Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

Utajené překvapení v sobě 2.díl

28.04.2022 - 14:17
Erotické povídky a vtipy
Autor: liborfist
   Přečteno: 2664x
Tak ty rád kouříš čůráky, ty zmrde a další plácnutí přes zadek a další za chvilku, jsem měl půlky v jednom ohni, ale vzrušovalo mě to.

V prvním díle jsem zjistil, že mě přitahují muži, konkrétně Šimon, ke kterému jsem začal pociťovat příjemné pocity, které se potvrdily společným milováním, Lídu jsem miloval a teď se vracím za ní, abych ji řekl, co se stalo, nicméně ona má pro mě také zprávu.


Jel jsem od Šimona busem z Hořovic do Berouna. Cesta trvá zhruba půl hodiny. Otevírám dveře. Ahoj Lído a slyším puštěnou televizi, kde zrovna začíná seriál Colombo.

Přijdu do obýváku a koukám, Lída leží na sedačce zabalená do deky a spí.

Říkám si, že to musela být párty, na zemi leží použitá tanga, hned vedle velký a dost široký oboustranný dildo, který je také evidentně použitý, nedopitou láhev od šampaňského obléhají octomilky a po zemi použité papírové ubrousky, kterými si utiíali bůh ví, co.

Lída se pak pohne a nohou si odhrne deku, je nahatá na prsou má otlačeniny asi od provazu, kterým je měla provázané a na dvorcích okolo bradavek má vpichy od jehel. Nevěděl jsem, že by tohle chtěla, ale občas o tom mluvila, tak si to asi dost užila. Nechám ji spát a jdu do sprchy, mám chuť se celý oholit.

Udělám radikální změnu, beru si zastřihovač a beru si hlavu na minimum, co se dá, pak si hlavu namočím a na nesu Gillette gel na holení, hlavu i s vousy do hladká oholim, ale pak i pod paží, celé ruce, hruď, okolo penisu a zadečku, nakonec celé nohy. Cítím se jako znovuzrozený a celé tělo si pak na mažu tělovým mlékem. Říkám si, proč jsem to už nedělal dříve, člověk se cítí tak nějak svobodnější a více čistý.

Koukám na sebe do zrcadla docela mě to vzrušovalo jak je vše citlivější a hladím si oholené koule můj penis je tvrdší, ťuky ťuky ty už jsi doma Libore? Ano a Lída otevře dveře do koupelny, kouká na mě a napřed mi řekne že jsem více sexy, celého si mě prohlíží pak mi řekne abych přišel do obýváku a odešla. Oblékl jsem si domácí kraťasy a tričko.

Když jsem přišel do obýváku, měla zrovna v ruce to obrovský dildo, asi ho chtěla schovat, tak jsem ji řekl, Lido to je docela velká hračka, já vím také to pořád cítím v pipince i v zadečku a kouká na mě stydlivým pohledem, já si sedám na křeslo a zároveň zvedám ty tanga, která byla před tím na podlaze a naschvál přivoním a čekám, co mi jako první, chce k tomu říct.

Popíjím kávu a koukám na Lídu, jak upravuje sedačku a zbírá papírové ubrousky po podlaze, schválně čuchám k těm hodně použitým tangám.

Líbo tyhle tanga nejsou moje, jsou Marcely, aha tak povídej, co se tu všechno dělo a usmíval jsem se na ní, já ti pak povím, co jsem prožil já.Byla jsem na diskotéce s Marcelou a přišel tam její Pave,l docela jsme se bavili a pak, když jsme byli v náladě, začali mi povídat o jejich hrátkách, mě to začalo zajímat a byla jsem vzrušená, jak o tom otevřeně mluvili. O jehlách, o svazování a podvazování prsou, o výprasku na zadek. Wauu a tebe to začalo vzrušovat?

Ano pak jsem si řekla, že přijedeš až někdy dnes, tak jsem je pozvala k nám, aby mi ukázali své hrátky, ale zvrtlo se to a já při tom zjistila, že jsem docela dost na holky, ještě teď mě bolí jazyk, jak jsem ji lízala snad všechno, co šlo. Ona mě pak svázala a dostala jsem pořádný výprask na holou, tohle mě dost vzrušovalo, pak mi podvázala prsa a přišli na řadu jehly do bradavek a dvorců, dvě dlouhé skrz celé prsa.

Takhle jsme řádily skoro do půl páté do rána a to dildo? To jsem měla s Pavlem dohromady, on v zadku, ale jen kousek a já z druhé strany do pipiny a zadečku. No prostě jsem zažila sexuální peklo, ale úžasné.

Tak to ti závidím a cítím, že mě to její vyprávění vzrušuje, ty jehly a ten výprask, ale i to velké dildo, to bych také rád prožil říkám jí a usmíval jsem se. Teď povídej ty, Libo co se ti stalo?
Víš, potkal jsem ve vlaku muže a myslel jsem si až doteď, že jsem se zamiloval, ale zjišťuji, že zamilovaný jsem pořád do tebe Liduško.

Měl jsi s ním sex? Ano, měl, nebudu lhát a poznal jsem se při tom, že jsem silný bisexuál. To tě i kouřil nebo šukal? Kouřily jsme se navzájem a šukal jen on mě, moc mě vzrušovalo jeho semeno v puse a jeho penis v mém zadečku.

Jé zrovna mi volá Marcela vezmu si to v kuchyni a odešla. Já si beru dildo a neobejmu ho jednou rukou, má snad šest v průměru. Je to macek co? říká mi Lída, to teda ten se nemůže vejít do zadku. No vidíš a mě se vešel jen teda kousek ale vešel, tak to zkusíme jestli chceš? Přijde Marcela s Pavlem a Romanem, chvilku přemýšlím...... Tak jo a zase se smějeme.

banner sex doll naughty harbor

Pomůžu ti poklidit a pak tě zvu na oběd říkám Lídě, plán byl tak super. Po obědě si odpočineme doma na sedačce a pak někdo zvoní, to jsou oni, jdu jim otevřít, já jdu mezi tím postavit vodu na kávu.

Libčo představím tě, Marcela je hnědovlasá plnoštíhlá větší zadeček i prsa, Pavel je obyčejný chlap s bříškem, Roman je bez vlasů, jako teď já, ale je to kus chlapa, dost vysoký.

Roman rozleje šampaňské na nové přátelství, popíjíme a bavíme se o politické situaci a o tom kamionu na D1, jak hořel prostě o životě. Mám nápad, Marcela najednou zvolá nahlas, protože jsme se s klukama zapovídali. A Lída se začala svlékat, ale byla tak rychlá, že seděla vedle Marcely úplně nahá, tak šup všichni do naha, pak jí následovala Marcela, má velká prsa a zadek podsaditý, jinak hezká.

Potom se přidám já a ty kraťasy s tričkem jsem měl hned dole, jen slyším, jak mi Roman říká, ty jsi celý oholený, ale úplně a sáhne mi na zadek. Pak se svleče i Pavel a jen dodal s úsměvem, tady je nějak teplo a kouká na Romana, jak mě plácl přes zadek, Liborovi to nevadí, že klidně mu dám péro a kouká na mě.

Tak to bych chtěl vidět, říká Pavel a přidává se i Marcela pak i Lída, Roman se na mě podíval a tázacím výrazem kouká. Já souhlasím a přišel ke mně, stál přede mnou a penis má povadlý. Lehce mu pohladim koule a obejmu mu penis, který začíná reagovat pomalu mu tvrdne a roste, jemně mu stáhnu předkožku a cítím tu vůni chlapa.Všichni jsou potichu a čekají, co budu dělat dál, políbím ho na špičku žaludu a pak si ho vezmu do úst, začnu ho sát a jemně rty jezdím po celém penisu, Roman vzdychá a užívá si to. Holky se mezi tím položily do polohy 69, obě se lízají, obě se snaží udělat tu druhou.

Pavel sedí nahatý na sedačce, stojí mu penis a hraje si sním na to, že má bříško, tak penis má teda velký a při kouření na něj koukám, pak se zvedá a jde k nám, kde mi také nabízí svoje kopí, voní o něco více než Roman, ale začnu je na střídačku kouřit a honit, chutnají mi jejich penisy a třu jejich žaludy o sebe, oba jsou pěkné tvrdý, chci tě šukat, říká mi Pavel a obešel mě, já si kleknu, ale cítím, jak mi přejíždí půlky důtkami a já čekám, co bude dělat.

Pak cítím štípnutí, při tom mi začne sprostě nadávat. Tak ty rád kouříš čůráky, ty zmrde a další plácnutí přes zadek a další za chvilku, jsem měl půlky v jednom ohni, ale vzrušovalo mě to. Roman mě otočí na záda a bere si provaz, vezme mě za nohy a přetáhne mi je k hlavě, tam mi jednu nohu sváže k jedné ruce a druhou ke druhé ruce byl jsem svázaný do kozelce a nemohl jsem se hýbat, Roman si mezi tím připravil šňůru a považuje mi docela na fest koule, které jsou úplně fialové. Slyším, jak Roman rozbaluje dlouhé jehly, to máš pro mě ptám se ho.

No jasně ty čubko, Lída mi říká, tak si to užíváš jako já a kouká, co mi Roman bude dělat.

Ale pak to přišlo, jak mi pod vázal koule kůže, byla na nich napnutá, přiložil z boku jehlu a propíchl mi na koulích kůži, píchlo to, ale to nebylo všechno, zasouval jehlu hlouběji a cítím jak proniká celou koulí a pak ta samá jehla projela druhou koulí a vyjela ven tak, že jsem měl obě koule spojené jednou dlouhou jehlou. Bylo to vzrušující, potom projel skrz druhou a třetí. Pak vzal další dvě jehly a propíchl mi koule ze spodu na horu také skrz.

Měl jsem s koulí jehelníček, potom mě rozvázal a já ležel s nohama roztaženýma, abych se nepíchl o koule do nohou. Holky mezi tím testovaly toho velkého oboustranného macka a napadlo je, že to zkusí i do mě, ale Marcela mi před tím propichovala bradavky do kříže. Roman si stoupl za mojí hlavu a začal mi ho hluboko zasouvat do krku, občas jsem měl dávicí potíže, ale ustál jsem to, když mi nastříkal semeno do pusy, polykal jsem, protože semeno miluji.

Lída mě pak vysvobodila, když začala vyndavat jehly s bradavek a pomalu i z koulí papírovými obrousky otírala krev po vpichu a ulevilo se mi. Holky s Pavlem se pak na něčem domlouvali a přišli ke mě, Marcela mi stála za hlavou a zvedla mi nohy k ramenům, Pavel mi promazal díru v zadku a snažil se mi narvat penis do něj, šlo to pomalu ale nakonec mě nekompromisně tvrdě šukal, úplně jsem sebou házel, jak do mě bušil.

Najednou přestal a obešel mě k mé hlavě a jak ho ze mě vyndalm zasunul mi ho do pusy hodně hluboko a stříkal.

Libore ještě žiješ? A smály se holky, když mi ukázaly toho obra, kterého měly připravený pro mě. Marcela mi zase držela nohy a Lída, která mi namazala zadek, přiložila dildo na můj anální vchod a tlačila ho do mě, hups a byl ve mě začátek a já jen vyhekl a z hluboka dýchám, ale posunovala ho hlouběji a hlouběji pořád a pořád. Lida jen řekla wauu, měl jsem ho v sobě, celý 40 cm a kousek její ruky jak ho držela.

Ale pak ho celý vyndala a zase na jednou zasunula a začala mě s ním rychle šukat, já cítil jak přichází orgasmus a budu stříkat Marcela nastavila sklenku, aby nachytala moje sperma a pak to přišlo, stříkal jsem až jsem vytlačil toho obra ven, jaký jsem měl stahy. Hodný sub, pochválila mě Marcela a jen dodala, že mají doma sado maso místnost ve sklepě, aby jsme přišli na návštěvu a semeno mi nalila do pusy.Přečti si další eropovídky:

Utajené překvapení v sobě

Dáma v korzetu

Výlet za dokonalou fotkou

Pokojská a černochbanner eshop bezpasáka sex doll bezpasaka.cz   

porn banner bezpasaka.cz

Zaujal Tě článek? Dej mu svůj LIKE. A poděl se s ostaními.

   Sdílej článek na fb
autor
Autor: liborfist
Pro vložení komentáře k článku se přihlas nebo nejdříve zaregistruj.

Podobné články

Mezinárodní den ženského orgasmu 8.8.

08.08.2022 - 09:00

Začátek srpna, 8. 8. 2022. Dvě stojaté osmičky vedle sebe značí jediné – Mezinárodní den ženského orgasmu.

Zobrazit článek

Záhadný cizinec

07.07.2022 - 09:00

Dominika byla žena ve středních letech. Před pár měsíci byla nucena v podnikání vyhlásit bankrot a dluhy, které ji zůstaly na krku byly příčinou rozpadu jejího manželství.

Zobrazit článek

Někdo to rád horké. Hrátky s voskem – od teorie k praxi

06.07.2022 - 08:00

Co se vám vybaví, když se mluví o svíčkách v souvislosti se sexem? Je to vidina romantického milování na plátcích růžích ve světle plápolajících svíček? Nebo jsou to spíše BDSM praktiky?

Zobrazit článek

Zaměřeno na bradavky: Jak si s nimi hrát?

29.06.2022 - 08:06

Bradavky jsou jednou z nejdůležitějších erotogenních zón a přitom jsou při sexu často opomíjené.

Zobrazit článek
×

Měj přehled o novinkách!

Buď mezi prvními, kdo ví o nových holkách a novinkách na webu. Odebírej nejčerstvější informace! 

Odebírat novinky