Učitelka na holčičky

Erotické povídky a vtipy

Učitelka na holčičky

Když jsme si volili v deváté třídě střední školy, moc jsem nebyla rozhodnutá, co vlastně v životě chci dělat. I proto jsem nevynechala jeden jediný den otevřených dveří na všech školách v okolí, snad kromě technických, vyloženě klučičích oborů. A zhlédla jsem se v profesi zdravotní sestřičky. Úplně mě okouzlilo, že bych pomáhala lidem, byla bych prospěšná, mohla bych být na sebe a svou práci pyšná. 

Už jsem se viděla někde v nemocnici, jak se starám o nějakého roztomilého dědečka či utěšuji nervózní prvorodičku. Nebo držím za ruku holčičku k smrti vyděšenou ze zubařské vrtačky. Prázdniny utekly jako voda a já konečně po devíti letech šla znovu do první třídy, na vysněnou zdrávku.

Dostali jsme moc příjemnou třídní učitelku s krásným příjmením Tulipánová, která nás měla na češtinu. V prvním týdnu jsme se seznamovaly s úplnými základy, co v jednotlivých předmětech vlastně budeme probírat a poznávaly jsme nové učitele. Týdny plynuly jako voda, pomalu jsme si zapamatovávaly jména spolužáček a učitelů. Blížily se první testy, kdy jsme ještě netušily, co od jednotlivých pedagogů očekávat. 

Blížila se i první písemka z latiny u paní učitelky Sedláčkové. Všichni starší nás varovali, jak před latinou, tak právě před paní učitelkou a jejími záludnými testy. A je pravdou, že latina mi do hlavy zrovna nelezla. Týdny plynuly jako voda, já byla v latině stále nejlepší a to i bez učení. Dokonce jsem dostala jedničku za ústní zkoušení, aniž bych byla zkoušená.  Pochopila jsem, že mi učitelka z nějakého důvodu nadržuje. 

erotická povídka milf učitelka sex se studentkou bezpasaka.cz

Jednoho dne jsem šla za třídní do kabinetu, že mám zubaře a že už půjdu. Nebyla tam. Sdílela však kabinek se Sedláčkovou, která tam seděla. „Dobrý den, paní učitelka Tulipánová tady není?“ položila jsem otázku, na kterou jsem už jaksi znala odpověď. Sedlák, jak jsme učitelce Sedláčkové říkaly, jen zavrtěla hlavou, že není. „A můžu se vás na něco zeptat?“ pokračovala jsem opatrně v konverzaci. „Jasně Vendy, co tě trápí?“ řekla, já vstoupila a zavřela za sebou dveře. 

Cítila jsem se velice trapně a tak jsem opatrně začala: „Paní učitelko, já jsem si všimla, že mi pomáháte, proč?“ Pokynula mi rukou, abych se posadila na gauč a otočila se ke mně na své otočné židli. Začala vysvětlovat: „Víš Vendy, připomínáš mi mě. Já mám na lidi dobrý čuch a z tebe bude jednou skvělá sestřička. A pravdou je, že z té latiny potřebuješ jen úplné základy, pokud tedy nechceš být doktorka. Tobě jako sestřičce je jedno, jestli pacient trpí sepsí nebo inflammationem, ty mu stejně dáš předepsané léky od lékaře a případně si pohlídáš teplotu, dýchání a tak. A u tebe vidím, že se na to hodíš, proto ti neházím klacky pod nohy. Chápeš?“ 

Kývla jsem hlavou, že ano a odešla. Ve skutečnosti jsem měla v hlavě ještě větší zmatek. Okamžitě jsem si vybavila další holky, kterým nepomáhá a pro které je tato profese srdeční záležitostí. Čas plynul dál, Sedláčková mi stále pomáhala a blížil se lyžařský výcvik, na který s námi měl jet, k nelibosti ostatních, i Sedlák.  Autobusem jsme přijely až k lyžařské chatě, kde jsme měly spát. Taková socialistická chata, na které už byly na lyžáku všechny tři učitelky, co s námi byly. A moc se do toho neinvestovalo. Spíš vůbec.  Bez WIFI na pokoji jsme se musely zabavit nějak postaru. Tak jsme kecaly o hloupostech, když okolo jedenácté někdo klepe. Byla tam spolužačka Verča, že na 103 pokoji se bude hrát pravda x úkol, ať jdeme. Celá třída jsme se tedy sešla na jednom pokoji. Simona měla flašku vína, takže jsme popíjely a hrály. Samozřejmě potichu se to neobešlo. A to jsme se snažily.

erotická povídka milf učitelka sex se studentkou bezpasaka.cz 1

Rozjížděly jsme se víc a víc. Až hlasité zaklepání na dveře nás opravdu ztišilo. Schovat se na pokoji opravdu nebylo kam a tam jsme začaly aspoň hledat svá pyžama a košilky, o které jsme díky hře z různých důvodů přišly. Simona mezi tím dělala u dveří hloupou s otázkou: „Kdo je tam?“ Podle hlasu jsme všechny poznaly Sedláka. Simča ještě chvilinku počkala a až každá na sobě něco měla, otevřela. Sedláčková nás samozřejmě seřvala na tři doby s tím, že to zítra bude mít dohru a všechny jsme se začaly vracet do svých pokojů. 

V mé blízkosti našla prázdnou láhev od vína, takže jsem na ni měla čekat na chodbě. Argumenty, že jsem nepila a ani ji nepřinesla, ji nezajímaly. Počkala jsem na chodbě, dokud si nevybila na holkách zlost. Na chodbě jsem už byla sama. „Pojď se mnou,“ přikázala Sedláčková, chytla mě za ruku a táhla za sebou. „To já nedovezla…,“ snažila jsem se jí vysvětlit. „Ticho, je noc, tady to nebudeme řešit,“ skočila mi do řeči. Přišly jsme do jejího pokoje, který měla sama pro sebe.

Posedila mě na svou postel a sedla si vedle mě. Kývla hlavou a pochopila jsem, že mám začít. A já začala: „Tu flašku jsem nedonesla já.“ „Myslela jsem si to,“ řekla klidně učitelka. „A pila jsi?“ zeptala se. Bála jsem se lhát, že by to z dechu poznala a tak jsem se přiznala, že trochu ano. Jen se usmála, pak zase zvážněla a povídá: „A víš, že jsi porušila školní řád?“ Jen jsem kývla hlavou, že vím a zadívala se do země. „Tak tam jsi byla veliká rebelka a teď se mi nedokážeš ani dívat do očí?“ řekla, chytila mi bradu a nasměrovala hlavu tak, abych se jí dívala do tváře. 

„Kdo ale nikdy neporušil školní řád, že?“ otočila o 180 stupňů a rukou se opřela o hranu postele přesně mezi mýma nohama. Musela jsem je trošku dát od sebe, i tak jsem ji cítila na vnitřní straně stehen. Zaskočeně jsem zírala na její ruku, a když jsem se pohledem vrátila a chtěla se jí znovu podívat do očí, dala mi pusu na rty. Takovou rychlou, ani jsem nezaregistrovala, že se ke mně přibližuje. Nezmohla jsem se na nic a její ruku už jsem měla mezi nohama. 

erotická povídka milf učitelka sex se studentkou bezpasaka.cz 4

To jsem se reflexně zmohla a uskočila dál na postel s koleny pevně u sebe a zděšeným výrazem mířícím na učitelku. „Ale to se nemusíš stydět, já taky spávám bez kalhotek,“ řekla hrozně mile a svlékla si noční košilku, kterou položila za sebe. Já si naopak instinktivně košilku potáhla dolů. Nohy už měla na posteli a klekla si. Bála jsem se jí. Nevěděla jsem, jestli začít křičet nebo se nějak bránit. Sáhla mi na koleno a pomalinku šla dolů. Zula mi jednu botu, pak druhou. Chytla mě za chodidlo a nohy vytáhla na postel. 

Stále vyděšeně jsem se choulila do klubíčka s koleny u brady, jen rukou jsem si držela košilku, aby neviděla můj klín. „Tak ale podívej se Vendulo,“ řekla velmi důrazně a přísně: „já ti přece nebudu pomáhat jen pro tvé krásné oči. Co bych z toho měla? Já tě dokážu bez potíží přivést až k maturitě, anebo naopak můžeš rupnout už toto pololetí. To teď záleží jen a jen na tobě.“

Pak pokračovala zase mile: „Vždyť jsi pěkná a chytrá holka, přece si teď nezkazíš svou kariéru.“ Přilezla ke mně po čtyřech a začala mě hladit po vlasech. Měla jsem slzy na krajíčku. Připlazila se ještě blíž. Upřeně se mi dívala do očí. V hlavě mi šlo mnoho otázek. Od faktu, že to není správné až po rebelštější přístup, že mě to přece nezabije. Chytla mě za ruku držící si košilku a pomalinku ji začala zvedat. Košilku jsem tedy pustila a nechala se vést.

Ruka skončila na jejím rameni. Stejně opatrně mi zajela rukou za mé paty stále pevně se tisknoucí k zadečku a pohladila mi ho. Jen dvěma konečky prstů. Zachvěla jsem se a z očí mi stekly první slzy. „Ale prosím tě,“ řekla jako na batole a rukou mi utřela slzy z tváře. Tu samou ruku mi dala za hlavu a začala ji k sobě tlačit. Nechala jsem se. Dala mi stejně rychlou pusu jako už předtím. Tentokrát jsem ji čekala. Hned na to druhou. I třetí. Při čtvrté už rty neodtrhla a cítila jsem, jak se její jazyk snaživě dostává do mě. 

erotická povídka milf učitelka sex se studentkou bezpasaka.cz 5

Uvolnila jsem rty, jazyk měla v mých ústech. Hned na to se i ten můj dotkl jejího. Můj jazyk už byl v jejich ústech. Rukama mě hladila po hlavě, hrála si s mými vlasy. Taky jsem ji pohladila. Odtáhla se, špitla: „Jen se nestyď,“ a zase pokračovala. Přes košilku mi zmáčkla mé malé prso. Další dotyk už byl pod košilkou. Ruku protáhla výstřihem. Levou ruku jsem měla při těle, aby to měla pohodlnější. Stále jsem si nebyla jistá, jestli to takhle chci. Přestala líbat a zadívala se mi na hruď. Rukama opět přes košilku mi je silně zmáčkla, ramínka stáhla a košilku potáhla dolů. 

Ukázaly se jí má drobné prsa. Opřela jsem se o zeď, ona mi lízala jednu bradavku za druhou. Hladila jsem ji po vlasech. Nevěděla jsem totiž, co s rukama. Stále jsem se bála, že ji naštvu, že si to neužívám, jak by asi chtěla. Pak mě opět začala líbat. Její ruku jsem cítila na stehně. Brzy na vnitřní straně stehen. Měla jsem ale nohy dost u sebe. Odsedla si ode mě a prohlédla si mě. Pod pažemi mě objala a lehla si, já byla na ní. Vyhrnula mi košilku a hrála si s mými půlkami, mačkala je, plácala mě po nich, prsty měla u mého análku. 

Posunula mě dolů a jedno své prso dala přímo k mé hlavě. Olízla jsem jí bradavku a koukla se na ni. Jen se usmála, jako by mi tím řekla, že to dělám dobře. Pohrávala jsem si s jejími o dost většími ňadry. Mačkala je, lízala, cumlala, jemně za ně tahala. Ona mi několikrát k sobě přitlačila hlavu, abych zabrala. Po nějaké době mě od sebe odtáhla. Seděla jsem si na patách. I ona se posadila. Chytila mi košilku a sundala ji.

Rukou se mi začala vkrádat mezi nohy. Kolena jsem dala trochu od sebe. Navlhčila si o ni možná dva prsty. Povídá: „Toto je na houby, normálně si lehni a roztáhni nohy.“ Poslechla jsem. Kouká na mě a znovu má námitky: „Dej ty nohy, jako by tě nějaký kluk píchal.“ Podívala jsem se na ni, jako že nevím, co tím myslí. „Ty jsi ještě panna?“ ptá se mě. Kývnu hlavou, že jsem. „To je tak krásné,“ řekne téměř dojatě. „Tak dej nohy nahoru a do stran,“ dodá a začne si lehat na břicho. 

erotická povídka milf učitelka sex se studentkou bezpasaka.cz 3

Hlavu mi zaboří do rozkroku. Prsty si ji roztáhne a začne lízat. Začíná to být docela příjemný pocit, když pominu vše ostatní. Přidá do mě prstík a pokračuje. Začínám to zhluboka prodýchávat. Když v průběhu pár minut, během kterých to neustále sílí a nevypadá, že skončí, zasténám, hodí po mně polštář, který si držím na hlavě. Nohy dost velkou silou tlačím do jejích ramen, zvedám pupek ke stropu, celá se prohýbám. Cítím takový silný, přitom příjemný tlak, takové chvění v celém těle. Najednou se chci nadechnout a nejde to. 

Povolím polštářové sevření, stále to nejde. Prudce vydechnu a stejně rychle se opět nadechnu. Zatnu všechny svaly. Učitelka pokračuje. Celá se kroutím a potím. Nohou se ji snažím odtlačit. Mám pocit, že ze mě snad něco vyjde. Ona už nelíže, velmi rychle si s ní hraje rukou. Už to nejde, svalím se na bok se slzami v očích. Snažím se dýchat. Připadám si jako po tělocviku. Rukama se dotýkám své stále ještě pulzující pipky. Stále mám pocit, jako by mě prstila, přitom už líže mé prsty u nohou. 

Nohu jí z ruky vysmeknu a schoulím se to klubíčka. Brečím, ani nevím proč. Celá se třesu. Ale je to zvláštně příjemné. Nevadí mi, že se to stalo. Dokonce bych řekla naopak, že jsem za to ráda. Ještě ale nekončíme. Tentokrát si lehá a roztahuje nohy ona. Chci ještě přestávku. Kyne mi, že mám začít. Slzy si otřu o loket a v pokleku jí ji olíznu. „Pořádně,“ poručí mi, rukou si ji roztáhne a hlavu mi k sobě přitáhne, až jí tam strčím nos.

Lízám ji od vrchu dolů a zdola zase nahoru. „Tak jsem tě to učila?“ ozve se znepokojeně. Moc si nejsem jistá, jak to dělala ona, ale snažím se věnovat jen jedné části a strčím do ní prst. „Ale Vendulko, neboj se toho, i tři prstíky můžeš,“ poučíme mě. Pokračuji v prstění se třemi. Moc pohodlné mi to nepřijde, tak zůstávám u dvou. Lízám, prstím, zkouším to i souběžně. Zdaleka si to neužívá tak, jak já. Po možná dvou desítkách minut mi odsune hlavu a začne se uspokojovat sama. Velice rychle a zkušeně. Chytí mě za vlasy a přitáhne k sobě. Prohne se podobně, jako já, jen bez polštáře. Občas jí nějaké to zasténání uteče. 

Snad vteřinu před vrcholem mě za vlasy pevně a bolestivě přitáhne a svých výstřikem mi začne stříkat do obličeje. Část jsem vdechla, jak jsem to nečekala. Až je po tom, sedím a kašlu, zatímco po mě stékají její kapičky. Stále cítím vodu v plicích a ona chce druhé kolo. Chytí mě pod prsy a položí na sebe. Rukou si znovu začne hrát s tou mou, jako by byla její. Není mi to příjemné, je o dost citlivější, než předtím a víc to bolí, než abych si to užívala. 

erotická povídka milf učitelka sex se studentkou bezpasaka.cz 2

Chvíli držím zatnuté zuby, a když se do mě pokusí vrazit druhý prst, odsunu jí ruku a řeknu, že mě to dost bolí. „Tak dobrá, pro dnešek to bude stačit, když jsi ještě ta čubička nezkušená,“ řekla a štípla mě na bradavce, až jsem zaječela. Pak mi dala facku, ať jsem potichu. Bylo už něco po půlnoci. Jen mi hodila mou košilku a začala se oblékat. Připadala jsem si jako její milenka. „Na co čekáš? Vždyť už jsi nechtěla, nebo chceš druhé kolo?“ řekla zase přísně, když jsem se neoblékala. 

„Jsem mokrá,“ upozornila jsem ji. „Za to tam dole jsi už pěkně suchá,“ řekla a zasmála se tomu. Obličej jsem si utřela do košilky, oblékla si ji, obula si boty a vyrazila ke dveřím. „A kdyby se holky ptaly, za tu flašku si musela umýt nádobí a vytřít zem, jasné?“ zavolala na mě. „Jo. Dobrou noc,“ řekla jsem tiše a vyšla z pokoje. Holky na mě na pokoji samozřejmě čekaly a nechápaly, kde jsem hodinu a půl byla. Řekla jsem tedy, že jsem umývala celou chatu. 

Celou noc jsem nespala. Jednak jsem v mokré košilce neustále cítila paní učitelku, jednak mě urazilo označení čubička a jednak mě stále bolela pipka. Ráno jsem si musela jít dát hned sprchu. Všem průserům jsem se snažila vyhnout, ale paní učitelka si vždy něco našla. Během lyžáku došlo ještě k jedné schůzce, spolu s jednou holkou z druhé třídy jsme měly trojku. Musely jsme se uspokojovat i navzájem. Musím říct, že mi Sedáčková pomáhala dál a že jsme se občas mazlily. No co, byla šikovná a začala jsem se na tyto akcičky i těšit. A jednička z latiny nebyla k zahození.

odběr bezpasaka.cz

© Bezpasaka.cz

 

Foto zdroj: Pornpics.com

Mohlo by tě zajímat:

Nejlepší holky na sex 

HD porno videa zdarma

Centrum virtuální erotiky

Erotické pomůcky pro muže

 

 porno web bezpasaka           silikonove panny bezpasaka

 

holka na sex anál, orál, BDSM z bezpasaka.cz

Autor: 
Sexuh
Vstup na stránky je povolen pouze starším 18 let
Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem. Kliknutím na vstoupit souhlasíte s následujícími podmínkami.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.