Transformujte komerční valentýnský svátek v erotický zážitek

Rady/Tipy

Transformujte komerční valentýnský svátek v erotický zážitek

Každoročně v období kolem 14. února zaplavují obchody hromady červeného zboží ve tvaru srdíček. Historický svátek, tradičně oslavovaný jako den zamilovaných, ve 20. století zmutoval do komerčního šílenství. Víte, jaká byla původní podstata tohoto svátku, a jak ho muži versus ženy vnímají dnes?

Pokud vás zajímá, jak si polovinu února letos užít úplně jinak, na vlně erotiky, čtěte dál. Pokud jste zrovna bez partnera, nezoufejte, i pro vás máme řešení.

Obsah:

Na počátku byla láska i oslava probouzení přírody

Legenda praví, že tento anglosaský svátek zamilovaných, má původ ve Starověkém Římě, kde měli vojáci zakázáno se ženit, protože císař potřeboval pravidelný přísun nebojácných mužů pro své válečné výpravy. Mladých párů se jednoho dne zželelo knězi jménem Valentýn a potají je začal oddávat. Za svou činnost ve jménu lásky byl nicméně brzy zatčen a 14. února popraven.

Den oslavy lásky se v různých modifikacích slaví téměř ve všech zemích světa, přičemž v mnohých z nich je spojený s příchodem jara. Začínají se probouzet rostliny, zpívat a pářit se ptáci, lidé začínají pracovat na polích a hledat si partnery.

Každá země má své specifické tradice. U nás patří k rozmazlovanějším osobám ženy. V Japonsku je to naopak. Po celý rok rezervované něžné pohlaví může konečně projevit emoce a zahrnout muže pozorností a dárky. Japonští výrobci čokolády přišli i na den svatého Valentýna s dokonalým marketingovým tahem. Každý muž musí dostat čokoládu správného druhu, velikosti a barvy, symbolizující konkrétní vztah.

Chtějí muži 14. února opravdu ženám kupovat dárky?

Podle průzkumů slaví svátek svatého Valentýna pravidelně každý třetí Čech. Většina mužů přiznává, že tak činí hlavně kvůli očekávání své partnerky. Pokud od něj žena nedostane v tento den alespoň květinu či čokoládu, má pod vlivem společenské, uměle vytvořené atmosféry pocit, že ji nemiluje. A to i v případě, kdy tvrdí, že sama svátek neslaví. Bez porce čokolády v červeném obalu nebo jedné růže čeká na muže trest. Minimálně v podobě tiché domácnosti.

Unavená tradice dárků bez nápadu, kterou ženy milují

Ženy chtějí být milovány a očekávají, že muži jim to dají najevo. Kdy jindy, než v den oslavy všech zamilovaných, kdy srdíčka vyskakují na každém kroku a displeji. Ona si přece vždycky vzpomene a uvaří mu alespoň jeho oblíbené jídlo.

Ale mužská logika je jiná. Partner nechápe, proč se žena zlobí a obviňuje ho z nedostatku lásky a pozornosti zrovna čtrnáctého, když byl dnes opět v práci 16 hodin, aby jí dopřál hezký život a v létě dovolenou u moře.

Přesto je zde stále velké procento mužů, především těch čerstvě nebo už sentimentálně zamilovaných, kteří rádi udělají partnerce radost dárkem právě na Valentýna. Jako každý rok ji pozvou na večeři, koupí srdíčkovou čokoládu, růži. Ti odvážnější sáhnou po erotickém spodním prádle.

Tím nápaditost ve většině případů končí. Žena je ráda, že na ní muž nezapomněl, a doma je na pár dní láskyplný klid. Zkušený, souvislostí znalý muž, tak při cestě z lovu za mamutem vystřelí na nějakou tu sladkost, květinu nebo podprsenku, protože ví … .

Jde to i jinak. Věnujte si čas, pozornost a erotiku

Pokud víte, že vaše partnerka čokoládu miluje a bez květiny k Valentýnu s ní není 3 dny řeč, pak následujte klišé a prostě jí tu radost dopřejte. Možností, jak oslavit lásku a zamilovanost, je ale mnohem víc.

To, co v dnešní době ve vztazích nejvíce chybí, je společně strávený čas a vzájemná pozornost.

Letos nemusíte za dárky k Valentýnu utratit ani korunu, a přesto to bude nezapomenutelný večer. Vytvořte balíček obsahující čas, pozornost a erotiku. Jak na to? Plánujte už pár dní dopředu. Budete totiž potřebovat zázemí, kde vás s partnerkou nebude nikdo rušit. Pokud máte děti, domluvte potají s tchýní jejich hlídání u ní doma, přes noc.

Vystačíte si se svíčkou, lahví vína a svým tělem. Věnujte trochu času správnému načasování a momentu překvapení. Pusťte oblíbenou hudbu, zapalte svíčku, zhasněte světla. Udělejte si s partnerem pohodlí a buďte chvilku jen tak spolu. Dopřejte mu pozornost. Zeptejte se, jak se dnes má, co mu udělalo radost, pochvalte ho.

Když cítíte, že jste se na sebe dostatečně naladili, otevřete stavidla erotiky. Užijte si předehru a dělejte partnerovi dobře jinak, než normálně. Vyzkoušejte nové sexuální polohy. Tipy, jak na ně, najdete ZDE. Řekněte si otevřeně, co byste si přáli vyzkoušet v posteli nového. Vytvořte třaskavou erotickou atmosféru hlubokého naladění se a uspokojení.

Vyznejte si lásku.

Vytvořte si novou tradici, kdy se místo na tisíc kilometrů putující kytku, budete těšit na večer, kdy budete spolu jen vy dva. Dopřejte si čas na sexuální hrátky, posouvání hranic rozkoše a vzájemné blízkosti. Uvidíte, že na rozdíl od za pár minut snězené sladkosti, vás společně strávená noc, naplněná erotickým dobrodružstvím a skutečným sdílením sebe sama, osvěží na hodně dlouho.

TIP* Mrkněte na server CITYBEE nebo KUDYZNUDY, kde najdete nespočet nabídek na lákavé Valentýnské dobrodružství, které vás naladí...

Jak si užít Valentýna bez partnera

Naladili jsme vás na představu eroticky stráveného Valentýnského večera či noci? Pokud nemáte partnera či milence, určitě neseďte sami doma. Pokud se vám nechce nikam ven, mrkněte na stránky, kde dívky nabízejí eskortní služby. Nabídka je pestrá a noc plnou erotické fantazie si můžete užít s opravdovou profesionálkou. Jestli vám bude stačit striptýz, nebo si dopřejete all inclusive, je jen na vás.

Pobavit se můžete s kamarády třeba v nočním klubu, nebo pokud preferujete soukromí, najděte si dívku s vlastním privátem. Chcete-li si dopřát netradiční a zcela novou sexuální zkušenost, rezervujte si včas jednu ze tří ultra-realistických Sex dolls v nově otevřeném diskrétním podniku v Praze jménem Naughty Harbor.

 

Přejeme vám krásnou a erotickou noc svatého Valentýna.

 

© Bezpasaka.cz

odběr bezpasaka.cz

Vyber si valentýnskou společnost:

Klaudie z Jablonce nad Nisou

Pražské My fair lady kočičky 

Jana z Olomouce

Pražské holky od Angels

Autor: 
Svatava
Vstup na stránky je povolen pouze starším 18 let
Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem. Kliknutím na vstoupit souhlasíte s následujícími podmínkami.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.