Táborová šukačka ve třech

18.03.2021 - 09:30
Erotické povídky a vtipy
Autor: Vzteklinka
   Přečteno: 3686x
Táborová šukačka ve třech
Vůbec jsem nepostřehla, kdy si stáhl plavky a když mě přestal lízat, velmi obratně ho do mě šoupnul. Škubla jsem s sebou, protože i on byl na svůj věk dost vybavený. Píchal mě jako divoký a za chvilku přizval i frajírka.

Už od střední jezdím na letní tábor s ČČK. Postupem času jsem se vypracovala na oddílovou vedoucí. Tenhle rok jsem dostala na starosti ty nejproblémovější. Byla to skupinka 8 chlapců ve věku 14-17 let. No, co se dalo dělat, začala jsem jim vymýšlet aktivity, u kterých se nemohli zranit, a aby se u toho jejich rozbouřené hormony vyřádili.


Měla jsem tam dva zvláštní hochy, oba již sedmnáctiletí. První, který byl takový pošťuchovač, všechny provokoval a pak se jim smál, když dostali trest, a druhý který byl kliďas a většinu času trávil nad knížkou nebo mi pomáhal chystat soutěže.

Říkala jsem jim frajírek a knihomol. Oba pěkně rostlý mladý kluci. Jednou jsme šli k táborovému koupališti, lehla jsem si na břeh, abych na ně viděla a užívala si chvilku odpočinku. V tom se na mě přiřítil vodou nasáklý ručník, kterým byl obalený plážový míč. Vylítla jsem na ně, jestli jsou vůbec normální, že se chovají jako pošuci, a protože už jsem jich měla dost, vybídla jsem je, aby mi řekli, čí to byl nápad. Ukázalo se, že to měl celý na svědomí náš raubíř. Laškovně na mě pomrkával, že prý mě chtěl jen smočit.

Vytáhla jsem ho z vody, dohled předala ostatním vedoucím a šla ho odvést na pokoj, za trest. Celou cestu mi neskrývaně civěl na prsa v bikinách a já si nemohla nevšimnout, že mu stojí. Došli jsme k chatce a já se ho zeptala, jestli nemá náhodou nějaký problém a podívala jsem se dolů, na bouli v jeho plavkách.

Vytřeštil na mě oči, a že prý si nemůže pomoct, když jsem šla vedle něj skoro nahá. Nahodil svůj frajírkovský úšklebek a já přistoupila na jeho hru a šla k němu blíž. Ruku jsem mu dala přes plavky na ptáka a jemně stiskla. Zafuněl, ale ani se nehnul, opřela jsem se prsy o jeho hrudník, čekala jsem na reakci.

Nic, stál jako přikovaný. Tak jsem ho zatlačila do chatky a zavřela dveře. Začal kňučet, že tohle mu nemůžu udělat, že teď mu bude stát minimálně týden. A škemral abych, ho pustila ven. Chvilku jsem ho nechala ať se trápí a uslyšela jsem pro mě dost známé zvuky honění. Otevřela jsem dveře a jen se chvilku dívala. Vůbec se nestyděl, taky neměl ve svém věku za co. Vůbec se na mě nepodíval, tak jsem šla až k němu, klekla si před jeho postel a chytla ho za ruku.

„Počkej, takhle si ho utrhneš, nech mě to zkusit." 

A vzala jsem jeho ptáka do ruky. Párkrát jsem zavlnila rukou a on zaklonil hlavu. Využila jsem toho a vzala si ho do pusy.

V tu ránu hlavu zvedl a zajíknul se. Ano, udělal se mi do pusy. Velmi rychle a bylo toho spoustu. Zkušeně jsem polkla, zvedla se ze země a dala mu pusu na čelo. Jak jsem se k němu nahýbala při polibku, chytil mě za kozy a že se mnou ještě neskončil.

Roztáhl mi košíčky bikin a přisál se mi na bradavku velmi neohrabaným způsobem, až jsem vykřikla. Rukou mi šmejdil v rozkroku a snažil se najít klitoris. Zarazila jsem ho, že dnešní trest už má odbytý. Že už ho nechám o samotě a půjdu dohlížet na zbytek kluků. V tom se otevřeli dveře. Tam stál ten můj oblíbený knihomol. Stál jako pařez a zíral na nás.

Rychle jsem ustoupila od frajírka a začala si zakrývat prsa. Knihomol se marně pokoušel zakrýt , že ho ten pohled vzrušuje. Vešel dovnitř a zavřel za sebou dveře. Marně jsem se snažila vysvětlit, co bylo očividné. Přistoupil až ke mně a velmi zkušeně mi začal jednou rukou masírovat prso, druhou šel na jistotu do mého klína a rty se mi přisál na krk. Podlomila se mi kolena.

„Kde přišel k tak zkušenému počínání?" běželo mi hlavou.

Přestala jsem se mu bránit a pomalu couvala pod jeho nátlakem k druhé posteli. Položil mě na ní a začal líbat všude po těle, bradavky mi stály vzrušením i chladem z jeho mokrého těla. Sjel rty až ke spodku mých plavek a zuby mi je rozvázal. Začal mě líbat na kundičce. Občas zajel jazykem až do jeskyňky. Bylo to skvělý, vůbec jsem si neuvědomovala, že frajírek se na nás kouká. Vzdychala jsem a přirážela proti knihomolovu jazyku.

Vůbec jsem nepostřehla, kdy si stáhl plavky a když mě přestal lízat, velmi obratně ho do mě šoupnul. Škubla jsem s sebou, protože i on byl na svůj věk dost vybavený. Píchal mě jako divoký a za chvilku přizval i frajírka, kterému už zase stál a který si u našeho divadla opět honil.

Přiskočil ke mně a nacpal mi ho do pusy. Teď mě píchali oba. Frajírkovi jsem u toho masírovala koule a knihomol mě držel za kozy. Bylo to naprosto úžasný. Začala jsem pociťovat, že frajírek se znovu udělá a tak jsem přestala kouřit a popohnala jsem je, ať se vymění. Klekla jsem si na všechny 4 a začala kouřit knihomola.

Frajírek mě píchal zezadu. Když už začal znovu vzdychat, že se udělá, vytáhla jsem ho ze sebe a on se vystříkal na můj zadek. Nastavila jsem zadek i k druhému a poručila si, ať mě pořádně ošuká. Začala jsem mít pocit, že se nedá utahat. Knihomol měl obzvláště výdrž. Přirážela jsem, jak nejlíp jsem uměla, a když už i on začal sténat, přidala jsem na rychlosti a vrážela si ho nejhlouběji do sebe, co to šlo. Byl skvělý.

Nechala jsem ho udělat se do mě. Poté jsem se rychle otočila na záda a oběma jsem řekla, že si to musí slízat a komu se povede mě udělat, ten má na druhý den volný program. Musím uznat, že se snažili oba. Frajírek ale díky své nezkušenosti neuspěl,a tak všechnu smetanu slízal knihomol, který mě dokázal udělat naprosto dokonale. Druhý den jsem oddíl i s frajírkem předala kolegům a vzala si s knihomolem volný program na chatce. Už se těším na příští rok.

 Přečti si další eropovídky:

Erotické vtipy 20x jinak

Sex v Ghettu

Sex na posedu

Sex ve třech se silikonovou kamarádkou

 

      banner bezpasaka.cz   

 

porn banner bezpasaka.cz

 

banner holky na sex bezpasaka

© Bezpasaka.cz

Zaujal Tě článek? Dej mu svůj LIKE. A poděl se s ostaními.

   Sdílej článek na fb
autor
Autor: Vzteklinka
Pro vložení komentáře k článku se přihlas nebo nejdříve zaregistruj.

Podobné články

Ten s nekonečnou výdrží

16.06.2021 - 06:32

Třásla se v mohutné vlně orgasmického vzrušení a prosila, ať hlavici oddělá, protože v té chvíli to bylo extrémně silné, skoro až nepříjemné.

Zobrazit článek

Byl to jen sen?

09.06.2021 - 18:13

Za malou chvilku už pevně stiskneš svou ručku stehny a vykřikneš slastí, zatímco Tvé zpocené tělo se krásně zmítá vlnami rozkoše, v kundičce Ti nádherně pulsuje a Ty se cítíš krásně udělaná…

Zobrazit článek

Podcast Bezpasáka 23.díl: O vzrušujícím světě kryptoměn a polyamorie s Jaromírem Eliášem

08.06.2021 - 08:00

Zavítejte s námi a odborníkem na kryptoměny Jaromírem Eliášem do světa investic, rozšířené reality a polyamorie.

Zobrazit článek

Sběratelka ptáků

02.06.2021 - 07:00

Sladil jsem se s jeho pohyby při lízání kundy a buď jsem ho k ní přirážel nebo počkal, až se pohne zpět a nabodne se na mého ptáka.

Zobrazit článek
×

Měj přehled o novinkách!

Buď mezi prvními, kdo ví o nových holkách a novinkách na webu. Odebírej nejčerstvější informace! 

Odebírat novinky