Unikátní platforma Bezpasaka.cz nabízí stále kvalitnější služby a boří společenská tabu

Aktuality

Unikátní platforma Bezpasaka.cz nabízí stále kvalitnější služby a boří společenská tabu

Erotický inzertní server Bezpasaka.cz není pouze moderním prostorem pro sdílení erotických služeb. Kromě ověřených sexuálních pracovnic zde najdete jediný e-shop s erotickými hračkami pouze pro muže nebo blog o tématech dotýkajících se z různých stran sexu, který nemá v České republice obdobu.

Obsah:

Co se nám v roce 2019 povedlo

Spustili jsme jediný a největší blog o zdraví a sexu, který je plný zajímavých inspirativních  článků. Máme velkou radost z jeho vysoké návštěvnosti a především z pozitivních zpětných vazeb od našich čtenářů.

V květnu oslavil náš tým 2. narozeniny akčním teambuildingem.

Rok 2019 byl pro Bezpasaka.cz rokem stabilizace a upevnění (dnes již zavedené) značky. 

Počet inzerujících dívek přesáhl 1 tisíc a my jsme v zájmu co nejvyšší kvality našich služeb začali vyřazovat ty, které s námi dlouhodobě nekomunikují či nezvedají telefon. Naši klienti u nás tedy mohou najít pouze ověřené aktivní slečny.

Spustili jsme první e-shop s erotickými pomůckami pouze pro muže v České republice a koncem roku zde nabídli našim zákazníkům zajímavé bonusy.

Na našich facebookových stránkách jsme oslovili stovky tisíc fanoušků krásných žen, sexu, erotických povídek a humoru.

Nechali jsme si zpracovat jedinečný veřejný průzkum na téma - Češi, nevěra a placené sexuální služby, kterého se zúčastnilo přes 2000 respondentů.  Výsledky přinesly přední zpravodajské servery, například:

Průzkum mimojiné ukázal, že i když 81,1 % dotázaných nevěru odsuzuje, tak si ji stejně 41,9 % dopřává. Že 16,4 % osob mělo nějakou zkušenost s placenou sexuální službou. Co se sexu za peníze, nepovažuje ho 19,5 % osob v rámci průzkumu za nevěru. Kompletní výsledky průzkumu najdete ZDE.

Začali jsme programovat nový web s revolučními funkcemi, novými kategoriemi a mnohem lepším uživatelským prostředím.

rok 2020 bezpasaka.cz

Na co se můžete těšit v roce 2020

Spustíme nový web a s ním otevřeme novou kapitolu zážitků pro pány. Připravte se na práci snů, bonusový program i všechny informace o dívkách (včetně recenzí) přehledně na jednom místě.

Můžete se těšit na jedinečné podcasty pouze pro muže. První vypustíme na jaře a už teď vám můžeme slíbit, že bude hodně zajímavý.

Budeme se i nadále zaměřovat na kvalitu a volbu dívek tak, aby si naši návštěvníci mohli vybírat jen ty nejkvalitnější ověřené služby.

Spustíme erotickou seznamku, kde budete moct najít vysněného partnera či partnerku (na sex, flirt či celý život).

Budeme nadále pokračovat v posouvání společenského mínění o placených erotických službách a bořit tabu týkající se erotiky a sexuality.

 

Vzrušující rok 2020 plný příjemných zážitků vám přeje tým Bezpasaka.cz

 

rok 2019 bezpasaka.cz

 

Staň se i ty tvůrcem/autorem blogu Bezpasaka.cz. Baví Tě psát a sex je tvoje oblíbené téma? Napiš...

Splnit ti tajné erotické sny může například:

Blondýnka Nella z Prahy

Svůdná Jana z Vysokého Mýta

Tmavovláska Ria z Brna

Zkušená Katka z Olomouce

Autor: 
Svatava
Vstup na stránky je povolen pouze starším 18 let
Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem. Kliknutím na vstoupit souhlasíte s následujícími podmínkami.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.