Blog Štítky robosex

Úvod do světa virtuálního sexu

12.04.2021 - 08:15Svatava

Pronikněte do tajů kybersexu. Místa, kde je možné zažít cokoliv. I to, co v realitě prostě nejde. Jak?

Zobrazit článek

PODCAST Bezpasáka 2.díl: Patrik Duda - zakladatel Bezpasáka, Naughty Harbor a motor sexuální revoluce

27.11.2020 - 08:00Iva

V druhém díle podcastu je naším hostem Patrik Duda. Právě on přišel s nápadem na založení moderního serveru zprostředkovávajícího inzerci erotických služeb. Seznamte se s motorem sexuální revoluce.

Zobrazit článek

Silikonová panna Sex doll. Realistický zážitek a vzrušující zábava

23.06.2020 - 09:45Tom

OK, tak si to shrňme – velikost je adekvátní, panna vypadá velmi realisticky na pohled i na dotek. Zbývá zodpovědět otázku, pro koho je tedy tato sexuální hračka určena.

Zobrazit článek

Od prostitutek k seriózní vědě aneb první revoluční studie o sexu

10.06.2020 - 08:45Robert

Píše se rok 1957. Ve společnosti koluje řada mýtů a fám ohledně lidské sexuality, které budou v následujících 10 let vyvráceny. Hlavně díky práci doktora Masterse.

Zobrazit článek

Sex s robotem. Budoucnost sexuálních služeb?

20.09.2019 - 18:45Jakub

Sex s robotem. Budoucnost sexuálních služeb? Sex s robotem nebo robotkou je v dnešní době společenským trendem, jehož popularita má jasnou exponencionálně vzrůstající křivku. Již dnes nám pomáhají společníci s umělou inteligencí v různých oblastech života. Co lze očekávat do budoucna, nahradí sexboti mezilidské i sexuální vztahy?

Zobrazit článek

Sexboti, které musíš znát, jestli chceš být pionýrem budoucnosti

18.03.2019 - 21:15Jakub

Svět se neustále vyvíjí a ty v něm. Co takhle si rozšířit obzory? Pojď zjistit, jak robotika již dnes ovlivňuje prostředí sexuálních služeb a kteří sexboti jsou ti nejprodávanější. Udělej si výlet do pravděpodobné budoucnosti a staň se jejím pionýrem.

Zobrazit článek

Sexboti. Jak se vyrábí a co vše o nich ještě nevíte?

22.02.2019 - 22:30Jakub

Sexboti. Jak se vyrábí a co vše o nich ještě nevíte? Budoucnost už klepe na dveře. Vývoj nových technologií je v moderní době skutečně jízda na rychlodráze a každé desetiletí vznikají nové a nové unikáty. Nově se hovoří o čtvrté průmyslové revoluci, která vývoj technologií nakopne ještě dál. Avšak jak se tento technologický růst projevuje už aktuálně na poli sexuálních služeb?

Zobrazit článek

Jak jsem se díky sexu za peníze postavila na vlastní nohy

20.02.2019 - 09:15Laura Panská

Příběhy žen, které provozují nejstarší řemeslo, jsou nekonečně pestré. Za každou z nich stojí dlouhý, spletitý a silný životní příběh. V tomto rozhovoru, vás do toho svého, nechá nahlédnout Viky. Matka samoživitelka, která se díky prostituci dokázala dostat z nelehké životní situace, postarat se o dceru a začít nový život.

Zobrazit článek

Kulturně erotické okénko. Sexy akce, které byste začátkem roku neměli minout!

14.01.2019 - 08:45Svatava

Pokud zrovna neberete útokem zasněžené kopce, máme pro vás zajímavé tipy, kam vyrazit za erotickým zážitkem různého kalibru. Vezměte s sebou kamaráda, přítelkyni, milenku nebo manželku a užijte si sexy zábavu. Garantujeme, že zima vám určitě nebude!

Zobrazit článek

Sex s roboty není sci-fi. Užijte si ho i v Čechách

21.12.2018 - 09:45Svatava

Sex s roboty nebo reálnými silikonovými pannami není vzdálená realita. Robotický průmysl se rychle rozvíjí už několik desítek let a v současnosti zažívá boom ta část, která se zaměřuje na uspokojování sexuálních potřeb. Podívejte se spolu s námi na toto „zatím“ netradiční téma z různých stran. Představíme vám první sexuální robotku Roxxxy, sexuální panenky a robotí prostitutky. Rozebereme si klady i rizika, které s sebou robosexualita přináší a v čem nám mohou tyto umělé bytosti pomáhat, ale i ublížit.  

Zobrazit článek
b