Wellness - swingers klub Desire. Místo splněných erotických snů

Rozhovory

Wellness - swingers klub Desire. Místo splněných erotických snů

V Praze je množství swingers klubů, které lákají návštěvníky na různé akce. Čím je výjimečný právě soukromý luxusní Wellness - swingers club DESIRE? Klub je otevřen necelé 2 roky, nicméně podle různých webů patří mezi TOP nejnavštěvovanější swingers kluby u nás. Kdo patří mezi jeho nejčastější návštěvníky, jaká jsou zde pravidla a proč byste si zde i vy přišli na své? Nejen na to odpovídá majitel klubu, kde si můžete splnit nejeden erotický sen.

>> AKTUÁLNÍ INFORMACE PRO ZÁKAZNÍKY: Vážení zákazníci, na základě USNESENÍ VLÁDY ČR ze dne 12. října 2020 (č.1021) a o přijetí krizového opatření, jsme nuceni do 03.11.2020 uzavřít náš klub. Děkujeme za pochopení a přejme si, aby se situace kolem koronaviru zlepšila a brzy jsme se opět setkali v našem klubu. Vám i všem Vašim blízkým přejeme pevné zdraví. Tým DESIRE

TIP BEZPASÁKA

Psychologové v současné nejisté době radí, najít si něco, na co je možné se těšit. A právě těšení se na návštěvu swingers klubu a představy, co si tam vše užijete, může být jednou z malých (či velkých) radostí, které vám vykouzlí úsměv na rtech.

wellness-swingers klub Desire rozhovor bezpasaka.cz

Vezmu to od začátku, jak jste se dostal k tomu, že jste se rozhodl provozovat wellness - swingers club?

Moje, nebo respektive naše, první návštěva swingers v Praze byla s mojí manželkou již před dvaceti lety. Byla to taková zvědavost (touha), vyzkoušet či vidět naživo v přímé blízkosti lidi, kteří se oddávají sexuálním radovánkám, nové zážitky a vzrušení. Postupně jsme tomuto vzrušení přišli na chuť a nezůstalo jen u koukání či osahávání, došlo i na výměny partnerů. Náš sexuální život se tímto stal pestřejší a zajímavější...

Když byla chuť, vyrazili jsme za novými zkušenostmi a novými lidmi, kteří mají stejné touhy a názory (ne však politické :-). Bylo fajn zkoušet nové věci, nově se seznamovat, bavit se o sexu, o životě atd.

 

Jak je náročné rozjet swingers klub? Jak se hledají klienti pro tento typ zábavy? Forma PPC reklamy to asi není, že?
V dnešní době je vůbec celkově náročné rozjet jakýkoliv druh podnikání, nejen takový - svým způsobem atypický. Důležité je se nevzdat, stále nabízet nové služby, udržovat čistotu, úroveň a atmosféru. Pak se budou lidé (zákazníci) vracet.

Propagovat tento druh podnikání není vůbec jednoduché vzhledem k jeho charakteru… stále říkám, že nemůžete čekat, až se lidé za vámi vydají, či až si vás najdou, vy musíte jít za nimi, musíte jim jít naproti.

 

Jak se Desire odlišuje od jiných swingers klubů? Je v Praze velká konkurence ve Vašem byznysu?
Náš klub Desire je vytvořen přímo samotnými zákazníky swingers, takže v sobě skloubil vše, co si lidé přejí v takovém klubu mít. Kdo chce, může přijít jen relaxovat do wellness (máme v klubu dvě sauny, moderní whirlpool a masérnu), kdo chce, může si jen posedět ve společenské místnosti při poslechu hudby. Někdo bude chtít tančit, vyzkoušet BDSM praktiky, Glory-hole.

Pro samotné pány máme kabinky s video-produkcí, kde si mohou udělat dobře a přitom ještě koukat přes velké okno na pár, který se masíruje v masérně, atd.

wellness-swingers klub Desire rozhovor bezpasaka.cz 2

Jsme v další vlně kovidu, jaký to má dopad na klub? Jaká děláte opatření?
Ano, dnešní doba k nám není příznivá a odráží se to také v návštěvnosti. Lidé se bojí… Opatření klub dělá taková, jaká mu nařizuje stát, ministerstvo zdravotnictví či hygiena. Každý návštěvník je při příchodu seznámen s opatřeními, které musí dodržovat, dezinfikuje si ruce a my mu měříme teplotu. V klubu by pak měl dodržovat odstup a nosit ochranu dýchacích cest kromě výjimek, které jsou uvedeny v Mimořádném opatření Ministerstva zdravotnictví. Celý klub je v dezinfikován a čištěn i v průběhu večera.

Také jsme instalovali v hrací místnosti UVC zářivku s velkým výkonem na vyčištění vzduchu, likvidaci bakterií, virů a plísní.

Kdo swingers vyhledává

Pro koho je swingers klub určen? Jací lidé mají většinou o swingers zájem?
Swingers klub je určen pro všechny osoby starší 18ti let. Klub by měli navštěvovat lidé, kteří jsou zdravotně v pořádku, a páry či ženy, které si vše před příchodem dobře promysleli a vědí, že žárlivé scény zde nejsou vítány. Doporučujeme návštěvu swingers klubu všem, kteří si už myslí, že je v sexuálním životě nemůže nic zajímavějšího potkat. Také párům, kde jeden z dvojice již přemýšlel o rozchodu s partnerkou. Důvod je vždy stejný – stereotyp.

Opravdu u nás najde pár pestrost, rozmanitost, novoty a již nemusí ani jeden z dvojice myslet na rozchod. V našem klubu si splní své touhy a přání (např. vyzkoušet boubelku či barbínu) a domů se pak vracejí ruku v ruce. Stále slýcháváme, že je návštěva klubu tak vzrušila a nabudila, že si ještě doma po příchodu užívají jako nikdy předtím, že dostali do života novou energii, nové zážitky a vzrušení. Vždy by však měli mít jasno v tom, co chtějí a nechtějí.

 

Jak byste popsal typického návštěvníka swingers klubu, dá se to vůbec? Jaké je rozložení návštěvníků v klubu - páry, muži, ženy. Kdo má převahu? Chodí spíše “místní” nebo cizinci?
Do našeho klubu chodí především vzdělaní, kultivovaní, pracovně úspěšní a finančně zajištění lidé od 20-60 let. Někteří i na vysokých pracovních postech. Převahu mají našinci před cizinci. V tuto dobu chodí více párů než samotných mužů.

wellness-swingers klub Desire rozhovor bezpasaka.cz 4

Co byste doporučil nováčkovi, který k vám jde poprvé. Co si má obléknout na svoji akci? Musí dodržet dress code?
Pokud na akci nemáme určený dress-code, může se zákazník pohybovat v klubu jakkoliv oblečený. Může být v civilním obleku, ve spodním prádle, erotickém prádle či jen v ručníku. Nebo nahý. Pokud se k nám chystáte poprvé, doporučuji navštívit “Seznamovací párty”.

 

Můžete nám stručně přiblížit pravidla klubu? Kdo může dorazit - i samotný muž? Ženy jsou podle ceníku zvýhodněny, proč?
Všichni zákazníci v klubu by se měli řídit našimi pravidly, které jsou k nahlédnutí před vstupem do klubu též v anglické verzi. Samotní muži mohou téměř na každou akci, ale měli by sledovat program. Soboty jsou určeny hlavně pro samotné dámy a páry. Samotné ženy jsou jako zákaznice v našem klubu vzácné a proto bychom jim rádi darovali určitý bonus – např. vstup či konzumaci některých nápojů zdarma. Toto je projevem naší úcty a poděkováním, že se odváží přijít do swingers klubu samy.

 

Poznají návštěvníci mezi sebou, kdo má o co zájem? Někdo se chce jen koukat, někdo si rád užije chvíle se svým partnerem pod pohledy x očí, a někdo se chce aktivně propojovat a vyhledává kontakt jiných. Je to tak?
V našem klubu nerozlišujeme zákazníky barevnými papírovými pásky na rukou z důvodu špatné viditelnosti v intimních prostorách klubu. U nás platí určitá pravidla, které musí každý dodržovat a respektovat. Ne, znamená NE! Samotní muži by si měli od milujícího se páru udržovat odstup, a pokud se někdo chce seznamovat, je k tomu určena společenská místnost či bar. 

 

Máte nějaká kritéria, kdo může klub navštívit? Pokud by dorazil někdo, kdo je nevhodně oblečený nebo nepoužil deodorant apod., pustíte ho do klubu?

Ano, toto je též uvedeno v pravidlech klubu i v provozním řádu. Do klubu nevpouštíme osoby pod vlivem alkoholu, drog či ty nevhodně oblečené, kteří by svým vystupováním a jednáním mohli narušit klidný, uvolněný průběh večera.

 

Komu naopak nedoporučíte návštěvu swingers klubu?

Návštěvu takového druhu podniku určitě nedoporučujeme osobám či párům, kteří nemají ve svém sexuálním životě jasné priority, kteří neovládají do určité míry své emoce, žárlivost, nebo osobám, které se zdravotně necítí v pořádku, jak z hlediska pohlavních chorob, tak při nachlazení či chřipkové epidemii.

wellness-swingers klub Desire rozhovor bezpasaka.cz 5

Na webu nabízíte několik typů akcí, která z nich je nejnavštěvovanější? Tipuji, že pánové nejvíce chodí na Gang bang.

Ano, nejvíce jsou pány navštěvované akce typu Gang Bang či Kandaulistické párty. Jinak nejvíce návštěvníků chodí na čtvrteční a sobotní párty.

Jak to vypadá uvnitř klubu

Můžete nám prosím ve zkratce popsat, jak večer probíhá?

Samotný večer je téměř vždy pod “taktovkou” samotných návštěvníků, vždy záleží na přítomnosti těch správných členů společnosti, těch co chápou, že celý večer je jen na nich. Jaký si večer “udělají”, takový ho budou mít. My jim však k tomu nabízíme profesionální přístup personálu, čisté, voňavé zázemí, a občas i kulturní “vložku” typu tanečnice u tyče či aktérku na hromadný sex.

 

Jak je klub vybaven? Na webu se píše, že nabízí různé typy relaxačních zón, zkuste nám je více přiblížit. Která zóna je nejvíce využívaná?

Náš klub je kombinace swingers a wellness, tzn. že v klubu jsou oddělené prostory s vířivkou, saunou či masérnou. Nejvíce je využívaná, a téměř vždy obsazená, masérna. Dále pak místnost určená přímo na sexuální radovánky, kterou nazýváme Hot playground.

 

Co taková Glory hole - dá práci sehnat ženy/muže, kteří ji aktivně využijí?

Glohy hole v našem klubu využívají pouze zákazníci - ženy či páry, které toto milují. Žádné profesionálky na tyto praktiky nevyužíváme. Také v brzké době budeme vytvářet novou dámskou Glory hole.

wellness-swingers klub Desire rozhovor bezpasaka.cz 6

Nedávno kolegyně psala zajímavý post na LinkedIn s názvem “BDSM jako teambuilding”. Jaké akce u vás pořádáte? Je možné u vás uspořádat akci na přání, třeba rozloučení se svobodou?

Ano, již jsme měli několik požadavků na uspořádání těchto akcí, nicméně nakonec žádné neproběhly. Jako jediný klub tohoto typu v ČR nabízíme možnost pronájmu celého klubu, nebo jen wellness částí, pro soukromé akce či jen pro pár a menší skupiny.

 

Každého jistě zajímá, stala se u vás nějaká peprná příhoda, nějaký ten bulvár? Poprali se u vás hosté třeba o jednu ženu?

Zatím jsme žádnou příhodu tohoto typu nezaznamenali, pouze jsme museli několik mužských jedinců vykázat z klubu za nevhodné chování či obtěžování zákazníků.

 

Jsme web, který se zaměřuje na inzerci erotických služeb, proto mě zajímá, chodí do klubu pánové s placenou společnicí? Liší se něčím od ostatních?

Ano, chodí k nám občas cizinci či našinci s placenými společnicemi. Od ostatních se liší pouze časem, který v klubu stráví.

 

Líbí se mi nabídka erotickým masáží. Jak hodně ji návštěvníci využívají?

Erotické masáže v tuto chvíli s ohledem na opatření proti pandemii nenabízíme. Dříve ano a zákazníci si tuto nadstandardní služby pochvalovali.

wellness-swingers klub Desire rozhovor bezpasaka.cz 1

Přijde mi zajímavé, že je tváří klubu pornoherečka. Účastní se Floranne Russel někdy Vašich akcí?

Florane Russell navštěvuje náš klub dost často, téměř pravidelně. Každý zákazník má tak možnost se osobně s touto krásnou ženou potkat, pohovořit s ní o zážitcích z natáčení, či se s ní vyfotit. Co se týká bližšího kontaktu s ní, tak to vždy záleží na vzájemných sympatiích. Nikdy nic nevylučujeme ani nezaručujeme. Florane navštěvuje klub se svým manželem, a tak je vždy rozhodnutí na všech stranách nezbytné.

 

Jaká je cena za vstup? Je v ceně něco garantováno a může se stát, že se v klubu nebude nic dít?

Cena je závislá na konkrétní konané akci a na tom, zda přijdete v týdnu či v sobotu. Někdy jsou akce, kdy neplatí pár žádný vstup. Jestli se v klubu bude něco dít, je vždy na zákaznících. Jak jsme již psali výše, my nemůžeme nikoho k ničemu nutit, pokud někdo přišel pouze na wellness, má na to právo. Pokud někdo chce jen sex, má na to právo. Pokud někdo přijde si jen popovídat, může.

 

A co vy, účastníte se také swingers akcí?

Dříve tomu tak bylo, že jsme se jak s manželkou, tak samostatně, akcí účastnili, ale v této “zlé” době, kdy se musíme více postarat o zákazníky, nezbývá čas. Veškeré úsilí, energii a dobrou náladu předáváme zákazníkům, aby odcházeli z našeho klubu odpočatí a plni nové energie. Naší prioritou není naše uspokojení, ale usměvavý a spokojený zákazník, který se k nám bude stále rád vracet.

 

Mohlo by vás zajímat:

Fenomén swingers

Swingers hotely. Dovolená ve znamení sexu a relaxu

Sex zezadu - objevte zvíře v nás

Erotické pomůcky 21.století - nové dimenze sexuálního potěšení

 

 

      banner bezpasaka.cz   

 

porn banner bezpasaka.cz

 

banner holky na sex bezpasaka

© Bezpasaka.cz

Autor: 
Iva
Vstup na stránky je povolen pouze starším 18 let
Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem. Kliknutím na vstoupit souhlasíte s následujícími podmínkami.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.