Školačka a profesor

Erotické povídky a vtipy

Studentka a profesor, tolikrát už řešené a stále tak zajímavé a sexy. Co se stane, když zavolá profesor, že si Míša může přijít opravit test o víkendu do kabinetu?

Konečně je tady víkend po nekonečně náročném týdnu. To si říkám teď, když je zkouškové teprve ve svém začátku. No ale žádný stres, každý předchozí semestr dopadl, tak to musí vyjít i teď. Držím svojí ranní kávu a jako každý den koukám z okna, kdopak to dneska poběží. Jo, ty panské zadečky, občas je to radost pohledět. Pravidelně mi tady běhá jeden sporťák a přiznám se, dala bych si říct. Hrníček s kávou svírám pevněji v ruce a druhá ruka mi sjede na kraj trička, nemám kalhotky, tak jsem u své vlhké kundičky. Lehce si projedu jedním prstem mezi pyskama. Kéž by to byl prst toho běžce. No nic nádech, výdech, realita čeká, snění bylo dost. Přemýšlím, co dneska podniknout, komu se ozvat. Ke snídani si udělám ovesnou kaši a říkám si, proč sakra musím pořád jenom myslet na šukaní.

Volný den mám před sebou, tak co s ním. Přemýšlím, komu zavolám. Holky se budou nejspíš zase učit. To nemá ani cenu zkoušet. Oko mi zůstane u jména „Rozhledna???“ a při vzpomínce na ten večer se nejenom červenám sama před sebou, ale i moje kundička si to moc dobře vybavuje a celá krásně vlhne. Ten cizí chlap, co si mě tam vzal a já držela jako poslušná čubka. Byl tam boj i o můj zadeček, na oko jsem se bránila, ale když mi do něj zajel prstem, bylo to neskutečný, celá tahle šukačka stála za to. Vzrušení umocňovalo to, že sem nevěděla, o koho se jedná. Je to někdo, koho dobře znám? Bude se mi líbit? Nebo naopak z něj budu zhnusená. Nechtěla sem si kazit požitek z luxusního mrdání, tak sem v kleče čekala, až odejde. Při odchodu sem si všimla papírku, bylo na něm telefonní číslo. Vím, že ho nechci nikdy vidět, ale číslo sem si uložila. Co kdyby náhodou…

Ze vzpomínek se proberu díky zvonění telefonu: „matika prof.“ Sakra, co mi může chtít? Vždyť je víkend, ne? Zapomněla jsem snad něco v pátek? Rychle přemýšlím a nejistě zvedám telefon.

„Dobrý den, pane profesore,“ pozdravím ho.

„Dobré ráno, Míšo, máte chvilku?“ ozve se z druhé strany.

„Ano, mám.“

„Akorát opravuji Váš poslední test a mám tady pár nejasností. Potřeboval bych je vysvětlit, můžete být po 13 hodině v mém kabinetě?“

„Ano samozřejmě.“ Sakra, co tam může být špatně. No ještě, že to není poslední pokus.

„Děkuji, počítám s tím. Nashledanou.“

„Ano, já taky. Nashledanou.“

„Co může jenom chtít?“ Že by to nebylo jenom kvůli testu. Není to tak dávno, co mi fyzikář říkal, že jsou s Lukášem vcelku kámoši. „Snad mu o nás nic neřekl.“ David, teda pan profesor Korouš, je můj profesor fyziky. Posledně, když sem mu odnášela knížky do kanceláře, tak se ukázal jako pěkně zvrhlej profesor. Než jsem se stihla rozkoukat, chtěl abych mu předvedla, jak umím pěkně kouřit. Kdyby jenom kouřit, chtěl, abych mu strkala prsty do zadku. Já to mám ráda, a to hodně, ale sakra je to můj profesor! Ale to jeho akorát velký pero, který mi krásně pasovalo až po kořen do pusy. Hrátky s ním jsou super.

Opět se vracím co reality a přemýšlím, co si vezmu na sebe. Venku je krásně, počasí na šaty jak dělaný. Šaty si vyberu nenápadný, a přesto sem v nich sexy nebo k ošukání… Mají super výstřih, který pěkně ukáže moje pevné kožičky. Pohrávám si s myšlenkou, že podprsenku nechám doma. Dýlka šatů je slušně ke kolenům, zato rozparek, co mají vzadu, dokonale podtrhne můj kulatý zadeček. Ano, mám zadeček větší, zato pevnější než kamarádky. I než Jana, která je naprostá kočka a se kterou sem si nedávno zkusila trojku, bylo to přání jejího klienta na escort (ale víc zas příště. Krásná kurvička, musím se pousmát.). Ještě ho doladím tangama. Černá krajka je snad nutnost. Podprsenka vážně zůstala doma. Ucítím tak šaty přímo na holém těle.

Stojím u dveří, dýchám a snažím se uklidnit. Nechci, aby poznal, že jsem nervózní. Ano, je to můj profesor a navíc je v letech. Ale to bych nebyla já, abych si nepředstavovala, jaký prasárny, by se s ním daly dělat. Protože to jeho charisma... Po lehkém zaklepání jsem hned vyzvána ke vstupu do místnosti.

„Dobrý den, Míšo, pojďte za mnou.“

Cítím jako pohled od hlavy až k patě, cítím, jak se zatavuje na mých kozách. Jak jsem nervózní, tak mi bradavky nepřehlédnutelně trčí pod tenkou látkou šatů. Celým tělem se mi rozlévá horko, myšlenky na test ani matiku už nemám, sakra, co se bude dít? „Míšo, Vám to ale sluší, tady je židle, sedněte si.“ Sedám s na židle, kousek od něho, rovnou mi podává sklenku vody. „Nebo si dáte radši víno?“ Ani neodpovím a upřeně mu koukám do rozkroku. Napětí mezi námi by se dalo i nahmatat. Odkládá testy na konec stolu, židli si přitáhne blíž. Najednou ucítím jeho ruku na stehně. Lehce cuknu, ale ruku sune výš a výš. Sakra, co teď, je to přeci profesor, to nejde. Ale moje chtivá kundička je jiného názoru a pěkně mě prozradí. Rázem si kleká mezi moje stehna, který roztahuje, druhou rukou svírá prsa, tiše sténám.

Prsty si hraje s kundičku přes promočený kalhotky, dává mi je stranou, aby se dostal líp k tý mojí nadržený krásce. Je tak mokrá a krásně voní. Cítím, jak špičkou jazyka rozevírá pysky, pak saje poštěváček. Ano, pan profesor umí, teču mu do pusy. Jazyk už nestačí, strká mi do ní jeden prst a hned přidává druhý. Sténám pěkně nahlas. On mi ta snad strčil celou ruku. Hmmmm, dobře to umí, během chvíle přichází orgazmus. Je tak silný, že mu stehny tisknu hlavu na svojí horkou kundičku. Vzpamatovávám se po tak silném zážitku a chci jeho péro. Vrhám se na ten jeho plný rozkrok, ruce se mi ještě klepou, rychle rozepínám pásek, rozepínám knoflík, stahuju zip. Vytahuju pěkně tvrdý péro, není extra velký, zato pěkně široký. Nenechám se pobízet a už ho mám v puse, jen ať vidí, jak to umím. A moje snaha se vyplatila, během chvilky mi stříká slušnou dávku teplého semena pěkně hluboko do pusinky.

Je pěkně zadýchaný a říká mi: „Míšo, ten test byl katastrofa, ale teď máte jedinečnou šanci si ho opravit.“ Mlsně se dívá na mě, jak stojím před ním. „Moc se mi líbíte, děsně mě přitahujete, ta Vaše postava, ty prsa, ten zadeček, chci Vás víc.“ Nic neříkám, svlékám si šaty. Jak sedí na židli, tak si sednu na stůl proti němu, aby měl výhled jak na moji vlhkou kundičku, tak na moje pevný kožičky, kterým stále stojí bradavky. Rovnou si je bere do ruky a hraje si s nimi. Kouše mi bradavky a najednou bere něco ze šuplíku, na své horký bradavce cítím, že mi tam studí něco kovového. Svorka, bere druhou a rovnou ji připne i na druhou bradavku. Au to bolí, ale ta bolest je vzrušující. Tahá za ně a já chci víc. Rukama hledám jeho péro. Je zase pěkně tvrdý. Zašeptám, aby si mě vzal, že ho chci. Bez váhání si bere péro do ruky a rve mi ho do kundičky. Bere si mě na stole, to jeho silný pero je na doraz, nohama si ho tlačím víc do sebe. Mám radši větší ptáky, ale tenhle, co nemá na dýlku, tak dohání šířkou, krásně mi ji vyplnil. Svorky nenechá jen tak, pořád za ně tahá, bradavky mám v jednom ohni. Najednou přestane, obrátí mě, chce mě ojet zezadu, jako tu poslušnou čubku. Opírá mě o stůl, roztahuje nohy, moje bolavé bradavky přitlačí na desku stolu. Bere si mě pěkně tvrdě, zrychluje tempo, koule mi pleskají o stehna. Drží mě za vlasy, za boky, za chvilku bude nejspíš stříkat… Ano, mohl by mě ještě plesknout po zadku, pomyslím si a v tu chvíli ucítím plácnutí. „Ano, ještě víc, prosím.“ S dalším plácnutím cítím horký proud. „Jooo, pořádně mě vystříkejte, pane profesore..“

Prvotní napětí je pryč. Ale chtíč je ve vzduchu pořád. Oba jsem spokojení. Kdo by to řekl, že pan profesor bude mít takový péro. Ani ve snu by mě to nenapadlo. Hledám svoje šaty a oblékám se.

„Míšo, oprava testu byla na jedničku, zápočet máte splněný.“ Říka mi s vítězným pohledem. „Jste moc šikovná studentka.“ „Moc děkuji, pane profesore, že mám zápočet, a už teď se těším na zkoušku.“ Místo do očí se mu dívám do rozkroku.

Jsem na ochodu, bradavky mám pěkně sedřené, snad nebudu dlouho bolet. Stojím u dveří a slyším za sebou: „V soukromí jsem pro tebe David, Míšo, těším se na zkoušku.“

S úsměvem na něho mrknu: „Uvidíme…“

Autor: 
Laura
Vstup na stránky je povolen pouze starším 18 let
Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem. Kliknutím na vstoupit souhlasíte s následujícími podmínkami.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.