Tantrická masáž jako nevšední erotický zážitek

25.03.2021 - 11:09
Rady/Tipy
Autor: Svatava
   Přečteno: 3347x
Tantrická masáž jako nevšední erotický zážitek
Tantrická masáž je magická, dobrodružná, rozmanitá a nepředvídatelná. Otevírá každému jiný osobitý svět. Pracuje s tělem na mnoha úrovních. Popsat ji není snadné. Kdo ji jednou vyzkoušel, mluví o svém zážitku v superlativech.

Nevšední erotický zážitek v podobě tantrické masáže Tantrická masáž je magická, dobrodružná, rozmanitá a nepředvídatelná. Otevírá každému jiný osobitý svět. Pracuje s tělem na mnoha úrovních. Popsat ji není snadné. Kdo ji jednou vyzkoušel, mluví o svém zážitku v superlativech. Pokud tedy měl štěstí na kvalitní masérku a nezaplatil omylem za obyčejnou erotickou masáž, která se pod exotické jméno pouze skryla. Ta pravá tantra masáž je o práci se sexuální energií, vnímání svého těla, posouvání hranic a odkrývání tajemných míst v nás, kde prýští prameny nebeské rozkoše.


Obsah:


Rozdíl mezi tantrickou a erotickou masáží

tantrická masáž bezpasaka.cz

Tyto dva rozdílné druhy masáží se liší hlavně ve svém cíli. I když oba druhy masáží jsou vhodné jak pro muže, tak pro ženy a věnují se jim rovněž obě pohlaví, budu pro zjednodušení v textu vycházet ze vztahu masérka a klient.

Erotická masáž se týká celého těla, ale jejím středobodem je pohlaví. Jde hlavně o něj, protože je zakončena (měla by být) takzvaným happy endem (ejakulací, orgasmem). Masérka se snaží klienta uspokojit a dovést k finálnímu vyvrcholení.

Jde o fyzické a sexuální uvolnění. Klient se může masérky dotýkat, aby podpořil své vzrušení. Ta ho masíruje rukama nebo i celým tělem. Hlavním záměrem je tedy uvolnění energie v tom smyslu, jak k němu dochází při běžném sexu nebo ejakulaci.

Tantrická masáž je rovněž celotělová. S tělem pracuje ale na úplně jiné úrovni. Jejím cílem je, aby se klient napojil na své tělo a uvolnil, rozproudil a procítil svou sexuální energii. Střídá se zde dynamická masáž s relaxací a klient se masérky nedotýká, protože ona není objektem jeho vzrušení.

Konečným cílem zde není ejakulace nebo orgasmus, ale holistický prožitek těla a jeho sexuální energie. Pokud dojde k vyvrcholení, není to cílené, ale spontánní. Kromě speciálních masážních technik a doteků se při tantrické masáži pracuje také s dechem.


Magie tantry

magie tantry bezpasaka.cz

Tantrická masáž nepracuje pouze s fyzickým tělem, ale i s tím duševním a energetickým. Během vzrušení v těle stoupá sexuální energie a ta je pomocí doteků a dechu rozváděna do celého těla. Zkušená masérka umí s touto zvýšenou energií pracovat. Dokáže ji stupňovat, směrovat a vědomě pracovat s životní silou klienta.

Prožitek, vyjádření a přijetí vlastní sexuality přináší jedinečný zážitek. Dochází k objevování nových životních a vztahových dimenzí. Otevírá se pohled na práci s energií a dochází k naplnění novou životní silou.


Kde se vzala aneb pohled do daleké historie

historie tantrické masáže bezpasaka.cz

Kořeny masáže pracující se sexuální energií sahají hluboko do doby před Kristem, kde hrála ve společnosti významnou úlohu a měla hluboký duchovní význam. Byla součástí rituálů posvátné prostituce, kterou vykonávaly ve starověkých chrámech kněžky lásky.

Tantrická masáž v podobné formě, jak ji známe dnes, se objevila ve starověké Indii jako součást tajného tantrického učení a jeho praktik. Jednalo se o duchovní učení o lidském bytí a rozkoši. Zmínky o tantře najdeme například v knize Kámasútra.

Tantrický člověk je osoba, která bez ohledu na kastu, víru nebo náboženství, usiluje o duchovní růst, nebo směřuje k něčemu konkrétnímu. Tantra sama o sobě není ani náboženství, ani nějakým "ismem". Tantra je základní duchovní vědou. Zdroj Wikipedie


Spíše poslání než profese

erotická tantra masáž bezpasaka.cz

Tantrická masérka je taková moderní kněžka lásky. Váží si sebe sama jako člověka – ženy. Cítí radost z darování rozkoše. Každý potřebujeme láskyplné doteky a tantrická masáž je bezpečná a posvátná možnost jak uspokojit své potřeby.

Prohlubuje schopnost přijímat nejen své tělo ale také osobnost, se všemi strachy, bloky, zraněními. Učí nás jak umocňovat prožitek při sexuálním spojení s partnerem. Darovaná rozkoš nás léčí a inspiruje. Dodává nám novou životní vitalitu.

Jelikož se tantrická masáž týká mnoha úrovní naší bytosti, je důležité, aby masérka, který ji provádí měla odpovídající kvality a kvalifikaci. Jedná se o práci s energií, doteky, meditací. Prostor by měl být bezpečný a poskytovatel plně přítomný.

Masérka by měla být zkušená v oblasti zpracovávání emocí, protože během procesu dochází často k otevření a vyplavení strachů a traumat. Měla by to být žena psychicky i duševně vyspělá, která je ve své síle, rovnováze a životní pohodě. Prostě archetyp Bohyně.


Pozor při výběru salonu

Při výběru tantrické masérky si dejte pozor hlavně na to, aby nešlo jen o erotickou masáž. Ženy, které je poskytují, si mnohdy propůjčí exotičtější název z tantry jen proto, aby si mohly za své služby více účtovat. Názvem ale podoba obou masáží končí.

Informujte se o zkušenostech a praxi konkrétní masérky. Určitě by měla mít za sebou kvalitní vzdělání v oblasti práce s tělem a sexualitou.

Dalším ukazatelem je otevírací doba salonu. Ten správný nebude mít určitě otevřeno v noci. Pokud ano, jedná se ten erotický. Investujte svůj čas i peníze do kvalitní profesionálky, která své práci opravdu rozumí, dělá ji s láskou a nejen pro peníze.


Mnohostranný přínos smyslné masáže

tantra masáž bezpasaka.cz

Možná si teď říkáte, že je to spoustu abstraktních esotericky laděných slov. Proč tedy stojí za to ji vyzkoušet?
  • Je to masáž celostní, holistická. Propojuje rovinu fyzickou, emočně-duševní i duchovní.
  • Je časově náročnější, počítejte minimálně se dvěma hodinami, a poskytuje tak dostatek času pro masáž celého těla, každého jeho kousíčku. Sexuální energie tak pronikne úplně všude a to se tělu moc líbí. Dojde k propojení pohlaví s celým tělem. Kdo by nechtěl cítit extatickou rozkoše v každé buňce svého těla?
  • Jde o umění bytí. Dostanete se do vědomé přítomnosti, vaše srdce se otevře skrze láskyplný dotek a rozváděnou energii. Emoce se uvolní.
  • Přináší hlubokou relaxaci, uvolnění, pocit celistvosti.
  • Uvolňuje stres a zmírňuje deprese. Velké množství negativního stresu se usazuje v pánevní oblasti, se kterou právě tantrická masáž umí velmi dobře pracovat.
  • Otevírá tělo většímu a intenzivnějšímu prožitku potěšení a sexuální energie.

Tantrická masáž je o dotecích a jejich přijímání. O sebehodnotě a sebelásce. Je to čas jen pro vás, kdy se můžete zcela uvolnit, odevzdat, nechat se hýčkat, oddávat se potěšení. Je to rituál přijetí vlastního těla a ve finále i sebe sama.


Přináší nám prožitek zcela jiné dimenze sexuality.

 

Staň se i ty tvůrcem/autorem blogu Bezpasaka.cz. Baví Tě psát a sex je tvoje oblíbené téma? Napiš...Vyber si svou erotickou masérku:

Sabina z Prahy

Mia z Brna

Valerie z Kolína

Lenka z Plzně

 

banner eshop bezpasáka sex doll bezpasaka.cz banner Nicol naughty harbor bezpasaka.cz

porn banner bezpasaka.cz

© Bezpasáka

Zaujal Tě článek? Dej mu svůj LIKE. A poděl se s ostaními.

   Sdílej článek na fb
autor
Autor: Svatava

Jsem člověk mnoha zájmů a dovedností potřebující ke spokojenému životu tvůrčí a smysluplnou práci. Mluvit a psát o tématech, která jsou tabu, mě baví. Práce s texty a jejich vizuálem je mou hlavní pracovní náplní pro jedinečný erotický blog Bezpasáka. 

Pro vložení komentáře k článku se přihlas nebo nejdříve zaregistruj.

Podobné články

Nová nemovitost

12.05.2021 - 00:00

Pták mi zmizel v její mokré kundě až po koule a začal jsem tvrdě přirážet. O žádné romantice nechtěla v tu chvíli slyšet.

Zobrazit článek

Podcast bezpasáka 21.díl: Jak skloubit sport, podnikání a rodinu

11.05.2021 - 00:00

Jak sport podporuje naše podnikání? Co nás motivuje. Máme strategii? Cíle? Shodneme se spolu na tom, kdy a jak často běhat?

Zobrazit článek

Krátkodobý pronájem

05.05.2021 - 06:30

Polštářky svých prstů mi dráždila obnažený žalud. Rukou jsem jí vklouznul mezi nohy. Přes šortky jsem ji škrabkal na pipince.

Zobrazit článek

Podcast Bezpasáka 20.díl: Žena vs. muž. Iva vs. Kryštof

04.05.2021 - 08:00

Ženská a mužská role. Dvě pohlaví, Mars a Venuše.

Zobrazit článek