Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

Společná cesta vlakem

21.11.2021 - 09:00
Erotické povídky a vtipy
Autor: Meridea
   Přečteno: 3731x
Teď sedím obkročmo na tobě. Chytáš mě za zadeček a jak po něm, jen tak nenápadně přejíždíš, zjišťuješ, že nemám kalhotky.

Už dlouho sním o návštěvě swingers klubu a vzhledem ke koronaviru si myslím, že by účast na této akci nemusela být tak kolosální, jak normálně bývá. Proto se rozhodnu, že si udělám výlet do Prahy. Přes den budu jako správný turista navštěvovat památky Prahy, které jsou teď bez náporu turistů z jiných zemí, a tudíž skoro prázdné.


Vyberu termín, víkend, který budu mít volný a kupuji on-line jízdenku na spoj ve večerních hodinách, ať se nemusím nikde zbytečně zdržovat a předpokládám, že večer skoro nikdo nepojede. Jedu vlakem a objednávám si raději kupé, abych neseděla v otevřeném prostoru s ostatními lidmi, tady nás bude sedět maximálně 6. Když objednávám lístek, tak vidím, že jsem první v tomto kupé, tak třeba pojedu sama.

Přijedu na nádraží v Brně a nastupuji do vlaku směr Praha, vyhledám své kupéčko a je zatím prázdné! Super. Dávám kufr nahoru, u sebe si nechávám jen kabelku s doklady. Jsou 2 minutky do odjezdu a náhle se otevřou dveře kupéčka a vstupuje velmi milý mladík s úsměvem na rtech a ptá se:

„Promiňte slečno, máte zde volno?“

„Nooo, nevím, tady se kupují místenky.“

„Tak já se zatím posadím a když tak bych odešel, děkuji.“

Dává své zavazadlo naproti mému a usedá naproti mně, k oknu. Ještě si vzpomenu, že jsem chtěla vydělat sluchátka, abych mohla poslouchat hudbu po cestě a ta zůstala v kufru. Proto se zvedám, a když beru kufr do rukou, tak vlak cukne a já málem spadnu na pána, co sedí naproti. Naštěstí je pohotový a chytá mě i kufr. Snad omylem mě ale drží za prso. Koukne na svou ruku a hned se začne omlouvat:

„Promiňte, nechtěl jsem se Vás dotknout. Cítím se teď trapně! Omlouvám se.“

Vezme můj kufr a vrátí jej na své místo nad mou hlavou, už jsem na sluchátka i zapomněla. Cítíme teď asi oba, že je v kupéčku najednou nějaké horko, i když jede klima naplno.

„Nic se nestalo, děkuji, že jste mi pomohl.“

Říkám s úsměvem.

„Kam máte namířeno, za rodinou?“, ptám se.

Chci se nenápadně dozvědět, jestli má přítelkyni a děti.

„Ne, jedu jen tak. Koupil jsem si lístek na konečnou a v některé stanici, která se mi bude líbit, prostě vystoupím a pak se uvidí. A Vy máte namířeno kam?“.

„Takže takové malé dobrodružství. Já jedu na výlet do Prahy, podívat se v klidu na památky, když tu teď nejsou turisti. A možná si i splnit své představy.“ červenám se.

„Ano, aspoň v něčem je koronavir přínosem.“

„To ano.“

„Představy? Po čem tak krásná žena jako Vy touží? Prozraďte, prosím.“

„To Vám pane nemůžu říct, bych se Vám pak nemohla ani podívat do těch krásných očí.“

„Krásné oči máte především Vy, paní. Ale kdybych ty svoje tedy zavřel a jen Vás poslouchal. Myslíte, že byste alespoň část ze svých tužeb prozradila?“

„Děkuji, jste velmi milý. Tak to bychom si asi mohli potykat, já jsem Mer.“

„Děkuji. Já jsem Zdeněk.“

Natahuji k tobě ruku a čekám, zda mě políbíš.

„Těší mě Zdeňku.“

„Také mě těší.“

Bereš mou ruku do své a políbíš mě na rty. Líbáš mě déle, než je obvyklé při seznamování.

„Cítím, že jsem Ti sympatická, stejně jako Ty mně.“

„O tom vůbec nepochybuj. I ten letmý, neopatrný dotyk, když jsem se dotknul Tvých ňader… Byl kouzelný.“

Sklopím oči a říkám si, že jsem vždycky chtěla navštívit swingers párty. A taky proto jsem se vydala do Prahy, kde je větší anonymita než třeba v Brně. To je ten pravý důvod. Ale mám trochu obavy jít na takovou akci sama.

„Doprovodím Tě, budeš-li chtít.“

Slyším z tvých úst skoro neslyšně zašeptat. Vidíš na mých prsou, že jsem z toho vzrušená, přes látku se rýsují mé bradavky. Možná to má souvislost i s tím polibkem.

„Jáááá… nikdy jsem na žádné nebyl, žádnou nezažil….“

„Opravdu? To po Tobě nemůžu chtít. A já také ne.“

„Nenutíš mě, vůbec. Chci s Tebou jít.“

„Až teď jsem přišla na to, že si chci život užívat a ne, jen přežívat. A až budu stará, chci mít na něco krásné vzpomínky. Opravdu?!“

Samou radostí vyskočím a obejmu tě kolem ramen. Prsa se zhoupnou proti tvé hrudi.

„Moc Ti děkuji!“ skoro pištím radostí.

„Máš krásná prsa a Tvé bradavky mě přivádí do varu.“

banner naughty harbor bezpasaka.cz

Šeptáš mi do ucha. Dávám ti polibek na tvář, ale ty se otočíš a naše rty se střetnou v lehkém polibku. Přitáhneš si mě k sobě a dlouze, náruživě mě líbáš. Nenechává mě to chladnou, sedám ti do klína a vychutnávám si tvé nádherné polibky a také příjemné teplo tvého těla. Jazyk lehce zkoumá můj a taky mou pusinku vevnitř.

„Cítím Tvé bradavky, jak se mi zabodávají do hrudi,“ říkáš.

Cítím, že ti nejsem lhostejná, zespodu mě tlačí něco tvrdého do zadečku. Dávám ti letmé polibky na tvář. Líbáme se a ty mi jednou rukou přejíždíš přes prsa. Uffff!

„Jsi velmi smyslná žena!“ říkáš a dál si pohráváš s mou bradavkou.

Bereš ji mezi prsty, lehce ji štípeš a pak za ni taháš. Ooooooh. Druhá ruka přejíždí po mém stehně jemně nahoru. Jedu jazýčkem k oušku a jemně ti okusuju lalůček. Jemně ti vzdychám do ouška, jak mi přejíždíš rukama po těle, mám husí kůži.

„Tvé polibky jsou tak vzrušující!“ říkáš. Rukou mi naznačuješ, abych přehodila nohu přes tebe.

Teď sedím obkročmo na tobě. Chytáš mě za zadeček a jak po něm, jen tak nenápadně přejíždíš, zjišťuješ, že nemám kalhotky. Jsem vzrušená a myslím, že to na mně i vidíš. Cítím, že jsme na tom oba dva stejně. Šeptáš mi do ouška, že mě chceš cítit všude a také se mě všude dotýkat. Přejíždíš rukou po zadečku a blížíš se prsty k mé jeskyňce.

I v tom letmém doteku cítíš mou vlhkost. Mezitím ti přejíždím rukou přes šíji, tahám tě jemně za vlasy a vášnivě se líbáme. Myslím, že máš ode mě promáčené kalhoty. Už to nemůžeš vydržet a vytahuješ své tvrdé péro z kalhot a chceš, abych se na něj napíchla. Jelikož tvé ruce na mých bocích mě navádí. Já ale sklouznu k tvým nohám a zatím co olizuju tvůj žalud, tak ti koukám do očí.

Chci vidět, jak se ti změní zorničky, když tě vezmu do pusinky. Rukou si hraju s tvojí bradavkou, objíždím ji dokola, pak ji stisknu mezi ukazováček a palec a štípu tě do ní, pak za ni tahám. Přitom tě olizuju a saju. Druhá ruka jezdí nehty přes tvůj zadek. Vidím, že je ti to příjemné, občas povzdechneš rozkoší. Beru tě do pusinky celého a saju a olizuju tě po celé délce.

Ruka z bradavky se přesouvá ke koulím, beru je do ruky a jemně je mnu, mezitím tě začínám kouřit. Ruka na zadečku tě občas pleskne. Napřed beru do pusinky jen žalud a lížu uzdičku a pak najednou tě polknu celého, cítím tě až v krku. Krásně se mi vlezeš celý do pusinky. Něco nesrozumitelného mumláš, asi si to hezky užíváš. Zhluboka dýcháš, cítíš se teď jako v ráji.

Vysaju veškerý vzduch a vyjíždím pusinkou nahoru a pak zase dolů, napřed pomalu, ale přidávám na tempu. Dle tvého dechu poznám, že se ti to moc líbí. Kouřím tě a ty mě bereš za vlasy a určuješ tempo. Najednou mi odtrháváš hlavu a přitlačíš mě ke dveřím kupé. Říkáš, že se ještě nechceš udělat, že chceš dopřát něco i mně. Stojím zády k tobě a ty mě líbáš na šíji. Staví se mi do pozoru všechny chloupky na těle.

Dráždíš mi rukama bradavky a jemně saješ a pak koušeš mé lalůčky. Vystrčím na tebe zadeček, chci abys…. Říkáš, že už bys byl rád uvnitř mě, ale chceš mě ještě ochutnat. Líbáš mě vášnivě na šíji a klekáš si k mému smyslnému zadečku. Parkrát mě přes něj plácneš, až se zbarví do červena. Ooooh!! Po každém plácnutí cítím na zadečku tvé polibky a také hlazení.

Úplně teču, to je nádhera! Zatímco rukou hladíš zadeček, tvé rty se polibky přesouvají k mé kundičce. Nejdříve jazýčkem olízneš vnitřní stranu stehen, cítíš na nich mou smyslnou šťávičku. Zvedám nohu na sedačku, abych se ti více otevřela a tys měl lepší přístup. Jazýček pokračuje ve své cestě ke kundičce a už se zlehka dotýkáš mých pysků a jazýček ochutnává mou manu. Moc ti chutnám. To je nádhera.

Chytám tě za vlasy a tlačím tvou hlavu ještě blíž. Kmitáš jazykem, nechceš si nechat uniknout ani sebemenší kapičku ze mě. Teču už teď jako studánka, takže máš co dělat. Cítíš můj naběhlý poštěváček a jazýčkem začínáš kroužit kolem něj, jemně, skoro to necítím a pak najednou mě začneš kmitáním jazyka dráždit. Ooooh, prohýbám se v zádech a tlačím tvou hlavu ještě silněji.

„Chci Tvé prsty uvnitř mě!“ zašeptám.

Přitiskneš na poštěváček rty a jen mezi nimi vystrkuješ jazýček, zatímco jeden prstík zajíždí do mé štěrbinky. Hmmm, to je nádhera. Cítíš, jak je horká a nadržená.

„Udělej mě, prosím,“ šeptám.

Přidáváš do kundičky druhý prst, a protože je už krásně rozdrážděná není žádný problém jej do mě zasunout. Šukáš mě prsty, zatímco jazýčkem objíždíš hráz a dírku. Aaaah!

Říkáš:

„Jseš pro mě smyslná a velmi vzrušující. Mám pocit, že se v Tobě utopím“.

Nooo, nejspíš na tom něco bude, neb teď už teču jako potok. Moje šťávička tě přivádí k šílenství.

„Ne, to už se nedá vydržet!“ říkáš.

„Tak mě ošukej, prosíííííím.“

„Chci být v Tobě, moje neskutečně naběhlé péro chce Tvou nadrženou kundu!“

„Pojď, chci Tě cítit uvnitř sebe.“

Párkrát pérem projedeš mezi mými stehny a už samou nedočkavostí do mě vpluješ, najednou a hluboko.

„Jseš tak horká!“

Líbáme se a ty mi předáváš okusit mou vlastní chuť.

Říkáš:

„Cítíš, jak skvěle chutnáš?“.

„Ooooh ano, cítím. Je to velmi vzrušující.“

Má kundička pevně objímá tvého pulzujícího ptáka, aaaach bože! Uuuuuf. Začínáš mě šukat. Vždy 3x jen nakrátko, ale čtvrtý příraz už je nadoraz, hluboko ve mně. Jsme jedno tělo ve spalující touze. Prohýbám se v zádech, začínají se mi třepat nohy, už to dlouho nevydržím. Ty chmatáš po madlech, vypadá to, že by ses jinak slastí sesunul k zemi. Pak mi rukou drtíš prsa a mezi prsty tiskneš bradavky.

Dráždím si poštěváček a spolu s tvými doteky se propadám do úžasného orgasmu. Úplně se mi zatmí před očima, teď se musím přidržet zase já. Cítíš, jak se celá chvěju a objímáš mě. Je to nádherné. Cítíš, že můj orgasmus pomalu utichá, začneš tedy znovu přirážet, napřed jen pomalu a zlehka, ale to se nedá vydržet, tak přidáváš na rychlosti i intenzitě. Slyšíme, jak to čvachtá. Opět se věnuješ mým prsíčkům, občas mě plácneš přes zadek.

„Jseš stále tak horká a úžasně vlhká“, slyším z tvých úst.

Nedá ti to a jeden prstík smočíš v mé dírce a opatrně mi ho zastrčíš do zadečku. Tím, jak jsem rozšukaná to jde prakticky samo. Honím si zase poštěváček, ať se ještě víc uvolním. Uuuuf, teeeda!

Šeptáš mi do ouška:

„Dlouho mě nikdo nevzrušil tak jako Ty!“.

Koušeš mě do šíje a volnou rukou svíráš mé prsa.

„Zbožňuju je“, říkáš.

Netrvá dlouho a všechno to dráždění mě žene k dalšímu vrcholu. Teď je to ještě silnější než předtím, cítíš to? Kdybys mě nedržel, tak se asi svezu k tvým nohám. Cítíš mé sevření uvnitř kundičky, můj zrychlený dech a naběhlé bradavky. Jsi šťastný, že jsem šťastná a stále tě má kundička svírá – pevně a vřele. Už to dlouho nevydržíš. Slyším, jak začínáš zhluboka dýchat. Ptám se tě, kam se chceš udělat? Chytáš mě pevně za boky a přirážíš jako zběsilý.

„Chci explodovat v Tobě, pokud Ti to nevadí,“ ptáš se mě mezi polibky.

„Nevadí,“ usměju se.

„Pooooojď a udělej se!“

Přejíždím ti nehty po zádech a občas tě plácnu přes zadek. Vášnivě se líbáme. Cítíš tu horkost, kterou v tobě probouzím.

„Chtěl bych, aby to trvalo věčně! Ty jsi tak smyslná žena!!“ šeptáš.

Víš, že mě vzruší dráždění poštěváčku, a tak nejen, že mě šukáš jako smyslů zbavený, ale ještě mi u toho jezdíš prstem přes poštěváček. Já si drtím bradavky a už slyším, že se ti zkracuje dech. Líbáme se, vášnivě a tvé polibky jsou jako eletřina, která projíždí celým mým tělem.

„Tak pooooojď! Krásně se do mě udělej a udělej nás oba!“ šeptám.

Zakousneš se mi do šíje, pevně stihneš mé prsa a aaaach anoooo, péro ve mně pulzuje. Jak je to krásný pocit. Ooooh, chci se udělat s tebou, má ruka drží tvou ruku a druhá kmitá přes poštěváček. Anooo, ještě poslední splynutí a oba nás unáší nekonečná vlna rozkoše. Oba cítíme neskutečné uvolnění a splynutí.

Propadáme se do nicoty. Myslím, že jsme se oba svezli k zemi. Těžce oddechujeme a jen si užíváme ten krásný pocit. Necítím nohy, ani tělo, jen tu nádhernou rozkoš, která projíždí námi oběma. Nevnímáme ani prostor, ani čas, jen sebe a náš dech a pocity. Bylo to dechberoucí, nádherné.Přečti si další eropovídky:

Cuckold - den první

Školačka a profesor

Posedlá

Kočičí mrdání

 

banner eshop bezpasáka sex doll bezpasaka.cz  banner Nicol naughty harbor bezpasaka.czporn banner bezpasaka.cz

Zaujal Tě článek? Dej mu svůj LIKE. A poděl se s ostaními.

   Sdílej článek na fb
autor
Autor: Meridea
Napsala jsem pár povídek, snad se Vám budou líbit...
Některé jsou jen z mé fantazie, ale chci si je postupně splnit.
Jednu jsem prožila, další je zčásti pravdivá. Meridea
Pro vložení komentáře k článku se přihlas nebo nejdříve zaregistruj.

Podobné články

Mezinárodní den ženského orgasmu 8.8.

08.08.2022 - 09:00

Začátek srpna, 8. 8. 2022. Dvě stojaté osmičky vedle sebe značí jediné – Mezinárodní den ženského orgasmu.

Zobrazit článek

Záhadný cizinec

07.07.2022 - 09:00

Dominika byla žena ve středních letech. Před pár měsíci byla nucena v podnikání vyhlásit bankrot a dluhy, které ji zůstaly na krku byly příčinou rozpadu jejího manželství.

Zobrazit článek

Někdo to rád horké. Hrátky s voskem – od teorie k praxi

06.07.2022 - 08:00

Co se vám vybaví, když se mluví o svíčkách v souvislosti se sexem? Je to vidina romantického milování na plátcích růžích ve světle plápolajících svíček? Nebo jsou to spíše BDSM praktiky?

Zobrazit článek

Zaměřeno na bradavky: Jak si s nimi hrát?

29.06.2022 - 08:06

Bradavky jsou jednou z nejdůležitějších erotogenních zón a přitom jsou při sexu často opomíjené.

Zobrazit článek
×

Měj přehled o novinkách!

Buď mezi prvními, kdo ví o nových holkách a novinkách na webu. Odebírej nejčerstvější informace! 

Odebírat novinky