Strip club v Londýně

Erotické povídky a vtipy
Štítky: 

Strip club

Už Vám někdy uletěly včely? Mě ještě ne. A co letadlo. Taky ne? Mně už jo. Jen jednou. A nebylo to tak strašné, jak se na první pohled zdá. Tedy v ten moment ano. To když jak debil předbíháte fronty na bezpečností kontrole, sprintujete dlouhým terminálem, abyste na první ceduli s bránami uviděli nápis „Gate closed“. Naštve to. Poslední let z Londýna do Vídně a stejně jsem ho zmeškal. Letištní ochranka mě však zmerčila a tak za mnou zavítala. Vysvětlil jsem jí situaci a zadními východy mě protáhnula mezi přílety, abych znovu prošel pasovou kontrolou a vstoupil do Velké Británie. No co, aspoň jsem uviděl trochu toho letištního zákulisí. Na informacích moc ochotní s prodejen nových letenek nebyli a poslali mě na jednu z odbavovacích bran. Ani tam to s ochotou nepřeháněli. Se není čemu divit, jejich dnešní letadla už jsou fuč, mají padla, a hala za dvě hodiny zavírá. Takže tady nepřenocuji. Sedám si na lavičku, z jiného londýnského letiště kupuji letenky na šest ráno.

Co teď? Jít na hotel? Je 10 v noci. Než dojedu do města, bude jedenáct. Ve čtyři bych měl být na letišti. Takže ve tři vyjet z centra. Asi nemá smysl jít někam spát. Začal jsem googlit hospody v centru. Všechny zavíraly nejpozději o půlnoci, což mou situaci neřešilo. U night clubů byla otevírací doba delší, ale hrály tam mně nic neříkající místní kapely. Zamyslel jsem se a zadal strip club. Jeden je kousek od hlavního nádraží, príma. Ještě jsem proletěl jeden článek, jak to v takových podnicích chodí. Psalo se v něm, že když se chci jen koukat, aby mě holky moc neotravovaly, mám se obléknout jako křupan. Pohledem jsem sjel své oblečení, usmál se, že to vcelku souhlasí a vyrazil.

strip club bezpasaka.cz

Kolem klubu jsem nervózně udělal jedno kolečko. Byla tam ochranka a koberečky. Nakonec jsem se odvážil a přišel ke vchodu. Zeptali se mě, zda chci vstoupit. Řekl jsem, že ano. Pak, že musí zavolat managera. Odkývnul jsem a čekal. Všichni v obleku, já v mikině a kalhotám ke kolenům. Kouknul na mě, řekl, že musím zaplatit vstupné a vše si nechat v šatně. Souhlasil jsem a byl vpuštěn. Vše si nechal v šatně a přišel k baru. Vše s alkoholem. Nejlevnější položka byla pivo za dvě stovky. Tak jsem ho zvolil s tím, že ho budu celou noc cucat. Dostal jsem pivo a zamířil si to do manéže. Nevím, jak to nazvat. Všude plno holek. Nakonec mi udělaly místo. Položil jsem pivo na stůl a zadíval se na dívku u tyče.

Hned si ke mně dvě sedly, každá z jiné strany. A začal rozhovor. Jak se jmenuji? Otázky jsem obvykle opětoval. Ptal jsem se jich na věk. Vždy mezi 23 a 25. Ony se mě nikdy nezeptaly. A pak co dělají, zpravidla studentky. A tak se začaly vnucovat s tanečkem jen pro mě. U tyče skončily vždy v kalhotkách a šla další, u těchto soukromých šly do naha. První dvojici jsem odmítnul. Druhou taky.

striptýz v klubu bezpasaka.cz

Rozhovor byl vždy velmi podobný. Jména, profese, co dělám v Londýně, co dělám za práci atd. Začal jsem vymýšlet odpověď na jejich oblíbené „A proč ne?“ když jsem odmítnul jejich taneček. Nenapadaly mě jiné odpovědi, než později nebo že jsem švorc. Po chvilce si ke mně přisedla opět dvojice.

Taneček by udělaly společně, ale za dvojnásobné prachy. Takticky jsem řekl, že chci taneček jen od jedné, tedy za tuším 2500 Kč. Druhá dívka mě přemlouvala, a když jsem neustupoval, odešla a zatančila jen ta jedna. Bylo to pěkné, ale ostatní viděly, že jsem ochotný platit. A začalo to. Chodila jedna za druhou. Některé i opakovaně. Ani jsem nevěděl, zda na ni mohu sáhnout. Ruku na nohu jsem jí klidně dal, něco víc, třeba obejmout jsem se ale bál, bylo tam plno goril. Taky šlo o druhý nejlépe hodnocený klub v Londýně. I když některé z nich mi opatrně nenápadně zajely rukou mezi nohy. Možná to nemohly, nevím. Během večera tam přišlo několik skupinek podnikatelů.

profi striptýz bezpasaka.cz

Ne všechny holky chodily za mnou, některé právě čekaly na tyto skupinky. Vždy pokecali, holky zatančily a chlapi odešli. Mě si všímaly čím dál míň. Zalíbila se mi jedna holka. Decentně potetovaná, vysoká s vytetovaným ďáblem. Dlouho jsem ji hypnotizoval a až o mě zavadila pohledem, pokynul jsem jí, ať přijde. Ostatní holky okolo ní se jen na mě koukly a pak jí něco řekly. Něco jako „Ty jdeš za ním?“. Byla příjemná.

Studovala zdravotní sestru. Hned jsem si představil, jak se stará o mě tady a pak v nemocnici. Bavili jsme se o tetování, říkala, že je takový ďáblík a nakonec zatančila striptýzek. Její holou kundičku jsem měl možná dvacet čísel od obličeje, přesto je sahání nejspíš zakázané. Pak už mě to tam nebavilo a blížila se třetí hodina ranní. Přeci si nenechám uletět další letadlo.

Opravdu nevím, kam v noci v Londýně zajít. Podle pozorování a zkušenosti je fajn do takového podniku zajít, užít si taneček, pokecat s holkama a jít pryč. Strávit tam celou noc je jednak dost finančně nákladné a jednak jsou ty holky čím dál víc otravnější.

 

© Bezpasaka.cz

odběr článků bezpasaka.cz

Vyber si profesionálku, která ti ráda udělá striptýz:

Klaudie z Jablonce nad Nisou

Pražské My fair lady kočičky 

Jana z Olomouce

Pražské holky od Angels

Autor: 
Sexuh
Vstup na stránky je povolen pouze starším 18 let
Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem. Kliknutím na vstoupit souhlasíte s následujícími podmínkami.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.