Blog Štítky lesbičky

Masérka ve špatné době aneb Bureš, strana a ambice

10.12.2020 - 08:15Sexuh

Svlékla jsem jí kalhotky, vylezla za ní na lehátko a frndu nechala nad jejím jazýčkem. Stáhla mi kalhotky do půli stehen a lízala. Bylo to nepopsatelně příjemné. Bylo jasné, že už to někdy dělala.

Zobrazit článek

Holčičí fisting ve vaně

20.11.2020 - 10:45Sexuh

Lucka roztáhla nohy a co nejvíc se uvolnila. Alča se ji snažila vzrušit, jemně ji hladila po prsou, po bocích, po stehnech. Pak to šlo lépe. Ála měla v Lucii čtyři prsty, zdálo se to ale jako maximum.

Zobrazit článek

Vlhký den na chalupě

13.11.2020 - 11:45Jana

Dvě nejlepší kámošky každoročně vyráží na chatu do Beskyd. Sexy blondýna a druhá krev a mlíko. Co je čeká, když se poprvé vydají po ránu běhat? 

Zobrazit článek

Znásilněná na táboře

01.10.2020 - 08:15Tygr

Zaryla jsem jí jazyk do kundy a poslušně lízala. Držela mě pevně za vlasy a nešetřila nadávkami. Otočila se ke mně zadkem a musela jsem jí lízat i díru. Při výprasku jsem netušila, že může bejt ještě větší ponížení.

Zobrazit článek

Náhodná čtyřka aneb proč si nevyměnit partnery?

17.02.2020 - 08:30Sexuh

Úplně jsem přestala vnímat, že tam kluci stále jsou. Byli tiší jako myšky. „Zkusíme něco dalšího,“ řekla Iva. Neodpověděla jsem a napjatě očekávala, co udělá.

Zobrazit článek

Moje první lesbická zkušenost

28.11.2019 - 10:00Sexuh

Pořád se usmívá, snaží se mě uklidnit. Dívá se mi do očí. Pustí mě a dá obě ruce na má prsa. Chvíli se na sebe díváme. Potom pomalu sjede k mému pasu, chytne tílko a začne ho velmi pomalu vyhrnovat až ke krku, dám ruce nahoru a ona mi ho svlékne. Pohodí ho na pohovku a zase mi chytne prsa, která jsou v podprsence. Trochu je pomačkává. „Nechceš se taky přidat?“ ptá se mě a já chytám svá prsa i do svých rukou. „Ale ne, já myslela ty moje, jestli je taky nechceš zkusit,“ řekne mi s klidem v hlase, zasmějeme se a já chytám její prsa přes šaty do svých rukou.

Zobrazit článek

Lesbické porno je nejoblíbenější. I mezi ženami

13.11.2019 - 12:45Laura Panská

Lesbická videa válcují internet. Podle nejsledovanějšího serveru Pornhub je ženská erotika celosvětově nejlákavější online kratochvílí. Vzrušující zážitek ze sexy uspokojujících se ženských těl můžete zažít ale i naživo. Víme kde.

Zobrazit článek
Staň se testovačem
×
Odebírat novinky