Středa, úklidu třeba
04.04.2021 - 09:53
Erotické povídky a vtipy
Autor: TomyCZek
   Přečteno: 905x
Středa, úklidu třeba
Ale co, lusknutím prstu jsem byl opět nahej a v křesle si hrál s ocasem. Koukal jsem na videa, fotky, psal si na chatu a u toho masturboval a nikam nepospíchal, času jsem měl dost.

Vzbudil jsem se ráno, bylo opravdu brzo, protože i náš pes ještě spal. Kouknu na mobil a bylo krátce po sedmé. Jako téměř každé ráno a stejně jako téměř každému chlapovi mi ocas pěkně stál. Neznám nic lepšího než začít den pěkně masturbaci, jako sex je taky super hned po ránu, ale u masturbace nemusíte moc řešit, že ještě nemáte vyčištěné zuby vy nebo partner. Protože moje přitekla byla už v práci, nezbylo nic jiného než ona masturbace.


Zapnul jsem počítač, sundal spací trenky a usadil se do křesla. Přihlásil se na Amatéry a hned koukal, kdo z mých oblíbených přidal nějaké to nové foto či video a u toho levou rukou přejížděl pohodovým tempem po ocasu. Po nějaké chvilce, něco probralo našeho psa, možná moje vzdechy, říkal jsem si, ale pes si to hned šinul ke dveřím a koukal na mě. Nééé mě se teď nechce ven, pes packou zaškrábal po dveřích, a to je znamení, že jde do tuhého.

Rychle jsem na sebe hodil látkové šortky, co mám jen tak po doma, triko a rychle ven. Vyběhli jsme ven a pejsek šel opravdu hned na věc. Super, protože kolikrát se stane, že chodíme kolem domu hodinu a nic. Zavelel jsem k návratu domů a už se těšil, jak zase usednu do křesla, znovu ho postavím a konečně vyhoním.

Do přízemí dorazil výtah, otevřel se a vylezla starší paní v pracovním oděvu. Ve výtahu smeták a nějaké kýble. Jej dneska je středa, den, když úklidová služba provádí úklid. Pozdravili jsme se a já nalezl s pejskem do výtahu, ona mě poprosila, jestli bych nepočkal, že si jen vezme hadry, co zapomněla a pojede zpět do vrchního patra. A tak jsme jeli spolu.

„Do kterého jedete“ zeptala se mě.

„Do šestého“.

Zmáčkla sedmičku a šestku a jeli jsme.

„Jak se jmenuje pejsek?“, zeptala se.

„Je to Berry.“

„Aha, já mám podobného taky takového malého, a kolik mu je?“, zeptala se, dřepla si k pejskovi a hladila ho.

Já na to:

„12 let“

„Teda, nevypadá na to“

Jak byla, tak sehnutá u psa, stihl jsem si ji prohlídnout a taky na to nevypadala, šlo jí vidět pěkné pod blůzu. A, že to byla ženská okolo 50 let, vypadalo to, že má prsa pevné a postavička lepší než drtivá většina dnešních třicítek. V tom zvedla zrak ke mně a usmála se. Jako by slyšela, co si myslím. Pak její zrak sjel na můj rozkrok.

banner naughty harbor bezpasaka.cz

Co? Na co kouká, a tak jsem se koukl taky. Můj ocas nebyl úplně měkký a v těch volných a tenkých šortkách udělal takový malý stan a na vrcholu toho stanu byla vidět vlhká skvrnka, nejspíše ze šťávičky z předchozího honění. Stydlivý moc nejsem, ale v ten moment jsem byl rád, že se výtah zastavil v šestém patře a já se mohl rozloučit a zapadnout do bytu.

„To se ti zase něco povedlo“, pomyslel jsem si jen, co jsem zavřel dveře.

Ale co, lusknutím prstu jsem byl opět nahej a v křesle si hrál s ocasem. Koukal jsem na videa, fotky, psal si na chatu a u toho masturboval a nikam nepospíchal, času jsem měl dost. Rád si to užívám opravdu dlouho (někteří z amatérů z video chatu mi mohou dát za pravdu).

Po pár minutách, jsem slyšel, jak na patře zastavil výtah a sekundu na to někdo zaklepal.

„Néé, já se dneska neudělám. Zase to bude beztak sousedka pod námi, s otázkou, jestli nám jede televize, že jí nejede.“

Pootevřel jsem dveře a vykoukl. Nebyla to sousedka, ale paní z úklidovky.

„Jé to jste vy? Prosím vás, nepodepsal byste mi tady papír, že je úklid proveden.“, vyhrkla na mě.

Koukám na ni a ona mi podává desky s papírem a propiskou.

„Fuck! Co, teď? Sem nahatej, s postaveným nahoněným ocasem“.

Pootevřel jsem ty dveře krapet víc a vzal jsem do ruky ty desky. Nohou jsem zablokovat dveře, aby se nehýbaly. Desky jsem opřel o dveře zevnitř, a že to tedy podepíšu. Bylo mi jasné, že to asi nevypadá moc dobře, ale co. Bohužel k mé smůle ta propiska nepsala.

Říkám jí:

„Jej ta propiska nepíše“.

„Opravdu? A nemohl byste to podepsat nějakou svoji?“

„Jo, jo minutku“, říkám jí a sobě:

„Do prdele, kde je nejbližší písátko?“

Už jsem ho viděl v chodbičce na skřínce, kde máme doklady a klíče byla jedna propiska položená. Stačilo udělat dva kroky. Nohu, která držela dveře otevřené jen tak akorát jsem dal opatrně pryč a odhodlal jsem se co nejrychleji dojít pro onu propisku. Jeden krok, druhej, beru do ruky propisku, otáčím se a koukám na uklízečku.

Nevím, jestli do dveří ta mrcha strčila, ale byly otevřené úplně. Aniž by se zeptala, vlezla dovnitř a zavřela. Koukala na mě a nic neříkala, ale šlo vidět, že se vzniklou situací dobře bavila. Už nebyla co skrývat, hra skončila. Vzal jsem onen papír a konečně ho podepsal. Přešel k ní a podal jí to.

Ona se mi dívala do očí s úsměvem na rtech. Pak sklonila zrak k mojemu stále postavenému ocasu. Chytla ho a začala honit, koukal zase na mě a zeptala se:

„Nevadí?“

No nevadilo mi to. Opřel jsem se o stěnu a chodby a užíval si cizí ruku. Přitiskla se ke mně, jednou rukou mě objela kolem krku a druhá ruka zrychlila. Opravdu netrvalo dlouho a začal jsem stříkat, podlaha chodby byla slušně postříkaná.

Ještě chvilku mi rukou jezdila po ocasu a vymačkala z něj i tu poslední kapku. Pak se koukla na tu spoušť a řekla mi, že tohle ona uklízet nebude, že to musím já. Poděkovala za podpis a namířila si to k východu, „taky děkuji“. Mrkla na mě s úsměvem a zavřela za sebou. Jsem zvědav, jestli příště přijde znovu pro podpis.

 


Mohlo by tě zajímat:

Ranní probuzení

Kočičí mrdání

Výměna manželek

Posedlá

banner eshop bezpasáka sex doll bezpasaka.cz  banner Nicol naughty harbor bezpasaka.cz

porn banner bezpasaka.cz

Zaujal Tě článek? Dej mu svůj LIKE. A poděl se s ostaními.

   Sdílej článek na fb
autor
Autor: TomyCZek
Pro vložení komentáře k článku se přihlas nebo nejdříve zaregistruj.
b

Podobné články

Podcast Bezpasáka 17.díl: Jak se dostat do médií snadno a rychle

13.04.2021 - 08:00

Zajímá vás, jak si udělat promo bez velkých investic tak, aby vám sami novináři volali? Pak si poslechněte příběh Patrika Dudy, zakladatele Naughty Harbor.

Zobrazit článek

Podcast Bezpasáka 16.díl: O smyslu strategie v byznysu

08.04.2021 - 00:00

Mít strategii nebo nemít? Iva versus Kryštof.

Zobrazit článek

Výlet za dokonalou fotkou

31.03.2021 - 06:00

Předváděla mi pomalý a smyslný striptýz plný erotického napětí. Kdy ramínka šatů jí pomalu klouzala dolů a odhalovala jemnost její pokožky.

Zobrazit článek

Pokojská a černoch

25.03.2021 - 06:00

Otočil se na bok a vcucnul stojící bradavky. Přitom se s ním dotknul mého stehna. Projel mi mráz po zádech.

Zobrazit článek