Srovnání: Češi mají nadprůměrnou délku penisu. Vyhovuje to i ženám?

09.09.2021 - 10:56
Sex
Autor: Jakub
   Přečteno: 2553x
Srovnání: Češi mají nadprůměrnou délku penisu. Vyhovuje to i ženám?
Češi jsou pracovitý, schopný národ s penisem delším, než má většina mužů Evropy!

Češi jsou velice zajímavým národem. Paradoxně na to, jak jsou pracovití, říkají si o málo peněz, nakolik mají svou jedinečnou kulturu, se cítí zaostalí a nakolik mají velký penis, myslí si, že je prťavý. Je potřeba tenhle nesmysl už rozetnout jednou provždy. Češi jsou pracovitý, schopný národ s penisem delším, než má většina mužů Evropy!

Obsah:

 

Na velikosti penisu skutečně záleží

Na velikosti penisu nezáleží... Klamavá fráze pro lepší pocit na duši některých mužů.

A to jak v pozitivním, tak i negativním slova smyslu. Většina žen se v soukromém anonymním dotazníku bojí přiznat, že jim na velikosti penisu svého partnera záleží. Nejspíš se bojí vyzradit informace o svém intimním životě na kus papíru, který není jejich osobním deníčkem. Každopádně, pro ženy je nejpodstatnější, zda je jejich muž finančně dobře zabezpečený a fyzicky dobře vybudovaný, avšak příliš malý penis jim zkrátka vadí, byť jeho velikost pro ně není alfa a omega vztahu a sexuálního uspokojení.

S touto informací přišel Brian Mautz, jenž působí na univerzitě v kanadské Ottawě. Dle Briana nelze říct, že by délka penisu hrála až takovou roli na poli atraktivity muže. Obzvlášť v dnešní době, kdy žena téměř jednoznačně nemůže na prvním setkání velikost penisu detekovat. V minulosti to až takový problém nebyl, ale dnes přes všechny ty upnuté kalhoty, zavřené zipy a utažené opasky, ženy jednoduše nemohou použít rentgenový zrak. Kvůli tomu vznikla i řada pověr, že kupříkladu muži s velkým nosem či velkými dlaněmi mají velký penis. Nikdy nic takového prokázáno nebylo.

Navíc dle Laury Janáčkové stačí k sexuálnímu uspokojení ženy penis o velikosti 4 cm. Smyslové receptory se totiž ve vyšší hloubce vagíny nevyskytují.  Navíc až 73 % se uspokojuje skrze klitoris. Velikost penisu tedy je pro ženy důležitá, ale hlavně z psychologického hlediska.

Evropa představuje světový průměr

Kdo by to byl řekl, že Evropan bude pro řadu žen ideálem?

A nejen ta. Nejdelšími penisy na světě disponují pánové na Africkém kontinentu a obyvatelé středo-jižní Ameriky. V Kongu je průměrná velikost penisu okolo 17,93 cm. Ve státě Venezuela to bývá skoro o centimetr méně – 17,03 cm. Nejmenšími penisy na světě se mohou „pochlubit“ muži z Jižní Koreje (9,66 cm). Hned po nich následují páni z Kambodži (10,04 cm) a Thajci (10,16 cm).

Evropa se drží vysoce solidního průměru mezi 12 – 16 centimetry. Na prvním místě drží příčku Maďaři s 16,5 cm dlouhými penisy. Po nich následují Francouzi s 16 cm a na třetím místě bronz získávají Češi  s 15,89 centimetry. Na úplně posledním místě získali Černého Petra Bulhaři s délkou pouhých 12,73 cm.

Ze statistik tedy vyplývá, že jako Češi si nemáme na co stěžovat. Samozřejmě, na vzdálené sousedy z Afriky, nebo bližší sousedy z Maďarska nemáme, ale i tak se můžeme čím chlubit. Otázkou však zůstává, jaké penisy preferují ženy a co si o různých velikostech vlastně myslí.

Názory žen na velikost penisu

I když mají různé názory, co se týče ideální velikosti penisu, na té se shodnou

Dle odpovědí žen na dotaz - jaká velikost penisu je pro vás optimální, je patrné, že spíše než na délce ženám záleží na šířce. Ženy se zkrátka těžko uspokojí, pokud má muž až příliš úzký penis. Naopak příliš dlouhý penis znepříjemňuje řadu poloh.


Jaké jsou jejich časté odpovědi?

„No, za mňa ideál je to, čo má môj chlap. Vždy sa mi to s ním páči. Ale nezaškodilo by, ani keby bol o 2-3 cm dlhší, ani keby bol kratší, pretože s ním vie narábať a to je podstatné.“

-Šárka-

 

„Takže délka cca 15-17 cm průměr 4 cm. Kratší je na nic, hubený je horší než krátký, ale po zkušenosti s análním sexem jsou tyto rozměry ideální pouze pro vag. sex, anální sex jedině s hubeňourem.“

-Anonymka-

 

„I malý kašpárek umí zahrát velké divadlo. Zahoď pravítko a zaměř se na to, jak udělat ženskou v posteli šťastnou. Nemyslet jen na sebe, ale věnovat pozornost ženě. Všímat si náznaků, co se jí líbí a co ne..“

-Silva-

 

„Odpovím naprosto normálně bez vytáček a omáčky okolo. Ideál? 20 cm délka, 5 cm šířka.“

-Markéta-

 

„Akorát do ruky + nějaký ten přesah. Co se délky týče, pro mě asi 18 cm. Ani jedno jsem tuším nikdy neměřila, ale ideální průměr bych řekla, že je cca 4-5cm…“

-Barbora-

 

„Já nevím, bejvalej měl asi 19/4. Ta délka mi vadila (to bolelo) a šířka akorát. Teď, co mám přítele, tak ten má na dýlku míň, to jsem neměřila a na šířku asi stejně.  A mě jeho délka krásně vyhovuje, páč mně to bolí jenom zezadu a na koníčka - u bejvalýho i na misionáře.“

-Anonymka-

 

I když na velikosti penisu záleží, podstatnější je, zda ho umíš používat

Na velikosti penisu skutečně záleží. Ale i přesto, že řada žen preferuje svých zlatých 16 cm, neznamená to, že bys byl v nějaké nevýhodě, pokud nesplňuješ jejich představy. V sexu je to jako ve vztahu. Každá čeká toho svého prince (Robert Pattinson) na bílém koni (BMW), který ji zachrání z věže (domácí práce) a po zbytek dní s ní bude žít (pravidelně umývat nádobí a snášet cyklus) až do konce jejího života.

V praxi ale nikdo z nás Robert Pattison s bavorákem s láskou k domácím pracím není, a i přesto s námi ty ženy žijí. Nezáleží totiž na tom, co máme, ale jak s tím umíme zacházet. Jestli ti přijde, že velikost tvého penisu není ideální, tak neztrácej čas marnivostí nad svou nedokonalostí a raději se nauč pár pořádných technik, ze kterých se bude tvá princezna třást ještě další den ráno.

 

banner eshop bezpasáka sex doll bezpasaka.cz banner Nicol naughty harbor bezpasaka.cz

porn banner bezpasaka.cz

© Bezpasáka

Štítky:

Zaujal Tě článek? Dej mu svůj LIKE. A poděl se s ostaními.

   Sdílej článek na fb
autor
Autor: Jakub
Miluji sport. Bavíme mě překonávání vlastních hranic a vybíjení se při fyzických aktivitách. Sex je pro mě další fyzickou aktivitou, která si zaslouží své místo slávy v mém copywriterském portfoliu.

Ať už se jedná o rady a tipy, erotiku s humorem, legislativu v oblasti prostituce nebo podrobný návod, jak být lepší verzí sebe sama, vždy se snažím vám čtenářům přinést to nejlepší. Vážím si vás a jsem rád, že se mohu společně s ostatními redaktory podílet na tvorbě bezpasáka, nejlepšího blogu o erotice v ČR.
Pro vložení komentáře k článku se přihlas nebo nejdříve zaregistruj.

Podobné články

Utajené překvapení v sobě

22.09.2021 - 06:00

Říkal jsem si, že ho do mě nemůže dostat, ten žalud je fakt široký, nahnul se zase nade mě, svůj penis přiložil na mojí hodně nadrženou díru, mé nohy jsem měl u své hlavy, které držel a koukal mi vzrušeně do očí.

Zobrazit článek

Trest pro Barboru

15.09.2021 - 06:00

Vzal do ruky můj bič, a i když jsem mu v očích poznal, že se mu nechce, začal vyplácet Barbořinu prdel. Byl jsem vzrušený.

Zobrazit článek

Čokoládové hraní

13.09.2021 - 00:00

Nadsedneš, čůrák vyjede z tvé rozmrdané umazané prdelky, lehce a opatrně se zhoupneš a vklouzne do kundy…

Zobrazit článek

Na lovu

08.09.2021 - 06:00

Když na něj z pod sukně vykoukla její štěrbinka ozdobená nahoře úzkým proužkem, bylo na něm vidět, jak nasucho polknul. Martina se zasmála a laškovně se kousla do rtu.

Zobrazit článek
×

Měj přehled o novinkách!

Buď mezi prvními, kdo ví o nových holkách a novinkách na webu. Odebírej nejčerstvější informace! 

Odebírat novinky