Skutečný příběh luxusní společnice aneb tajný život Lucie Hříšné

Aktuality

Skutečný příběh luxusní společnice aneb tajný život Lucie Hříšné

Lucie Hříšná je dnes již bývalá luxusní společnice, doktorandka, blogerka a nově také spisovatelka. Na jaře 2020 jí u vydavatelství Fortuna Libri vyšla knižní prvotina s názvem Můj tajný život. Popisuje zde bez cenzury, jak se dostala k práci v sexbyznysu, pestré zážitky s klienty z vyšších vrstev i motivace k ukončení dobře rozjeté “kariéry”.

Dnes jsem tedy dokončila osm let dlouhou cestu. Přívlastek náročnou by byl spíše optimistickým vyjádřením. Několikrát jsem si sáhla na dno, myslela, že po dlouhém letu či náročném meetingu nenajdu sílu vstát a jít na praktika. Vždy jsem ale někde vykřesala poslední zbytek energie…” úryvek ze závěru knihy Můj tajný život (2020)

Vezměme to ale od začátku. Představte si mladou studentku, která bydlí na pražské koleji s cizími holkami. Jako ony sem přijela ze zapadákova, o kterém nikdo neví, kde je. Nezapadá. jako ostatně vždy. 

recenze knihy Můj tajný život Lucie Hříšná bezpasaka.cz 2

Tajemná blondýnka jménem Lucie má však trochu jiné ambice než její spolužačky z vysoké. Chce studovat, to ano. Ale zároveň si chce plnit sny o cestování po světě a luxusním prádle, které ji fascinovalo už od dětství.

Otevírání dveří do světa placeného sexu, pasáků, luxusních společnic a prostitutek probíhá zpočátku nesměle. „Fajn, takže ti domluvím focení. Bude tě fotit Ruda, má nejlepší fotky, na ně všechny holky dobře vydělávají. Už zase zdražil, ale pro nás fotí pořád za dvanáct tisíc. Zaplatím to. Dáš mi to postupně z výdělku. Jsi hezká, štíhlá, mladá a hlavně nová, takže to bude hned...” úryvek z rozhovoru z prvního setkání s kuplířkou Helenou.

recenze knihy Můj tajný život Lucie Hříšná bezpasaka.cz

V knize, kterou přečtěte za dva večery (protože prostě budete chtít slyšet další příběhy a dozvědět se, jak to celé skončí), autorka rozvíjí především příběhy s konkrétními muži, kteří jí dlouhodobě brali na luxusní dovolené, kupovali drahé dárky, posílali květiny a to nejluxusnější spodní prádlo. 

Výměnou za ty nejintimnější služby. Platili vysoké částky nejen za sex, ale i za společnost. Za možnost naplnit si tajné sny, potřeby a choutky. Za možnost mít po boku krásnou, inteligentní, mladou ženu, která jim splní vše, co si budou přát. A která navíc miluje sex sám o sobě.

banner porno bezpasaka

První, kdo spatřil novinku mezi mýma nohama, byl George. Čekal nás spolu týden v rakouském spa a na okolních golfových hřištích. George je lovec, sice již v pokročilém věku, ale mezi jeho celoživotní zájmy, kromě již zmíněného golfu a sbírání vína, patří lov holek, respektive společnic… Říkal mi - Lucy, ve výsledku mě to stojí stejně, ale užiju si mnohem víc zábavy. Jeho pragmatismus i smysl pro humor zbožňuju.” Strana 195.

Sepsat zážitky z let, kdy kombinovala studium s prací moderní kurtizány nenapadlo samotnou Lucii. Ozvalo se jí nakladatelství, kterému se líbily její články na blogu My secret passion of life, kam přidávala střípky ze svého pestrého a nevšedního života. Spolu se sexy fotkami, anonymními, bez tváře. Její druhou identitu totiž nikdo jiný kromě ní nezná. A jak sama s oblibou říká - pravda je pružná.

recenze knihy Můj tajný život Lucie Hříšná bezpasaka.cz 1

Knížka naplňuje očekávání. Je čtivá, zábavná, plná reálných příběhů z reálného života mladé ženy, která se rozhodla svou krásou, inteligencí a tělem vydělávat nejen na studium, ale hlavně na cestování, dobré víno a krajkové prádlo. Obsahuje smutek, humor, erotiku, slzy, vzrušení, zklamání, naději a sex. Věci, bez kterých se žádný plný život neobejde. 

Další informace o knize, sexy fotky autorky, odkaz na audio podobu knihy a další informace ze života tajemné blonďaté krásky s pseudonymem Lucie Hříšná, najdete na jejím blogu.

TIP 

Novoroční superrozhovor s Lucií Hříšnou: Luxusní společnice 21. století 

 

Fotos: Instagram Lucie Hříšná

 

odběr bezpasaka.cz

Přečti si také:

Co muže láká a vzrušuje na sexu s prostitutkou?

Kámasútra aneb poučení o rozkoši

Prostitutky z ulice a od silnice

Kuplíři a zákon. Proč je lepší být bez pasáka?

 

      banner bezpasaka.cz   

banner holky na sex bezpasaka

© Bezpasaka.cz

Autor: 
Svatava
Vstup na stránky je povolen pouze starším 18 let
Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem. Kliknutím na vstoupit souhlasíte s následujícími podmínkami.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.