Sex s mrtvou láskou

11.07.2021 - 18:19
Erotické povídky a vtipy
Autor: Sexuh
   Přečteno: 4663x
Sex s mrtvou láskou
Bylo to těžké, ale po zápolení se mu podařilo ji dostat ven z hrobu. Ucítil velice intenzivní a nepříjemný posmrtný zápach. I když se ošil, vzrušilo ho to. Sám nevěděl, jestli ho víc vzrušoval zápach nebo pohled na Vendulu.

Kryštof poprvé Vendulu uviděl v jídelně na střední škole. Sice nebyli ve třídě, ale škola nebyla až tak veliká, aby se občas neviděli. A jídelna se zdála být ideální, měli obědy ve stejnou dobu. Byla to láska na první pohled. Tedy na první pohled Kryštofa, Vendula ani nevěděla, že existuje.


Pozor! Povídka obsahuje prvky nekrofilie a násilí.


A tak se vídali celé čtyři roky. Tichý Kryštof ji nikdy neoslovil, nevěděl jak. A jak plynul čas, skončili školu a hrozilo, že se už neuvidí. Možná by na ni Kryštof zapomněl, co sejde z očí, sejde i z mysli. To by ale shodou náhod nesměla Vendula začít pracovat v supermarketu. I Kryštof začal pracovat a i když neměl tento obchod cestou, rád si každý den zašel na nákup, protože uvidět Vendulu byla touha a když u ní mohl platit nebo se zeptat, kde mají třeba propisky, byl to úspěch.

Splněný sen to nebyl, tím bylo s ní chodit a spát. To šlo ale velmi těžce, když ona nevěděla, že existuje a on byl v beznadějné situaci. Tak to fungovalo několik let. Vendula od střední chodila s Lukášem. To Kryštofovi trhalo srdce a ne jednou vymýšlel plán, jak se ho zbavit.

Vždy se pak ale uklidnil, protože když je s ním šťastná, přeci jí neublíží a byl schopný se s tím ve prospěch jejího štěstí smířit. Jednou ji ale tři dny po sobě v obchodě neviděl. Mohla být nemocná, mít dovolenou nebo jen jinak směny. Jenže právě před čtyřmi dny se stala pár kilometrů odsud tragická nehoda motorkáře, který nezvládl řízení a přejel do protisměru, kde se srazil s autem.

A měl i spolujezdkyni. Samozřejmě média neuvedla jména, ale věk odpovídal na Lukáše a Vendulu. A když mamka Lukáši vykládala, že prý ta holka byla prodavačka v Lukášovým oblíbeným obchodu, bylo to jasné. Další den si přivstal a cestou do práce se stavil u vývěsky s partem.

Byl raněný, srdce mu bušilo. Byla to Vendula a Lukáš. Lukáše mu líto nebylo, ba naopak. Vyčítal si, že připustil, aby chodila s takových frajírkem, který ji zabil. Až do pohřbu to pro něj bylo velmi těžké. Na smuteční obřad se neodvážil jít. Nevěděl, jestli o něm náhodou její rodina neví, že za ní chodil. Proto se potuloval kolem hřbitova a až přišel průvod, vše pozoroval z povzdálí.

sex s mrtvolou nekrofilní láska bezpasaka.cz


Pak hrobníci hrob zakopali a Lukáš se odvážil přijít rozloučit blíž. Dva dny a dvě noci probrečel a vyčítal si, že ji neoslovil. Byl to citlivý a nešťastný kluk. Třetí noc naložil nějaké nářadí a další věci do auta a kolem půlnoci vyrazil. Auto zaparkoval u zadní hřbitovní brány.

Poslední metry jel raději bez světel. Vystoupil a rozhlížel se po hřbitově a okolí, jestli je tam skutečně sám. Svítilo tam mnoho svíček, ale pohyb žádný. Proto zamknul auto, nasadil si čelovku, přes branku přehodil lopatu a igelitovou tašku a nakonec ji sám přelezl. Přišel k hrobu Venduly a znovu se opatrně rozhlížel po okolí. Když si byl jistý, že nikde nikdo není, pomalu dal na stranu svíčky, přenesl věnce, vzal lopatu a začal kopat.

Bylo to vcelku hlučné, do okolního ticha se rozléhalo každé kopnutí. Kopal dlouho. Střídavě se rozhlížel, protože se bál, pak si dával přestávky a pil, protože se do kopání pustit s vervou a brzy byl vyčerpaný. Po dvou hodinách byl u rakve. Menší lopatkou odebrat hlínu i po stranách. Viděl celou hnědou rakev. Po stranách odšrouboval šrouby a odjistil víko. Nebyl ho schopný sejmout, protože na něm stál. Proto si ještě vykopal kousek, aby ho dokázal vytáhnout.

Bylo těžké, ale po zápolení se mu podařilo ho dostat ven z hrobu. Ucítil velice intenzivní a nepříjemný posmrtný zápach. I když se ošil, vzrušilo ho to. Sám nevěděl, jestli ho víc vzrušoval zápach nebo pohled na Vendulu. Měla na sobě kostýmek a ponožky.

Byla značně dobitá, po celém těle měla různé oděrky a po pitvě sešitou hlavu bez části vlasů. Na pohřbu se z tohoto důvodu ani rakev neotvírala. Kryštof ji hladil po vlasech a díval se na ni. Pak jí zmáčknul prsa a hrál se s nimi přes halenku. Byla studená. Podprsenku neměla, rozepnul jí několik knoflíčků a zajel rukou na holé ňadro. Hrál si s bradavkou, mačkal ji.


Milování s mrtvou


Měla prsa tak akorát do ruky, takže je pořádně chytil a zmáčknul. Následně druhou ruku provléknul skrz díru a hrál se i s druhým prsem. Jak se pod halenkou neustále hrál, tak zjistil, že halenka je na zádech rozstřižená. Takže ji dokázal svléct a stáhl ji jen z rukou. Poprvé jí bradavky ulíznul. Byly ledové. Proto na ně několikrát dýchnul, aby je zahřál. Bez většího úspěchu. Lehl si na ni, rukou jí otevřel pusu a políbil ji. Byla ledová a suchá. To se Kryštofovi nelíbilo.

A tak jí do úst několikrát plivnul, aby ji zvlhčil a konec konců i zahřál. Nakonec si naslinil prst a potřel jí rty. Pak do ní zajel jazykem a líbal ji. K jejímu jazyku se téměř nedostal, a protože Vendula žádnou reakci nedělala, moc ho to nevzrušovalo. Divoce jí masíroval prsa a doufal, že se zahřejí. Postupně ji líbal po celém těle až k pupíku. Sáhl ze spodní strany stehen, ale kalhoty rozstřihnuté nebyly. Rozepnul knoflíček a strčil pod ně ruku. Byla naostro. Dotýkal se její holé kundičky. To ho znovu vzrušilo.

Ruku vytáhl, rozepnul zip a začal stahovat kalhoty. Stáhnul je až pod kolena. To mu stačilo k tomu, aby jí dokázal roztáhnout nohy do strany, co to jen rakev dovolila. Plivnul jí na rozkrok a projel po ní rukou ze spodu k vrchu. Prstem zajel i do ní, ale nebylo to ono. Proto vylezl z hrobu a po ujištění, že ho stále nikdo nevidí, se svlékl a nechal si jen boty, do ruky vzal hřejivý lubrikační gel a znovu skočil do hrobu.

Dvěma prsty jí co nejvíc roztáhl dírku a nalil do ní tolik gelu, až samovolně vytékal. Prsty ho začal vmasírovávat co nejhlouběji. Pak si znovu pomazal prsty gelem a ještě jednou ji začal prstit. Když byl spokojený a hřejivý gel zvýšil teplotu alespoň jeho prstů, nalil si ho do dlaně a důkladně namazal i svého ptáka.

sex s mrtvolou nekrofilní láska bezpasaka.cz 14


Chvilku ho honil, a když nabral dost kuráže, pomalu ho začal zasouvat. Šlo to vcelku snadno. Byla dost namazaná a již jí nefungovaly svěrače. Po třech tempech ho i ji ještě jednou namazal a znovu zasunul. Už byl spokojený. Zbytkový gel na jeho dlaních mu dával pocit tepla. Ležel na ní, gelem jí potřel i rty a střídal divokou soulož s líbání a laskáním bradavek. Téměř nulové sevření jeho přirození a množství gelu ho však nevzrušovalo.

Proto se rozhodl o orální sex. Otočil se a snažil se o polohu 69. Její hlava ale byla blízko stěny a nebylo jednoduché ho do ní strčit. Proto nedokázal dělat plnohodnotnou 69, ale střídal, kdy ji lízal dole a kdy se snažil o kouření z její strany.

Zafixoval jí ústa tak, aby byly otevřené a jen jí ho strkal do krku. A to do okamžiku, kdy povolila a ústa se za zavřela. S třením jejich zubů ho vytáhnul a pokračoval v lízání. Byla dobře promazaná a líbilo se mu to víc, než běžná soulož. Jen odezva byla nulová a šance na její orgasmus taky. Proto se rozhodl to zakončit a udělat se. Znovu ho do ní vrazil, tentokrát bez mazání a jel, co mu síly stačily. Už tak kluzká nebyla. To mu přinášelo větší potěšení.

Dal její nohy co nejvíc k sobě a držel je tak svými koleny. Takže byla užší a nedlouho na to ji vystříkal mohutným orgasmem. Napustil ji jako láhev sodovky. Nějakou dobu v ní zůstával a až bylo všechno v ní, vytáhnul ho a čekal, co vyteče.

Nevyteklo nic. Vadnul mu. Uvědomil si, že to bylo naposledy, co ji vidí, co si na ni může sáhnout. Proto se rozhodl, že si vezme z této akce suvenýr. Veškeré její oblečení. Halenka už byla nahoře. Zvednul jí nohy, stoupnul si a svléknul kalhoty. Pak vyhodil z hrobu i ponožky. Zneužitou a nahatou ji tam nechal. Pohladil ji po vlasech, naposledy do ní strčil tři prsty a trošku ji prstil.

Nakonec vylezl, obléknul se a víko jen hodil do hrobu. Bylo už dost hodin. Hod vyvolat mohutnou ránu. Hřbitov ale byl mimo centrum na samotě. Byla nízká pravděpodobnost, že by to někdo slyšel. Všechny ukořistěné věci dal do tašky, vzal lopatu do ruky a začal ji zakopávat. Dopad hlíny na víko se rozléhal do okolí. Už ale pospíchal, bylo po všem a bylo potřeba zahladit stopy. Za hodinu celý zpocený hodil poslední lopatu hlíny.

Na hromadu naházel věnce a přisunul k pomníku svíčky. Zkontroloval, zda nic nezapomněl, sebral lopatu s taškou, přehodil to přes plot a přelezl ho. Vše naložil do auta a odjel domů. Doma vše pouklízel, suvenýr důkladně schoval a vyrazil do práce.

Do toho supermarketu přestal chodit. Už neměl důvod a navíc by mu ji připomínal. Tímto nešťastným aktem se s ní dokázal rozloučit. Splnil si dlouholetý sen mít s ní sex. Sešla z očí i z mysli a po pár týdnech si na její oblečení ani nevzpomněl. Našel si nový cíl, do kterého se zamiloval, ale nedokázal jí to říct. Do kolegyně z práce, kterou denně potkává. Na tento úlet se nikdy nepřišlo.

 Přečti si další eropovídky:

Erotické vtipy 20x jinak

Sex v Ghettu

Sex na posedu

Sex ve třech se silikonovou kamarádkou

 

      banner bezpasaka.cz   

 

porn banner bezpasaka.cz

 

banner holky na sex bezpasaka

© Bezpasaka.cz

Zaujal Tě článek? Dej mu svůj LIKE. A poděl se s ostaními.

   Sdílej článek na fb
autor
Autor: Sexuh
Jsem docela normální čtyřiadvaceti letý kluk, co se o své vzrušující sny dělí na internetu.
Pro vložení komentáře k článku se přihlas nebo nejdříve zaregistruj.

Podobné články

Mažoretka

28.07.2021 - 00:00

Jedním plynulým pohybem jsem zahájil kéž by nekonečný maraton pravidelných pohybů, hlasitých vzdechů, sténání, vulgárního povzbuzování...cítím, jak mě kundou svíráš, je úzká a přitom důkladně promazaná. Prstem zkusím slinami zmáčený zadeček, úzký, ale povolený... Jemný a lákající hloubkou zakázaného... Prsty vytahuji a dávám Ti je očichat a olízat, vsaješ a užíváš si vůni análu i píči a já s Tebou, protože tě ihned na ty pomazané a zmáčené rty líbám.

Zobrazit článek

Zámecká průvodkyně

28.07.2021 - 06:00

Vytáhnul ho ven. Nevím, zda v té době panstvo provozovalo orální sex, já ho ale jako moderní holka začala kouřit.

Zobrazit článek

Poslušná realitní makléřka

21.07.2021 - 06:00

Plácnul jsem ji přes holé půlky, až lehce zakňourala. Šperk jsem lehce povytáhl a vrazil zpět do prdelky. Nastavila se ještě víc.

Zobrazit článek

Rande na pokračování II

27.07.2021 - 19:15

Nabírám na prsty kundí šťávu a dávám ti je olízat, lačně je vysaješ a hned se se mnou líbáš… Cítím tvoji kundu z prstů, rajcuje mě to, čůráka mám tvrdého jak skálu, hrdě trčí, honíš ho, přetahuješ kůžičku, občas se na mě podíváš tím svým nevinným pohledem.

Zobrazit článek
×

Měj přehled o novinkách!

Buď mezi prvními, kdo ví o nových holkách a novinkách na webu. Odebírej nejčerstvější informace! 

Odebírat novinky