráli takovou hru. Vylosovali jsme jednoho z nás a tomu jsme pak vybrali holku, kterou musel sbalit. Když se mu to povedlo, mohl pro nás vymyslet nějaký praštěný úkol.

Letos jsem si poprvé “černého Petra” vylosoval já. Unavený, s plným břichem a pivem v ruce jsem čekal, jakou slečnu mi ti koumáci vyberou. Cíl je jasný a vždy stejný. Holku sbalit, užít si pořádnou líbačku (minimálně) a jako důkaz předložit fotku v mobilu a telefonní číslo na danou “výherkyni”. To vše do 24 hodin od startu. 

holka na sex na sněhu bezpasaka.cz

Někdy kluci vybrali schválně nějakou tlustou ošklivku, někdy zase top výstavní modelínu. Oba případy měly své pro a proti. Která asi letos vyjde na mě?

A je to tu. Kluci se s úsměvy od ucha k uchu konečně shodli. Prohlížím si holku, kterou mi vybrali. Sedí na baru s kamarádkami. Vypadá na první pohled celkem obyčejně. Plnoštíhlá, prsa ani velká ani malá, hnědé mikádo. Začínám vymýšlet balící taktiku…

Tak tohle bylo snadný. Hezký vtipný řečičky, pár drinků a za hodinu už koukáme na hvězdy se svařákem v ruce. Sami. 

Jmenuje se Lenka. Je to normální holka, která má už dost upito a je s ní sranda. moc se mi líbí její zelené oči. Cítím, že se jí líbím a tak se ani neptám a začínám ji líbat. Vášnivě mi to  opětuje. Tak, teď ještě fotku. Hotovo. Telefonní číslo mi dává s úsměvem. To by bylo. Pánovi v mých kalhotách se to ale nezdá. Líbačka mě nakopla víc, než bych chtěl. 

Beru Lenku kolem pasu a znovu ji líbám. Nebrání se. Za ruku ji vedu za dům, kde jsem si všiml přístřešku na dřevo. Líbáme se a je víc než jasné, že po sobě toužíme. Shazujeme ze sebe bundy a oba si sami stahujeme kalhoty. Chceme to úplně stejně. Tohle se mi tedy ještě nestalo. 

povídka sex na sněhu bezpasaka.cz

Lenka se otáčí, špulí na mě zadeček a jednou rukou si mě přitahuje k sobě. Jsme oba připravení. Pomalu zajíždím do její jeskyňky. Je tak nádherně úzká, vlhká a teplá. Nořím se do ní a cítím se jako král. Přirážíme, jdeme si naproti a nahlas vzdycháme. Je nám úplně jedno, jestli nás někdo uslyší nebo uvidí. 

Chci, aby se udělala, a tak jí masíruji klitoris jak nejlépe umím. Za chvilku cítím její šťávu stékající po stehnech. Vyndavám ptáka, otáčím ji čelem k sobě a stříkám na tu její krásnou kundičku. Líbáme se a kdybych mohl, a mráz a ejakulace mi nescvrkli penis, rozdali bychom si to určitě hned znovu. 

A jak to dopadlo? Během pobytu na horách jsme si to rozdali ještě několikrát a já se nemohl dočkat, až jí po návratu domů zavolám. Zamilovali jsme se do sebe a ve vztahu i v posteli nám to klape už 3 roky. 

Díky kluci!

 

© Bezpasaka.cz

Staň se i ty tvůrcem/autorem blogu Bezpasaka.cz. Baví Tě psát a sex je tvoje oblíbené téma? Napiš...

Přečti si další erotické povídky nebo zažij vlastní sexuální dobrodružství:

Blondýnka Nella z Prahy

Svůdná Jana z Vysokého Mýta

Tmavovláska Ria z Brna

Zkušená Katka z Olomouce

 

 

Autor: 
Laura Panská
Vstup na stránky je povolen pouze starším 18 let
Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem. Kliknutím na vstoupit souhlasíte s následujícími podmínkami.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.