Staň se sexuálním expertem, aneb 10 knih, které nesmějí chybět v erotické knihovně

Rady/Tipy

Staň se sexuálním expertem, aneb 10 knih, které nesmějí chybět v erotické knihovně

Vědomé milování, kunilingus, sexuální trénink, umění orálního sexu nebo mýty o něm. To vše a mnohem víc najdete v knihách, které rozšíří váš potenciál božského milovníka. Pronikněte do tajů sexu teoreticky i prakticky. Posuňte svoje erotické hranice.

Obsah:

Vědomé milování

knihy o erotice a sexu bezpasaka.cz

Autor: Diana Richardson

Nakladatel/rok vydání: Synergie/2014

Anotace: Kniha Vědomé milování představuje zcela nový pohled na sexualitu, totiž knihu o vědomém milování. Tento přístup k sexualitě má nesmírně vyživující, léčivé a zcela nové roviny odhalující účinky vášně! Konečně skvělá kniha o sexu - přirozená, upřímná, hluboká a zemitá, ukazující roviny intimity mnohonásobně překračující „vzrušující techniky a pozice“ a „ezoterický přístup učení o čakrách a duchovnu“. Díky popsanému přístupu k sexu se budete moci vnořit přímo do podstaty zdroje naší základní životní síly, prohloubit ve svém životě lásku a objevit vitalitu, radost a vášeň, o které jste ani netušili!

Sexuální mýty a pověry

knihy o erotice a sexu 1 bezpasaka.cz

Autor: Radim Uzel

Nakladatel/rok vydání: Epocha/2018

Anotace: Známý český gynekolog a popularizátor sexuologie se ve své knize zabývá zjevnými i skrytými oblastmi lidského sexuálního života. Jak je zvyklý, mluví o nich otevřeně a bez zábran. S úsměvným nadhledem uvádí na pravou míru mnohé pevně zakořeněné mýty a pověry z časů našich prababiček i dnešního digitálního věku. Fake news sexu, řekli bychom. Radí, ale nementoruje. Učí, ale nepoučuje. Laskavou a lehkou rukou píše svého průvodce světem, o němž americký romanopisec Henry Miller soudí: „Sex je jeden z deseti důvodů pro reinkarnaci. Ty ostatní nejsou důležité.

Orální sex: To nejlepší pro ni

knihy o erotice a sexu 2 bezpasaka.cz

Autor: Sonia Borg

Nakladatel/rok vydání: Anahita/2012

Anotace: Jde o druhou knihu od autorky Soniy Borg, ve které najdete detailní scénáře pro jednotlivé typy kunilingu od romantického k perverznímu a od základního po pokročilý. Ať už hledáte nové techniky nebo zaručené prostředky, jak ji přivést k orgasmu (nebo dvěma, třem ...), tento průvodce obsahuje všechno, co potřebujete vědět, abyste jí mohl dopřát úžasné lízání. Orální sex - to nejlepší pro ni vás seznámí s těmi nejúčinnějšími pohyby úst, unikátními polohami a málo známými erotogenními zónami.

Sex jako obohacení života: Sexuální trénink v sedmi lekcích

knihy o erotice a sexu 3 bezpasaka.cz

Autor: Stanislav Kratochvíl

Nakladatel/rok vydání: Grada/2012

Anotace: Sexuální život představuje jednu z významných životních hodnot. V mnoha partnerských vztazích zůstává jeho kvalita poměrně nízká pro nedostatečnou informovanost o možnostech jeho rozvíjení nebo pro rozdílná očekávání mužů a žen. Kniha poskytuje návod k tréninku sexuálního reagování a prožívání na základě autorových mnohaletých zkušeností s léčbou různých sexuálních problémů a poruch u mužů i žen. Vlastní trénink je rozdělen do sedmi lekcí s názorným výkladem i schematickými obrázky. Pozornost je věnována také vnitřním emočním prožitkům mužů, kteří je zpravidla nedávají najevo. I když se autor zabývá sexuální technikou, z knihy je zřejmé, že hodnotný sex je součástí vzájemného porozumění a citového vztahu. Citový vztah a sex se vzájemně posilují a život obohacují spolu.

Tajemství análního sexu

knihy o erotice a sexu 4 bezpasaka.cz

Autor: Tristan Taorminová

Nakladatel/rok vydání: Metafora/2010

Anotace: Odhalte vzrušující tajemství análního sexu a povzneste svůj milostný život do nových výšin. Myslíte si, že tohle není nic pro vás? Že je to dokonce něco, co je tak trochu nečisté, trochu zvrácené? Nedejte se mýlit. Kniha, kterou máte před sebou, vás přesvědčí, že na rozkoši, kterou si vzájemně poskytují dva milující se lidé, není vůbec nic špatného. Naopak. Nový přístup může přinést nové, nečekané zážitky. Známá autorka, filmová režisérka a uznávaná „sexuální odbornice“ Tristan Taorminová vás seznámí s mnoha skvělými polohami a zahrne vás radami jak pro úplné nováčky, tak pro zkušené mistry. Pro lepší nažhavení si můžete také přečíst původní povídky uznávaných autorů erotické literatury, které vám přinesou inspiraci a okoření vaše postelové radovánky, a potěšit se pohledem na krásné, pikantní ilustrace.

Kámasútra expert: Krok za krokem k rozkoši

knihy o erotice a sexu 5 bezpasaka.cz

Nakladatel/rok vydání: Ikar 2016

Anotace: Tato vzrušující kniha vás krok za krokem provede všemi smyslnými pozicemi, se kterými dosáhnete nekonečné rozkoše. Součástí jsou i názorné fotografie a podrobné popisy každé polohy, stejně jako tipy a rady k ještě hlubšímu prožitku.

Umění orálního sexu: Pokročilé techniky pro muže i pro ženu

knihy o erotice a sexu 6 bezpasaka.cz

Autor: Ian a Alicia Denchaxyovi

Nakladatel/rok vydání: Metafora/2008

Anotace: Přestaňte s pochybnostmi a jednou provždy se zbavte názoru, že orální sex není nic pro vás. Nebo že ho dokonce pořádně neumíte. S touhle knížkou to zvládne každý. Kromě toho, že vás provede po mapě těch nejžhavějších bodů mužského i ženského těla, nabídne vám pikantní inspiraci v podobě krásně smyslných fotografií a učiní z vás opravdové umělce. Při pohledu na ta nažhavená těla vám pouhá četba rozhodně přestane stačit a dostanete neodolatelnou chuť taky se pustit do akce. Postupujte podle návodu a zaručujeme vám, že se z obyčejných milenců a milenek změníte přímo v legendární bohy a bohyně vášně. Chcete se stát „králem s nejdokonalejším jazykem“ nebo „královnou orálního blaha“? Možná si myslíte si, že toho o „ústním potěšení“ víte dost a máte dost zkušeností, ale přesto se zkuste podívat na náš malý souhrn zajímavostí.

První komiksové dějiny sexuality

knihy o erotice a sexu 7 bezpasaka.cz

Autor: Philippe Brenot

Nakladatel/rok vydání: Paseka/2017

Anotace: Komiksový bestseller, první svého druhu, zachycuje s erudicí a zároveň humorem dějiny sexu, sexuality a lidské intimity od pravěku až po vize budoucnosti. Obnažuje témata, o nichž víme možná překvapivě málo. Co je to vlastně erotika, kde se vzal sklon k monogamii, kdy a kde se pořádaly falické slavnosti, jak to bylo s používáním pásů cudnosti a vynálezem kondomu nebo jak překvapivě genderově rovnostářské byly některé staré civilizace. Sexuální motivy se tu prolínají mytologií, náboženstvím, politikou, uměním, kniha se věnuje dobovým zákazům a předsudkům, historickým přístupům k masturbaci či homosexualitě, proměnám pojetí perverze a slasti, vlivu pohlavních nemocí na promiskuitu a mnohým dalším otázkám. Stačí už jen zaujmout vaši oblíbenou (čtecí) polohu.

Vše o sexu: Sexuologie a sexuální praxe pro každého

knihy o erotice a sexu 8 bezpasaka.cz

Autor: Václav Budinský, Jaroslav Zvěřina

Nakladatel/rok vydání: Ikar/2004

Anotace: Kniha rozdělená do dvou základních částí. Teorie a Praxe rozebírá vždy v sedmnácti podkapitolách jednotlivé aspekty sexuologie a milování. Teorie - Sexuologie zahrnuje tato témata: historie sexuality, sexuální motivace a chování, heterosexuální vztahy, partnerský sexuální nesoulad, druhy sexuálních úchylek, plodnost, antikoncepce, homosexualita apod. Druhá část Sexuální praxe - nabízí tato témata: sexuální orientace, výběr partnera, prevence erotických neúspěchů, erotické předehry, erotické pomůcky, erotické hry apod. první část je ryze odborná, druhá část podána populární formou.

Z dějin sexu a erotiky: aneb Co jsme se ve škole neučili

Autor: Kamil Janiš

Nakladatel/rok vydání: Lupus/2004

Recenze: Skvělé čtivo, autor je opravdový znalec, ukazuje historii takovou, jaká je, pozor - leckterý puritán nemusí věřit vlastním očím! Jde o ten druh díla, který na pultech chybí a přitom pojednává o věci, která se bezprostředně týká nás všech! Skvělý dárek pod stromeček, nejen pro dospělé!!!

08. 11. 2006, student, Kyjov

 

Mohlo by vás zajímat:

Co muže láká a vzrušuje na sexu s prostitutkou?

Noční kluby aneb vše, co potřebujete vědět pro dokonalý zážitek

Luxusní placené společnice na lyže, jachtu i do ložnice

Velký průvodce knihami o prostituci

 

      banner bezpasaka.cz   

 

porn banner bezpasaka.cz

 

banner holky na sex bezpasaka

© Bezpasaka.cz

Autor: 
Svatava
Vstup na stránky je povolen pouze starším 18 let
Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem. Kliknutím na vstoupit souhlasíte s následujícími podmínkami.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.