Blog Štítky fetiš

Z červeného salónu

09.04.2021 - 06:45David Welldone

Eliščino vzdychání nabralo na intenzitě. Rukama si mimoděk pohrávala se svým lasturovým pobřežím. Vůně těch nohou a pohled na ty hravé prstíky mě přiváděli k branám nebeským.

Zobrazit článek

Posedlá

09.11.2020 - 09:00Sexuh

Zuzka se prstila ďábelskou rychlostí a začala sténat. Všichni čekali v naději, že se probudí po uspokojení. Začalo se rozléhat Zuzčino čvachtání a sténání, pak měla mohutný výstřik, během kterého postříkala znak na studni. Vyčerpaná Zuzana pokračovala...

Zobrazit článek

Použité kalhotky. Voňavý fetiš, na kterém může vydělávat každý

06.11.2020 - 09:45Vlastík

Použité spodní prádlo většina z nás vypere. Napadlo vás ale někdy, zabalit jej do sáčku, vložit do obálky a poslat někomu cizímu? Nebo byste rádi takový balíček obdrželi, ale nevíte, jak na to?

Zobrazit článek

Chapadla útočí

23.10.2020 - 08:00Sexuh

Svlékne se a ohromí Kláru svou výbavou sestrojenou přesně dle nejtajnějších přání všech těch žen. Ona už nemyslí na nic jiného, než na to. Začne ji lízat. Jeho jazyk je neobvykle svižný.

Zobrazit článek

Pissing, wetting, bedwetting. Rozhovor s milovníky zlatého deště

15.09.2020 - 09:30Laura Panská

Pissing, wetting, bedwetting = urolagnie. Sexuální praktiky, které se neobejdou bez proudu tepné zlatavé tekutiny - lidské moči. V následujícím rozhovoru se dozvíte vše, na co jste se o vzrušujícím močení báli zeptat.

Zobrazit článek

Kamarád taky rád

20.08.2020 - 10:00paroháč Karel

Bylo poznat, že i on vyvrcholil. Její zadeček i jeho ocas zaražený stále v její kundičce sebou viditelně cukal a plnil ji. Díval se mi přitom do očí a já do těch jeho, zastřených vlastním orgasmem. Pomalu ji zvedl a jeho ocas vyklouzl ven.

Zobrazit článek

Úvod do světa fetišismu

19.08.2020 - 10:00Vlastík

Fetišismus skýtá pro každého něco, pomineme-li jedince, kteří sex považují pouze za prostředek k plození dětí. Tento svět je tak rozsáhlý, že si v něm své oblíbené místečko najde každý. Na druhou stranu se v něm lze i ztratit.

Zobrazit článek

Úvod do BDSM světa

12.06.2020 - 06:30Laura Panská

Nevíte, co tajemná zkratka znamená? Co se skrývá v této specifické subkultuře? Pojďte vstoupit do tajemného světa tak trochu jiné rozkoše, která je pro mnoho lidí víc než sex.  

Zobrazit článek

Nečekané pozvání

30.04.2020 - 08:30David Welldone

Žena si chtěla přitáhnout jeho hlavu do klína, ale David se vzepřel, položil si jednu její nohu na rameno a líbal vnitřní stranu lýtka a kotníku. Druhou její nohu si přitiskl zespoda na Sisyfa a sevřel ji stehny.

Zobrazit článek

Nedělní nákup, který se zvrhl

21.11.2019 - 09:30Natálie

Stojím ve vedlejší kabince a skoro se modlím, aby tam byla aspoň malá škvírka a já se mohl podívat na to její tělíčko. Jo, přijdu si jak úchyl. Ale touha vidět ji bez šatů, jenom v těch punčoškách a podprsence je mnohem silnější. Moje prosby byly vyslyšeny, u stěny vidím odlomený kousek zástěny.

Zobrazit článek

Listopad v duchu erotiky. Tyto akce si nenechte ujít

30.10.2019 - 13:45Svatava

V listopadu nás čekají zásadní erotické akce roku. V rámci mezinárodního erotického veletrhu EROFEST můžete vyrazit na vyhlášení Miss Erotika 2019 nebo na slavnostní vyhlášení Czech Erotic Awards.

Zobrazit článek
Staň se testovačem
×

Měj přehled o novinkách!

Buď mezi prvními, kdo ví o nových holkách a novinkách na webu. Odebírej nejčerstvější informace! 

Odebírat novinky