Sex v lese

14.07.2021 - 11:02
Erotické povídky a vtipy
Autor: Opensoul
   Přečteno: 2465x

Zaujal Tě článek? Dej mu svůj LIKE. A poděl se s ostaními.

   Sdílej článek na fb
autor
Autor: Opensoul
Na mě přesně platí "Zdání klame". V dětství jsem balil holky na básničky a v mládí ženy na starší vzhled a gentlemanské chování. I přes vystudovanou strojařinu a většinu zaměstnání točících se kolem letadel, mě nikdy neopustila moje obrovská fantazie, ba naopak, s postupujícím věkem neustále rostla. Od mýtických hrdinů se však přenesla k nádherným ženám a tomu, co všechno se s nimi dá zažít :-) Podle latinského "Si vis amari, ama", se chovám k citům a dle "Si libet, licet", přistupuji k sexu. Studem jsem nikdy netrpěl a co mám na srdci, to mám i na jazyku. Takže v mých článcích nečekejte konzervativnost a stereotyp, ale hromadu kontroverze a zamyšlení.
Pro vložení komentáře k článku se přihlas nebo nejdříve zaregistruj.

Podobné články

Utajené překvapení v sobě

22.09.2021 - 06:00

Říkal jsem si, že ho do mě nemůže dostat, ten žalud je fakt široký, nahnul se zase nade mě, svůj penis přiložil na mojí hodně nadrženou díru, mé nohy jsem měl u své hlavy, které držel a koukal mi vzrušeně do očí.

Zobrazit článek

Trest pro Barboru

15.09.2021 - 06:00

Vzal do ruky můj bič, a i když jsem mu v očích poznal, že se mu nechce, začal vyplácet Barbořinu prdel. Byl jsem vzrušený.

Zobrazit článek

Čokoládové hraní

13.09.2021 - 00:00

Nadsedneš, čůrák vyjede z tvé rozmrdané umazané prdelky, lehce a opatrně se zhoupneš a vklouzne do kundy…

Zobrazit článek

Na lovu

08.09.2021 - 06:00

Když na něj z pod sukně vykoukla její štěrbinka ozdobená nahoře úzkým proužkem, bylo na něm vidět, jak nasucho polknul. Martina se zasmála a laškovně se kousla do rtu.

Zobrazit článek
×

Měj přehled o novinkách!

Buď mezi prvními, kdo ví o nových holkách a novinkách na webu. Odebírej nejčerstvější informace! 

Odebírat novinky