Sex v lese

14.07.2021 - 11:02
Erotické povídky a vtipy
Autor: Opensoul
   Přečteno: 1752x

Zaujal Tě článek? Dej mu svůj LIKE. A poděl se s ostaními.

   Sdílej článek na fb
autor
Autor: Opensoul
Na mě přesně platí "Zdání klame". V dětství jsem balil holky na básničky a v mládí ženy na starší vzhled a gentlemanské chování. I přes vystudovanou strojařinu a většinu zaměstnání točících se kolem letadel, mě nikdy neopustila moje obrovská fantazie, ba naopak, s postupujícím věkem neustále rostla. Od mýtických hrdinů se však přenesla k nádherným ženám a tomu, co všechno se s nimi dá zažít :-) Podle latinského "Si vis amari, ama", se chovám k citům a dle "Si libet, licet", přistupuji k sexu. Studem jsem nikdy netrpěl a co mám na srdci, to mám i na jazyku. Takže v mých článcích nečekejte konzervativnost a stereotyp, ale hromadu kontroverze a zamyšlení.
Pro vložení komentáře k článku se přihlas nebo nejdříve zaregistruj.

Podobné články

Poslušná realitní makléřka

21.07.2021 - 06:00

Plácnul jsem ji přes holé půlky, až lehce zakňourala. Šperk jsem lehce povytáhl a vrazil zpět do prdelky. Nastavila se ještě víc.

Zobrazit článek

Rande na pokračování II

15.07.2021 - 19:43

naše rande a náš příběh pokračuje, pořád spolu koukáme na porno, pořád komentujeme, co vidíme...vzrušuje nás to oba na maximum...

Zobrazit článek

Mučírna

14.07.2021 - 06:00

Zajedeš rukou do mého mokrého klína. Začneš si se mnou hrát. Jsem naprosto paralyzovaná, nemohu hnout žádnou částí svého těla.

Zobrazit článek

Podcast Bezpasáka 25.díl: Erotický penzion a houpačky pro velký holky

08.07.2021 - 10:00

V našem povídání, které opět kloubí erotiku, rodinu a podnikání, se mimo jiné dozvíte, proč penzion vznikl. Co v něm na každém pokoji najdete a proč je mezi lidmi tak oblíbený.

Zobrazit článek
×

Měj přehled o novinkách!

Buď mezi prvními, kdo ví o nových holkách a novinkách na webu. Odebírej nejčerstvější informace! 

Odebírat novinky