Blog Štítky polyamorie

Podcast Bezpasáka 23.díl: O vzrušujícím světě kryptoměn a polyamorie s Jaromírem Eliášem

08.06.2021 - 08:00Iva

Zavítejte s námi a odborníkem na kryptoměny Jaromírem Eliášem do světa investic, rozšířené reality a polyamorie.

Zobrazit článek

Polyamorie

12.03.2021 - 00:00Jakub

I nekonzervativní lidé mají plány do budoucna.

Zobrazit článek

Fenomén swingers

26.06.2020 - 06:30Laura Panská

O světě swingers panuje mnoho mýtů a mylných představ. Spousta lidí žije v představě, že jde o perverzní skupinový sex. Pro zasvěcené je toto erotické sdílení sexuálních partnerů především o radosti ze života a svobodě.

Zobrazit článek

Sexuální trendy se mění. Začíná převládat polyamorie a polygamie

13.12.2019 - 09:30Jakub

Sex, magické to slovo. Sex, sex, sex. Naše společnost je doslova tímto pojmem přesycená a stejně to vypadá, že stále nemá dost. To, co kdysi lidem přišlo hodně, je pro řadu z nás dnes úplně málo a chceme víc! Je to dobře nebo špatně? Jakým směrem se vlastně naše sexualita ubírá?

Zobrazit článek

Exkluzivní rozhovor o polyamorii aneb jaké to je, když milujete více partnerů

18.09.2019 - 09:45Jakub

Polyamorie je nemonogamní soužití dvou lidí založené na toleranci a akceptaci dalších vztahů. Milujete více lidí? Možná jste i vy polyamory. Přečtěte si rozhovor se skutečnými lidmi, jejichž životní součástí je několik otevřených paralelních vztahů zároveň. Jak se takové vztahy budují a na čem vlastně stojí? 

Zobrazit článek

Vize prvního a největšího blogu o sexu a zdraví | Bezpasaka.cz/BLOG

22.04.2019 - 15:00Svatava

Vize blogu 2020 - sexuální wikipedie, boření tabu i aktivní podpora změn v sexbyznysu. Bezpasaka.cz brzy dovrší 2 roky úspěšného fungování. Narozeninová párty už je za rohem. 17. května oslavíme s naším týmem tento jedinečný projekt, který nemá v České republice obdobu.

Zobrazit článek

Robertova noc

20.04.2019 - 08:15Robert

Psychologové často hovoří o 6 fázích manželského vztahu a o 6 krizích, které je provází. Všichni se s každou vztahovou krizí vypořádáme po svém, ale v podstatě každý z nás má řadů způsobů i nástrojů, jak je řešit. Někteří zvolí rozvod, jiní návštěvu sexuologa či psychologa, jiní zase sklopí hlavu a nažluklou hořkost života spolknou jako ČSOB váš podpis na úvěru. Avšak jedna, dle mého názoru, ze speciálních tabuizovaných skupin jsou děvkaři, sukničkáři a péroborci, kteří sami sebe zkrátka nazývají norníky.

Zobrazit článek
Staň se testovačem
×

Měj přehled o novinkách!

Buď mezi prvními, kdo ví o nových holkách a novinkách na webu. Odebírej nejčerstvější informace! 

Odebírat novinky