Nedělní ráno v duchu společného orgasmu

Erotické povídky a vtipy

Nedělní ráno v duchu společného orgasmu

Napsala Vzteklinka
 

Byla neděle, takže jsem mohla spát dýl. Jenže najednou jsem na krku ucítila dotek, jemný dotek, který mi odhrnoval vlasy z ramene. Byl krásný, horký a tak elektrizující. Tělem mi proběhlo mravenčení. Dál jsem dělala, že spím. Další dotek byla horká dlaň, která mi pomalu přejela po boku a následně vlhké rty,které mi přistály na odhaleném krku.

Nezmohla jsem se na víc, než prudké vydechnutí. Pomalu jsem se prohnula v zádech, abych zjistila jak daleko je jeho tělo. Bylo blízko, velmi blízko. Chtěla jsem se ho dotknout, otočit se k němu a líbat ho. Nešlo to, držel mě k němu zády. Jeho levou rukou mi laskal ňadra, rty líbal na krku a druhou rukou mě držel za mou ruku,kterou jsem měla pod hlavou.

Byla jsem strašně nadržená,chtěla jsem, aby už se na mě vrhnul a já ho mohla cítit v sobě. Oddaloval to. Dráždil mě, chtěl abych věděla, že mě má ve své moci. Podvolila jsem se a přestala si vynucovat volné ruce. Jemným tahem mě převalil na záda. Kousl mě do lalůčku ucha a pak začal jemně sát. Stále jsem měla zavřené oči a přesto jsem přesně věděla, jak mu ty jeho planou a jsou zastřené chtíčem.

Z úst se mi vydral malý sten, když mi rukou zajel mezi nohy. Mohl si se mnou dělat, co chtěl, ale stále to zdržoval. Ležel vedle mě, ruce mi držel za hlavou, jazykem střídavě laskal bradavky, krk a ušní lalůček, a volnou rukou se mě snažil připravit o rozum.

Konečně. Konečně se jedním prstem dostal do mě a něžně zakmital. Zvrátila jsem hlavu dozadu, trefil ho, přímo to tajemné místečko. Pomalu prst vytáhl a strčil mi ho do pusy. Neváhala jsem ani vteřinu a veškerou svou šťávu z něj olízala. To opakoval ještě asi 3x, pak se mi přisál ke rtům, aby taky ochutnal. Byl tak chtivý, instinktivně jsem roztáhla nohy v domnění, že už půjde do mě.

Omyl. Na rukou mi přistál studený saténový šátek, který mi je pevně ukotvil k madlům postele. Pomaloučku se přesunul celým tělem mezi mé roztažené nohy a ruce nechal volně klouzat z mého krku na hruď, prsa, bříško, klín záměrně vynechal a pokračoval volně až na stehna. Tam se zastavil.

Neodvážila jsem se ani pohnout. Ucítila jsem vánek v klíně, který následně vystřídal malý, skoro neznatelný polibek. Přestala jsem na okamžik dýchat. Nebyla jsem si vůbec jistá tím, co jsem doopravdy cítila, vše byly jen domněnky. Z transu mě vytáhl prudký pohyb, kdy se mi nohy rozletěly doširoka. V tu chvilku už měl jazyk přímo na poštěváčku a hrál si s ním.

Velice rychle přešel jazykem do mě a zpět na poštěváček, přiváděl mě k šílenství. Chtěla jsem být poslušná, ale instinkty mě nutily se hýbat. Pravou nohou jsem ho trochu silněji nakopla do zadku tak, aby skončil přímo na mně.

Nohama jsem mu stáhla trenky ke kolenům a následně omotala nohy kolem jeho pasu, chtěla jsem přirazit, ale držel se na kolenou, moc vysoko nade mnou. Ach jak on mě trápil. Zaúpěla jsem. Chtěl mě slyšet prosit. Přistoupila jsem a poprosila, nehnul se, poprosila jsem znovu a začala ho líbat, oplácel mi polibky a dokonce už se svým krásným tvrdým pérem dotýkal mojí kundičky. Přitlačila jsem ho nohama… povolil.

Pomalu do mě zasunul. Jak já to miluju, když je ve mně úplně celý. Nehýbal se, sakra, proč tohle dělá?

Zase mi zvedl ruce za hlavu a zašeptal: „Drž,ty kurvičko!” a ta slova zapůsobila jako provaz.

Ani jsem se nehnula, když ho ze mě vyndal, rozvázal mi ruce a narovnal se do kleku. Prohlížel si mě, pro něco se natáhnul a najednou jsem ucítila, jak mi něco studeného kape mezi nohy. Prsty to pak rozetřel a znovu se do mě zabořil. Oči mu zhrubly a přírazy byly mnohem drsnější. Konečně mě šukal tak, jak jsem chtěla, tak,  jak to mám ráda. Prudce ze mě vyklouzl a otočil si mě na všechny čtyři, chytil mě za zadek a za vlasy, byl jako divoká šelma, co si podmaňuje svou kořist. Byla jsem v rauši. Cítila jsem, jak mě celou naplňuje, začal zrychlovat, změnil se mu dech. Došlo mi, co se blíží.

Nechtěla jsem, aby to bylo jako vždy, chtěla jsem se koukat, jak se udělá, cítit tu teplou tekutinu na sobě. Vymanila jsem se z jeho sevření a vrhla se k jeho božskému péru. Začala jsem hladově sát. Přirážel si mou hlavu tak silně, že jsem ho měla celého až po koule v puse a krku. Začal vzdychat.

Správný čas na to, abych mu ho začala masírovat prsy a nechala ho dojít do slastného konce. Páni, nikdy by mě nenapadlo, že mě tak rozrajcuje, když ho uvidím dělat se na mně. Celý udýchaný, pohled upřený někam skrze mě. Bylo mi to jedno, povalila jsem ho na záda, a než mu stačil klesnout, už jsem na něm rajtovala jako smyslů zbavená, hlavu zvrácenou dozadu, zapřená o jeho stehna, hnala jsem se vstříc svému vytouženému orgasmu.

Chytil mě za boky a pomáhal mi přirážet hlouběji. Ani jsem nepostřehla, že si sednul a laskal mi prsa, když to přišlo. Začala jsem se klepat a hlasitě sténat. Ano, došla jsem svého cíle.

Držel mě v objetí a také prudce oddechoval. Povedlo se nám něco, co většina lidi považuje za sci-fi. Společný orgasmus. Nádherný pocit. Nechal mě z něj sesednout a znovu se položit na postel. Ani nevím, co se dělo pak, jelikož jsem vyčerpaná, ale uspokojená, usnula.

A co? Byla neděle a já si to mohla dovolit...

 

Přečti si další eropovídky:

Sex s mrtvou láskou

Sex v Ghettu

Svázaná na hotelu

Pořádný sex s Luckou a její první výprask

 

 

      banner bezpasaka.cz   

 

porn banner bezpasaka.cz

 

banner holky na sex bezpasaka

© Bezpasaka.cz

Autor: 
Vzteklinka
Vstup na stránky je povolen pouze starším 18 let
Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem. Kliknutím na vstoupit souhlasíte s následujícími podmínkami.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.