Svázaná na hotelu

26.05.2021 - 13:21
Erotické povídky a vtipy
Autor: Sexuh
   Přečteno: 4228x
Svázaná na hotelu bezpasaka
Jazykem si hrál s bradavkami. Opakovaně je sevřel do zubů a potáhnul. Čím dál větší silou, ke konci to už docela bolelo. Jen jednou jsem zakňourala. Následoval trest.

Tak, jako každé jiné uživatelce internetu, i mě tu a tam přišla nějaká ta fotka pánské chlouby nebo nabídka na praktiky běžné, ale i takové, které jsem si musela dohledávat. Mezi TOP 10 otázek bezpochyby patřila ta, zda jsem submisivní nebo dominantní


Podle odpovědi se obvykle tazatel přizpůsobil a byl ochotný buď plnit mé úkoly nebo mě ztřískat do bezvědomí. Začala jsem tedy odpovídat neutrálně, že nejsem ani jedno. V té době jsem si to opravdu myslela. Ve chvílích sexuální fantazie jsem začala koukat na videa s touto tématikou, přečetla jsem pár článků a dostala potřebu si to vyzkoušet. Přivázaná k posteli, zcela oddaná pánovi, to by mohla být zajímavá zkušenost, říkala jsem si.

Ještě pár měsíců trvalo, než jsem na jednu takovou nabídku kývla. Ten pán se jmenoval Roman nebo to alespoň tvrdil, vždyť já se taky vydávala za Dianu, přitom mám v občance české jméno Dominika. S Romanem jsem si už nějaký ten pátek psala. Moc na mě netlačil, zdál se být fajn.

Popisoval mi, jak to chodí, jak jsou praktiky rozličné a že vše záleží na domluvě. Slovo dalo slovo a domluvili jsme si schůzku v hotelovém pokoji. Záchranné slovo na ukončení akce bylo „pokojská“. Pokoj jsem rezervovala já, taktéž jsem přebírala klíče. Byl to docela levný hotel na okraji města. Domluvení jsme byli na čtvrtou odpolední, což mi vyhovovalo, bylo to po práci.

Cestou z ní jsem se stavila doma obléknout si nějaké pěkné prádýlko a už pospíchala do hotelu. Recepční na mě z podivem koukala, proč jdu na hotel, když mám o tři ulice dál trvalé bydliště, ale nic neřekla a dala mi do ruky čipovou kartu. Poslala jsem svému pánovi číslopokoje a on bleskově odpověděl, že za dvacet minut tam bude.

S takovou vzrušující nervozitou jsem si prohlížela pokoj, koukala z okna a procházela televizní programy. Dveře od pokoje jsem přivřela, ale nezavřela, aby se sem Roman dostal. Šaty jsem položila na židli a jen ve spodním prádle si sedla na postel. Šátkem jsem si zavázala oči a lehla si na postel. Bylo ticho.

S každým přijetím výtahu jsem zpozorněla, nic se ale nestalo, nikdo nepřicházel. Neuvěřitelně dlouhých asi deset minut se nic nedělo. Až po té jsem ucítila lehký závan větru, lehounký průvan, ale slyšet nebylo nic. Polekala jsem se, zda se jen neotevřely dveře. Už jsem si chtěla sundat šátek, když jsem z šoupání bot po koberci pochopila, že už nejsem sama. Celá jsem se rozechvěla. Hlavou mi běhaly myšlenky, zda to třeba není jen pokojská nebo nějaký instalatér. Nebyl. Sedl si ke mně na postel a pozdravil mě: „

Ahoj Diano.“

„Ahoj Romane,“ odpověděla jsem.

Dal mi takovou lehkou facku, spíš plácnutí.

„Ty mě vykej,“ zdůvodnil své rozhořčení.

„Ano Romane. Dobrý den,“ opravila jsem se.

„Tak jsi šikovná,“ pochválil mě a pohladil po tváři.

nicol banner nh bezpasaka.cz 

Rukou mi sjel z krku na prsa. Přes košíčky si pohrával s mými trojkami. Na to už přidal i druhou ruku. Nehtem sjížděl jemně dolů, přes pupík, u kterého se chvilinku pozdržel, až k lemu kalhotek. S tím si pohrával. Plácnul mě přes průsvitné krajkované kalhotky a po noze blíže k němu šel až ke kotníku. Za ten mě pevně chytil. Lekla jsem se. Odsunul mi ho od toho druhého, pak jsem ucítila provaz. Sevřel mi smyčku nad kotníkem a přivázal mi nohu k okraji postele.

To samé druhou. Cítila jsem silné vzrušení. Za jemného škrabání po vnitřní straně stehna se vrátil znovu k rozkroku. Kalhotky odsunul stranou a o něco silněji mě přes ni pětkrát rukou plácnul. Pak zase vyjel nahoru a obdobně, jako nohy mi přivázal i ruce. Ze zajímavosti jsem se zkusila osvobodit, už to nešlo. Pak vstal.

Slyšela jsem, že něco hledá. Kleknul si vedle mě a na břiše jsem ucítila nějakou hračku. Takové kožené provázky, nudličky, kterými je jezdil po celém těle. Byla jsem napnutí jako struna. Začal s tím točit. Konečky se jemně dotýkaly mých prsou. Pak poprvé plácnul přes jedno z nich.

Krajková podprsenka to sice zbrzdila, přes to jsem je lekla a trhla se sebou. To se ještě zopakovalo pro druhé prso, tam už jsem to čekala. Stejně jako prsty na začátku, šel s oným koženým nástrojem přes pupík až k dírce. Kalhotky byly stále stranou a já jasně cítila, jak mě na ní šimrá.

Roztočil to stejně jako před chvílí nahoře a lehce ji poplácával. Přišlo očekávané. Ne tak silně, jako přes prsa, přesto jsem s sebou opět trhla. Dostala jsem ještě třikrát. Otočil si mě na bok, co jen provazy dovolily a rozepnul mi podprsenku. Uvolnil mi jednu ruku, pak druhou, sundal mi ji a znovu mě přivázal.

Jazykem si hrál s bradavkami. Opakovaně je sevřel do zubů a potáhnul. Čím dál větší silou, ke konci to už docela bolelo. Jen jednou jsem zakňourala. Následoval trest. Nahlas jsem si musela počítat, zatímco jsem dostávala důtkou přes jednu a pak i druhou bradavku.

Hladil mě po břiše, plivnul na mě a rozetřel mi to po těle. Takto se rukou dostal znovu tam dolů. Prsty do mě pronikl a roztahoval mi ji. Z počátku docela příjemně, pochopila jsem ale, že se do mě snaží proniknout celou rukou. To už dost tlačilo, ale nechtěla jsem fňuknout, abych nedostala. Kroutila jsem se jako had. Pochopil a nechal toho.

„Jsi docela uzounká,“ prohlásil.

Usmála jsem se. Dostala jsem přes ni silně důtkou se slovy:

„To není k smíchu, že tě ještě nikdo neroztáhnul. To budu muset napravit. Počítej!“

Pak jsem dostávala jednu ránu za druhou a počítala. Skončila jsem u dvaceti. Nohy jsem instinktivně chtěla dát k sobě, ale nešlo to. S každou ránou jsem čím dál hlasitěji hekla. Znovu vstal a dostala jsem roubík. Do teď jsem dýchala převážně ústy, tak jsem se dost hlídala a zhluboka dýchala nosem. Uvolnil mi nohy, svléknul kalhotky a opět přivázat. Začal mi ji lízat. Byla citlivá, bylo to intenzivní. Opět se mi ji pokusil roztáhnout.

Myslím, že se s rukou dostal dál, než napoprvé. Plivnul mi do ní a vstal. Uslyšela jsem vibrující zvuk, brzy ho i cítila. Bylo to silné, kroužil mi po stehně, pak kolem ní a nakonec i v ní. Z počátku šel do hloubky, postupem času se ale zaměřoval na ty nejcitlivější místa. Za pomoci vibrátoru a prstu mě začal přivádět k vrcholu. I přes roubík ze mě nějaký ten zvuk vyšel. U samotného vyvrcholení mě začal intenzivně prsnit. Bylo to velice silné, úžasné. Vytáhnul mi roubík. Myslela jsem, že chtěl, abych se prodýchala. Hned mi do pusy začal dávat kalhotky.

Ty moje krásné za tři tisíce mi sprostě pokrčil a nacpal do pusy. Ani jsem nemukla. Provazem mi začal utahovat smyčku kolem prsou. Bolelo to a sklouzávalo mu to. Nakonec to dokázal utáhnout dost silně, takže mi prsa podvázal. Na bradavky jsem dostala nějaké kolíčky. Lehnul si na mě. Celou mě zalehnul. Ptákem začal rejdit kolem mé dírky.

Byl dost obdařený. Jemně do mě vklouznul a když si byl jistý, že se může rozjet, chytil mě za vlasy a začal přirážet. Bradu jsem měla zabodnutou v hrudi. Nakládal mi velice z divoka a čím dál víc mě táhl za vlasy. Pod šátkem to nešlo vidět, ale měla jsem slzy v očích.

Vlasy povolil a začal mě plácat přes prsa. Připadala jsem si jako klisna při závodě, kterou jezdec popohání bičíkem. Pár minut po té se udělal. Byla jsem docela ráda. Vrazil mi do ní znovu vibrátor a odmlčel se. Špitnul mi do ucha, že by se na mě rádi koukli i jeho kamarádi. Kývala jsem hlavou, že ne.

„Hodná kurvička. Já věděl, že budeš souhlasit,“ řekl a pohladil mě po vlasech.

„A neboj se,“ dodal.

Sice jsem mohla vyplivnout kalhotky a říct ono záchranné slovíčko, řekla jsem si ale, že když jsem do toho šla, zkusím to. O asi pět minut později jsem uslyšela různé hlasy.

„To je ale pěkná kurvička,“ řekl jeden z těch mužů.

A vrhli se na mě. Vytáhli vibrátor a hráli se. Byli tři. Jeden šel na prsa, druhý tam dolů, zatím jen prsty. Třetí mě začal lechtat pod paží. Z toho jsem šílela.

„Nezlob,“ řekl a přidal k tomu silnou facku.

Já se snažila, ale nešlo to, tak jsem dostala ještě dvě další. Brzy jsem zjistila, že lechtání je dost v pohodě. Ucpal mi totiž nos a kalhotky přidržel v puse. Chvíli se to dalo, pak mi však kyslík začal chybět. Snažila jsem se nadechnout, nešlo to. To až jsem s sebou dost mlela, uvolnil mi nos a smál se mi. Ještě jednou to zopakoval, tentokrát už jsem si ale fakt myslela, že omdlím.

Jeden z chlápků mu nadal, ať to nedělá. Myslím, že to řekl ten, co ho do mě zrovna vrážel. Měl ho menšího, než ten první. Nebyl ani takový divočák, spíš si to užíval. Opět jsem dostávala důtkou. Vytáhli mi z pusy kalhotky a ten, co mě dusil, mi ho začal vrážet do krku. Dýchala jsem nosem, přesto jsem se občasnému dávení nevyhnula.

To byla jediná dávka toho dne, co jsem polkla. I ten, co mi zrovna dával, byl u konce. Pánové mě rozvázali, otočili na břicho a znovu svázali. Důtkou jsem dost silně dostala přes zadek. Už jim ani nevadilo, že jsem docela křičela. Až mě pálil docela nesnesitelně, pokračovali s výpraskem mezi nohama. Tam jsem měla dost už při třetí ráně. Se zapnutými zuby jsem držela.

Naštěstí i oni pochopili, že už je to moc. Poslední neukojený mi roztáhnul půlky. Ucítila jsem mírně chladivý gel. Byl to rubrikant, který mi masíroval do zadečku. Docela poctivě. Pak už tam šel pták. Milovnice análního sexu nejsem, naštěstí ho ale snesu a dokázala jsem se dostatečně uvolnit. Namazal důkladně a tak za mého čím dál hlasitějšího sténání jsem poslušně držela. I on mě chytil za vlasy. Takto prohnutá poloha mi však byla příjemnější, než ta před tím. Uzounký zadeček posledního z mužů udělal poměrně rychle.

Kluci řekli, že jdou do hospody a zůstali jsme tam opět jen my dva. Roman mě rozvázal a přetočil na záda. Šátek na očích jsem stále měla. Špitnul, že budou v hospodě přes ulici, že jestli budu chtít, ať za nimi přijdu. Pak se obléknul a zabouchnul za sebou dveře. Já ještě pár chvil ležela. Bylo ticho, jsem tu nejspíš sama. Odvážila jsem si sundat šátek a s přivřenýma očima jsem koukla po pokoji. Byla jsem tam skutečně sama. Posadila jsem se a zabolel mě zadek.

Dala jsem si sprchu, oblékla se, na recepci odevzdala klíče a s probodávajícím pohledem recepční, které bylo jasné, co se tam dělo, jsem odešla. Do hospody jsem nešla. Sice jsem nad tím přemýšlela, ale bála jsem se. To když ti zbylí chlapi jsou nějaké individua, lepší nevědět. A za další, myslím, že to k tomu patří, prostě nevědět, jak vypadají. Byl to zážitek, určitě ho někdy ráda zopakuji, ale teď si dám pauzu, abych zážitek mohla vstřebat.

 

 

banner eshop bezpasáka sex doll bezpasaka.cz banner Nicol naughty harbor bezpasaka.cz

porn banner bezpasaka.cz

© Bezpasáka

Zaujal Tě článek? Dej mu svůj LIKE. A poděl se s ostaními.

   Sdílej článek na fb
autor
Autor: Sexuh
Jsem docela normální čtyřiadvaceti letý kluk, co se o své vzrušující sny dělí na internetu.
Pro vložení komentáře k článku se přihlas nebo nejdříve zaregistruj.

Podobné články

Ten s nekonečnou výdrží

16.06.2021 - 06:32

Třásla se v mohutné vlně orgasmického vzrušení a prosila, ať hlavici oddělá, protože v té chvíli to bylo extrémně silné, skoro až nepříjemné.

Zobrazit článek

Byl to jen sen?

09.06.2021 - 18:13

Za malou chvilku už pevně stiskneš svou ručku stehny a vykřikneš slastí, zatímco Tvé zpocené tělo se krásně zmítá vlnami rozkoše, v kundičce Ti nádherně pulsuje a Ty se cítíš krásně udělaná…

Zobrazit článek

Podcast Bezpasáka 23.díl: O vzrušujícím světě kryptoměn a polyamorie s Jaromírem Eliášem

08.06.2021 - 08:00

Zavítejte s námi a odborníkem na kryptoměny Jaromírem Eliášem do světa investic, rozšířené reality a polyamorie.

Zobrazit článek

Sběratelka ptáků

02.06.2021 - 07:00

Sladil jsem se s jeho pohyby při lízání kundy a buď jsem ho k ní přirážel nebo počkal, až se pohne zpět a nabodne se na mého ptáka.

Zobrazit článek
×

Měj přehled o novinkách!

Buď mezi prvními, kdo ví o nových holkách a novinkách na webu. Odebírej nejčerstvější informace! 

Odebírat novinky