Sex v autě. Nevšední a vzrušující

4. ledna 2023 3:15
Rady/Tipy
Autor: Robert
Sex v autě. Nevšední a vzrušující
Zažijte vzrušující a nevšední sex v autě. Víme, jaké polohy v autě vyzkoušet, na co si v něm dát při sexuálních hrátkách pozor, abyste si odnesli pouze skvělý zážitek.


Obsah:


Sex v autě. Proč ho milujeme?

milujeme sex v autě bezpasaka.cz

K sexu v autě se často uchylujeme, když zrovna není po ruce jiné místo, kde upustit sexuální vášeň a touhu. Často k němu dochází v rámci prvních rande a romantických výletů. Slouží jako perfektní prostor pro dobrodružné erotické hrátky, kterým dodává tu pravou vzrušující šťávu. V rámci placeného sexu pak poskytuje tu nejlevnější a nejrychlejší možnost, jak si užít se sexuální pracovnicí.

Právě omezený a pro dvě těla zmítaná touhou nepříliš pohodlný prostor auta, vede k hledání nezvyklých poloh. Ono zdolávání překážek v podobě nesnadného přiblížení penisu a vagíny zvyšuje naše vzrušení a touhu po spojení. Nabízí možnost něžného milování na rozkvetlé louce, ve stínu lesa, pod rouškou tmy v zapadlé uličce i na místech, kde vás může někdo zahlédnout, což hlavně exhibicionistům vlévá tu nejrudější krev do žil (a dalších orgánů).


5 kroků k autosexu snů

dokonalý autosex bezpasaka.cz

  • Vyberte správné místo, které vyhovuje vašemu momentálnímu nastavení a společnosti. Holku, na kterou chcete udělat dojem neberte do podzemní garáže a prostitutku naopak nemusíte vozit na rozkvetlou louku nebo nejhezčí vyhlídku ve městě.
  • Při spontánní a nečekané situaci se nezdržujte svlékáním. Vyndejte pouze nejnutnější nádobíčko a zajistěte si snadný průchod pro spojení pohlavních orgánů. Pokud se sexem v autě počítáte dopředu, zvolte vhodné oblečení. To se týká především žen, které by měly spodní prádlo nechat doma a zvolit ideálně volné sukně a topy. Zapomeňte na silonky, úzké džíny i košile s knoflíčky. 
  • Zde přichází na řadu ZÁKLADNÍ PRAVIDLO AUTOSEXU:

Vždy, i za největší touhy a stupně nadržení, vypněte motor, zařaďte rychlost a zatáhněte ruční brzdu!

  • Věnujte několik vteřin úpravě vnitřního prostoru auta. Posuňte sedačku(y), sklopte opěradla, otevřete (případně zavřete) okýnka a shoďte ze sedaček předměty, které by vás nebo partnerku mohly nepříjemně tlačit při milování, na podlahu.
  • Zaujměte vhodnou pozici a vychutnejte si nevšední sex. Nebojte se experimentovat a trapné situace, vyplývající z omezeného prostoru, berte s humorem. Nezapomeňte mít v autě vždy dostatek prezervativů,


                                                                               

Štítky
Autor: Robert
Starý mrzout, který si prošel řadou nevěstinců, navštívil mnoho ostravských privátů a řekl si, že o tom bude psát. Jo, to jsem já. Jestli tě zajímá vše, co se týká noření, jsem jako Džin z kouzelné lampy, který ti zázrakem přičaruje články, kde se dozvíš podstatné informace o tom, jak to ve světě prostituce chodí.

Jedná se o zkušenosti z první ruky, tak ber, dokud můžeš.

Podobné články

Staň se alfa samcem. Jak svést každou ženu?

14. prosince 2022 Číča

Nejdřív musíte zjistit, jak nejefektivněji svádět. Co dokáže zapůsobit na první dobrou?

Zobrazit článek

Šukací stroje. Kompletní přehled fucking machines včetně vibrující historie

23. listopadu 2022 LuPo

Šukací stroje přináší rozkoš ženám i mužům. Poznejte jejich druhy a historii

Zobrazit článek

Sex podle horoskopu

9. listopadu 2022 Pavla

Jaká znamení se k sobě v posteli hodí? 

Zobrazit článek

Rozpal ho čokoládou! 3 recepty na sladké potěšení

3. listopadu 2022 Pavla

Využij afrodiziakální účinky božské čokolády a dopřej si sladké sexuální potěšení!

Zobrazit článek