Sex v autě. Nevšední a vzrušující

Rady/Tipy

Sex v autě. Nevšední a vzrušující

Sex v autě je někdy jediná možnost, jak si užít intimní styk, jindy je součástí romantického výletu, nejčastěji se však jedná o erotické dobrodružství. Víme, jaké polohy v autě vyzkoušet, na co si v něm dát při sexuálních hrátkách pozor, abyste si odnesli pouze skvělý zážitek.

Obsah:

Sex v autě. Proč ho milujeme?

milujeme sex v autě bezpasaka.cz

K sexu v autě se často uchylujeme, když zrovna není po ruce jiné místo, kde upustit sexuální vášeň a touhu. Často k němu dochází v rámci prvních rande a romantických výletů. Slouží jako perfektní prostor pro dobrodružné erotické hrátky, kterým dodává tu pravou vzrušující šťávu. V rámci placeného sexu pak poskytuje tu nejlevnější a nejrychlejší možnost, jak si užít se sexuální pracovnicí.

Právě omezený a pro dvě těla zmítaná touhou nepříliš pohodlný prostor auta, vede k hledání nezvyklých poloh. Ono zdolávání překážek v podobě nesnadného přiblížení penisu a vagíny zvyšuje naše vzrušení a touhu po spojení. Nabízí možnost něžného milování na rozkvetlé louce, ve stínu lesa, pod rouškou tmy v zapadlé uličce i na místech, kde vás může někdo zahlédnout, což hlavně exhibicionistům vlévá tu nejrudější krev do žil (a dalších orgánů).

5 kroků k autosexu snů

dokonalý autosex bezpasaka.cz

 • Vyberte správné místo, které vyhovuje vašemu momentálnímu nastavení a společnosti. Holku, na kterou chcete udělat dojem neberte do podzemní garáže a prostitutku naopak nemusíte vozit na rozkvetlou louku nebo nejhezčí vyhlídku ve městě.
 • Při spontánní a nečekané situaci se nezdržujte svlékáním. Vyndejte pouze nejnutnější nádobíčko a zajistěte si snadný průchod pro spojení pohlavních orgánů. Pokud se sexem v autě počítáte dopředu, zvolte vhodné oblečení. To se týká především žen, které by měly spodní prádlo nechat doma a zvolit ideálně volné sukně a topy. Zapomeňte na silonky, úzké džíny i košile s knoflíčky. 
 • Zde přichází na řadu ZÁKLADNÍ PRAVIDLO AUTOSEXU:

Vždy, i za největší touhy a stupně nadržení, vypněte motor, zařaďte rychlost a zatáhněte ruční brzdu!

 • Věnujte několik vteřin úpravě vnitřního prostoru auta. Posuňte sedačku(y), sklopte opěradla, otevřete (případně zavřete) okýnka a shoďte ze sedaček předměty, které by vás nebo partnerku mohly nepříjemně tlačit při milování, na podlahu.
 • Zaujměte vhodnou pozici a vychutnejte si nevšední sex. Nebojte se experimentovat a trapné situace, vyplývající z omezeného prostoru, berte s humorem. Nezapomeňte mít v autě vždy dostatek prezervativů a vlhčených ubrousků. Vhodně zvolená hudba už je jen  třešničkou na dortu pro fajnšmekry.

Kde zaparkovat vůz lásky?

místo pro sex v autě bezpasaka.cz

Zvuk motoru a žena na sedadle spolujezdce vás pomalu staví do pozoru. Přidáváte plyn a hledáte to správné místo, kde zaparkovat a zaplnit váš milovaný vůz ještě milovanější sexuální energií. Možností je mnoho. Záleží, co hledáte, a zda se zrovna nacházíte ve městě nebo v přírodě, zda je noc či den, jestli hledáte naprosté soukromí nebo trochu voyeurismu. 

 • Město: podzemní garáže, slepé ulice, zalesněné okrajové oblasti, vyhlídky nad městem, okrajová místa velkých parkovišť
 • Příroda: lesní cesty, louky (pozor na ty podmáčené a bažiny), hráze rybníků, vyhlídková místa, odpočívadla u silnic

Sex v autě můžete praktikovat v podstatě všude tam, kde lze s vozem na kratší či delší dobu zastavit.

POZOR! Pokud se rozhodnete užít si sex ve městě, dejte si pozor na okradení. Než se vrhnete do víru vášně, automobil zevnitř zamkněte. 

Sexuální polohy vhodné pro sex v autě

I malý prostor vozu skrývá mnoho možností pro pestré sexuální pozice. Polohujte sedačky, otevírejte dveře, okýnka (i střešní), využijte pásy a nezapomeňte na kapotu a kufr. Hodně záleží na typu vozu a jeho prostorových dispozicích. 

 • Sex na předních sedačkách

sex v autě ve předu bezpasaka.cz

Přední sedadla jsou nejčastěji využívané při pozici na koníčka, kdy si žena sedne na muže obkročmo čelem k němu nebo zády. Pokud můžete přední sedačku úplně sklopit, můžete si užít klasického misionáře. Užívat si sexu na místě pro řidiče si mohou hlavně štíhlejší páry, jelikož volant možnost pohybu dvou lidí na sobě poměrně omezuje.

Přední část vozu je vhodná k orálnímu uspokojení a jistě mnoho pánů zažilo i takovou situaci, kdy jim partnerka luxusně vyhonila péro za jízdy. Což se samozřejmě z bezpečnostních důvodů vřele nedoporučuje.

 • Sex na zadních sedačkách

sex v autě vzadu bezpasaka.cz

Zadní sedačky jsou nejčastější místem, kde k sexu v autě dochází. Prostě klasika. Nabízí nejvíce prostoru a relativního pohodlí. Pokud vlastníte menší vůz, posuňte přední sedačky co nejvíce dopředu a narovnejte jejich opěradla.

Můžete se zde uvelebit klasicky na misionáře, spojit se s partnerkou zezadu nebo si vychutnat sex v sedě. Oblíbená je i pozice lžičky, kdy si žena lehne na sedadla obličejem směrem k opěradlu sedačky a muž se položí za ní. Volnou rukou jí může stimulovat klitoris nebo bradavky. Osobně doporučuji vyzkoušet pozici 69 i anální sex.

 • Sex v kufru

sex v kufru auta bezpasaka.cz

Sex v kufru auta si užijete hlavně pokud vlastníte vůz typu kombi nebo dodávku. Díky dostatku místa je to místo vhodné i pro méně fyzicky zdatné a objemnější jedince. Vyzkoušet můžete opět misionáře, pozici na pejska (zezadu), lžičky (z boku), orální i anální sex. Vlastně cokoliv.

 • Sex s využitím pásů

BDSM sex v autě s pásy bezpasaka.cz

Tuhle erotickou lahůdku jen tak někdo nezkouší. Pokud patříte mezi otevřené sexuální experimentátory nebo příznivce BDSM praktik, omotejte své partnerce či partnerovi ruce bezpečnostními pásy. Pomocí nich můžete zafixovat i nohy (kotníky). Pak už vám nic nebrání si vzít to, po čem toužíte...

 • Sex na kapotě

sex na kapotě auta bezpasaka.cz

Použít auto zvenku jako součást erotických her, je ideální hlavně za teplých letních večerů, kdy je v autě příliš teplo, ale kapota auta už není rozpálená poledním sluncem - nechcete přece svojí milence spálit prdelku!

Vaši partnerku si můžete posadit či položit na kapotu vašeho plechového hřebce a z ideální výšky zahájit průnik mezi její slabiny. Pokud patříte mezi příznivce sexu zezadu, není nic příjemnějšího než partnerku položit horní částí těla na teplou kapotu a cítit ve vzduchu jemný éter benzínu. Jen pozor na přílišnou vášnivost, nechcete přece odjet s promáčknutou karoserií. 

PS: Při zvýšené oblibě této praktiky doporučuji věnovat dostatek času pravidelné hygieně vozidla. Váš autosex tak zůstane bez nepříjemných zdravotních následků.

Video inspirace

Na webech s porno videi najdete nepřeberné množství záběrů ze sexu v autě. Doporučuji si jich pár pustit. Jednak načerpáte inspiraci a hlavně dostanete chuť  ho co nejdřív vyzkoušet. Pokud nemáte zrovna s kým a nechce se vám zdržovat balením holek v baru, omrkněte  profesionální holky na sex ZDE.

sex v autě s prostitutkou bezpasaka.cz sex v autě s prostitutkou bezpasaka.cz sex v autě s prostitutkou bezpasaka.cz

sex v autě s prostitutkou bezpasaka.cz sex v autě s prostitutkou bezpasaka.cz sex v autě s prostitutkou bezpasaka.cz
                                                                                 www.ceskekundy.cz

 

© Bezpasaka.cz

Mohlo by tě zajímat:

Takový orgasmus nečekal! Technologie VR při masturbaci

Erotické houpačky pro velké holky (i kluky)

Autoblow a jiné hračky pro muže, které mění svět erotických pomůcek

Erotické pomůcky pro muže. Bourají brány rozkoše a prospívají zdraví

 

odběr bezpasaka.cz

 

holka na sex bezpasaka.cz

Autor: 
Robert
Vstup na stránky je povolen pouze starším 18 let
Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem. Kliknutím na vstoupit souhlasíte s následujícími podmínkami.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.