Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

Touhy a sny 2

17.11.2021 - 09:06
Erotické povídky a vtipy
Autor: Samotar50
   Přečteno: 1865x
Nahlas sténáš a já se soustřeďuji zase jen na mušličku. Prsty vklouzávám dovnitř a kloužu tam. Přidávám jazýček, se kterým kmitám přes poštěváček, cítím mušličku pulsovat a přitom Tě plesknu po stehnech, znovu a zase.

Právě jdeš z koupelny, máš na sobě župan a ve Tvých očích je touha a chtíč. Jdeš až ke mně a dlouze mě políbíš, prsty přejedeš po mých rtech a rozbalíš osušku kterou mám na sobě. Trochu se nadzvednu na židli a osuška sklouzla na zem. Nic jiného na sobě nemám.


Znova mě políbíš a pohladíš po tváři, ústech, krku a sklouzneš rukou na moji hruď. Potom mi dáš více krátkých toužebných polibků. Držím Tě kolem pasu a Tvůj pohled spočine na mém penisu, který začíná lehce tuhnout.

Rozvazuji Ti pásek od županu, který se rozhalí a ven vykouknou Tvoje krásná ňadra. Začínám Ti je hladit, jemně mnout a postupně i hnětat. Přejíždím celými dlaněmi přes bradavky a cítím, jak ztuhly a zvětšily se. Mnu je mezi prsty a občas přitlačím silněji, ale nechci, aby to bolelo. Naznačuješ mi, že mohu více, a slastně vzdycháš a hladíš mě ve vlasech. Tváříš se slastně a z toho usuzuji že se Ti to líbí.

Přivinu Tě k sobě blíž a začínám laskat bradavky jazýčkem. Kroužím po nich, zrychluji a začínám je cucat a sát. Postupně zesiluji, líbí se Ti to a rukou vklouznu do Tvého roztouženého klína, je tam krásně teploučko, projedu prsty a dlaní po mušličce a cítím hodně mokré teplo. Stále sedím na židli, Ty stojíš proti mně a pomalu stahuji župan přes Tvá ramena, sklouzne až na lokty a Ty jej volně necháš sklouznout na zem.

Poklekneš ke mně a uchopíš rukou můj napnutý penis a pomalu jej pohoníš, cítím, jak začíná pulsovat, občas cukne a Ty se k němu skláníš a obejmeš jej svými rty. Jazýčkem začínáš kroužit po žaludu, chvílemi saješ, a kloužeš svými rtíky hlouběji a začínáš mi jemnoučce mnout kouličky. Je to hodně pomalu narůstající rozkoš. Pak náhle zrychlíš klouzání rtíky, zvýšíš tlak a kmitáš po žaludu neskutečně rychle, moje rozkoš i rychle narůstá, pulsování a cukání je víc a víc intenzivnější, sleduješ mě očima a užíváš si to.

Hladím Tě ve vlasech, cítím intenzitu blížícího vrcholu, sténám a cítím že brzo přijde moment kdy už vrchol nepůjde zastavit. Náhle přestaneš a stiskneš mi ho hodně silně, cítím, jak pulsuje a vše pomalu ustupuje... Podržím Tě za vlasy a přitáhnu výš k sobě. Obkročmo si sedneš na má kolena a začínáme se líbat. Hladím Tě vlasy, tváře, ramena, záda, pas, boky, stehna a zadeček. Nadzvednu se a oba si stupáme.

Otáčíme se a na židli usedáš Ty. Zavazuji Ti ruce za židli a hraji si s Tvým tělem, líbám a hladím Tvá stehna, klín, boky. Potom začnu hladit Tvoje nožky, palce, prsty, chodidla, nárty. Jemně je laskám a mnu, taky masíruji. Vzdycháš a já postupuji k Tvým lýtkům. Potom přestanu a zavazuji Ti oči. Znova začínám laskat Tvá lýtka, mnu je, líbám a Tvé vzdechy jsou hlasitější a dech se Ti prohlubuje a zrychluje.

banner naughty harbor bezpasaka.cz

Instinktivně vsunu ruku mezi Tvá stehna, uvolníš je a já vklouzávám do klína. Hodně slastně zasténáš a já ve stejném okamžiku ucítím veliké mokro při pohlazení Tvojí extrémně vzrušené mušličky. Vlhkou rukou zkusím přejet po svém penisu...., je to krásná slast. Začínám mušličku líbat, i její okolí, pysky, poštěváček, vnitřní stranu stehen. Je to nádherné. Zase mnu bradavky, ale ústy jsem v klínu.

Nahlas sténáš a já se soustřeďuji zase jen na mušličku. Prsty vklouzávám dovnitř a kloužu tam. Přidávám jazýček, se kterým kmitám přes poštěváček, cítím mušličku pulsovat a přitom Tě plesknu po stehnech, znovu a zase. Hlasitě slastně skučíš. Nahmátnu ještě bradavky a mnu je víc silněji, prsty v mušličce cítím její cukání, tepání čím dál víc, náhle se napneš celým tělem, mušlička se mohutně sevře, a následně se rozcuká a roztepe a Ty křičíš slastí....rozvazuji Ti oči a vidím v nich uspokojení, Tvoje slast zvolna odeznívá.

Beru Tě za nohy, zdvíhám Ti je do úrovně mých ramen, přibližuji se k mušličce a zasouvám penis zvolna do ní. Začínám se v Tobě pohybovat, mé napětí roste několikrát přirážím a zastavuji. Vysunuji ho z Tebe a stoupám si proti Tobě, do výše Tvých ňader a popoháním si penis, velkým vzrušením nastupuje vrchol celkem rychle.

Začíná mi hodně cukat, pulsovat a pak to přijde, silně se sevře a pak se roztěká a rozpulsuje, následuje výstřik a pak další a další.....všechny končí na Tvých ňadrech, pozvolna stékal dolů.......rozvazuji Ti ruce, v Tvých očích je vidět krásné uvolnění, usmíváš se a vyměňujeme si polibky a odcházíme do sprchy......


Přečti si další eropovídky:

Cuckold - den první

Školačka a profesor

Posedlá

Kočičí mrdání

 

banner eshop bezpasáka sex doll bezpasaka.cz  banner Nicol naughty harbor bezpasaka.cz

porn banner bezpasaka.cz

Zaujal Tě článek? Dej mu svůj LIKE. A poděl se s ostaními.

   Sdílej článek na fb
autor
Autor: Samotar50
Pro vložení komentáře k článku se přihlas nebo nejdříve zaregistruj.

Podobné články

Mezinárodní den ženského orgasmu 8.8.

08.08.2022 - 09:00

Začátek srpna, 8. 8. 2022. Dvě stojaté osmičky vedle sebe značí jediné – Mezinárodní den ženského orgasmu.

Zobrazit článek

Záhadný cizinec

07.07.2022 - 09:00

Dominika byla žena ve středních letech. Před pár měsíci byla nucena v podnikání vyhlásit bankrot a dluhy, které ji zůstaly na krku byly příčinou rozpadu jejího manželství.

Zobrazit článek

Někdo to rád horké. Hrátky s voskem – od teorie k praxi

06.07.2022 - 08:00

Co se vám vybaví, když se mluví o svíčkách v souvislosti se sexem? Je to vidina romantického milování na plátcích růžích ve světle plápolajících svíček? Nebo jsou to spíše BDSM praktiky?

Zobrazit článek

Zaměřeno na bradavky: Jak si s nimi hrát?

29.06.2022 - 08:06

Bradavky jsou jednou z nejdůležitějších erotogenních zón a přitom jsou při sexu často opomíjené.

Zobrazit článek
×

Měj přehled o novinkách!

Buď mezi prvními, kdo ví o nových holkách a novinkách na webu. Odebírej nejčerstvější informace! 

Odebírat novinky