Uspokojování neuspokojitelné

13.07.2021 - 13:13
Erotické povídky a vtipy
Autor: Sexuh
   Přečteno: 2154x
Uspokojování neuspokojitelné
V království krále Robertka Velikého měli veliké starosti s dvacetiletou princeznou Análkou. Měla nejvyšší čas na vdávání a král pořádal jeden ples za druhým. Análka nebyla vybíravá, ale po celém království i mimo něj se rozkřiklo, že princezna není schopná dosáhnout orgasmu.

V království krále Robertka Velikého měli veliké starosti s dvacetiletou princeznou Análkou. Měla nejvyšší čas na vdávání a král pořádal jeden ples za druhým. Análka nebyla vybíravá, ale po celém království i mimo něj se rozkřiklo, že princezna není schopná dosáhnout orgasmu.

V království krále Robertka Velikého měli veliké starosti s dvacetiletou princeznou Análkou. Měla nejvyšší čas na vdávání a král pořádal jeden ples za druhým. Análka nebyla vybíravá, ale po celém království i mimo něj se rozkřiklo, že princezna není schopná dosáhnout orgasmu. V Robertkově království to však byl problém. Podle tradice staré stovky let bylo k uzavření sňatku nutné do půlnoci svatebního dne, aby oba novomanželé přišli k vrcholu. A to samozřejmě platilo i pro královskou rodinu.

Análka byla Robertkovo jediné dítě. Na plesy jezdilo mnoho princů, ale žádný Análku nechtěl. Informace o princeznině orgasmu se velmi rychle roznesla a většina princů se jen chtěla podívat na tu chudinu, co se neudělá. I princeznu to velmi trápilo a tak se s otcem rozhodla, že zkusí lázně Františkovy v daleké říši Římské. Vypravil se tedy kočár a princezna s kočím, vojáky a služebnou vyrazila na tři měsíce trvající cestu.

Při příjezdu již na ni čekal vévoda František Divoký, majitel zdejších lázní, který ji osobně přivítal ve svém (ne)skromném sídle přímo na lázeňské kolonádě. Sluhové vynosili zavazadla do pokoje a nakonec do něj dorazila i princezna se služebnou. Po krátké procházce šli všichni spát a druhý den to princezně vše mělo začít.

Zatímco princezna snídala, do jejího pokoje přivezlo služebnictvo velikou vanu plnou horké vody a různých vonných olejů a bylinek. Služebná princeznu svlékla a přenesla do vany, kde strávila téměř hodinu. Pak ji služka usušila a uložila na lůžko, kde měla procedura pokračovat. Princezně přehodila přes obličej lněnou látku, aby léčitel, František Divoký neviděl, koho vlastně léčí, aby o tom nemohl nikde mluvit.

Stejným způsobem léčil i další tři dívky každý den a služebné mu neřekly, která je opravdu princezna. Takže přišel celý nahý František se ztopořeným čurákem, roztáhl Análce nohy a vrazil ho do její uzoučké kundičky. Princezna zprvu jemně, s dalšími přírazy čím dál víc sténala. Nakonec se do ní František udělal. Vytáhl ho, otřel o její roští a odešel. Análka se neudělala. Pak přiběhly služky a princeznu celou umyly a oblékly. Následoval bohatý oběd. Stůl byl plný žebírek, křidýlek, stehýnek, zeleniny s ovocem a vína.

Po obědě následovala siesta a po ní poslední denní procedura. Análce svlékli sukni, nazvedli spodní sukni a svlékli spodní kalhoty. Na dřevěný kolík určený pro tyto účely služebná nanesla olej z kuchyně a vrazila ho do princezniny kundičky. Jezdila s ním prvně jemně, pak čím dál tím divočej. Nakonec ho vytáhla, vrazila do ní dva prsty a prstila ji, dokud služebnou nezačala bolet ruka. Pak princeznu znovu omyly a měla volný program až do večeře. Po té šla spát. To se opakovalo denně celých 14 dnů. Jediný rozdíl byl čím dál větší množství oleje i při Františkově praktice, protože Análka byla značně odřená, hlavně po tlustém dřevěném kolíku.

Protože se princezna ani jednou neudělala, nařídil lékař i stimulaci anální dírky. František ji tedy polovinu času píchal do uzounkého zadečku a pak se udělal vepředu. I poslední denní procedura se upravila. Služebná princeznu uspokojovala dvěma kolíky, jeden v zadečku, druhý v kundičce. Neúspěšně. Po 4 týdnech se princezna neudělala a tak jela opět dlouhé tři měsíce kočárem zpět domů. Za tu dobu se jí bolavý zadek i pipinka zahojili a tak mohla po příjezdu pokračovat v léčbě.

Zoufalý král dal hned druhý den vyhlásit, že kdo princeznu přivede k orgasmu, dostane ji za ženu a celé království k tomu. To neměl dělat. Informace se velmi rychle rozkřikla a tak už druhý den ráno u královské brány čekalo mnoho mladíků, kteří chtěli princeznu uzdravit. První byla trojice hochů, kteří si říkali Dlouhý, Široký a Dlouhoprstý. Stráže je tedy přivedl do princeznového pokoje, kde byla princezna Análka a služebná Anna, která hlídala, pokud by se princezna udělala.

Princezna seděla nahá na posteli, služebná se houpala v houpacím křesle a obě čekaly, co se bude dít. Ti tři mladíci se tedy svlékli. Pan Dlouhý ho měl dlouhého jako hasičskou hadici, pan Široký ho měl tlustého jako had a pak Dlouhoprstý ho měl roztomile drobného, za to jeho prsty na ruce přesahovaly obvyklé délky. Pak se pustili do léčení. První mladík Dlouhý, který ho do princezny opatrně zasunul a s každým přírazem šel hlouběji a hlouběji. Princezna se velmi křečovitě držela postele a přála si, aby to už skončilo.

Její přání se vyslyšelo a Dlouhý ji vystříkal. Ještě z ní mrdka ani nevytekla a šel na to mladík Dlouhoprstý, který do ní strčil tři své dlouhé prsty a začal ji uspokojovat. Hoch Široký zatím ten svůj had narval princezně do pusinky. Sotva se jí tam vešel. Protože se Dlouhoprstému nedařilo dosáhnout žádných výsledků, nechal toho a šel to dolů zkusit Široký. Začal ho do princezny tlačit. Ta se snažila uvolnit, snažila se vzrušit a co nejvíc zvlhnout, ale bolelo ji to.

Když měl žalud v ní, pokusil se do ní zasunout, ale princezna se po posteli sklouzla jak puk při hokeji a uhodila se do hlavy. To už se na to nedokázala Anna dívat a všechny tři vyhodila z ložnice. Princeznu poutírala a umyla, převlékla postel a na řadu šel další zájemce. Byl to princ Karlík z Roztomilého království. Odhodil oblečení a princezna i s Annou nedokázaly udržet vážnou tvář. Byl roztomilý, to ano, ale menší než královské bonbóny. A tak začal uspokojovat princeznu po svém.

Líbal ji, pak si hrál s jejíma prsama, lízal jí bradavky, pak jí pocumlával strniště u kundičky a nakonec i kundičku samotnou. Zasunul prst do její řiťky a pokračoval. Když už to nikoho nebavilo, zavolal si stráže a ti mu přinesli obrovský kufr. Vytáhl dřevěnou konstrukci a složil ji. Dal na ni plátno, lehl si vedle princezny, vrazil ho do ní, nebo se spíš k ní přiblížil, dal si barvu na paletu, vzal štětec do ruky a začal si maloval selfíčko s princeznou. Za sedm hodin bylo všechno hotové. Anna spala, Análka hrála sudoku a princ se obléknul, rozloučil, sebral obraz a odešel.

Když král zjistil, jak to probíhalo, nařídil, že kdo princeznu neuzdraví, bude mu ustřižen. Pochopitelně se toho všichni zalekli a utekli. Až na jednoho. Hluchý Lojza zůstal. Přivedli ho tedy do princeznina pokoje, plácli přes zadek a nechali ho tam, ať se činí. A taky že se činil. Odhodil kalhoty, povalil Análku na postel, otočil ji a vrazil ho do jejího úzkého zadečku. Análka kopala nohama a řvala, ať toho nechá. Hluchý Lojza ji neslyšel a vystříkal prdelku.

Pak se mu už nepostavil. Ještě chvíli již naštvanou a mrzutou Análku lízal, avšak neúspěšně a tak byl odveden do hladomorny, kde měl zpytovat svědomí a přípravit se na veřejnou popravu. Princezna začala brečet. Nebylo jí Lojzy líto, ale vše ji bolelo a nikdo další ji léčit nechce. Byla z toho zoufalá a smutná. Anna ji pohladila po vlasech a řekla, ať roztáhne nohy, že jí dírky natře bylinkami. Análka tak udělala a Anna jí opatrně natřela análek a pak vmasírovávala olejíček i do kunčicky.

„Anno, pokračuj, je to příjemné,“ řekla princezna, která už přestala vzlykat.

Anna si tedy oleje přidala a princeznu masírovala dál a dál. Intenzivněji a intenzivněji. Análka začala zhluboka dýchat a hladit si prsa. Anna se už smála. Do pár vteřin se Análka prohla a zažila své první vyvrcholení.

„Stráže!,“ zavolala Anna. Stráže otevřely dveře a koukaly, co se děje.

„Rychle běžte pro krále, princezna má orgasmus,“ řekla Anna.

Stráže se rozeběhly po zámku a vesele volaly:

„Princezna má orgasmu, princezna má orgasmus!“

Když přiběhl král s královnou a celým služebnictvem do komnaty princezny Análky, tak už je spokojeně oddychovala a usmívala se jako měsíček. Všichni byli šťastní.

Jak král slíbil, tak udělal. Dal dceru Análku služebné Anně a vystrojil jim veselku, jakou tohle království ještě nezažilo. A tak královna Análka a královna Anna spolu vládli ve svém království Velká Lesbie až do smrti.

 

banner eshop bezpasáka sex doll bezpasaka.cz banner Nicol naughty harbor bezpasaka.cz

porn banner bezpasaka.cz

© Bezpasáka

Zaujal Tě článek? Dej mu svůj LIKE. A poděl se s ostaními.

   Sdílej článek na fb
autor
Autor: Sexuh
Jsem docela normální čtyřiadvaceti letý kluk, co se o své vzrušující sny dělí na internetu.
Pro vložení komentáře k článku se přihlas nebo nejdříve zaregistruj.

Podobné články

Mažoretka

28.07.2021 - 00:00

Jedním plynulým pohybem jsem zahájil kéž by nekonečný maraton pravidelných pohybů, hlasitých vzdechů, sténání, vulgárního povzbuzování...cítím, jak mě kundou svíráš, je úzká a přitom důkladně promazaná. Prstem zkusím slinami zmáčený zadeček, úzký, ale povolený... Jemný a lákající hloubkou zakázaného... Prsty vytahuji a dávám Ti je očichat a olízat, vsaješ a užíváš si vůni análu i píči a já s Tebou, protože tě ihned na ty pomazané a zmáčené rty líbám.

Zobrazit článek

Zámecká průvodkyně

28.07.2021 - 06:00

Vytáhnul ho ven. Nevím, zda v té době panstvo provozovalo orální sex, já ho ale jako moderní holka začala kouřit.

Zobrazit článek

Poslušná realitní makléřka

21.07.2021 - 06:00

Plácnul jsem ji přes holé půlky, až lehce zakňourala. Šperk jsem lehce povytáhl a vrazil zpět do prdelky. Nastavila se ještě víc.

Zobrazit článek

Rande na pokračování II

27.07.2021 - 19:15

Nabírám na prsty kundí šťávu a dávám ti je olízat, lačně je vysaješ a hned se se mnou líbáš… Cítím tvoji kundu z prstů, rajcuje mě to, čůráka mám tvrdého jak skálu, hrdě trčí, honíš ho, přetahuješ kůžičku, občas se na mě podíváš tím svým nevinným pohledem.

Zobrazit článek
×
Odebírat novinky