Táborová šukačka

Erotické povídky a vtipy

Táborová šukačka

Při příjezdu na tábor jsme si s kamarádkou Bárou vybalily věci v chatkách a šli hromadně do lesa nasbírat dřevo na večerní táborák. S Bárou se znám už 15 let, víme o sobě vše a nebylo novinkou, že jsme na cestě do lesa mapovaly objekty mužského rodu. 

Bára se zaměřila na objekt jménem Honza. Statný, černovlasý instruktor kolem 30. Můj objev, Tomáš, byl vysoký a modrooký zdravotník, který pro bližším prozkoumání vypadal v intimních partiích velmi obdařeně. 

Během našeho tlachání jsme naskládaly dřevo na hromadu, kterou jsme obmotaly provazem. Popadla jsem ho, začala táhnout dřevo, když v tom mi noha uklouzla a pod tíhou dřeva se mi zvrtla. Můj výkřik slyšel snad celý les, proto netrvalo dlouho a okolo mě stál hlouček lidí. Bára a pár dalších lidí mi pomohly vstát. 

erotické povídky šukání na táboře bezpasaka.cz

„Potřebuješ to zchladit, pojď, půjdu s tebou do tábora,“ řekl Tomáš, když se vynořil z kroužku lidí. Popadl mě do náruče, jako bych byla peříčko. V tu chvíli jsem zapomněla na veškerou bolest a myslela jen na ten kus svalu, který mě zdravil v jeho kalhotách. 

Po příchodu do opuštěného tábora mě posadil do zdravotnické chatky na postel. Přinesl led, klekl si a nohu mi chladil. Hlavu měl přímo u mý nadržený kundy a musel vidět, jak jsem mokrá. A taky to viděl. 

Tomáš se zaměřil na moje obepnutý kozičky. Moje bradavky byly v pozoru už na cestě z lesa. Péro mu v kalhotách tvrdlo k prasknutí a vzrušením jsme ani jeden nedýchali. Když jsme se setkali pohledem, Tomáš zanořil pusu do mého rozkroku. 

Přes tenkou látku mých kalhot mě začal dráždit, aniž by uhnul pohledem. Vzrušení se ve mně zesílilo na maximum a neubránila jsem se hlubokým stenům. Zakousl se do mého klitorisu a přesunul ruce na moje prsa. Byla jsem pár pohybů od slastného orgasmu, když najednou Tomáš přestal. 

sex na táboře rychlovka bezpasaka.cz

Pár vedoucích si šlo zpět do tábora pro další lana na dřevo. Oba jsme se bez jediného slova vydali svým směrem. Já jsem kulhavým krokem došla do své chatky a Tomáš šel ostatním na pomoc. 

Nemohla jsem uvěřit, co se za posledních 20 minut stalo. „Ještě, že jsem si vzala ten vibrátor,“ pomyslela jsem si a své vyvrcholení během pár minut dokončila.

Noha se mi během pár dnů úplně uzdravila. Tomáš mě nebyl zkontrolovat ani jednou. Když jsme na sebe narazili, uhnul pohledem a ani mě nepozdravil. Bára samozřejmě věděla, co se stalo. Svěřila se mi, že si domluvila rande s Honzou na sobotní noční hru. A jelikož jsem nechtěla být na noční hře sama, rozhodla jsem se, že ten večer zůstanu v táboře. 

kouření ptáka bezpasaka.cz

Vymluvila jsem se na bolavý kotník a jen co všichni zmizeli do lesa, natáhla jsem se na postel. Z ničeho nic se ale otevřely dveře a k mému leknutí tam stál Tomáš. „Prej tě to zas bolí, mám se na tebe podívat,“ řekl svým hlubokým hlasem. 

Chvíli jsem nebyla schopna nic říct. „Jo, trochu mě to ještě bolí. Ale jsem v pohodě,“ odvětila jsem. Tomáš se na mě podíval tím nejvíc mrdavým pohledem. „To určitě!“ zasmál se, vklouzl do chatky a zamkl za sebou. Začala jsem se chvět. Vzal můj kotník do ruky a začal ho prohmatávat. Rukou se pomalu posouval výš a výš. 

Jeho ruka jako by byla nabitá elektřinou. Při každém jeho dotyku jsem cítila, jak vlhnu. Těsně u mojí jeskyňky přestal. Najednou jsem si uvědomila, že je přímo nade mnou a zírá na moje kozy. „Každej den na ně myslím, máš nádherný kozičky,“řekl a přitom jednu bradavku začal dráždit palcem a druhou zuby. 

Okamžitě jsem vzdychla a chytila jeho vztyčeného ptáka, který se dral ven z kalhot. Měl tak obrovský péro!!! Chytil moje ruce a držel mi je nad hlavou. Začal mě líbat, a přitom se třít svým ptákem o moji kundičku. Polilo mě horko, rozkoší se mi skoro zatemnilo před očima. Tomáš mě zuřivě líbal a svlékal zároveň. 

rychlovka v chatce bezpasaka.cz

Když jsme byli oba nazí, svým žaludem mi přejel o kundičku. I přes mé žadonění, mě dlouhou chvíli týral tím nádherným pérem, než mi ho tam tvrdě vrazil. Začal pomalu, užíval si, jak mě dohání k šílenství.

Pak mě chytil pod krkem a začal tvrdě přirážet. Šukal mě nemilosrdně. Naše hlasité sténání muselo být slyšet všude po okolí. Mrdal mě jako o život. Jeho péro do mě dokonale zapadalo.

„Už budu!“ zakřičela jsem slastí a můj mokrý orgasmus mě celý pohltil. Nikdy jsem se tak neudělala. nic jsem nevnímala, jen orgsmické vlny zmítající mým tělem. Moje nekontrolované výkřiky Tomáš tišil rukou. 

Během chvilky se vzrušením z mého stříkání a hlasitých vzdechů udělal taky. Celý zpocený padl vedle mě, což už jsem nevnímala. Silný orgasmus mě odzbrojil do mdlob.

sex zezadu bezpasaka.cz

Myslela jsem, že to byl sen. Když jsem se nad ránem probudila, on tam pořád byl. Ani jsem si neuvědomila, že jsme stále nazí. Pohled na Tomáše, jeho tělo a jeho úžasného ptáka, mě neskutečně vzrušoval. Sáhla jsem do tašky pro svůj vibrátor a začala masturbovat. Vibrace Tomáše po chvíli probudily. 

Políbil mě na krk a vzal otěže do svých rukou. Chytil mě za vlasy a vibrátorem mě dráždil. Nejdříve pomalu, poté zvýšil vibrátoru výkon. Vzala jsem jeho tvrdý péro do ruky a začala mu ho honit. Naše vzájemné vzdechy zanikaly mezi polibky. 

Těsně před mým vyvrcholením Tomáš zahodil vibrátor, silně mě otočil a jedním tvrdým přírazem mi ho zezadu vrazil do kundičky. Tentokrát mě šukal dost tvrdě, křičela jsem stále hlasitěji a hlasitěji. Nepřestával přirážet ani po mém strhujícím orgasmu. Poté nahlas vykřikl a celou mě naplnil. Pak jsme opět upadli do hlubokého spánku.

Probudila nás až Bára, která se vracela ze šukačky s Honzou. Nebo alespoň tak vypadala. Tomáš se rychlostí blesku oblékl a zmizel. S Bárou jsme si vše řekly a usoudily jsme, že to byla ta nejlepší noční hra za poslední dobu. 

 

© Bezpasaka.cz

Přečti si další erotickou povídku:

Nadržená subinka

Farma zvířat

Poprvé v glory hole

Sex na sněhu

 

odběr bezpasaka.cz

 

holka na sex anál, orál, BDSM z bezpasaka.cz

Autor: 
Tereza
Vstup na stránky je povolen pouze starším 18 let
Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem. Kliknutím na vstoupit souhlasíte s následujícími podmínkami.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.