Vášnivý sex na koupáku

Erotické povídky a vtipy

Vášnivý sex na koupáku

Napsal Robert

 

Celý týden je neskutečné vedro. O tom, že se mi lepí koule na stehna, se snad nemá ani cenu zmiňovat. Mezonetový byt je sice super luxus, ale ne v létě, kdy tady jde o život. Přemýšlím, že se skočím zchladit na plovárnu a rovnou při tom omrknu nějaký ty kozičky a zadečky. Kdo by se nepodíval, že? To vedro je tak nesnesitelný, že po ránu není ani chuť si ho vyhonit. Beru pár nezbytností a vyrážím z bytu. Koupák je docela daleko, ale riskovat v tomhle vedru cestu MHD se mi vážně nechce. A brát si auto? Taky ne, to bych si nemohl dát pivko.

Cestou potkávám výstavní kočičky. Jediná výhoda tohohle počasí je, že se holky nestydí a ukazují svoje poklady. Mini kraťásky, tílka bez podprsenek, šaty úplně bez prádla. Radost pohledět. Z dálky vidím partičku slečen, co zkušeně olizují zmrzlinu. Hmm, být tak místo té zmrzliny moje péro. Už jenom z toho pomyšlení mi pěkně houpnul. Procházím kolem nich, snad si toho žádná nevšimne. Jasně, že si pod kraťasy neberu trenky. Podle jejich smíchu soudím, že jím můj stojící pták neunikl.

sexy holka na koupáku sex Bezpasaka.cz

Vystojím si nekonečnou frontu u vstupu a jdu rovnou ke kabinkám. Koukám, že se tady několik let nic nezměnilo. Zavírám za sebou dveře. Nečekaně zámek nefunguje. Svlékám si tričko a z vedlejší kabinky slyším podivné zvuky. Tam snad někdo vzdychá? Sténání je slyšet už pěkně zřetelně. Tam snad někdo? No to snad ne. Koukám na příčku, která dělí kabinky. Vím, že za mých mladých let, jsme sem chodili s klukama šmírovat. Aby se nám dobře koukalo, vrtali jsme dírky právě do příček. Vážně se tady nic nezměnilo, uprostřed příčky jsou 3 malé dírky. Nedá mi to, musím se podívat. Mrkám a nemůžu uvěřit tomu, co vidím.

Přímo přede mnou sedí na lavičce dlouhovlasá blondýnka. Nohy od sebe, pěkně zapřené o protější stěnu a honí si tam kundičku. Tak tohle jsem slyšel. Jeden prst, hned druhý. Střídá si ruce a dává si pěkně záležet. Rukou si mačká kozy. Kunda jí teče, až se ji lesknou stehna. Je vidět, že si to užívá, ač se snaží být potichu, tak když si palcem začne přejíždět poštěváček, tak vzdychá na celé kolo. Nemůžu z ní spustit oči. Cítím, jak se mi staví péro.

Jasně, to je ta ranní absence stříkání. Když může ona, tak proč bych nemohl i já? Stahuju kalhoty, pohodlně si klekám, péro si beru do ruky a koukám na tu čubku, jak si mastí svoji nadrženou kundu. Kroutí se u toho, kouše se do rtů, ale i tak sténá vcelku hlasitě. Aby ne, mění tři prsty za dva. Ještě chvíli a narve si tam snad celou ruku. Dokonalá podívaná.

Já mám se sebou co dělat, abych nepostříkal tu příčku. Nepřestává si to dělat, má snad už třetí orgazmus. Ta holka je jako stroj. Být tam tak s ní. Jen si to představím, tak stříkám. Neovládnu se a s výstřikem sténám. Doufám, že je tak zabraná do svojí kundičky, že si toho nevšimla, protože by jí to muselo být hned jasný. Semeno teče všude, z příčky kape na zem. Můj orgasmus pomalu doznívá, poslouchám, co se děje vedle. Tam je podezřelé ticho. Musela to slyšet a určitě utekla.

šukání v kabince Bezpasaka.cz

Nejistě nakouknu do druhé kabinky. Pořád tam sedí a usmívá se: „Dáme si další kolo společně? Chceš?“ Taková nabídka se neodmítá. „Rád, otevři mi.“ Vytahuju kalhoty a jdu za ní. Kabinka je pro dva lidi vcelku malá. Stojí přede mnou nahá, bradavky ji trčí. A mezi nohama se leskne chtivá kundička. Má tak krásně mrdavý oči. Na nic nečekám. Péro mi snad roztrhne kraťasy, jak mi stojí.

Hned je stahuju a péro houpne na pozdrav. „Tak se mi to líbí.“ Otáčí se čelem ke zdi. Špulí zadeček, roztahuje si půlky. Ta holka ví, co chce. Neváhám ani vteřinu a na první příraz jsem v ní až po koule, je krásně vlhká. S každým přírazem její kundička mlaská víc a víc. Držím si jí za zadeček a sleduju, jak v ní mizí moje péro. Má tak krásně úzkou kundičku. Tak to mám rád.

Zrychluji, beru ji za vlasy a pěkně si ji přitahuji na péro. Líbí se jí to. Křičí, že chce víc. Plesknu ji po zadku. A šukám pěkně rychle. Dávám jí, co si zaslouží, čubce nadržený. Mám chuť i na její análek. Nasliněným prstem jí po něm přejedu. „Chceš se mi do něj vystříkat?“ Její reakce mě zaskočila a potěšila zároveň. Co si budeme povídat, většinou kočkám říkám já, že jim zadeček vystříkám.

anální sex na kouáku Bezpasaka.cz

Poslední příraz do její kundičky. A ještě víc špulí tu prdelku, roztahuje si půlky a já směřuji žalud na její anál. Má ho krásně vlhký od kundičky. Ona jenom šeptne: „Pomalu prosím.“ Zatlačím a žalud mi v ní zmizí. Je tak dokonale uvolněná. Během chviličky ji projíždím celým pérem. Nejenom, že má výstavní kundičku, ta holka má i prvotřídní anál.

Šukám ji nejdřív pomalu, tiše si u toho sténá. Užívám si její těsnost a zrychluji. Přestává se ovládat a sténá pěkně hlasitě. Pleskám ji přes zadek. Líbí se jí to a křičí, že chce ještě. Mrdám jí tu její řiť. Je mi jedno, jestli nás někdo uslyší. Šukám ji tak, jak to jenom malá kabinka dovolí. Za vlasy si ji pořádně přitáhnu a během chvilky stříkám pořádnou dávku mrdky hluboko do jejího áčka.

To už se neudržím ani já a sténám taky. Nevím, jestli se udělala i ona, ale já se vyšťavil dokonale. Sedím na lavičce, prohlížím si, jak si bere plavky. Nebráním se poslednímu plácnutí po tom dokonalým zadečku, jen to pleskne. Než otevře dveře, šeptnu: „Dáme zítra repete?“ S úsměvem kývne a mizí… Proč si neudělat hezkou i neděli? Vždyť má být pořád horko a slunečno.

 

Přečti si další eropovídky:

Erotické vtipy alias sexy humor 1.

Sex v Ghettu

Sex na posedu

Sex ve třech se silikonovou kamarádkou aneb originální dárek pro partnera

 

      banner bezpasaka.cz   

 

porn banner bezpasaka.cz

 

banner holky na sex bezpasaka

© Bezpasaka.cz

Autor: 
Robert
Vstup na stránky je povolen pouze starším 18 let
Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem. Kliknutím na vstoupit souhlasíte s následujícími podmínkami.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.