Striptérkou v sedmnácti

17.03.2021 - 13:43
Erotické povídky a vtipy
Autor: Sexuh
   Přečteno: 3718x
Striptérkou v sedmnácti
Roztáhla mi kolena od sebe a lehla jsem si. Patami jsem se opřela o okraj stolu a Týna do mě zabořila jazyk. Bylo to velice intenzivní. Věděla, jak na to. Od tohoto okamžiku jsem mnohokrát přemýšlela, jestli nejsem bisexuálka.

V sedmnácti mě postihlo takové nějaké období vzdoru, snad puberta. S rodiči jsem se hádala, chodila pozdě v noci, spíše brzy ráno, někdy až dopoledne domů. Nejednou se stalo, že jsem se doma pár nocí neukázala.


Dokázala jsem se sebrat a odjet na nějaký festival. Doma mi nadávali, všechno možné zakazovali, ale nic nepomáhalo. Dokonce si vzpomínám, jak jsem vyskakovala z okna. Holt dětský pokojíček v přízemí má pro rodiče určité nevýhody.

V tomto období jsem začala žít sexuální život. Našla jsem si přítele o dvanáct let staršího a částečně jsem bydlela u něj. S postupem času začal na mě mít nároky, co se mi zrovna nezamlouvaly, a po půlroční známosti jsme se rozešli. Občas jsem spala doma. Jenže každý návrat domů přinesl novou vlnu výčitek, zákazů a příkazů, takže jsem se snažila být u kamarádek či u různých jednorázových známostí.

Kašlala jsem na školu a docházely mi peníze. V té době jsem si začala pohrávat s myšlenkou prostituce. Sex jsem si zamilovala, neměla jsem problém ho mít denně a to klidně i s různými kluky. Ale i tak jsem se nechtěla přes tuto hranici dostat, bylo by to poslední řešení.

Když jsem měla hlad a v peněžence jen pár drobných, nastala krize. Na internetu na mě vyskočila nabídka práce v nedalekém klubu jako tanečnice u tyče. To mi vnuklo myšlenku, že se dá vydělávat tělem i bez sexu s chlípnými dědečky. Založila jsem si profil na jedné stránce s dívkami s podobným smýšlením a nabídla se jako striptérka na různé akce.

Tenkrát jsem očekávala, že o mě bude obrovský zájem a že budu každý den na rozlučce se svobodou, což mi vydělá denně pár tisícovek. No, zájem o mě byl, ale než striptýz pánové upřednostňovali klasický styk. Další velká vlna chtěla privátní tanečky, čehož jsem se bála, být sama s cizím chlapem u něj doma. 

Můj první dohodnutý kšeft přišel až dva týdny po zveřejnění inzerátu a to na padesátiny nějakého doktora. Objednal mě jeho kolega a měla jsem být chlípná sestřička. Žádné převleky jsem ale doma neměla. Objednavatel však trval na chlípné variantě, zapůjčení nějakého eráru z nemocnice nebylo dostačující.

A tak jsem trošku zainventovala a jeden takový obleček koupila. Byl červen. Zima by mi v něm nebyla, ale kráčet si tak ulicemi, i když mi nevadilo, že se po mě chlapi otáčí, to by bylo už moc. Přišla jsem tedy k restauraci Koruna, kde celá oslava byla. Před vchodem na mě už čekal ten jeho kolega.

Restauraci měli celou zamluvenou. Měla jsem být překvapení pro oslavence i pro většinu hostů, a protože se všichni znali, nebylo přijatelné, abych napříč celou restaurací přešla v civilu na záchod, tam se převlékla a udělala show. Takže převlékání a alespoň základní úprava zevnějšku proběhla v autě pana doktora, který mě najal. Strčil mi domluvený obnos, vše jsem si nechala u něj v autě a měla jsem na něj počkat před restaurací, než vše zařídí.

Taky mě mohl nechat v autě, připadala jsem si jako šlapka. V botách na obrovském podpatku, opravdu miniaturní minisukni, topíkem končícím velmi těsně pod prsy a čepičkou s červeným křížek jsem před Korunou přešlapovala dobrých pár minut.

Zdálo se mi to jako věčnost. Všichni na mě koukali. Já se bála, že mě uvidí někdo známý. Pohled na nedalekou policejní stanici a skupinku policistů pozorujících mě z okna mě děsil, přeci jen jsem ještě osmnáct neměla. Už jsem přemýšlela, že uteču, když se pro mě vrátil ten pán.

„Tak všichni jsou připraveni, ale stále neví, co se bude dít. Já vás uvedu, a když natáhnu ruku směrem k vám, vstoupíte a rozjedete to. Však to znáte, jo?“ vysvětlil mi.

Odsouhlasila jsem mu to, v duchu se pousmála, že už to vlastně znám a rozechvěla se nervozitou. Nespouštěla jsem z něj oči, a když natáhnul ruku mým směrem, suverénně jsem s úsměvem od ucha k uchu vstoupila.

„Pane doktore, představuji Vám novou sestřičku, která je vám k dispozici,“ uvedl mě a odstoupil.

Zamávala jsem na pana doktora oslavence a poslala mu na dálku pusu. Dostalo se mi obrovského aplausu. Začala hrát hudba a všichni se utišili. Vzpřímená jsem pomalinku co nejsvůdněji kráčela k oslavenci. Chlapi se seskupili u uličky a chtěli si na mě alespoň sáhnout. Po spoustě doteků jsem přišla až k nejdůležitějšímu muži v sále. Obešla jsem ho, rukou ho pohladila pod bradou, po hlavě, a před ním spustila show. Twerkovala jsem, vrtěla se, dívala se mu do očí.

On se jen usmíval. Ostatní pánové mě obklopili dokolečka a natáčeli. Z toho jsem moc nadšená nebyla. Mohlo mě to ale napadnout. Přeci jen jsem tady inkognito. Vzala jsem jeho ruce a zajela s nimi pod topík. Pomačkával mi prsa. „Sundejte mi to,“ řekla jsem trochu víc nahlas, aby bylo přes ohlušující hudbu slyšet. Sundal mi top a já pokračovala. Nevěděl, kam s očima.

Střídavě se mi díval do očí a pak na prsa. Nechtěla jsem, abych po deseti minutách byla nahá, takže jsem v tomto úboru pokračovala. Hostům se to asi zdálo dlouho a jeden z nich mi rozepnul podprsenku. Sehrála jsem divadlo, jako co si to dovoluje, ukazováčkem mu laškovně pohrozila a s velkou dávkou smíchu od všech přítomných se šla naklonit k oslavenci, aby mi prsa odkryl on. To udělal a rovnou si s nimi začal pohrávat. Seděla jsem mu na klíně a on si hrál.

„Můžu olíznout?“ zeptal se mě.

„Vy můžete všechno,“ řekla jsem a zaklonila hlavu.

Začal mi je lízat, pánové šli natáčet zblízka. Přiblížili se až moc a opět jsem na sobě cítila více rukou, než mi bylo příjemné. Seskočila jsem z pánova klína a pokračovala ve smyslném vrtění, během kterého šla sukýnka pryč. Když jsem se přiblížila k panu doktorovi, bez váhání mi stáhnul i tanga.

Ty mi spadly ke kotníkům a na jedné noze jsem mu je podala. Nesebral jen kalhotky, ale chtěl si pohrát i s nohou, což jsem nečekala a málem ztratila rovnováhu. Nebýt ochotných pánů ve svém okolí, kteří mě hrdinsky přidrželi, byla bych dost možná na zemi. Pán byl zřejmě trošku fetišista. Zul mi botu a od nártu začal líbat nahoru až po to místečko. U něj se mi podíval do očí, já jemně kývla hlavou a olíznul i ji. Po té jsem poodstoupila, zula si zbývající botu a pokračovala v tanečcích, dokud hudba nedohrála.

Následně jsem si znovu šla sednout k oslavenci na klín. Roztáhnul nohy, takže zadeček jsem měla ve vzduchu a začala ho líbat. On si s mojíkundičkou začal hrát a ke konci jsem ucítila i prst v sobě. To už jsem si ale myslela, že tohle ke striptýzu nepatří a přesedla si tak, abych měla nohy u sebe a nemohl do mě. 

Na ostatních bylo vidět, jak mu závidí. Ten chlapík, co mi zaplatit řekl, že se bude fotit. Tak první fotil jen nás, jak si spolu hrajeme. Mnoho fotek padlo i do této doby, jen teď už spíš šlo o akty a pózovala jsem, zatímco doposud prostě fotili holku, co dělá striptýz. Z párových fotografií se začaly stávat skupinové. Snad každý muž mě objal a udělal si s námi fotku. Co víc, i ženy se ke mně začaly tlačit. Jednou mě chlapi drželi v náruči, jednomu jsem dokonce seděla za krkem, byla to prča.

Při tom jsem zjistila, že mezi hosty je i můj dětský lékař, který se tím zjevně dost baví a neodpustil si ani on pár selfíček. To jsem se hrozně zastyděla. Zároveň i bála, že práskne můj věk. Nestalo se tak, možná si nebyl jistý, zda jsem už osmnáct neměla. Chlapi šli do čím dál odvážnějších fotek a mně se to přestávalo líbit. Čas, na který jsme byli domluveni, se pomalinku chýlil ke konci. Další fotky jsem odmítla a ještě na chvilku se vrátila k oslavenci, kterému jsem seděla na klíně a jen jsme si povídali. 

Z rozhovoru nás vyrušil ten chlapík, co mě najal a odvedl mě na chodbu. Stála tam nějaká holka, o něco starší, než já. Vysvětlil mi, že je sestřička, tuším že z chirurgie, a že ji napadlo, když jsem taková odvážná, jestli bychom spolu neudělali nějaké lesbické vystoupení. To jsem odmítala. Jednak jsme na tom nebyli domluvení, já už měla končit a hlavně nejsem na holky. Hned mi ochotně nabídli příplatek ve výši dvojnásobku dosavadního honoráře.

Nechala jsem se přemluvit. Vrátila jsem se mezi chlapy a očekávala, až si mě sestřička vytáhne z davu. Začala jsem dostávat nabídky, jestli dělám i eskort. Odbyla jsem pány, že jsem na holky.

„Vážně? Tak to by se ti mohla líbit Kristýnka, naše sestřička,“ řekl jeden z těch chlapů a ukázal na ni, když se zrovna procpávala davem.

„Kristy, slečna je taky lesbička,“ řekl jí ten chlapík, co se bavil se mnou.

„Vážně?“ řekla Kristýna.

„Tak to hned vyzkoušíme,“ dodala.

Přišla ke mně, otočila mi hlavu k sobě a zakously jsme se. Dav na vteřinu ztichl. Pak se dostavil hluk snad ještě větší úrovně, než doposud. To nikdo nečekal. Každá jsme si sedla na jednu nohu padesátníka a Týnka mě divoce osahávala. I já chtěla, ale měla upnuté šaty a bála jsem se, abych jí je třeba neroztrhla. Když jsem zkusila sáhnout oslavenci na rozkrok, měl ho pěkně tvrdý. Bradavky Týnky se draly přes šaty, cítila jsem je. Chlapi nám mezitím uvolnili jeden stůl. Ani nevím, jak je to napadlo.

Kristy vstala, stoupla jsem si také. Kopla lodičky do rohu a sama si svlékla šaty, které přehodila oslavenci přes rameno. Podprsenku neměla, jen rudá tanga, které byly dobře vlhké, jak jsem po prvním doteku zjistila. Vysadila mě na stůl.

„Ty máš ale sílu,“ řekla jsem jí udiveně.

„To víš, praxe z nemocnice,“ odsekla a bylo vidět, že se nechce moc vykecávat.

Byla nadržená jako, no jako chlap.

Roztáhla mi kolena od sebe a lehla jsem si. Patami jsem se opřela o okraj stolu a Týna do mě zabořila jazyk. Bylo to velice intenzivní. Věděla, jak na to. Od tohoto okamžiku jsem mnohokrát přemýšlela, jestli náhodou nejsem bisexuálka. Ležela jsem tam, kolem mě chlapi. Jen jsem čekala, kdy vytáhnou ty své klacky a budeme jako na gang bangu. To se samozřejmě nestalo, jen se pánové osmělili a opět mě začali hladit.

Došlo i ke dvěma pokusům o líbání, na to jsem ale nepřistoupila. Týnka přestala líbat a vyskočila na stůl za mnou. Trošku jsem se bála, aby nás obě udržel. Lehla si na mě a znovu mě líbala. Při tom vrtěla prdelkou. Cítila jsem, jak si šikovným pohybem odsunula kalhotky na stranu o mou pipku. Některý z chlapíků jí kalhotky svléknul. Ležely jsme na sobě nahé. Přišel k nám oslavenec a mé chodidlo si zabořil do rozkroku. Prsty jsem se mu ho snažila masírovat.

Týnka se otočila a lízala mi spodek. Zkoušela mě i prstit, ale její gelové nehty mě dost bolely, tak zůstala jen u lízání. Její dírku jsem měla přímo u brady. Moc se mi do toho nechtělo. Jen jsem si ji prohlížela. Tak zblízka jsem dámské přirození ještě neviděla. Začala jsem ji dvěma prsty prstit. Pánům se to zdálo málo sexy a začali jí tlačit na zadeček, aby šla níž. Nakonec jsem ji lízala i já. Sebekriticky však přiznávám, že jí to šlo lépe, protože v této poloze mě dokázala udělat.

Servírky z naší akce moc nadšené nebyly, za to číšník si to vyloženě pochvaloval, že něco takého tam ještě nezažil. Týnka se ze mě sesunula a chtěla, abych ji udělala. A to se mi taky prsty během snad minuty podařilo. 

Následovalo další focení. Ne že by si nás doposud nenatáčeli, jen snad každý chlap chtěl mít s námi fotku. Týnce se docela divím. Nedovedu si představit pracovat někde, kde se mnou bude mít každý nahou fotku, že mé nahé foto bude na každé nástěnce u všech lékařů. Takto obnažené jsme i na velké skupinové fotce. Na oslavě jsem strávila ještě další dvě hodiny. Už bez mazlení, jen jsem vystřídala snad všechny klíny a svůj zadek otřela o všechny rozkroky.

Týnka se později oblékla, já na sebe oblečení dala až těsně před půlnocí, kdy jsem se rozhodla jít domů a chlapi mi přinesli oblečení z auta. Domů mě naštěstí odvezli, po svých bych to nedala. Ano, odvezli mě domů, kde jsem dostala kázání, když ráno našla máma v tašce kostým oné zdravotnice.

No a toto byl můj první a zároveň poslední kšeft. Ne že bych si za ten večer vydělala málo, ale ta videa, jak lížu Týnku a jak tancuji nahá se objevila na internetu. Bohužel jsem jediná zúčastněná, u které jde vidět obličej. Nejspíš si řekli, že jako lehké dívce mi to vadit nebude. Dost se mě to dotklo.

Bydlím v malém městě a došlo mi, že je vysoká pravděpodobnost, že na nějaké té rozlučce bude někdo, kdo mě zná. On i můj lékař byl docela trapas, ale nijak víc se naštěstí neznáme. S rodiči jsem se usmířila. Pochopila jsem, že mě de facto chránili před tímto. No co, video má už pět let, na tak staré nikdo koukat nebude. A i kdyby, už nejsem blondýnka, tak mě nikdo nepozná.

 Přečti si další eropovídky:

Moje máma je domina

Chlípná Ariana

Kino snů

Les paní Krotitelky

 

      banner bezpasaka.cz   

 

porn banner bezpasaka.cz

 

banner holky na sex bezpasaka

 

© Bezpasaka.cz

Zaujal Tě článek? Dej mu svůj LIKE. A poděl se s ostaními.

   Sdílej článek na fb
autor
Autor: Sexuh
Jsem docela normální čtyřiadvaceti letý kluk, co se o své vzrušující sny dělí na internetu.
Pro vložení komentáře k článku se přihlas nebo nejdříve zaregistruj.

Podobné články

Podcast Bezpasáka 24.díl: S pornoherečkou Zuzu Sweet o erotice, podnikání a cestování

22.06.2021 - 08:00

Nahlédněte s námi do světa pornobranže s charismatickou Zuzu Sweet.

Zobrazit článek

Ovladač

23.06.2021 - 06:46

V tu chvíli jsem už měl pěkně tvrdý penis, a tak jsem ho vytáhl a chtěl odložit ovladač, když jsem si všiml, že na displeji svítí hláška “vyber postavu”.

Zobrazit článek

Ten s nekonečnou výdrží

16.06.2021 - 06:32

Třásla se v mohutné vlně orgasmického vzrušení a prosila, ať hlavici oddělá, protože v té chvíli to bylo extrémně silné, skoro až nepříjemné.

Zobrazit článek

Byl to jen sen?

09.06.2021 - 18:13

Za malou chvilku už pevně stiskneš svou ručku stehny a vykřikneš slastí, zatímco Tvé zpocené tělo se krásně zmítá vlnami rozkoše, v kundičce Ti nádherně pulsuje a Ty se cítíš krásně udělaná…

Zobrazit článek
×

Měj přehled o novinkách!

Buď mezi prvními, kdo ví o nových holkách a novinkách na webu. Odebírej nejčerstvější informace! 

Odebírat novinky