Swingers hotely. Dovolená ve znamení sexu a relaxu

Rady/Tipy

Swingers hotely. Dovolená ve znamení sexu a relaxu

Swingers hotely jsou stále vyhledávanější alternativou ke klasickému ubytování v zahraničí a patří do stálé nabídky předních českých cestovních kanceláří. Ty nejlepší z nich jsou zárukou té nejžhavější dovolené, jakou jste si ani nedokázali představit. Najdete v nich neomezené možnosti k relaxaci, wellness, ale především sexu a erotice stejně otevřených lidí jakými jste (nebo chcete být) vy. Kde jinde odhodit stud a tabu intimního styku s neznámým člověkem/lidmi, než v luxusním swingers hotelu? Inspirujte se těmi nejoblíbenějšími v Evropě a dejte své dovolené nový rozměr. Léto ještě neskončilo!

Obsah:

Swingers hotel. Proč zrovna tam?

swingers hotel dovolená bezpasaka.cz

Máte rádi sex, jste otevření novým zážitkům a setkáním? Nechcete o dovolené poslouchat křičící děti a na moře se koukat přes barevné tobogány? Swingers hotely se každým rokem těší větší a větší oblibě. Nabízejí všestranné možnosti k relaxaci, bohatě vybavená wellness, kvalitní bary a restaurace. 

Jejich hlavní předností je koncentrace podobně naladěných lidí, kteří hledají erotické zážitky. 

Povyrazit si zde můžete sám/sama, s kamarádem, milenkou, manželkou nebo si klidně zaplatit profesionální společnici. Děti, psi a další rodinné příslušníky nechte tentokrát doma.

Rájem swingers hotelů jsou Kanárské ostrovy a Španělsko obecně. Nejen zde však najdete místa s extrémně uvolněnou atmosférou, kde je možné v podstatě cokoliv. Vůbec prvním takovým hotelem byl Oz’inn ve Francii, kde se dosud pořádají swingers party přímo na střešní terase.

Při vyslovení slova swingers se většinou vybaví skupinový sex. To ovšem není tak úplně pravda. Swingers je hlavně o nevšedních sexuálních zážitcích, mezi které skupinový sex samozřejmě patří, ale také se můžete jen dívat a být viděn. Výběr s kým si chcete užívat a s kým ne je pouze na vás. NE znamená ne a není považováno za urážku. Vše, co se odehrává, je zcela dobrovolné. Samozřejmostí je dodržování pravidel bezpečného sexu.

Více o fenoménu swingers si můžete přečíst v našem článku ZDE

Nechte se inspirovat naším výběrem oblíbených evropských swingers hotelů a zažijte netradiční dovolenou plnou smyslných prožitků a sexu.

La Mirage Swingers Complex

Lokace: Maspalomas, Gran Canaria, Španělsko

O hotelu: La Mirage Swingers Complex se nachází na klidném místě nedaleko známé pláže Maspalomas a Playa del Inglés. Ubytovat se můžete v jednom z 38 bungalovů s vlastní terasou. Kromě netradičních swingers party si tady můžete odpočinout ve vířivce, kosmetickém salonu nebo venkovním bazénu.

Hotel Oz´inn

Lokace: Cap d' Agde, Francie

O hotelu: Hotel byl v lokalitě Cap d' Agde postaven v roce 2011 a byl tak prvním hotelem tohoto druhu. Raritou tohoto hotelu je skutečnost, že drtivá většina swingers akcí je pořádána na střeše hotelu, což samo o sobě zavání pořádným adrenalinem. Součástí střešní terasy jsou i postele a bar.

Hotel Riu Palmeras

hotel pro swingers španělsko bezpasaka.cz

Lokace: Maspalomas, Gran Canaria, Španělsko

O hotelu: Swingers hotel v oblíbené destinaci Maspalomas na Kanárských ostrovech je připraven splnit sny i těm nejnáročnějším klientům. Luxusní hotelový komplex, který vás hned na první pohled překvapí svým megalomanským vzhledem. Hotel nabízí bazény, solárium, restauraci s vyhlášenými pokrmy, dvě golfová hřiště nebo hřiště pro squash, minigolf či tenis.

Venus Resort - Swingers Only

venus rezor pro swingers bezpasaka.cz

Lokace: Maspalomas, Gran Canaria, Španělsko

O hotelu: Hotel najdete asi 18 minut chůze od vyhlášené španělské pláže. Kromě kvalitně vybavených bungalovů nabízí resort základny vodních sportů, venkovní bazén a několik barů. Okolí hotelu je oblíbené zejména mezi milovníky windsurfingu nebo jízd na koni. Vydat se můžete také k proslulému majáku, který je od komplexu vzdálený asi 3 kilometry.

Villa Atraides

swinger resot řecko bezpasaka.cz

Lokace: Korfu, Řecko

O hotelu: Netradiční ubytování najdete i v Řecku, konkrétně tedy na ostrově Korfu, kterému se ne nadarmo přezdívá „Smaragdový ostrov“. Vila je určena heterosexuálním párům, které si chtějí užívat vzájemné blízkosti ve společnosti dalších ubytovaných hostů. Zároveň vyznávají naturismus a milují nádherné pláže, jimiž je ostrov proslulý. Zhruba deset minut jízdy vás dělí od vyhlášené nudistické pláže Mirtiotissa, která patří mezi nejkrásnější pláže Evropy pro svou blankytně modravou barvu a čistou vodu.

The Toren

swingers klasika hotel amsterdam bezpasaka.cz

Lokace: Amsterdam, Holandsko

O hotelu: Tenhle netradiční hotel pro swingers páry byl otevřen už v roce 1968. Najdete ho ve čtvrti Oud-West města Amsterdam. Hotel je vybaven jacuzzi, několika bary, vyhlášenými restauracemi a luxusně zařízenými pokoji. Centrum Amsterdamu je od hotelu vzdáleno asi jeden kilometr. 

Víme, kde hledat ubytování v duchu swingers lásky

kde hledat swinger hotel bezpasaka.cz

  • V nabídkách cestovních kanceláří hledejte hotely s označením “adults only”. Když se podíváte třeba na web cestovky Invia, nabízí se tu přes 150 tisíc takových zájezdů. 
  • Osvědčené pobyty najdete v nabídce české cestovky Swingerstravel.cz.
  • Známá zahraniční cestovní kancelář specializovaná na swingers hotely, naturistické hotely, swingers plavby, atd. se jmenuje příznačně Aphrodite travel.
  • Další tipy na swingers hotely, které si zamilujete najdete ZDE.

 

© Bezpasaka.cz

Mohlo by vás zajímat:

Escort. Jak vypadá první objednávka?

Hypersexualita aneb závislost mužů a žen na sexu

Nudistický kemp

Ženský orgasmus 1. díl: Mokrý orgasmus. Jak ji přivést k výstřiku?

Autor: 
Laura
Vstup na stránky je povolen pouze starším 18 let
Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem. Kliknutím na vstoupit souhlasíte s následujícími podmínkami.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.