Vanilkový sex nerovná se nuda. Stačí trochu okořenit

01.12.2021 - 09:49
Sex
Autor: MayaV
   Přečteno: 1217x
Vanilkový sex je zkrátka klasika. Stejně jako vanilková zmrzlina. Normální, běžný, konvenční.

Vanilkový sex je zkrátka klasika. Stejně jako vanilková zmrzlina. Normální, běžný, konvenční. Označuje sexuální praktiky, které jsou kulturou či jednotlivcem považovány za obvyklé. To ale neznamená, že musí být nudný. I s vůní vanilky si můžete užít silné vzrušení a intenzivní uspokojení.


Obsah: 


Co je vanilkový sex?
Vanilkový sex klasika sexuální polohy bezpasaka.cz

Vanilla sex patří mezi konvenční sexuální aktivitu (praktiku), která označuje specifické sexuální chování jedince nebo jedinců, kterou daná kultura považuje za naprosto běžnou. 

V odborné literatuře jedním z vysvětlení tohoto pojmu je i to, že jde o sex, při kterém nedochází k překračování hranic. A proč právě vanilkový? Tak jako je i vanilková zmrzlina základním druhem zmrzliny, tak je to i s tímto druhem sexu.

Ironií dnešní doby ovšem je, že tím, jak je vše otevřené a o všem se veřejně mluví, a to i mezi přáteli, tak za vanilkový sex se dost párů stydí, protože mají pocit, že pokud se k němu přiznají, budou pro všechny okolo buď nudní nebo neschopní. 

Čím může být vanilkový sex jiný?
Vanilkový sex klasika sexuální polohy bezpasaka.cz 2

Mnoho lidí mluví především o tom, že vanilkový sex je takový, díky němuž se cítí chráněni a v bezpečí. Zároveň mluví o tom, že právě tento typ sexu je nejintimnějším a zároveň nejžádanějším v dlouhodobějším vztahu, kde je mezi partnery silné pouto lásky. 

Při tomto druhu milování i častěji dochází – především u žen – k prožití silného a elektrizujícího orgasmu. Odborníci to přisuzují právě tomu, že bývá delší a intenzivnější, partneři více poznávají a objevují svá těla a vše probíhá více v klidu.

Dalším benefitem může být i to, že vanilkový sex pro nás může představovat jakousi zklidňující relaxaci, díky níž se zastavíme a uklidníme třeba po náročném pracovním dni.

„Sexuálně vzato je žena zařízení přírody, jejímž cílem je zvětšnit své největší dílo. Muž je zařízením ženy, jehož účelem je, aby žena mohla splnit tento povel přírody, co nejpříjemnějším způsobem.“ George Bernard Shaw

Kdo má radši vanilku?

Jak popisuje jedna americká umělkyně: ,,Vanilka je pomalý a něžný misionářský sex, který chci na své narozeniny nebo naše výročí, nebo když se jeden z nás vrátí z pracovní cesty. Chci se zamotat a podívat se mu do očí.“ 

Toto je typické vyjádření právě žen. Co si budeme povídat, právě ony z mnoha důvodů více ocení tento druh intimního propojení. Nejde jen o tělesné splynutí, ale i duševní. A k tomuto aspektu více inklinují právě ženy.

Samozřejmě podstatou každého vztahu je, že musí být v těchto věcech souznění na obou stranách. Existují vztahy, kde tento typ sexu upřednostňují obě strany, ale také vztahy, kde pouze jeden z partnerů, tzv. vanilla partner. Pak je vše o kompromisu – já se přizpůsobím tobě a ty mě. Co si budeme povídat, pokud někoho sex nudí, hledá si jiné sexuální partnery, kteří mu poskytnou prostor pro experimenty.

Je zároveň důležité říct, že milovat vanilkový sex, není rozhodně žádná ostuda. Být milovníkem vanilla sexu neznamená, že nás nebaví i jiné praktiky. Vanilkový sex je takový skokanský můstek, ze kterého je možné se odrážet různě daleko a vysoko.

Jak si okořenit klasiku?
Vanilkový sex klasika sexuální polohy bezpasaka.cz 1

Dá se ale i vanilla sex udělat zajímavější a více vzrušující, i když od něj obě strany nic navíc neočekávají?

Chemie je v tomto případně samozřejmě základ, ale i tento druh sexu se dá ozvláštnit tak, abyste si pořád přáli ho prožívat znovu a znovu. Několik variant existuje a věřte tomu, že i tuto ,,klasiku“ můžete proměnit v nadstandardní erotický zážitek. 

Dá se využít různých druhů intimních masáží různých částí těla, masážních esenciálních olejíčků nebo zábavných pomůcek pro páry.

Jedním z jednoduchých způsobů je vrátit se do dětských let a zkusit si zahrát na roleplay. Určitě si vzpomenete, když jste si ve školce nebo doma hráli na doktora. Jednoduchý způsob, ale myslím si, že velmi vzrušující, který je pak jen krůček od toho, užít si naprosto ojedinělý vanilkový sex se vším všudy, a aniž byste museli vystoupit ze své komfortní zóny. 


Já osobně vám přeji, ať už si v sexu užíváte čehokoliv, aby se vaše zážitky mohly pořád prohlubovat a aby byly stále eroticky elektrizující. Sex za to totiž stojí a je škoda si neužívat jeho nekonečný vzrušující potenciál.banner eshop bezpasáka sex doll bezpasaka.cz banner Nicol naughty harbor bezpasaka.cz

porn banner bezpasaka.cz

© Bezpasáka


Zaujal Tě článek? Dej mu svůj LIKE. A poděl se s ostaními.

   Sdílej článek na fb
autor
Autor: MayaV

Vždycky jsem byla člověk, co se rád učí nové věci, ale zároveň má problém s tím překročit svoji komfortní zónu. Práce pro bezpasaka.cz tak pro mě byla velkou výzvou.  Po běžném pracovním dni v ekonomickém sektoru, je pro mě práce na webu neskutečným relaxem a zábavou. :-)

Pro vložení komentáře k článku se přihlas nebo nejdříve zaregistruj.

Podobné články

Prostitutkám v roce 2022 nadále pomáhá Spolek pro ochranu žen. Čelit restrikcím ze stranu státu i zdražování

19.01.2022 - 09:00

Spolupráce se současnou vládou i tlak na úřady práce. Spolek pro ochranu žen pomáhá sexuálním pracovnicím na mnoha frontách.

Zobrazit článek

S kolegyní na hotelu

18.01.2022 - 08:40

Jednou rukou ze mě stáhla peřinu a pokračovala v masturbaci. Cítil jsem, že se dotýká mého penisu.

Zobrazit článek

Rozvod. Realita každého 2. manželství. Jak ho přežít s grácií?

12.01.2022 - 08:00

Rozvod manželství je běžnou součástí života moderního člověka západní “vyspělé” civilizace.

Zobrazit článek

Chlapské hrátky

11.01.2022 - 06:00

Pomalu jsem mu zajížděl prsty do zadku až jsem měl v jeho díře celou ruku a začal jsem ho šukat.

Zobrazit článek
×

Měj přehled o novinkách!

Buď mezi prvními, kdo ví o nových holkách a novinkách na webu. Odebírej nejčerstvější informace! 

Odebírat novinky