Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

Sexuální polohy. Užívejte si je plnými doušky

11.10.2021 - 10:10
Rady/Tipy
   Přečteno: 9630x
Užívejte si je s humorem a experimentujte, vztahu to prospěje.

Máte pocit, že poslední dobou opakujete s partnerem v posteli tři klasické sexuální pozice stále dokola? Když vezmete v úvahu, kolik možných kombinací poloh naše těla umožňují, není to škoda? Čtěte dál a dozvíte se o možnostech jak si užít v posteli s partnerem/partnerkou více vzrušení z experimentování, jak na to s citem, nadhledem a přehledem. Nebudou chybět tipy na sexuální polohy ani téma co dál, když s vámi není partner na stejné erotické vlně.


Obsah:


Sex a život jedno jsou

Kolem sexu se točí svět. Kdyby to tak nebylo, nebyli bychom tady ani my. Sex je prostě reprodukční nutnost. Není to ale jen pohlavní styk za účelem rozmnožení se a zachování rodu. Od počátku věků si lidé užívali i vzrušení a rozkoš, kterou nám příroda dala jako bonus při sexuálním spojení dvou partnerů.

V každé době existovali lidé, kteří si dokázali užívat všech požitků, které sex nabízí, do sytosti. Dnes, když máme sexuální revoluce v 18. a 20. století za sebou, nám nic nebrání objevovat tajemství nepřeberných možností sexuálních poloh. Otevřete dveře fantazie a vstupte do světa nekonečné rozkoše.


Základní pilíř poznání opravdového sexuálního potěšení

Nejznámější knihou o sexu je bezesporu Kámasútra. Jejím autorem byl (pro někoho možná překvapivě) zbožný mnich Mallaniga Vátsjájana, který žil v období 4-6. století v Indii. Popsal zde 82 milostných poloh, jejichž jména se dochovala do dneška.

* Káma je jméno indického boha milostné touhy a sútra v překladu znamená poučení, nebo učebnice.

Jedním z cílů tohoto osvíceného muže bylo i to, aby se k ženské rozkoši přistupovalo stejně jako k té mužské. Z jeho díla se stala klasika, ze které můžeme čerpat dodnes. Nicméně během století prošel i sex svou vlastní evolucí a bylo objeveno mnoho dalších zajímavých variací a nových poloh.


Rozmanitost sexuálního života rozvíjí a udržuje vztah

Na začátku milostného vztahu je tendence k experimentování v posteli normální. Hrajeme si, objevujeme své i partnerovo tělo. Poznáváme, co se komu líbí a co ne, naše hranice. Užíváme si sexu plnými doušky.

Každý pár si časem vytvoří svůj specifický styl milování, má vlastní tempo a oblíbené polohy.

Kvalitní sex prohlubuje ve vztahu intimitu a posiluje důvěru. Společný čas strávený tímto potěšením partnery sbližuje a osvěžuje jejich vztah.

Není to pravidlem, ale partneři, kteří spolu žijí delší dobu a dobře se znají, mají tendenci v experimentování polevit a dokola střídat pár osvědčených poloh. Ze sexu se často stává rutina, ze které vyprchala touha a chuť po nových zážitcích.

vod, jak si užít nové polohy v sexu, existuje

Jmenuje se humor. S úsměvem jde všechno, nejen v sexu, prostě lépe. Ideální situace je, když je novým milostným hrám nakloněn i váš partner. Stačí si udělat dostatek času a soukromí a nechat se svést na vlně radosti z objevování nových vzrušujících pozic.

Pokud cítíte, že partner nejeví o experimentování v posteli zájem, doporučuji věnovat dostatek času přípravě. Zařiďte večer ve dvou, kdy vás nebudou rušit děti, rodiče, kamarádi nebo kolegové z práce. Překvapte partnera lehkou večeří, pusťte příjemnou hudbu, otevřete láhev vína.

V každém případě je důležité vytvořit atmosféru blízkosti a radosti z přítomnosti toho druhého. Nechvátejte. Věnujte dostatek času milostné předehře. Pokud i poté cítíte ze strany partnera rozpaky, sáhněte opět po úsměvu. Okomentujte vaši snahu zaujmout nezvyklou pozici s vtipem, společně se zasmějte. Změňte trapnou situaci na úsměvný okamžik. Myslete na to, že pod nátlakem a v pocitu trapnosti či studu si pěkný sex neužijete.

Zásadní při zkoušení nových sexuálních poloh s partnerem, který není do sexy hrátek úplně žhavý, je dopřát si dostatek času, naladit uvolněnou atmosféru v duchu hraní si, objevování, blízkosti. Uvidíte, že tato dobrodružství s nádechem zakázaného ovoce váš vztah nejen okoření, ale i prohloubí a posílí.

Erotika nabízí nekonečně širokou paletu krásných prožitků. Byla by škoda jich co nejvíc nevyzkoušet.


6 kategorií sexuálních poloh podle revolučního sexuologa Alfreda Kinseyho

Kdo byl Alfred Kinsey? Revoluční (nejen) sexuolog, který vyzval puritánskou Ameriku 50. let k otevřené diskuzi o sexu. Jeho knihy Sexuální chování muže a následně Sexuální chování ženy měly v tehdejší společnosti sílu výbuchu atomové pumy. Vytvořil následujících šest kategorií pro sexuální pozice.


Penetrace zepředu shora

Penetrace zezadu

Přijímající partner nahoře

Vsedě / vkleče

Ve stoje

Specifické pozice pro anální sex

Orální sex

Patří k sexuálnímu dovádění, ať už jako vzrušující předehra nebo v hlavní roli.

Orální sex je sexuální aktivita, při níž jsou ústy, rty či jazykem stimulovány pohlavní orgány muže nebo ženy. Jde o tzv. orálně-genitální styk, který často slouží jako milostná předehra. Pro stimulaci penisu se také užívá označení felace nebo lidově kouření či kuřba. Pro stimulaci ženských pohlavních orgánů, klitorisu, vulvy a pochvy, se užívá názvu cunnilingus (z latinského cunnus – vulva, lingere – lízat). Specifickým druhem orálního sexu je anilingus, při němž je jazykem, rty či ústy stimulována oblast řitního otvoru. Zdroj: Wikipedie

*TIP

Zapojte při objevování nových sexuálních poloh celé tělo. Líbejte partnera i na místech, ke kterým se při běžných polohách nedostanete. Používejte ruce a vystupňujte erotickou rozkoš na maximum hlazením prsou, zadečku, drážděním bradavek, masáží klitorisu, varlat nebo prostaty. Kupte lubrikační gel s příjemnou vůní. Staňte se mistrem v sexu!


Co dělat, když partner nechce

Pokud jste v situaci, že vám partner dal jasně najevo, že experimentování v sexu není nic pro něho, nemusí to být ještě konec všem snahám o realizaci vašich sexuálních snů. Existuje široká nabídka privátů, kde jsou profesionálky připraveny splnit vaše sexuální fantazie.

Není to zadarmo a je to bez lásky. Ale pokud si v sobě (nebo s partnerem) vyřešíte téma nevěry ohledně sexu s prostitutkou, je to řešení. Další zajímavou možností je návštěva speciálního podniku, kde si můžete pronajmout pokoj se Sex Doll – ultra-realistickou silikonovou kráskou, se kterou můžete beze studu a pocitu nevěry vyzkoušet všechny sexuální polohy, které vás napadnou.


Závěr

Jak už jsem psala výše, sex patří neodmyslitelně k životu. Přináší nám potěšení, uvolnění, radost. Jak jste na tom se zkoušením nových poloh v posteli vy? Inspirujte se k experimentování a nezapomeňte nám napsat na náš Facebook, jaká je ta vaše nejoblíbenější.

 

banner eshop bezpasáka sex doll bezpasaka.cz banner Nicol naughty harbor bezpasaka.cz

porn banner bezpasaka.cz

© Bezpasáka

Zaujal Tě článek? Dej mu svůj LIKE. A poděl se s ostaními.

   Sdílej článek na fb
autor
Narodila jsem se v roce 1989 ve znamení Vodnáře. V současnosti se živím jako copywriterka na volné noze. Mé články a příspěvky najdete na webu Erotikon.info, na jedinečném blogu Bezpasáka a na LinkedInu. Žiji v Praze a ve volném čase nejraději chodím na procházky se svým psím kamarádem, dám si sklenku dobrého červeného vína a shlédnu kvalitní erotický film.
Pro vložení komentáře k článku se přihlas nebo nejdříve zaregistruj.

Podobné články

Mezinárodní den ženského orgasmu 8.8.

08.08.2022 - 09:00

Začátek srpna, 8. 8. 2022. Dvě stojaté osmičky vedle sebe značí jediné – Mezinárodní den ženského orgasmu.

Zobrazit článek

Záhadný cizinec

07.07.2022 - 09:00

Dominika byla žena ve středních letech. Před pár měsíci byla nucena v podnikání vyhlásit bankrot a dluhy, které ji zůstaly na krku byly příčinou rozpadu jejího manželství.

Zobrazit článek

Někdo to rád horké. Hrátky s voskem – od teorie k praxi

06.07.2022 - 08:00

Co se vám vybaví, když se mluví o svíčkách v souvislosti se sexem? Je to vidina romantického milování na plátcích růžích ve světle plápolajících svíček? Nebo jsou to spíše BDSM praktiky?

Zobrazit článek

Zaměřeno na bradavky: Jak si s nimi hrát?

29.06.2022 - 08:06

Bradavky jsou jednou z nejdůležitějších erotogenních zón a přitom jsou při sexu často opomíjené.

Zobrazit článek
×

Měj přehled o novinkách!

Buď mezi prvními, kdo ví o nových holkách a novinkách na webu. Odebírej nejčerstvější informace! 

Odebírat novinky