Stydlivá Lucie

13.03.2021 - 20:06
Erotické povídky a vtipy
Autor: Vlastík
   Přečteno: 596x
Stydlivá Lucie
Lucka odtáhla Liborovu hlavu od své kundičky se slovy, že ho chce v sobě. Zvedla jej a povalila na postel. Stáhla mu trenky a pohladila jeho již tvrdý penis. Pak si na něj nasedla a pomalu si ho zastrčila dovnitř.

Lucka odtáhla Liborovu hlavu od své kundičky se slovy, že ho chce v sobě. Zvedla jej a povalila na postel. Stáhla mu trenky a pohladila jeho již tvrdý penis. Pak si na něj nasedla a pomalu si ho zastrčila dovnitř.

 

Libora jsem znal už nějakou dobu, nejprve z chatu a poté jsme i zašli párkrát na pivko. Pořád mi vyprávěl o Lucii, jeho ženě, jaká je to skvělá ženská. Bohužel ale byla moc stydlivá, takže mi ji Libor nemohl ukázat v akci. To byla naše společná záliba, on se chtěl nechat pozorovat, já je chtěl šmírovat. I když se snažil Lucku přemlouvat, nebo ji nenápadně postrkávat k nějaké společné aktivitě, nikam to nevedlo. Nakonec se to dostalo do stádia, kdy jsme se, notně posíleni alkoholem, rozhodli pro menší podvod. Libor se sice bál, byl to od něj risk, ale nakonec souhlasil.

Nějakou dobu jsme čekali na vhodný den, na vhodnou příležitost, kdy provést naši akci. Jednou v pátek mi konečně přišla sms, že je čas. Lucka šla s kamarádkou na kafe a Libor je doma sám. Když jsem dorazil, tak na něm bylo evidentně vidět, jak je nervózní. Schovali jsme moje věci, sedli jsme si a kecali. A čekali a čekali…

Sex doma

V zámku začal chrastit klíč, rychle jsem vstal a šel se schovat do skříně. Libor mě tam zavřel, ale nechal mi malou škvíru, abych viděl na jejich postel. Snažil jsem se nehýbat a tajil jsem dech, aby nic neprozradilo moji přítomnost. Z chodby jsem zaslechl Lucku a snažil se odhadnout, jakou má náladu. Libor začal, jak moc se na ni těšil a snažil se ji všemožně, co nejrychleji dostat do postele. Asi byla i trochu ovíněná, protože moc dlouho nevzdorovala a už jsem mohl pozorovat, jak se oba dva v objetí přesouvají k posteli. Cestou postupně oblečení přibývalo na podlaze a ubývalo na jejich tělech.

Lucka byla téměř nahá a Libor se vydal na ústní prohlídku jejího těla. Líbal ji na krk, na ramena a skláněl se k prsům. Rukama si je přidržel a vsál bradavku do pusy. Ona si jej tiskla k hrudi a lískala ho ve vlasech. Na jejím obličeji bylo vidět vzrušení a láska k jejímu muži. On si pomalu klekl a přes bříško se dostal až těsně nad hranici kalhotek. Ta se však začala hned posouvat, jak jí je Libor stahoval dolů.

Když se objevila tmavá skvrna chloupků na jejím pahorku, pocítil jsem silnou vlnu vzrušení i já. Kalhotky spadly na zem, Lucka si lehla na postel a roztáhla nohy pro Liborova ústa. Ta nejprve chvíli prozkoumávala okolí mušličky a pak společně i s dychtivě vysunutým jazykem zamířila mezi ně. Lucka jemně vzdychla a nechala Libora ochutnávat svoji krásnou dírku. Ten občas hodil pohledem směrem ke skříni, kde v temné škvíře tušil můj pohled.

Velké kozicky


Lucka odtáhla Liborovu hlavu od své kundičky se slovy, že ho chce v sobě. Zvedla jej a povalila na postel. Stáhla mu trenky a pohladila jeho již tvrdý penis. Pak si na něj nasedla a pomalu si ho zastrčila dovnitř. Sklonila se, aby Libora políbila, a přitom pomalu hýbala zadečkem sem a tam. V tu dobu už jsem i já měl v trenkách plno a vlhko. Libor hladil svoji lásku po zádech a zadečku, ten pak pevně chytil a nutil Lucku k rychlejšímu tempu.

Ta pochopila, mírně se napřímila a začala se nadzvedávat, jak se nabodávala na pevný úd. Její prsa se přitom houpala nahoru a dolů a při tom pohledu pulzování v mých slabinách zesílilo. Musel jsem si ho posunout, aby měl víc místa, a přitom jsem trochu zavadil o dveře skříně. Naštěstí to asi slyšel jen Libor, který otočil hlavu mým směrem. Lucka dál pokračovala ve své projížďce.

Libor asi nechtěl, aby došlo k odhalení, a tak Lucku shodil vedle sebe, klekl si a natočil si ji tak, aby na něj vystrčila svůj oblý zadeček. Lucka se nenechala moc pobízet, vyšpulila na něj prdelku a poslušně čekala. Libor se podíval na mě, s úsměvem mrknul a dvěma prsty zajel do její kundičky.

Přímo proti sobě jsem viděl, jak se noří do její mokré kundy a rozevírají ji. To jsem nemohl vydržet a opatrně jsem si vytáhl péro z kalhot. To vyskočilo ven s touhou po akci a kapkami vzrušení na špičce. Tentokrát mu ale musela stačit jen moje ruka. Ta ale nestačila Lucce, která Libora prosila, aby ji ošukal. Nemusela ho moc pobízet a už v sobě zase měla jeho kládu.

banner naughty harbor bezpasaka.cz


Libor držel pevně Lucku za půlky a zajížděl plně do její dírky. Lucka se snažila, co nejvíc nabídnout jeho přírazům a prohýbala se v zádech jako kočka. Já jsem mezitím cítil, že ten pohled dlouho nevydržím, a tak se taky stalo. Sevřel jsem svůj penis v ruce a vystříkal se kamsi do temnoty skříně. Bylo to jen tak tak, že jsem se úlevou neopřel a nevypadl ven. Hlasitost Liborových stenů se zvýšila a pak již přišlo pár silných a hlubokých přírazů, během kterých jí vystříkal kundu horkým semenem.

Ještě chvíli si užíval pocit její vlhké dírky, a nakonec z ní vyklouzl. Lucka si lehla na břicho a vydýchávala se. Pak vzala z nočního stolku papírový kapesník, utřela se a vydala se do sprchy. Libor počkal, až začne téct voda, došel pro mě a s blaženým úsměvem se mě jal vyprovázet ven. Ve spěchu jsem mu sdělil své pozitivní hodnocení, ale hlavně jsem se snažil potichu zmizet.

Voyeur ve skříni


Teprve po návratu domů jsem si vzpomněl na malý dárek, který jsem nechal v jejich skříni. Až zase příště uvidím Libora, musím se zeptat, kdo to objevil. A jestli si to někdy zopakujeme.
 Přečti si další eropovídky:

Hodinový hotel Praha

Felčink párty

Otec Antonín

Sex v sauně

 

banner eshop bezpasáka sex doll bezpasaka.cz

 

banner Nicol naughty harbor bezpasaka.cz

 

banner holky na sex bezpasaka.cz

porn banner bezpasaka.cz

 

© Bezpasaka.cz

Zaujal Tě článek? Dej mu svůj LIKE. A poděl se s ostaními.

   Sdílej článek na fb
autor
Autor: Vlastík
Jsem matematik, analytik a dlouholetý sexuální teoretik. S psaním převážně povídek jsem začal již na střední škole. Postupem času se však vytrácela inspirace a chuť. Občas mě napadaly zajímavé obraty, ale nedokázal jsem je více rozvést.

Uběhlo mnoho let, přišla i nějaká ta praxe napříč různými oblastmi lidské činnosti a mně se zastesklo po psaní. Objevil jsem možnosti copywritingu a začal psát krátké články na různá témata. A protože se hodně zajímám o sex a vše s ním spojené, příležitost psát pro Bezpasáka mě zaujala na první dobrou.

Psaní mě neživí, ale co není, může být. Prozatím mi postačí, když se čtenář poučí, inspiruje a hlavně se mu článek bude líbit.
Pro vložení komentáře k článku se přihlas nebo nejdříve zaregistruj.

Podobné články

Ten s nekonečnou výdrží

16.06.2021 - 06:32

Třásla se v mohutné vlně orgasmického vzrušení a prosila, ať hlavici oddělá, protože v té chvíli to bylo extrémně silné, skoro až nepříjemné.

Zobrazit článek

Byl to jen sen?

09.06.2021 - 18:13

Za malou chvilku už pevně stiskneš svou ručku stehny a vykřikneš slastí, zatímco Tvé zpocené tělo se krásně zmítá vlnami rozkoše, v kundičce Ti nádherně pulsuje a Ty se cítíš krásně udělaná…

Zobrazit článek

Podcast Bezpasáka 23.díl: O vzrušujícím světě kryptoměn a polyamorie s Jaromírem Eliášem

08.06.2021 - 08:00

Zavítejte s námi a odborníkem na kryptoměny Jaromírem Eliášem do světa investic, rozšířené reality a polyamorie.

Zobrazit článek

Sběratelka ptáků

02.06.2021 - 07:00

Sladil jsem se s jeho pohyby při lízání kundy a buď jsem ho k ní přirážel nebo počkal, až se pohne zpět a nabodne se na mého ptáka.

Zobrazit článek
×

Měj přehled o novinkách!

Buď mezi prvními, kdo ví o nových holkách a novinkách na webu. Odebírej nejčerstvější informace! 

Odebírat novinky