Tantrická masáž s dvojitým výstřikem

Erotické povídky a vtipy

Tantrická masáž s dvojitým výstřikem

Napsal Sexuh

 

O tantrické masáži, zkráceně tantře, jsem slyšel mnohokrát. Různé dívky to všude možně po internetu nabízejí. Nejde o erotickou službu. Tedy ne v pravém slova smyslu. Záleží na masérkách. Já mám zatím jednu zkušenost, se kterou se podělím. Na internetu jsem si našel jeden podnik, co se tím zabývá. Má třeba deset holek, které si jde na internetu vybrat. Zavolal jsem si tam, zvedla to paní na recepci. Potřeboval jsem se objednat na určitou hodinu, ne na konkrétní dívku. Řekl jsem tedy datum a čas a paní mi nadiktovala jména volných dívek.

Vybral jsem si nejmladší z nich, rezervaci potvrdil SMS zprávou a těšil jsem se. Pár minut předem jsem byl na místě. Paní z recepce mi šla napřed, abych trefil. Usadila mě na recepci, a čekal jsme na masérku. Přišla dívka z fotky, bosky, omotaná, nazval bych to snad hedvábnou látkou, jako by takový hedvábný ručník, jak kdyby vyšla z koupelny. Hedvábí to asi nebylo. To je fuk. Vzala mě tedy do svého pokojíčku. Na zemi byla matrace a nějaké masážní pomůcky. Dále sprchový kout, rádio a dvě židličky a stůl. Sedli jsme si a nalila mi čaj. Jako v čajovně, úplně mini šálky, spíš mističky.

Řekla mi, jak to bude probíhat a nabídla mi doplňkové služby, jako dodatečnou masáž zad, společnou sprchu, masáž análu a jiné. Zůstal jsem jen u základní hodinové nabídky. Měl jsem se osprchovat a ona odešla. Nakonec jsem se měl zabalit do něčeho podobného, v čem byla ona a že přijde. Takže odešla, svléknul jsem se a osprchoval. Omotal se do té látky a čekal. Téměř hned přišla. Stoupla si čelem k mým zádům a přimáčkla mě k sobě. Měl jsem se uklidnit, zavřít oči a zhluboka dýchat. Přiznávám, byl jsem nervózní. Nikdy jsem nebyl ani na běžné masáži.

Jak jsem dýchal já, dýchala i ona. Synchronizovaně. Různě mně jezdila po těle. Jako by jemně škrabkala nehty. Záda, všude možně po břichu, nohy. Svlékla mi ten „ručník“. Byl jemný, jemně mi s ním jezdila po těle. Svlékla si i ten svůj a opět mě přimáčkla k sobě. Jemně mi přejela i po péru, ale jen nepatrně, jakoby omylem. Pak jsem si měl lehnout na břicho. Přehodila přes mě ten „ručník“ a pokračovala v masáži pomocí nějakého péra (jako by ptačího, ale umělého) a nějakých masážních rukavic. Do toho používala hřejivý olejíček. Postupně byla různě po těle, nejcitlivější části se vyhýbala.

Zvedla ze mě „ručník“. Kroužila s ním po celém mém těle. Nakonec s ním přejela po špičce mého ptáka, mezi půlkami a byl pryč. Nahá si na mě lehla a byla masáž tělo na tělo. Všude. Záda, nohy, chodidla, ruce, dlaně. Chvíli masírovala docela tvrdě, chvíli jen nehty jemně škrabkala. Zjistil jsem, že velmi citlivá část je vnitřní strana stehem. Často tam těmi svými drápky zajela.

Vždy jsem čekal, že už se ho musí dotknout. Obvykle se tak nestalo. Občas jsem ucítil jen velmi jemný dotyk, jemné škrábnutí špičky péra snad jen malíčkem. Neuvěřitelně mě to vzrušovalo. Po celém těle jsem ucítil chvění, pták začal pulzovat jako těsně před orgasmem, pak se vždy uklidnil a ona to zopakovala.

Poslední fáze byla otočit se na záda. To už mi po předchozí masáži stál v pravém úhlu s podlahou. Bylo dovoleno na masérku jemně sahat. Tedy na ruce nebo nohy, případně na prsa. Já byl tak nějak okouzlen, že jsem to neudělal. Masírovala mi hruď, opatrně kolem péra přešla na nohy. Ještě vnitřní část stehen. Párkrát zavadila i o pytlík. Pak mi kolem něj nehty kroužila. Našel jsem další oblast slasti. Nehtem mi přejela v nějakém bodě mezi pupkem a ptákem. Prohnul jsem se v zádech jako žena při orgasmu. Zasmál jsem se tomu. Bylo to mnou nekontrolovatelné.

Poté si na ruce dala ještě trochu toho hřejivého olejíčku a poprvé mi pořádně přejela přes ptáka. To se párkrát zopakovalo. Nakonec mi přetáhla předkožku a velice jemně si chvíli hrála s ptákem, chvilku s jeho okolím. Přímo magicky to střídala. Nehty mi jezdila po čurákovi, jemňoučce si hrála se žaludem, jemně ho škrabkala. Nemělo to chybu. Nejednou mi v něm zaškubalo. Nakonec to přišlo k vrcholu, několikrát za sebou v něm mohutně zaškubalo a ještě mohutnějším výstřikem šla dávka ven. Postříkal jsem částečně sebe i ji.

Obkročmo na mně seděla. Můj pták byl možná 15 cm od její poloroztáhnuté kundičky. Chvilinku si s ním hrála. Pak utřela sperma a pokračovala. Teď byl mnohem citlivější. Brzy opět nabral sílu a každý ten jemňoučký dotek jejich prstům jejich nehtů byl cítím snad stokrát víc. Druhým výstřikem masáž skončila. Hodinka utekla jako voda. Já zůstal ležet a vstřebával zážitek, ona šla do sprchy. Po ní jsem šel já, smýt ze sebe ten olejíček. Osušil jsem se, obléknul, na recepci dostal v ceně kávu a čokoládový bonbón a s blaženým výrazem ve tváři si to odkráčel ven.

Určitě mohu doporučit. Nabízejí i párové masáže. A pánové, pokud máte výdrž nebo se vám hned po akci znovu staví, určitě dvě hodinky uživíte. 

 

odběr bezpasaka.cz

 

Přečti si další erotické povídky:

Moje máma je domina

Chlípná Ariana

Kino snů

Les paní Krotitelky

 

      banner bezpasaka.cz   

 

porn banner bezpasaka.cz

 

banner holky na sex bezpasaka

 

© Bezpasaka.cz

Autor: 
Sexuh
Vstup na stránky je povolen pouze starším 18 let
Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem. Kliknutím na vstoupit souhlasíte s následujícími podmínkami.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.