Ten s nekonečnou výdrží

25.06.2021 - 09:59
Erotické povídky a vtipy
Autor: LuPo
   Přečteno: 1806x
Ten s nekonečnou výdrží
Třásla se v mohutné vlně orgasmického vzrušení a prosila, ať hlavici oddělá, protože v té chvíli to bylo extrémně silné, skoro až nepříjemné.

Uplynula snad celá hodina a stále se nic nedělo. Oči si již přivykly na potemnělý prostor a identifikovaly blízké okolí. Kamila stále netušila, kde přesně se nachází. Klečela na kolenou s rukama opřenýma o zem. Nemohla se hýbat. Její zápěstí i kotníky obepínaly kožená pouta pevně připnutá k podlaze.


Břichem se dotýkala podstavce, hlava byla zafixována v jakési konstrukci a v kombinaci s nemožností pohnout ani jednou končetinou byla zcela nehybná. Již po několikáté zalitovala, protože se do této situace dostala zcela dobrovolně. Zároveň ale jejím tělem projela další vlna vzrušení. Vzrušení z toho, že má zažít nekončící rozkoš. Od někoho, s nekonečnou výdrží. To stálo napsané na zdi před ní. Pak cvakly dveře…

Když Kamila před týdnem přijala pozvání Reného na večeři do luxusní restaurace, věděla, že se s ní chce vyspat, stejně jako ona s ním. Oba byli singl a občas si svůj kamarádský vztah okořenili o dávku perfektního sexu. Vyhovovalo to takto oběma a ani jeden na to nechtěli nic měnit.

René byl pohledný, skvělý milenec, úspěšný podnikatel, který nehleděl na nějakou korunu a rozmazloval Kamilu dárky i návštěvami těch nejlepších podniků. Vždy, když se s ní chtěl setkat, začal večer večeří v jedné z jeho oblíbených restaurací, kde dostala Kamila nějaký hodnotný dárek a pak se jelo k Renému domů a tam následoval vášnivý sex. Kamila odjížděla vždy až ráno taxíkem buď domů nebo rovnou do práce.

I tento večer se vyvíjel dle očekávání. Oba si pochutnávali na sushi a Kamila se tetelila blahem z luxusního spodního prádla, které od Reného dostala. Už se viděla, jak až přijedou k Renému, oblékne si ho po sprše a předvede dárci dárek v celé své kráse.

Z restaurace odjížděli neobvykle Reného vozem. Kamila si všimla, že zamířil na druhou stranu, než byl jeho byt. To ji překvapilo, ale byla již lehce ovíněná a nevěnovala tomu větší pozornost. Až když světla města vystřídala potemnělá krajina mezi poli, nedalo ji to se nezeptat, kam že to vlastně jedou.

„Na chatu, drahá, neboj, je to kousek“, s potutelným úsměvem ji odpověděl René.

Kamila již dříve několikrát odmítla Reného pozvání na víkend na chatu s tím, že chataření rozhodně není její hobby.

René zastavil na autobusové zastávce.

„Mám pro Tebe takové malé překvapení, ale musíš mi trochu pomoci. Jsme už jen kousíček a rád bych, aby sis teď nechala zavázat oči, jinak to tolik nevynikne“, obrátil se René na Kamilu a ze saka vyndal černý šátek.

Kamila zaváhala. V jejím nitru se odehrál krátký souboj mezi slušně vychovanou holkou a sexem posedlou dračicí. Vítěz byl jasný během pár vteřin a Kamila si nechala ochotně uvázat šátek přes oči. Současně Renému slíbila, že bude plnit jeho pokyny, tedy pokud by vyloženě některé nebyly úplně proti její vůli. Auto se znovu rozjelo a Kamila zjistila, že již jen představa, že vůbec netuší, kam jedou, ji vzrušuje.

Sexy Dívka

Zanedlouho ucítila, jak auto zastavilo. René otevřel dveře a vystoupil. Otevřel její dveře a pomohl ji z vozu. Držel ji za ruku a někam vedl. Měla boty na podpatku a ihned poznala, že jdou po nějaké nezpevněné cestě. Když se zastavili, uslyšela odemykání dveří, pak ji opět Reného ruka chytila nad loktem a opatrně vedla dovnitř. Zakopla o práh a po upozornění Reného obzvláště opatrně našlapovala po schodech dolů.

Na schodech cítila výrazně chladnější vzduch, který kontrastoval s teplou letní nocí venku. Asi sestupují do sklepa, pomyslela si. Opět uslyšela cvaknutí dveří, schody se změnily na rovnou plochu, pravděpodobně vstoupili do místnosti, kde bylo opět o něco tepleji než na schodech. René ji odvedl kousek od dveří a oznámil ji, ať ho zde počká a raději se nesnaží si sundat šátek či nějak jinak prozkoumávat místnost.

Kamila uslyšela znovu cvaknutí dveří a zůstala v místnosti sama. Byla rozechvělá očekáváním, na jednu stranu ji tato situace nebyla nejpříjemnější, ale zároveň měla k Renému plnou důvěru a věřila, že ji nečeká nic, co by sama nechtěla zažít. Netrvalo to dlouho a René se vrátil do místnosti. Je to ale vlastně vůbec René, napadlo Kamilu, když cítila, jak okolo ní někdo prochází. Ano, poznávala parfém, ale stačilo by, aby někdo jiný použil stejný a tím dokázal její smysly ošálit. Trhla sebou v momentu, kdy ucítila ruce na svém těle.

Muž (to si byla jistá skoro se stoprocentní jistotou) ji postupně hladil přes šaty po celém těle, nevynechal žádná, ani ta nejintimnější místa. Jeho ruce klouzaly od krku přes ňadra na boky a níže přes holá stehna si hledaly cestu k oblinám jejího zadečku. Cítila, jak vlhne, když jemně přejel přes její kalhotky. Obavy byly pryč, vzrušení narůstalo, ať je to René či nikoli. Ucítila, jak jí rozepíná zip na zádech a pomalu stahuje šaty přes ramena a boky ke kotníkům.

Instinktivně přešlápla a dala muži možnost šaty sebrat ze země a odhodit někam bokem. Stála tam jen v bílém, krajkovém, značně průhledném prádle, v botách na vysokém podpatku zvýrazňujícím její dlouhé, štíhlé nohy, přes oči šátek. Vystavena na odiv očím, které její tělo buď dobře znaly nebo naopak se kochaly jeho krásou poprvé. Uvědomila si, že ji nejvíce asi vzrušuje právě to, že toto neví.

Muž ji odvedl stranou a bez jediného slova, pouze doteky a rukou, ji přiměl si kleknout. Cítila, jak manipuluje s nějakými předměty, dobrovolně si nechala obepnout kožená pouta okolo rukou i nohou. Nakonec nemohla hýbat ani hlavou, protože i ta byla zafixována v nějaké konstrukci.

Až v této chvíli jí byl šátek sundán a ona se mohla rozhlédnout, jestli ji takto spoutal René nebo někdo jiný. Něž si však její oči stačily přivyknout na nenadálé pološero, neznámý opustil místnost a Kamila zůstala v zafixované poloze zcela sama.

…do místnosti vstoupil René. Konečně, po hodině! Ale Kamila stále netušila, zda je to on, či někdo jiný. Díky důmyslné konstrukci se mohla spoléhat pouze na pohyb svých očí a ty v podstatě viděly jen zeď před ní s jasně výmluvným nápisem. Ucítila, jak ji po zadečku pohladila cizí ruka. Věděla, že pohled na její obliny kryté miniaturní šňůrkou tang nenechá chladným žádného muže. Dělalo ji to dobře. Najednou uslyšela zvuk, který znala. Takto podobně se ozývala její masážní hlavice, kterou doma ráda používala při masturbaci. Ucítila, jak ji ta ďábelská mašinka přejíždí po levé i pravé půlce, po vnitřní straně stehen a pomalu se blíží k jejich spojnici.

banner naughty harbor bezpasaka.cz

Vše, co předcházelo této chvíli, v kombinaci se silnými vibracemi, způsobilo, že svůj první orgasmus měla pár desítek vteřin poté, co jí neznámý přiložil hlavici pevně přes kalhotky v místě klitorisu. Třásla se v mohutné vlně orgasmického vzrušení a prosila, ať hlavici oddělá, protože v té chvíli to bylo extrémně silné, skoro až nepříjemné. Muž uposlechl a nechal ji vydechnout.

Kamila těžce oddechovala, když v tu chvíli ucítila, jak ji pod ramínko podprsenky zajíždí tenký chladný předmět. Nůž. Jediným rychlým tahem ramínko povolilo, stejně během chvíle i druhé a nůž si poradil jednoduše i se zadní částí podprsenky hned vedle zapínání. Cítila, jak ji podprsenka spadla na zem a vzápětí nedočkavé ruce začaly laskat její ňadra a dráždit bradavky.

Kamila byla typ ženy, které rozhodně vyhovuje více orgasmů za sebou, vždy s krátkou přestávkou, vlastně ani nevěděla, kdy má dost, protože žádný z jejích milenců nikdy nevydržel to, co by vydržela ona.

Ta chvilka oddechu ji stačila, aby byla opět vzrušená, nebo spíše ani nepřestala být vzrušená, bradavky jejích pevných trojek ztuhly pod tlakem zkušených prstů prakticky okamžitě. Tohle znala. Začala tušit, že onen muž je skutečně René. Nevěděla, jestli má být ráda, anebo jestli si vlastně v duchu přála, aby to byl někdo cizí, neznámý. V momentě, kdy ji nůž prořízl i kalhotky na obou bocích, byla opět připravena na cokoli.

„Tak, teď zažiješ nekonečnou rozkoš, jak jsi chtěla…mám pro Tebe někoho, kdo vydrží určitě víc než Ty“, prohlásil René ve chvíli, kdy masážní hlavici použil na dráždění jejích bradavek.

Kamila si přeci jen oddechla. Je to René. A připravil pro ni skvělou hru. Ale co to říká, co tím myslí? Má v záloze nějakého viagrou nadupaného kámoše?

Vlhká kundička

Dozadu neviděla, ať se snažila sebevíc. Slyšela nějaké mechanické zvuky, ale nechápala, o co se jedná. Pak ucítila, jak se něco dotýká její krásně vlhké a připravené štěrbinky. Něco, co když do ní zajelo, bylo velké a krásně tvrdé. Jen zvláštní bylo, že v momentě zásunu necítila dominantní mužské ruce, které by ji popadly za boky a nasunuly na sebe. Naopak, tvrdolín se v ní začal hýbat v pravidelném rytmu a ona slyšela zvuk jakéhosi motorku.

A když si před ní René klekl a bez jediného slova ji nabídla svou chloubu do lačných úst, došlo ji, že si René asi zařídil místnost rozkoše včetně nějakého výkonného mechanické pomocníka. Laskala Reného a zároveň se oddávala pevným přírazům, které ale měnily svou frekvenci. Netušila, že René drží v ruce dálkový ovladač a hraje si s ní jak kočka s myší. Vždy, když už to vypadalo, že bude

Kamila dnes v noci po druhé, zpomalil anebo úplně zastavil a prodlužoval tím její rozkoš. Jakmile měl pocit, že bylo trápení již dost, a i on chtěl ještě svůj orgasmus oddálit, přesunul se za Kamilu, zvýšil rychlost, vzal do ruky opět hlavici, přiložil ji zespodu na Kamilin poštěváček a během několika málo vteřin mu ruku s hlavicí zalil proud Kamiliny rozkoše z mohutného druhého vrcholu.

Po druhém orgasmu musel René Kamile dopřát delší oddech. Kamila byla stále v nehybné poloze, druhé číslo trvalo díky neustálému oddalování opravdu dlouho, a tak ji teď bolelo už úplně skoro všechno. Prosila Reného, ať ji pustí, ale protože na jeho dotaz, zda už má dost, a nebo chce pokračovat, odpověděla, že určitě dost nemá, jen chce pokračovat v jiné poloze, měla smůlu a René ji stále nechával v poloze, jak byla od začátku.

Kamilu sice sužovala bolest celého těla, ale jakmile ucítila zezadu Reného jazýček, který ji vždy velmi dovedně dokázal přinést úžasné chvilky, rychle na bolest zapomněla a oddávala se tomu, jak ji projížděl obě dírky. Během chvilky bylo vzrušení zpět a touha konečně v sobě cítit i Reného byla maximální. Ale ten nepospíchal, když ji přestal dráždit jazykem, slyšela, jak zase něco kutí, pravděpodobně s tím svým mechanickým pomocníkem.

Ucítila, jak ji v okolí análního otvoru roztírá lubrikační gel a začala tušit. René byl naštěstí jako obvykle při této praktice trpělivý a její zadeček důkladně připravil prsty. Sama cítila, že je dostatečně uvolněná a dala mu pokyn, že může. Pak jen ucítila, jak do ní pomalu zajíždí ten ďábel, co nepotřebuje oddechu. Naštěstí ne ten první, ale jeho o něco hubenější bratr, oddechla si, když ji opět René začal trýznit změnami frekvence ve stejném momentě, kdy se současně nechal znovu vzrušit jejími ústy.

Kamila se udělala po třetí. Ten orgasmus byl jiný, věděla, a i René věděl, že to dokáže i jen díky análnímu dráždění. Renému stačilo párkrát přejet rukou přes její poštěváček a bylo hotovo. René pak ihned zpomalil až zastavil anální dildo, které svou roli díky elektrickému pohodnu zvládlo na jedničku. Velmi opatrně jej vysunul a kochal se zcela zničenou Kamilou.

„Máš dost?“, zeptal se Kamily.

Měla. Byla úplně vyřízená. Ale nemůže to přeci přiznat.

„Nemám. Ještě jednou bych si dala říct. Ale potřebuju nutně napít“, zalhala. Ne s pitím, ale s tím, že by si dala ještě říct.

René ji přidržel sklenici s vodou u úst a dal ji napít. Nedbal jejích řečí, že se chce pomilovat normálně, ať už ji jen proboha pustí. Chce ještě jednou, má to mít. Proud jde, a i on zatím odolal nutkání Kamilu skropit svou dávkou semene. I když ho to stálo neskutečné odříkání…

Nahá dívka

Kamila už ani nevnímala, že René zase něco upravuje. Rozechvěla se, až když ji opět začal dráždit hlavicí. Bradavky, stehna, stydké pysky, klitoris…bolest nepřestávala, ale vzrušení bylo zpět. A stále silnější.

Ve stejné chvíli, kdy původní mechanický pomocník lehce vklouzl do její vlhké mušličky a začal se tam rytmicky pohybovat, ucítila, jak si nad ní René stoupl a svůj úd přiložil k análnímu otvoru, ještě stále uvolněnému z předchozí akce. Rychle pochopila, že asi zažije svůj teprve druhý sendvič.

Na první nevzpomínala moc ráda, protože proběhl ještě v dobách jejích vysokoškolských studií na koleji ve vysokém stádiu opilosti všech tří účastníků a moc se nepovedl. Kamila byla sice tak trochu nymfomanka, ale až právě na tuto výjimku se omezila na sex ve dvou.

René zatlačil a byl uvnitř. Chvíli mu trvalo, než se dokázal synchronizovat s umělým pomocníkem, nakonec se ale zadařilo. Jen se bál, že už to moc dlouho nevydrží.

Kamilu to nesmírně vzrušovalo. Věděla, že další orgasmus na sebe nenechá dlouho čekat. Přišlo to tentokrát náhle a bylo to ještě silnější než všechny předešlé. Nevnímala, jak ji René opustil, strhl prezervativ a skropil její záda mohutnou dávkou nahromaděného vzrušení. Připadala si jako v transu, vystřelena do jiné galaxie, pod vlivem drog, nechtěla, aby to skončilo.

René osvobodil ze svého zajetí. Nedokázala se dobu vůbec pohnout. Ztuhlé svaly a klouby ji to nedovolovaly. René ji pomohl, aby si mohla lehnout na záda. Pohlédla na své zničené spodní prádlo a došel ji účel dárku, který den předem od Reného dostala. Poprvé také uviděla „milence“ s nekonečnou výdrží.

Z hlediska designu nic moc, ale to na funkci nemá žádný vliv. A to nejen na funkci živočicháře, pomyslela si s úsměvem a už se těšila, až ji zase René vezme k sobě na chatu. Asi v sobě nečekaně objevila zálibu v chataření…

 
 

banner eshop bezpasáka sex doll bezpasaka.cz banner Nicol naughty harbor bezpasaka.cz

porn banner bezpasaka.cz

© Bezpasáka

Zaujal Tě článek? Dej mu svůj LIKE. A poděl se s ostaními.

   Sdílej článek na fb
autor
Autor: LuPo

Rád sportuji. Rád chodím do divadla. Mám rád dobré jídlo a pití. Rád píšu. Mám rád erotiku a sex. Rád píšu na tento blog...

Celý život pracuji v reklamě, v poslední době zejména v oblasti on-line, podílím se na tvorbě webů, píši pro své klienty texty.

Kousek od Prahy pronajímám relaxační apartmány vč. privátního wellness - www.relax-u-prahy.cz

Pro vložení komentáře k článku se přihlas nebo nejdříve zaregistruj.

Podobné články

Poslušná realitní makléřka

21.07.2021 - 06:00

Plácnul jsem ji přes holé půlky, až lehce zakňourala. Šperk jsem lehce povytáhl a vrazil zpět do prdelky. Nastavila se ještě víc.

Zobrazit článek

Rande na pokračování II

15.07.2021 - 19:43

naše rande a náš příběh pokračuje, pořád spolu koukáme na porno, pořád komentujeme, co vidíme...vzrušuje nás to oba na maximum...

Zobrazit článek

Sex v lese

15.07.2021 - 10:00

Sex v lese nebyl můj první ani poslední....

Zobrazit článek

Mučírna

14.07.2021 - 06:00

Zajedeš rukou do mého mokrého klína. Začneš si se mnou hrát. Jsem naprosto paralyzovaná, nemohu hnout žádnou částí svého těla.

Zobrazit článek
×

Měj přehled o novinkách!

Buď mezi prvními, kdo ví o nových holkách a novinkách na webu. Odebírej nejčerstvější informace! 

Odebírat novinky