Tatranská trojka, 1.díl
18.03.2021 - 08:50
Erotické povídky a vtipy
Autor: Anthonio
   Přečteno: 1078x
Tatranská trojka
Orgasmus má snad půl minuty, Sabina je nastavená na zachycení jeho milostné šťávy a zachytává je ňadry.

„Má ho jako kámen…,“ mrkne bisexuální Sabina na Lenku. Trojice sedí ve vířivce na venkovní terase se zimní zahradou. Okolo jsou se tyčící skály, zasněžené hory a lesy.

 

Jáchym oslovil holky v poledne v apré-ski na svahu a z počáteční nezávazné konverzace se vyklubalo společné odpoledne. Na ramenu cítí příjemný tlak, zlehka se o něj otírá levé ňadro černovlásky Sabiny.

Naproti sedící Lence přejede po tváři lehký stín. Jáchymovi se Lenka líbí výrazně více, okouzluje ho příjemným vystupováním, rád poslouchá její příjemný hlas a spolu s neskutečnou postavou ji Jáchym řadí do kategorie dívek pro něj nedostupných. Vrtá mu hlavou, co si Lenka mohla v minulosti prožít. Něco mu už naznačovala Sabina, když byli chvilku o samotě. Jáchym potáhne nabídnutou trávu do plic, podrží ji v sobě a vyfoukne.

Sleduje, jak se bílý oblak zvolna rozpadá. Natáhne se pro hrnek a horký tatranský čaj mu klouže do žaludku. Nabíjí jej energií. Zavře oči a v podvědomí si promítá, jak si to holky spolu rozdávají. Z příjemných myšlenek jej vytrhuje jejich debata. Aktuálně řeší, která má nyní zimou větší bradavky. Vykouřená cigareta u všech účinkuje rychle a debata dostává zajímavý, sexem nabitý rozměr. Lenka zachytí jeho pohled a otočí se na svou přítelkyni.

„Prosím tě, co chlapy, tak láká na prsou?“ ptá se zamyšleně a obkrouží prsty vršek plavek.

„Asi proto, že je nemají…btw, proč se ptáš mě, když se můžeš zeptat přímo?“

Obě holky se na něj otočí. Jáchym pokrčí rameny.

„Každá je má jiná, a to dráždí naši představivost.“

Lenka se nadechne a otevře pusu, ale nakonec neříká nic. Otočí se k Sabině a šeptá jí do ucha. Sabina poslouchá a pak se její hezká tvář rozzáří v úsměv. Sabina opouští vířivku a vbíhá dovnitř. Za chvíli je zpět se svým modrým šátkem. Připluje k Jáchymovi a převáže mu oči.

„Něco si vyzkoušíme.“

banner naughty harbor bezpasaka.cz


Lenka chytne Sabinu za ruku, přisune si ji k sobě a vášnivě ji políbí. Je celá nedočkavá, má chuť se milovat. Kdyby tu nebyl Jáchym, kterého si původně vzaly jako zpestření dne, už by se dávno spolu milovaly. Sabininy ruce jí kloužou po mokré pokožce, zmačknou zadeček, tak jak to má ráda. Lenka si po chvilce sundá vršek plavek a podá jej kamarádce. Velikost Sabče úplně nesedí, tmavé dvorce se jí trochu derou ven.

Lenka si převáže vršek kamarádky, aby ho trochu zmátly a přejde k Jáchymovi. Vezme mu ruce a položí si je na prsa. Jeho jemné ruce zkouší velikost a pevnost, evidentně se mu něco nezdá. Lenka přivírá oči a kouše se do rtu, aby jí snad neutekl sten, čímž by se prozradila. Hraje se o hodně. Pokud se Jáchym splete, podívají se, jak si to dělají kluci, když jsou sami. Pokud se trefí, rozdají si to holky před ním.

Lence se to zdá už příliš dlouho, a tak se vysvobodí, přestože doteky jsou tak příjemné. Holky čekají na odpověď, ale Jáchym mlčí.

„Další slečna na průzkum?“ ozve se.

Sabina se mlčky odlepí od kraje vířivky, mokré vlasy si dá do drdolu, jako má Lenka. Zkousne ret, když na ňadrech spočinou teplé ruce. Sabina se kouše do jazyka, Jáchym si hraje s citlivými ňadry dobrou minutu. Bradavky má tvrdé, prsty ji zakrouží kolem nich. Touží se k nim přisát, líbat je a hrát si s nimi.

Sexy trojka

„Sabina,“ řekne Jáchym a strhne si šátek z očí.

„Udělej nám drinky, za chvilku jsme zpátky,“ otáčí se na něj ve dveřích dívčí ložnice Sabina.

Jejich pohledy se nakrátko střetávají, Sabina mu ještě pošle pusu, než se zavřou v ložnici.

Jáchym postaví na stolek v obývacím pokoji silné koktejly, když se ve dveřích objeví holky. Sabina je oděná pouze ve spodním prádle černé barvy, útlý pas obepíná podvazkový pás stejné barvy. Jáchyma jako technika z povolání zaujmou patenty, které přidržují pás k černým síťovaným punčocháčům. Za ně dostává Sabina od Jáchyma pomyslnou jedničku s hvězdičkou.

Obutá je ve vysokých botách na podpatku. Lenčinému obličeji nyní dominují na nose černé brýle s výraznými obroučkami. Je oblečena do uniformy policistky. Z pod policejní čepice jí splývá na zádech dlouhý cop. Na bocích se houpají masívní želízka. V ruce třímá kufřík, který odkládá na konferenční stolek. Lenka se k němu skloní, sukně se jí zajímavě povytáhne.

„Posaďte se.“

Lenka si odkašle.

„Jste vážně podezřelý z narušení domovní svobody. Zde přítomná poškozená Sabina S. tvrdí, že jste ji omámil blíže nespecifikovanými psychotropními látkami a pod jejím účinky byla svolná k různým sexuálním praktikám. Poškozená byla pod vlivem výše zmíněného a v kombinaci s vaším osobním šarmem a nátlakem se vám svěřila, jaké praktiky má ráda, což ji vzrušilo natolik, že kývla na váš požadavek k autoerotice. Pak jste ji přinutil obléct nové šaty, svázal jste ji a vykonal na ni….pissing,“ oznámí Lenka přísným hlasem.

Stojí autoritativně rozkročená nad ním, ruce v bok.

„Od teď všechno, co řeknete, může být použito proti vám u našeho soudu. Máte něco na svou obhajobu?“

Překvapený Jáchym zavrtí hlavou. Tohle opravdu nečekal.

„Myslela jsem si to. Svléknout,“ přikázala.

Sabina vykročí a svlékne jej za pozorného dohledu dohlížející policistky.

Policistka poklekne a pečlivě přeměřuje jeho polotvrdé péro. Sabina stojí nad nimi a vše dokumentuje na telefon. Policistka vytahuje odněkud z kostýmu bičík a švihne Jáchyma přes stehno.

„Nesmí se postavit, rozumíte?!“

Vzrušený a nadržený Jáchym nemůže nic ovlivnit a holkám jeho pyj roste před očima.

„Nee…, to ne do prdele,“ slyší šeptat policistku, když ho má skoro postaveného.

„Šestnáct, sedmnáct, sedmnáct a půl, osmnáct,“ konstatuje spokojeně Sabina.

Policistka jej posadí na židli a obkročmo se na něj posadí. Lenka voní sladkou afrodiziakální vůni. Zavírá oči, ticho přeruší dvojité železné klapnutí.

„Jste vzat do naší vyšetřovací vazby.“

Lenka sedí obkročmo na Jáchymovi a tělo jí hoří touhou. Neodolá a přejede klínem po stehně. Sukně ji trochu překáží, a tak se k němu nakloní trochu více. Zkontroluje mu pouta, vstane. Má strašnou chuť jej kousnout do krku nebo někam do kůže.

Obuškem mu rýpne do tvrdého péra. Přejde k Sabině. Miluje její jemné líbání a kousání do ucha a na kůži. Jemné jazyky se zlehka dotýkají, rozpojují a zase spojují. Mačká toužebně Sabině prdelku a pleskne ji po ní. Slyší důvěrně známý sten. Ještě jednou. Lenku vzruší spontánní nápad. Opře Sabču o gauč, tak aby Jáchym měl pěkný výhled na její výstavní prdelku.

Její kulaté půlky částečně překrývá tenká látka. Kolem pasu má svůj oblíbený podvazkový pás, který na patentu drží černé punčocháče. Vezme si bičík a přejíždí s ním po vnitřní straně stehen. Sabina nedočkavě vrtí zadečkem. Lenka vidí, že ji spaluje mučivá touha. Místo toho ji musí ztrestat, za to, jak okatě sváděla a líbala se s Jáchymem. Zkousne ret, bičík zasviští vzduchem a Sabina vykřikne.

Trochu jí to ujelo a Sabi to muselo bolet. Lenku to vzruší tak, že se jí zatočí hlava. Ještě jednou a trochu míň. Mrkne na Jáchyma, který sedí jako v transu a sleduje je. Jeho velké péro, které ji chvíli před tím stálo prohranou sázku mu trčí do výšky. Na mozek se jí pomalu dere vzpomínka na sex s posledním chlapem, který ji tak krutě znásilnil. Na to ponížení, bezmoc. Čeká, že v hlavě jí zase přeskočí, bezmoc, panika a nedůvěra, jako už tolikrát před tím. Lenka přejede Sabči v rozpáleném klíně.

„Vydrž lásko,“ zašeptá jí do ucha.

Lenka pomalu přechází s bičíkem k Jáchymovi. Zorničky má rozšířené, jako kdyby si dal lajnu koksu. Lenka jej obchází, sehne se k jeho ramenům a otře se o něj pořádně nalitými ňadry. Přejde ke stolu a vezme si drink. Napije se, kokteil je pořádně silný, a Lenka něco takového teď potřebuje. Spokojeně se podívá po místnosti. Sabina klečí s vytrčenou prdelkou na gauči, zatímco spoutaný Jáchym sedí na židli.

Vlhká kundička

Připoutaný Jáchym se vrtí na židli a sleduje naživo první dívčí milování, které odjakživa chtěl naživo vidět. Holky jsou sehrané a perfektně odvázané. Na rukou nemá žádná béčková pouta, ale pořádná železa. Holky leží na gauči v poloze 69 a navzájem si lížou vyholené klíny. Pokojem se nese dublované dívčí sténání. Po chvilce jim to nestačí a v kundičkách jedou na plné výkony různě veliké robertky.

Lenka dosáhne vrcholu, jako první a Sabina vzápětí následuje. Holky leží a oddychují v náručí. Holky vstávají a jdou k němu. Policistka mu dá napít z kokteilu a přinutí jej téměř celý vypít. Není na to nadechnutý a sladký nápoj mu teče po holém břiše až do klína. Zbytek drinku teče Jáchymovi po břichu dolů. Holky postupně olizují sladký drink z jeho pokožky. Dostávají se až k ocasu, po kterém zlehka jazykem přejedou po celé délce.

Každá z jedné strany, obkrouží po žaludu a Jáchym vzdychá blahem. Sabina jej pomalu kouří, nabídne je po chvilce kamarádce, která se dívá na Jáchyma. Lenka zavrtí hlavou, místo toho si dá ještě drink. Lenka přistoupí k Sabině a kolem pasu jí dá připínák. Nadržený Jáchym hledí na holky a na pěkně tvarované umělé péro, které se houpe Sabině v klíně.

„Za dobré chování může zdejší soud provést osvobozující rozsudek a můžete být propuštěný na kauci. Kauce obsahuje kouření a pánský anál. Přistupujete na náš návrh na smír? “

„Ale já…, chci vidět ty šaty.“ Bičík zasviští a dopadne na stehno.

„Nechci nic slyšet!“

Jáchym už robertka v puse kdysi měl, a na rozdíl od opravdového ocasu tento mu zas tak nevadí. Jazykem jezdí po žaludu, po zde neviditelné uzdičce, tak jak to má sám rád. Lenka mu povolí pouta, Jáchym je volný. Odvede jej na gauč na připínák dá vrstvu gelu.

Sabina přiloží konec připínáku k jeho análku a pomalu do něj proniká. Jáchym drží a postupně do něj proniká a přiráží. Ráda by věděla, kdo je v místnosti nejvzrušenější. Jestli Jáchym nebo vedle sedící Lenka, která zpočátku jen koukala. Nyní si opět hraje se svým dokonalým tělem. Sabina je zvědavá, jestli dnes Lenka překoná sama sebe a dá konečně i nějakému klukovi. Zatím sedí v křesle, dívá se a dráždí si poštěváček.

Vstane, přesune za ni a líbá ji na krk. Hladí ji prsa a dráždí ji horkými polibky, zatímco pomalu šoustá Jáchyma. Sabině vklouzne do kundičky její oblíbená hračka. Vrní na nejvyšší výkon a Sabči se podlomí nohy slastí.

Lenka pokyne kamarádce a holky si předají připínák. Lenka s nepopsatelnou radostí zajede do Jáchyma. Umělý ocas hladce už hladce klouže. Lenka si užívá zvláštní dominance nad mužem, cítí jakoby zadostiučinění. Sabina si lehne pod Jáchyma a kouří mu ho. Zároveň neodložila robertka a šuká si kundička. Lenka kousne Jáchyma do ucha a vydechne mu tam. Vyjede z něj, nasadí si až po lokty dlouhé černé rukavice a přejede mu po penisu. Holky společně laskají nalitý ocas, přejíždí po něm jazýčky.

Sabina byla v ložnici výrazně blíž v jejich tipovačce na velikost jeho náčiní, a tak má právo si vzít Jáchyma jako první. Lenka sleduje, jak na něj nasedá. Pevný ocas v ní mizí okamžitě až po koule. Sabina na něm rajtuje nahoru a dolů, zatímco on kouří nástroj, co má Lenka připevněný kolem pasu. Lenka se natáhne a dráždí Sabči análek. Lenka odhodí připínák a přistoupí k milující se dvojici. Jáchym se natáhne, Lenka si k němu přisedá.

Chvíli se na sebe dívají. Pak se Jáchym věnuje Sabči, která brzy bouchne. Lenka ji už za ty roky dobře zná. Jáchym bere do rukou hopsající prsa a přisaje se k nim. Lenka je na chvíli opouští, aby se vrátila s análním dildem, které zasune Sabině do volné dírky. Sabina naříká v milostné agónii a o několik chvil později v orgastické křeči se pokládá Jáchymovi na hruď.

Jáchym v sobě cítí pohyby cizího předmětu. Chvílí se cítí hrozně, ale když na zádech cítí horká ňadra, tak to v něm povolí a začíná si to užívat. Holčičí zásuny v kombinaci s vášnivě kouřící Sabinou s ním dělají divy. Lenka ho už šoustá po celé délce a on cítí neskutečnou rozkoš, které mu holky dělají.

„Holky…, jste skvělé, ochhh, ano, co ….co to se mnou provádíte…“.

Jejich úsilí nabírá na intenzitě. Sabina ustane a nasedne na něj. Jáchym do ní zajede až po koule. Sabina na něm rajtuje, jako by rok nemrdala. Kroutí se, sténá, ale nepřestává přirážet. Až když ji Lenka zasune do volné dírky anální dildo, na chvíli zastaví. Sabina mu klesá na hruď, líbá jej a kouše. Její hlasité projevy značí, že se blíže do cíle. Sabina se udělá v pravou chvíli. Jáchym to tak tak zadrží svůj výstřik, Sabinina kundička mu ho stahuje v orgastické křeči. Vyjede z ní, Lenka mu přejede po cukajícím ptákovi, Jáchym zachrčí a o chvíli později na Sabinu letí první bílé cákance.

Skupinový sex

Orgasmus má snad půl minuty, Sabina je nastavená na zachycení jeho milostné šťávy a zachytává je ňadry. Lenka mu zatím po něm přejíždí v černých rukavicích z příjemné látky. Ruka jí vjede do klína a před Jáchymem si honí kundičku. Vystříkaný těšitel zůstává v pohotovosti a Lenka si na něj nasedne zády k němu a nasměřuje jej do sebe. Lehne si na něj, velmi pomalu se pohybuje. Pomalu si rozepíná knoflíčky na košili a Jáchymovi se nabízí čím dál zajímavější pohled. Lenka mu vezme ruku položí mu jí na ňadro. Vzdychne a začne znovu přirážet. O poznání intenzivněji. Jáchym hladí prsa, nemůže se jich nabažit. Zbytek košilky rozepne už sám. Sabina k nim přichází a mezi prsa strká Lence obrovský umělý pyj. Lenka si vezme prsa k sobě a Jáchym jí tam jezdí nahoru a dolů.

„Co to se mnou děláte….oooo, ano, ty vole, jooo….,“ sténá asi podobnou rozkoší jako před chvílí Jáchym.

Sabina vzhlédne od jejího klína, kde pracuje na poštěváčku a zřejmě těsně před nástupem Lenčiného orgasmu ustane. Přesunou se na gauč, Lenka si na něj nasedne na koníčka. Ňadra jí tancují na hrudi, Jáchym jedno z nich chytí a nechce pustit. Jazykem zlehka hryže pod bradavkou, šmejdí tam jazykem. Poté rty obejme tvrdou bradavku a lehce potáhne. Lenka se kroutí slastí, otáčí hlavu a sleduje, jak do kakaové dírky proniká její kamarádka.

Lenka je silně nadržená, v dírkách jí klouže po dva klacky. Jeden horký a opravdový a druhý má připnutý její kamarádka, které svědčila na svatbě. Užívá si ten pocit a nechce, aby to nikdy skončilo, přestože sama spěje k vrcholu. Vášnivě přiráží a zároveň přijímá jiný zásun, zatne drápy do Jáchyma, zavírá oči.

Všechno se s ní točí a ona padá a padá. Nevnímá nic, akorát svoje pocity. Chce zase vidět, ale nejde jí to. Jako by očím najednou vadilo světlo. Neví, jestli se chvěje zimou nebo doznívající rozkoší. Stočí se do klubíčka a v momentě na ní jde obrovská únava.  

 


Mohlo by tě zajímat:

Ženský orgasmus 1. díl: Mokrý orgasmus. Jak ji přivést k výstřiku?

Ženský orgasmus 2. díl: Klitoridální potěšení. Jak na ženský penis?

Srovnání: Češi mají nadprůměrnou délku penisu. Vyhovuje to i ženám?

banner eshop bezpasáka sex doll bezpasaka.cz

 

banner Nicol naughty harbor bezpasaka.cz

 

banner holky na sex bezpasaka.cz

porn banner bezpasaka.cz

 

Zaujal Tě článek? Dej mu svůj LIKE. A poděl se s ostaními.

   Sdílej článek na fb
autor
Autor: Anthonio
Životní optimista a pisálek ve znamení Vodnáře pracující v tvrdém byznysu. Obohacený praxí u velkého novinového vydavatelství relaxuje psaním, ve kterém uniká mimo realitu.
Pro vložení komentáře k článku se přihlas nebo nejdříve zaregistruj.
b

Podobné články

Podcast Bezpasáka 16.díl: O smyslu strategie v byznysu

08.04.2021 - 00:00

Mít strategii nebo nemít? Iva versus Kryštof.

Zobrazit článek

Středa, úklidu třeba

07.04.2021 - 06:00

Ale co, lusknutím prstu jsem byl opět nahej a v křesle si hrál s ocasem. Koukal jsem na videa, fotky, psal si na chatu a u toho masturboval a nikam nepospíchal, času jsem měl dost.

Zobrazit článek

Výlet za dokonalou fotkou

31.03.2021 - 06:00

Předváděla mi pomalý a smyslný striptýz plný erotického napětí. Kdy ramínka šatů jí pomalu klouzala dolů a odhalovala jemnost její pokožky.

Zobrazit článek

Pokojská a černoch

25.03.2021 - 06:00

Otočil se na bok a vcucnul stojící bradavky. Přitom se s ním dotknul mého stehna. Projel mi mráz po zádech.

Zobrazit článek