Sex v sauně

Erotické povídky a vtipy

Sex v sauně

Jako každou středu sedím v šatně a jsem unavený po nohejbalovým tréninku. Vedeme s klukama debatu, zda jít či nejít do sauny. Většina z nich dneska nemůže. No jo, rodinné povinnosti. Nebo se jim prostě nechce. Já se snažím posledních pár měsíců chodit pravidelně. Nedávno jsem tam začal potkávat jednu super kočku. Vysoká, vysportovaná postava a ty prsa… . Radost pohledět. Nejednou jsem se s ní chtěl dát do řeči, ale nebyli jsme tam sami. Co když tam dnes zase bude? Jsem rozhodnutý, že jdu. Balím si věci a vyrážím.

Už od dveří se rozhlížím, jestli ji uvidím. Beru si pití a jdu si lehnout na lehátko tak, abych měl výhled na vířivku, která je uprostřed. Netrvá dlouho a mnou očekávaná černovláska je tady. Zastaví se před vířivkou, sundává ručník a já mám výhled na to její krásné opálené tělo. Ladně vyběhne schůdky a je ve vířivce. Sakra, cítím, že mému péru ten pohled nebyl zrovna jedno a začíná se bouřit. Přes ledovou sprchu to beru za ní do vířivky.

erotická povídka sex v sauně Bezpasaka.cz

„Dobrý večer,“ pozdravím ji s úsměvem a čekám, jestli mi pozdrav opětuje. V ten moment se zvedá a s úsměvem na rtech odpovídá na pozdrav. Odchází směrem do sprchy. Pohled na ten její zadeček, po kterým stékají kapky mě chladným nenechává. Ach jo.

Sedím v parní sauně, otevírají se dveře. Koukám, že je to ,,má" černovláska. Celá sauna je prázdná, je tady příjemné přítmí a ona jde rovnou za mnou. „Dobrý večer, můžu?“ Ukazuje na lavičku vedle mě. Souhlasně přikývnu. Nemůžu z ní spustit oči. „Ty tady nejsi poprvé, viď? Chodíš sem s partou kluků, copak, že jsi dneska sám?“ Usmívá se a místo do očí mi kouká na péro. „Klukům se dnes nechtělo,“ odpovídám a prohlížím si její nahé tělo. „Já jsem Ája,“ podává mi ruku a letmo mě líbne na tvář. „David, těší mě.“ Najednou cítím, jak mi položila ruku na stehno. Kouká mi do očí a rukou jede vejš. Prstem mi zavadí o péro.

erotická povídka sex v sauně Bezpasaka.cz 1

Její ruku beru jako svolení. Mám před sebou ty její luxusní kozy, beru si je do dlaní, mačkám je. Nakláním se a koušu ji do bradavky, která jí krásně trčí. Sykne a já ji koušu do druhé. Sjedu o lavičku níž. Roztahuju jí stehna a mám výhled na tu její broskvičku. Pohladím ji mezi pyskama, koukám na ni, jak přivírá oči. Je krásně vlhká, bez váhání do ní strkám jeden a hned potom druhý prst. Zaklání hlavu a tiše sténá. Chci jí dopřát  víc, a tak přidávám jazyk a dráždím jí poštěváček. Krásně mi teče na jazyk. Kroutí se a její sténání už není zdaleka tak tiché.

Nepřestávám a druhou rukou jí mačkám prso. Ten pocit, že nás může kdykoliv někdo vyrušit mi dává odvahu. Jí evidentně taky a tlačí si mojí hlavu na kundičku. Slyším, jak mezi sténáním vykřikuje „nepřestávej… ještě… přidej... .“ Chci ji víc, chci ji cítit na svým péru, který mi pěkně stojí. Přidávám na rychlosti, prstím ji, saju posťěváček a během chvíle se kroutí v křeči a sténá na celou saunu, má zakloněnu hlavu, zavřený oči a kouše se do rtů.

erotická povídka sex v sauně Bezpasaka.cz 2

Pořad sedím mezi jejíma stehnama a čekám až se vrátí do reality. Usmívá se a říká: „Tohle nebylo vůbec špatný,“ a její ruka mi hladí péro, který je v pozoru. Sklouzne z lavičky a už mi klečí mezi stehny. Bere si ho do pusy, rukou mi mne koule. Holka to umí. Užívám si, jak jazykem krouží po žaludu, jak jím jezdí po celý dýlce mýho péra. Má v jazyku piercing. Jo, tohle mám rád. Umm... Hladím ji po vlasech a stahuju jí je do culíku. Držím ji za něj a lehce přirážím do tý její pusinky. Jestli s tím za chvíli nepřestane, tak jí tu šikovnou pusinku vystříkám.

Po pár minutách úžasného kouření se odtáhne a zašeptá: „Chci tě.“Kleká si na lavičku. Mám výhled na její zadeček a opět vlhkou kundičku. Plesknu ji po něm a rovnu tlačím svoje nadržený péro mezi její pysky. Chytnu ji za boky a naráz jsem v ní až po koule. Aaach. Užívám si pohled na to, jak se v ní ztrácím.

erotická povídka sex v sauně Bezpasaka.cz 3

Chci cítit ty její luxusní prsa. Vyklouznu z ní a sedám si na lavičku: „Pojď, osedlej si ho.“ Nemusím ji dvakrát pobízet a už ho má v sobě. Teď mám ty její poklady na dosah. Mačkám je ve dlaních, střídavě je koušu, zatímco ona se pěkně pomalu projíždí na mým péru. Hlavně, ať teď nikdo nepřijde. Plesknu ji přes zadeček a zrychlím. Jenom rychle, vyhrknu: „Mužů?“ Nevím, jestli odpověděla nebo jenom přikývla, každopádně na jakoukoliv změnu by už bylo pozdě. Stříkám dávku horkého semene, přesně ve chvíli, kdy cítím, jak se její kundička stahuje… .

Sotva začínám vnímat okolní svět a vidím, jak se otevírají dveře.  Slyším hlasy. Ája rychle seskočí a jde rovnou ke dveřím. Zvedám se a jdu za ní, ale ona mizí v dámských sprchách. Sednu si na chvilku na lehátko. Přemýšlím, co se to před chvílí stalo. Stalo se to opravdu nebo to byl jenom sen? Zvedám hlavu a rozhlížím se. Vidím ji, jak kráčí po schodech nahoru, to její dokonalé mokré tělo zahalené do bílého ručníku.

 

© Bezpasaka.cz

Zažij vlastní sexuální dobrodružství:

Blondýnka Nella z Prahy

Svůdná Jana z Vysokého Mýta

Tmavovláska Ria z Brna

Zkušená Katka z Olomouce

 

odběr bezpasaka.cz

 

holka na sex anál, orál, BDSM z bezpasaka.cz

Autor: 
Natálie
Vstup na stránky je povolen pouze starším 18 let
Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem. Kliknutím na vstoupit souhlasíte s následujícími podmínkami.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.