Typy vibrátorů. Vyberte si vhodného společníka pro vzrušující chvíle

Rady/Tipy

Typy vibrátorů. Vyberte si vhodného společníka pro vzrušující chvíle

Existuje mnoho cest na vrchol. Ať už jde o vaginální, klitoridální či anální orgasmus, dosáhnout úžasného potěšení můžete zcela sami. Stačí si jen pořídit vibrujícího společníka, který vás podráždí na těch správných místech. Kdykoliv a kdekoliv. Jak si ale vybrat mezi tak rozsáhlou nabídkou? Přinášíme jednoduchý a stručný přehled, který vám výběr a rozhodování usnadní.

Obsah:

Klasický vibrátor

typy vibrátorů, jak vybrat vibrátor blog bezpasaka.cz

Silné vibrace, tvar zaručující snadný a příjemný průnik, snadné ovládání. To vše jsou známky kvalitního vibrátoru. Skvěle dosáhne na váš bod G a pořádně ho podráždí. Výhodou této klasiky je, že jej lze použít i jako stimulátor. Přiložte si ho na bradavku či na klitoris a nechte ho dovést vás až na vrchol.

Masážní hlavice

typy vibrátorů, jak vybrat vibrátor blog bezpasaka.cz 1

Díky široké hlavici a dlouhé rukojeti můžete tento typ vibrátoru s masážní hlavicí naklánět do různých poloh, dosáhnete i na těžko přístupná místa. Skvěle podráží všechny erotogenní zóny. Jedná se o větší a ,,hutnější” přístroj. Jeho velikosti však odpovídá i silný výkon. Někdy lze hlavici použít i při obyčejné masáži namožených svalů. Přiložte vibrační hlavici na bolavé svaly a uvolněte je pomocí příjemných vibrací. Ideální je obojí spojit. Erotickou masáž s orgasmickým koncem je nemožné odmítnout.

Anální vibrátor

typy vibrátorů, jak vybrat vibrátor blog bezpasaka.cz 2

Tyto typy vibrátorů vytváří vibrační efekt uvnitř v konečníku. Anální vibrátor je univerzální hračka, která potěší muže i ženy. Ženám podráždí bod A, mužům prostatu. Ideální partner pro dosažení silných análních orgasmů.

Pulzátory

pulzator bezpasaka.cz

Pulzátory klasicky nevybrují, ale přiráží. Velmi věrně napodobují pohyb a přirážení partnerů při milování. Po aktivaci pulzují směrem nahoru a dolů a vyvolávají tak realističtější pocit z penetrace.

Pro páry

typy vibrátorů, jak vybrat vibrátor blog bezpasaka.cz 4

Potěšení pro oba. Skvělý vibrující společníci při souloži i při masturbaci. Po zasunutí stimulují ženský bod G a zároveň i penis. Párové vibrátory lze přikládat z mnoha úhlů a na různá místa, existuje spousta možností využití. Fantazii se meze nekladou. Existují i typy, které lze ovládat dálkově. Můžete nechat vibrující programy na drahé polovičce. Vyzkoušejte, že je vzrušující, nemít své orgasmy pod kontrolou.

Vibrátor na klitoris

typy vibrátorů, jak vybrat vibrátor blog bezpasaka.cz 5

Výzkumy ukazují, že během pohlavního styku většina žen nemůže vyvrcholit samotnou penetrací. Potřebují k tomu i jinou stimulaci. Tím nejsnáze dosáhnutelným orgasmem, je orgasmus klitoridální. Pro tento typ vyvrcholení stačí dráždit oblast klitorisu, není potřeba žádné zasouvání. 

Tento typ vibrátoru stimuluje erotogenní zónu pomocí malé kuličky nebo malého kmitajícího jazýčku. Tato kulička (většinou o velikosti hrášku) se přesně přiloží na klitoris a zahltí ho vibracemi, nebo v případě jazýčku, dokonalou simulací orálního sexu. Není nač čekat, často stačí jen pár vteřin a orgasmus je na světě. A znovu, a znovu...

Realistické vibrátory

typy vibrátorů, jak vybrat vibrátor blog bezpasaka.cz 6

Skvělá volba pro ty, kteří ocení nejen funkčnost, ale i vzhled. Realističtější pocit a více vzrušující masturbace máte zaručeno. Realistické vibrátory seženete v různých velikostech i barvách. Přesně podle svého gusta.

„Bunny” vibrátor

bunny vibrátor bezpasaka.cz

Název ,,bunny” (králičí) je v tomto případě opravdu na místě. Stimulátor klitorisu, který je připevněný k vibrujícímu pyji, vypadá jako králičí ouška. Tento vibrující ,,přídavek” akorát dosáhne na tvou stydkou kost a obejme tvůj klitoris. Díky dvojité stimulaci můžeš zažít nevídané kombinované orgasmy a to vše s jednou hračkou. Stačí jedna ruka a můžeš se oddat nekonečné slasti.

Vibrátory do kalhotek

typy vibrátorů, jak vybrat vibrátor blog bezpasaka.cz 8

Malý a nenápadný, nikdo nepozná, že ho máš na sobě. Malá hračka se silnými vibracemi, kterou celou zavedeš do vaginálního otvoru. Poté stačí jen zapnout a užívat si hloubkovou masáž. Existuje mnoho typů. 

Můžeš si například pořídit vibrátor, který uvnitř vaginy bude ovládat někdo jiný. Nebo bys raději vibrující venušiny kuličky? Nejenže je blaho je mít uvnitř sebe, ale při častém cvičení mají pozitivní dopad na pánevní dno a svaly v oblasti vaginy.

Rada na závěr

Ať už si vybereš kterýkoliv vibrátor, rozhodně dbej na kvalitu. Kvalitnější vibrátory tě nejen víc potěší, ale především déle vydrží. Zvol hračku ideálně z lékařského silikonu. Je to příjemný, bezpečný, kvalitní a hebký materiál, který je přímo navržen pro styk se sliznicí.

Příjemnou, vzrušující a nekončící sexy zábavu!

 

odběr bezpasaka.cz

Mohlo by vás zajímat:

Malý a šikovný Satisfyer PRO Traveler

RECENZE: Nadčasový masturbátor pro muže Cobra libre II od Fun Factory

Ženský orgasmus 3. díl - Vaginální slast. Jak probudit G bod?

Ženský orgasmus 2. díl: Klitoridální potěšení. Jak na ženský penis?

 

      banner bezpasaka.cz   

 

porn banner bezpasaka.cz

 

banner holky na sex bezpasaka

© Bezpasaka.cz

Autor: 
Robert
Vstup na stránky je povolen pouze starším 18 let
Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem. Kliknutím na vstoupit souhlasíte s následujícími podmínkami.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.