Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

Sprcha v hlavní roli: Průvodce sexem ve sprše

15.06.2022 - 09:40
Rady/Tipy
Autor: Mia K.
   Přečteno: 1343x
Láká vás erotika ve sprše nebo hledáte inspiraci pro vodní hrátky? Jsme si jisti, že po přečtení článku, vaše cesty povedou rovnou do koupelny.

Už jste sprchu v rámci milostných hrátek někdy vyzkoušeli, zapojujete ji do nich pravidelně nebo se jí vyhýbáte? Ať už patříte do jakékoliv skupiny, je tento článek pro vás! Dozvíte se v něm, jaké jsou výhody sexu ve sprše, jak v ní eliminovat rizika úrazu a prozradíme vám tipy na sexuální polohy vhodné právě do sprchy. Samozřejmě jsme nezapomněli ani na erotické hračky, se kterými okořeníte váš partnerský život nebo sólo masturbaci. Jsme si jisti, že po přečtení článku, vaše cesty povedou rovnou do koupelny.

Obsah:


Výhody sexu ve sprše
sex ve sprše rady a tipy bezpasaka.cz

Na sprše je zkrátka něco vzrušujícího. Kapky vody nebo chomáče nadýchané pěny stékají do všech záhybů těla a dráždí smysly. Ačkoliv má sprchový kout mnohdy omezené prostory, fantazii se meze nekladou.

Můžete v něm dělat tolik zajímavých věcí, které nikde jinde v bytě zažít nemůžete! Můžete se v ní svým partnerem navzájem umývat, holit intimní partie, objevovat nové sexuální polohy, přizvat do společných hrátek zajímavé hračky, odvážnější můžou vyzkoušet pissing.

Rizika sexu ve sprše

Na sex ve sprše se prostě musíte připravit. Rozhodně tím ale nemyslíme přichystat romantickou atmosféru se svíčkami a voňavou pěnou, i když samozřejmě – jak je vám libo. Spíš jde o to, abyste eliminovali rizika, která by vedla k úrazu. Máloco je nepříjemnějšího, než vysvětlování na pohotovosti, jak jste k úrazu při sexuálním dovádění přišli (vím o tom ostatně svoje, můj ex ve sprše uklouzl a skončil s otřesem mozku).

Pokud nechcete pobavit zdravotnický personál a také nechcete, aby vaše jméno znali lidé po celé nemocnici, ke kterým se už značně pozměněná (a o moc zábavnější) historka taky dostala, dodržujte pár základních pravidel bezpečnosti ve sprše. S jakými problémy se můžete při sexu ve sprše potýkat? 

1) Kluzká podlaha
Stačí jeden špatný pohyb a ležíte na zemi s něčím zlomeným. Přitom stačí tak málo! Pokud se chcete vrhnout na sex ve sprše, měli byste mít v ní i před ní protiskluzovou podložku. Tyto podložky stojí jen pár korun, ale ve finále jsou k nezaplacení. 

Ani protiskluzová podložka nemusí ale fungovat na 100 % a prostě se může stát, že i tak upadnete. Při pádu se přirozeně budete snažit něčeho zachytit. V lepším případě s sebou strhnete sprchový závěs nebo poličku plnou kosmetiky, v tom horším se můžete zachytit partnerova penisu. Vyvarujte se proto ve sprše kosmetice, která v sobě nese oleje. 

2) Směr tekoucí vody
Dávejte si také pozor na směr vody tekoucí ze sprchy. Není totiž úplně dobrý pocit, když při sténání při orgasmu začnete lokat vodu a začnete mít pocit, že se topíte. Až si se sprchou přestanete hrát, pověste ji na držák a obraťte se k ní zády. 

3) Snížená schopnost lubrikace 
V tomto bodě se setkáváme s vtipným paradoxem. V koupelně je sice vlhkosti až až, ovšem voda zároveň vysušuje a odplavuje přirozenou vlhkost vagíny. Z toho důvodu může být sex ve sprše nepříjemný. Nemusíte se ho ale vzdávat.

Stačí se jen na něj patřičně připravit a mít ve výbavě lubrikační gel na bázi silikonu, který je voděodolný a zůstane tam, kde má na rozdíl od lubrikantu, který je na bázi vody. Aby vám ale lubrikant ve sprše neukápnul na zem a vy se vyhnuli tomu, že by se rázem změnila na kluziště, naneste si gel na intimní partie ještě předtím, než do sprchy vkročíte. 

Tipy na sexuální polohy do sprchy
sex ve sprše rady a tipy bezpasaka.cz 2

Sex ve sprše vybízí k experimentování i v oblasti sexuálních poloh. Můžete jít rovnou na to nebo si pořídit do sprchy různé vychytávky jako jsou například přísavková madla na ruce a opěrky na nohy či voděodolná židlička. Tím se vám otevřou další možnosti pro více poloh. Pokud ale nic z toho nemáte a chcete jít rovnou na věc, máme pro vás připravené tipy na 4 základní polohy.

1) Zezadu ve stoje
Žena je vepředu, muž za ní, oba mají mírně rozkročené nohy na zemi. Žena se zapře koleny o stěnu sprchy, aby nespadla, až do ní bude muž vnikat. Kromě toho, že je tato poloha stabilní, tak je při ní stimulovaný i bod G. 

2) Na turka
Muž si sedne na zem a nohy zkříží do tzv. tureckého sedu. Žena na něj nasedne a nohama jeho tělo obejme. Je to opět jedna ze stabilnějších poloh. 

3) Baletka 
Partneři se postaví čelem k sobě, muž se opře o stěnu sprchy, žena zvedne nohu a omotá ji kolem muže. Muž podsadí pánev a vniká do ženy zepředu. Pokud máte ve sprše sedátko, tak na něj může žena dát nohu. Poloha je náročnější na stabilitu. 

4) Zvedačka
Při zvedačce je třeba silnější muž a štíhlejší žena. Muž totiž zvedne ženu pod zadkem, ta se mu chytne za krk a obtočí kolem něj nohy. Muž si ji nadzvedává nahoru a dolů. Tato poloha je opět méně stabilní. 

10 hraček do sprchy pro muže a ženy
sex ve sprše rady a tipy bezpasaka.cz 1

Do základního vybavení prostě patří kvalitní masážní hlavice sprchy, která sama o sobě umí zázraky. Nemusíte ve sprše ale používat jenom ji. Můžete si pozvat na pomoc i jiné kamarády, kteří vás přivedou k orgasmu. Před jejich pořízením se ale ujistěte, že jim kontakt s vodou skutečně nevadí. V tom lepším případě by mohlo totiž dojít k nevratnému poškození erotických pomůcek. Vybírejte proto hračky vodotěsné (můžete si je vzít i do vany) a voděodolné (nevadí jim tekoucí voda). 

Na trhu je hraček do vody celá řada. Záleží na nabídce jednotlivých sex shopů. My jsme pro vás vybrali několik erotických pomůcek, které stojí za vyzkoušení. Výhodou je, že většina z nich jsou vhodné pro muže i ženy na sólo akce, ale i pro páry, které si chtějí sex okořenit. Ale musíme vás varovat. Může se stát, že v nich najdete zalíbení, a pak tyto hračky brzy vystrnadí veškerou kosmetiku z vašich skříněk v koupelně. 

1) Masážní hlavice na sprchu 
Jak jsme již nastínili, pokud milujete hrátky ve sprše, tak masážní hlavice na sprchu, pomocí které můžete regulovat tlak proudu, je rozhodně must have v každé koupelně. Namiřte sprchu na bradavky, klitoris, zadeček. Zkrátka všude tam, kde vám proud tekoucí vody dělá dobře. Zkuste taky zaexperimentovat s teplotou vody. Třeba zjistíte, že mírně studená voda je daleko příjemnější než teplejší. Vyhněte se ale samozřejmě oběma extrémům jako je ledová nebo vařící. Zkuste také občas sprchu namířit mimo penis nebo vagínu. Přerušovaný proud dělá totiž divy!

2) Anální sprcha
Pokud milujete anální sex, ale zároveň se neobejdete bez dokonalé očisty zadečku, rozhodně vyzkoušejte anální sprchu. Na rozdíl od klasického klystýru funguje rychle a bez nutnosti opakovaného naplňování balonku vodou. 

3) Hands-free dildo 
Další skvělou hračkou pro hrátky ve sprše je dildo, se kterým si můžete užít spoustu srandy a hlavně orgasmů. Můžete ho jednoduše přisát na stěnu sprchy a oddávat se s ním i análnímu sexu. Nebo ho můžete přicucnout na dno sprchy a nasednout na něj. Kombinace dilda a masážní hlavice sprchy vás vystřelí do nebes. Dildo můžete použít na dvojitou penetraci společně s partnerem. 

4) Vodotěsný vibrátor (nejen) pro páry 
Párový vibrátor je zahnutý do tvaru písmene U. Užší část se zavede do vagíny, širší dosedne na klitoris. Ale to ještě není vše. Muž zároveň vsune penis do partnerky, takže vibrace začnou stimulovat i jeho. Vibrátor je navíc opatřen tlačítky pro korigování vibrací. 

5) Vibrační kachnička 
S touhle hračkou se během chvíle vrátíte do dětství. Na první pohled totiž vypadá přesně jako dětská hračka, kterou snad měl každý z nás. Až na to, že vy si s touto užijete daleko více legrace. Tahle hračka totiž skrývá tajemství. Kachnička vibruje, přičemž ty nejsilnější vibrace jsou na jejím ocásku a zobáku. Tuhle roztomilost si nemůžete nechat ujít. 

6) Vodotěsný vibrátor
Samozřejmě můžete vsadit na klasiku. Pořiďte si vodotěsný vibrátor a jděte s ním pod sprchu. Pokud chcete přece jen něco zajímavějšího, můžete zkusit třeba světélkující vibrátor nebo vibrátor měnící barvu. 

7) Vibrátor s vodní tryskou
Další z must have, který vám v koupelně nesmí chybět. Jedná se o vibrátor, jehož součástí je otvor, ze kterého tryská voda. Jak to vlastně funguje? Odšroubujete hlavici sprchy a hadici nasadíte na otvor. A pak se jen oddáváte tomuto dokonalému spojení vody a vibrací.

8) Vibrační houbička 
Opět další z erotických pomůcek, která klame tělem. Vypadá jako obyčejná mycí houba, která má ale v sobě zabudovaný malý vibrátorek. Můžete si s ní samozřejmě namydlit celé tělo, ale díky jemným vibrací ji nejvíc oceníte rozhodně mezi nohama. 

9) Nafukovací panny a sex dolls
Pro vodní hrátky jsou nafukovací hračky přímo stvořené. A pro ty sexuální jsou vhodné některé voděodolné nafukovací panny. Výhodou je, že s nimi můžete dělat cokoliv, na co si vzpomenete. Bez žádného protestu. jejich sofistikovanější variantou jsou moderní silikonové šikací panny sex dolls.

10) Voděodolné masturbátory 
Zpestřete si sprchu masturbátorem ve tvaru vajíčka, pusy, vagíny, úzkého zadečku nebo v ní vyzkoušejte i vibrační masturbátor.

Závěr 

Na závěr musíme napsat varování podobné tomu, které je na krabičce od cigaret: Sex ve sprše způsobuje závislost! Jakmile ho jednou vyzkoušíte, odsunete ložnici na druhou kolej. Pokud ale budete dodržovat naše rady ohledně bezpečnosti ve sprše, můžete si být jisti, že riskujete akorát mnohonásobné orgasmy. A vyšší účet za vodu. 


banner eshop bezpasáka sex doll bezpasaka.cz   
porn banner bezpasaka.cz
© Bezpasáka

Zaujal Tě článek? Dej mu svůj LIKE. A poděl se s ostaními.

   Sdílej článek na fb
autor
Autor: Mia K.

Vždycky jsem obdivovala Carrie Bradshaw. Přála jsem si být jako ona. Tenhle sen se mi pomalu plní, protože jsem spojila lásku k sexu s psaní o něm. Ačkoliv mám bujnou fantazii, nejčastěji (a nejraději) čerpám ze svých vlastních zkušeností. 

Pro vložení komentáře k článku se přihlas nebo nejdříve zaregistruj.

Podobné články

Mezinárodní den ženského orgasmu 8.8.

08.08.2022 - 09:00

Začátek srpna, 8. 8. 2022. Dvě stojaté osmičky vedle sebe značí jediné – Mezinárodní den ženského orgasmu.

Zobrazit článek

Záhadný cizinec

07.07.2022 - 09:00

Dominika byla žena ve středních letech. Před pár měsíci byla nucena v podnikání vyhlásit bankrot a dluhy, které ji zůstaly na krku byly příčinou rozpadu jejího manželství.

Zobrazit článek

Někdo to rád horké. Hrátky s voskem – od teorie k praxi

06.07.2022 - 08:00

Co se vám vybaví, když se mluví o svíčkách v souvislosti se sexem? Je to vidina romantického milování na plátcích růžích ve světle plápolajících svíček? Nebo jsou to spíše BDSM praktiky?

Zobrazit článek

Zaměřeno na bradavky: Jak si s nimi hrát?

29.06.2022 - 08:06

Bradavky jsou jednou z nejdůležitějších erotogenních zón a přitom jsou při sexu často opomíjené.

Zobrazit článek
×

Měj přehled o novinkách!

Buď mezi prvními, kdo ví o nových holkách a novinkách na webu. Odebírej nejčerstvější informace! 

Odebírat novinky