Sex ve třech. Vše, co musíte vědět, abyste si ho užili

24.03.2021 - 09:57
Sex
Autor: Svatava
   Přečteno: 3642x
Sex ve třech. Vše, co musíte vědět, abyste si ho užili
Sex ve třech je erotické dobrodružství, o kterém sní skoro všichni muži i ženy. Může být zpestřením i posílením vztahu stejně jako příčinou jeho konce. Měl by mít svoje pravidla. Zajímá vás jaká? 

Sex ve třech. Vše, co musíte vědět, abyste si ho užili Sex ve třech je erotické dobrodružství, o kterém sní skoro všichni muži i ženy. Může být zpestřením i posílením vztahu stejně jako příčinou jeho konce. Měl by mít svoje předem stanovená pravidla. Zajímá vás jaká? Jak a s kým sex ve třech zrealizovat, co můžete ztratit, nebo naopak získat? 


Obsah:


Švédská vs. ruská trojka

sex v třech bezpasaka.cz

Švédská trojka a ruská trojka jsou termíny běžně používané pro sexuální praktiku, při které se v posteli sejdou tři lidé. V zahraničí se pro tento akt používá pojmenování ménage à trois nebo threesome.

 • Švédská trojka - sex jedné ženy se dvěma muži
 • Ruská trojka - sex jednoho muže se dvěma ženami

Sex ve trojici není výdobytkem moderní doby. Už v prvních starobylých civilizacích či antice patřily sexuální orgie k běžnému životu a kratochvíli. Název ruské trojky je prý odvozen od atypického ruského koňského trojspřeží. Oproti tomu označení švédská trojka údajně pochází ze středověké Evropy, kdy švédští nájezdníci hromadně znásilňovali kontinentální ženy.

Pro pány je ruská trojka obecně mnohem přitažlivější, i když na druhou stranu má v tomto seskupení muž teoreticky mnohem více práce, aby obě ženy uspokojil. Švédská trojka, tedy seskupení, kde dva muži uspokojují potřeby jedné ženy a naopak, je zase náročnější pro ženu. I když pocit, že máte pro sebe dva chlapy, kteří šílí z vašich vnadů, také není k zahození.


Sex ve třech - zpestření sexuálního života o kterém všichni sní

švédská trojka bezpasaka.cz

Nedávná dlouhodobá kanadská studie s názvem „Co lidé chtějí“ (What People Want study), které se zúčastnilo přes čtyři tisíce lidí, přinesla zajímavé informace o sexuálních fantaziích.

 • 96 procent lidí má tajné sexuální fantazie.
 • Nejvíce lidí sní o sexu ve třech - celých 89% dotázaných.
 • Ženy nejvíce baví představa styku s jinou ženou.
 • Ženy dvakrát tolik než muži sní o sexu s osobou stejného pohlaví.
 • Oběma pohlavím se líbí představa, že by svého partnera pozorovali při sexu s někým jiným. 
 • Nejrozšířenější bylo snění o trojce mezi muži a ženami ve věku 40 až 50 let. 

Potud teorie. Představy jsou přece jen představy a k zhmotnění svých sexuálních fantazií se většina lidí nikdy neodhodlá. Obecně se ale dá říci, že nejčastěji si sexuální experimentování, tedy i sex ve třech, užívají mladí lidé bez závazků a pak ti od 40 let výš. V tomto období se jim do partnerské ložnice totiž často vplíží nuda. 

Přizvání dalšího sexuálního partnera, muže či ženy, může být příjemným erotickým zpestřením. Je třeba být ale extrémně obezřetní, protože tento čin vám může vztah stejně tak nakopnout dobrým směrem, jako ho úplně zničit.


Jak a koho přizvat do své postele?

koho vzít do trojky bezpasaka.cz

Experimentování v ložnici je jistě skvělé, ale v tomto případě nelze myslet pouze na sebe. Zcela zásadní je se s partnerem či partnerkou na sexu ve třech shodnout. Pokud o tomto dobrodružství jeden z vás pochybuje, raději zkuste vymyslet jinou alternativu.

Žárlivost je jedna ze zásadních věcí, kterou musíte dopředu s partnerem probrat. Pokud víte, že žárlí na všechno, co se kolem vás jen mihne, pak sex ve třech je pravděpodobně v této sestavě nemožný. Neměli byste podnikat nic, co by mohlo ohrozit váš vztah.

Pokud jste si už ujasnili, že do toho oba chcete jít, pak jediné, co vám schází, je ten třetí odvážlivec, který na to s vámi skočí. Předem se domluvte, jestli by to měl být někdo, koho znáte, nebo úplný cizinec. Často je volba někoho neznámého snazší a bezpečnější pro vás i váš kamarádský vztah.


Koho pozvat do trojky?

 • kamarádku/kamaráda 
 • spolužačku nebo kolegu z práce
 • neznámého člověka, kterého najdete přes inzerát/seznamku nebo se vám zalíbí (prodavačka, číšnice, kluk z fitka, atd.)
 • profesionální placenou společnici či společníka
 • Sex doll neboli realistickou silikonovou pannu/panáka - ideální možnost, jak si zkusit ruskou či švédskou trojku nanečisto, bez obav a bezpečně


3 pravidla úspěšné trojky

pravidla úspěšné trojky bezpasaka.cz

 1. Nastavte si jasná pravidla. Jelikož bude mít každý z vás o sexu ve třech trochu (hodně) jiné představy, je zcela zásadní si PŘEDEM stanovit průběh sexuálních hrátek. Bude mít sex každý s každým, nebo se jeden z vás chce pouze dívat? Může se každý dotýkat každého všude? Nebude tvé partnerce vadit, že orálně uspokojuješ jiného muže, nebo že líbáš vášnivě její kamarádku? Pro dobro věci je fajn dát si panáka na uvolnění, ale přemíře alkoholu se vyhněte. Pravidla se s ním snadno porušují a výsledkem může být vztahová katastrofa místo příjemného zážitku.
 2. Vyzbrojte se proti žárlivost. Pokud se jedná o vaše poprvé ve třech, nemůžete si být jistí, jak na vás bude působit intimní kontakt vašeho partnera s druhým člověkem. Pokud se milujete, je normální, že na sebe trochu žárlíte. Představte si ale situaci, kdy je váš partner hotový z jiné ženy, která má dokonalou postavu. Pánům zase nemusí být vůbec příjemné, jak si jejich partnerka užívá penisu (určitě většího) jiného muže. Pokud se nepříjemné pocity dostaví, zkuste se nad ně povznést. Přeci jen jste to chtěli oba.
 3. Zapomeňte na porovnávání. Ať už jste si trojku užili s mužem, který ho měl opravdu velkého a na břiše mu voněl pekáč buchet, nebo dívkou s pevnýma čtyřkama a extra dlouhýma nohama, nikdy sebe ani svého partnera s nimi nesrovnávejte. I kdyby se vám to s třetím do trojky líbilo sebevíc, myslete na svůj vztah. Chtěli jste si užít a ne ranit partnerovy city. Přece chcete, aby vás tohle sexuální dobrodružství stmelilo a ne rozdělilo.


Muž nebo žena?

s kým do trojky bezpasaka.cz

Pro většinu mužů je téměř nepředstavitelné, že by měli být v posteli ještě s dalším mužem a ještě se s ním měli dělit o partnerku. Mnohem častěji tak provozují páry sex ve třech za přítomnosti další ženy. 

Ženám přijde obecně přijatelnější mazlit se s kamarádkou než s cizím mužem. Pokud se tedy chystáte přibrat pod peřinu ženu, měla by mít alespoň trochu lesbické choutky proto, aby se dokázala odvázat jak s mužem, tak i se ženou. Často dochází v páru k domluvě, že muž se bude na partnerku s další ženou pouze dívat (tzv. voyeurismus).

Co se týká mužů, tak ti nejraději k hrátkám přizvou někoho, koho dobře znají, ať už je to nejlepší kamarád nebo kamarádka. S blízkým člověkem se jim totiž lépe dělí o partnerku. Oproti tomu ženy se raději uchylují k pátrání na seznamce, protože si neumí představit, jak by se pak svým známým podívaly do očí. Jak to máte vy? Víte, s kým byste do ruské či švédské trojky šli nejraději? Než se pustíte do realizace, zamyslete se ještě nad potenciálními riziky.


Plusy a mínusy třetího v posteli

výhody a nevýhody sexu ve třech bezpasaka.cz

Vaše fantazie se mohou změnit ve velmi nepříjemnou realitu. Stejně tak ale, při dodržení uvedených pravidel, máte šanci užít si opravdu nevšední erotický zážitek. Vezměte v úvahu možné pozitiva i negativa naplnění svých sexuálních fantazií:

 

- pocity žárlivosti, opovržení, ohrožení, odloučení

- tichá domácnost

- ztráta partnerské důvěry

- rozpad vztahu

- ztráta intimity ve vztahu

 

+ posílení vztahu 

+ posunutí sexuálních hranic0

+ prozkoumání vlastní sexuality

+ společné zážitky

+ posílení důvěry

 

Sex ve třech je prostě trochu jako ruská ruleta. Vzrušující i nebezpečný.


Filmové tipy

Švédská trojka, 1994

Mladá Alex přichází na kolej, kde má strávit příštích několik let svého života. Dojde ale k malému nedorozumění. Školní počítač považuje díky jejímu jménu Alex za muže a přidělí jí společný pokoj se dvěma studenty. Počítač se nikdy nemýlí a Alex je proti jeho rozhodnutí bezmocná. Smíří se se svým osudem a zakrátko začnou mezi třemi spolubydlícími vznikat složité vztahy. Stuart totiž touží po Alex, Alex touží po Eddym a Eddy - ten si zatím není jistý, jaká je vlastně jeho sexuální orientace.


Švédská trojka, 2006

Zkuste seznámit svou ženu s milenkou. Užijete si mnoho legrace. Možná. Julian je pohledný a úspěšný vysokoškolský profesor, který je šťastně ženatý s Chalice. Do jejich života se ale připlete krásná studentka ze Španělska Elena. Julian se do ní bláznivě zamiluje a svou ženu podvádí, i když nerad. Rozhodne se proto k uskutečnění bláznivého plánu a přesvědčí manželku, že by si mohli zkusit sex ve třech. Samozřejmě že tou třetí je Elena. Chalice souhlasí, ale věci nejdou tak, jak Julian původně předpokládal. Začíná mít pocit, že je pátým kolem u vozu… .
 

 

odběr bezpasaka.cz


Mohlo by vás zajímat:

Sex s robotem. Budoucnost sexuálních služeb?

Exkluzivní rozhovor o polyamorii aneb jaké to je, když milujete více partnerů

Najděte svůj vysněný azyl pro milence aneb hodinové hotely, které stojí za to navštívit

Milfky. Fenomén, který stojí za to vyzkoušet

 

 

banner eshop bezpasáka sex doll bezpasaka.cz banner Nicol naughty harbor bezpasaka.cz

porn banner bezpasaka.cz

© Bezpasáka

Zaujal Tě článek? Dej mu svůj LIKE. A poděl se s ostaními.

   Sdílej článek na fb
autor
Autor: Svatava

Jsem člověk mnoha zájmů a dovedností potřebující ke spokojenému životu tvůrčí a smysluplnou práci. Mluvit a psát o tématech, která jsou tabu, mě baví. Práce s texty a jejich vizuálem je mou hlavní pracovní náplní pro jedinečný erotický blog Bezpasáka. 

Pro vložení komentáře k článku se přihlas nebo nejdříve zaregistruj.

Podobné články

Nová nemovitost

12.05.2021 - 00:00

Pták mi zmizel v její mokré kundě až po koule a začal jsem tvrdě přirážet. O žádné romantice nechtěla v tu chvíli slyšet.

Zobrazit článek

Podcast bezpasáka 21.díl: Jak skloubit sport, podnikání a rodinu

11.05.2021 - 00:00

Jak sport podporuje naše podnikání? Co nás motivuje. Máme strategii? Cíle? Shodneme se spolu na tom, kdy a jak často běhat?

Zobrazit článek

Krátkodobý pronájem

05.05.2021 - 06:30

Polštářky svých prstů mi dráždila obnažený žalud. Rukou jsem jí vklouznul mezi nohy. Přes šortky jsem ji škrabkal na pipince.

Zobrazit článek

Podcast Bezpasáka 20.díl: Žena vs. muž. Iva vs. Kryštof

04.05.2021 - 08:00

Ženská a mužská role. Dvě pohlaví, Mars a Venuše.

Zobrazit článek