Noc plná sexu aneb poprvé s prostitutkou
21.03.2021 - 17:35
Erotické povídky a vtipy
   Přečteno: 1042x
Noc plná sexu aneb poprvé s prostitutkou
Sex s prostitutkou je zážitek, o kterém sní skoro každý muž. Představte si, že jste muž středního věku, který si poprvé najme na večer luxusní společnici. Jak takový večer plný dobrého jídla a sexu může dopadnout? 

Noc plná sexu aneb poprvé s prostitutkou Sex s prostitutkou je zážitek, o kterém sní skoro každý muž. Představte si, že jste muž středního věku, který si poprvé najme na večer luxusní společnici. Jak takový večer plný dobrého jídla a sexu může dopadnout? To se dozvíte nejen z pohledu Petra, ale podíváme se na něj i očima prostitutky Kataríny, pro kterou on rozhodně není tím prvním ani posledním.


Petr (43)

Petr je muž středního věku, který posledních deset let žije hlavně svou prací. Konečně se mu v podnikání začíná dařit. S manželkou mu to už po víc jak 15 letech společného soužití moc neklape. O nějaké vzrušujícím sexu nemůže být ani řeč. 

Dnes večer ho čeká důležitá obchodní schůzka se zahraničním investorem. Potřebuje se blýsknout. Chtěl vzít svoji ženu, ale upřímně, stydí se za ni. V posledních letech se z ní stala lesana poblázněná exoticky znějícími semináři. Ve večerních šatech ji viděl naposledy na maturitním večírku jejich syna. Nepřichází v úvahu.

Kamarád mu dal číslo na luxusní společnici (rozuměj profesionální sexuální pracovnici) Katarínu. Pár dní mu trvalo, než se odhodlal jí zavolat. Teď na ni čeká ve svém novém Volvu a neví, jestli je víc nervózní ze schůzky nebo z obchodního jednání.

Z představ o nadcházejícím večeru ho vytrhne Katarína klepající na okno auta. Petr vystupuje a sjede ji pohledem. Páni. Vypadá fakt dobře. Štíhlá dlouhovlasá brunetka. Oblečená je elegantně, ale ne vyzývavě. Může jí být kolem 30. Těžko říct. Je vidět, že o sebe pečuje. Snaží se na sobě nedat najevo nervozitu. Hlavně vypadat, jako že to je pro mě normální situace. Já jsem tady šéf.

Petr objednal stůl ve vyhlášené restauraci luxusního hotelu. Rezervoval si samozřejmě i pokoj. Na celou noc. Co kdyby se to protáhlo. A stejně,  verze pro manželku je obchodní cesta na Moravě.

Katarína se ho ještě v autě zeptala na to, jak si představuje průběh večera. Jako kdo má vystupovat (jeho přítelkyně), co o sobě má říct (studuje zahraniční obchod), zdá má spíše mlčet nebo bavit společnost. Petr byl překvapen jejím profesionálním přístupem. No, konec konců za ten obnos na kterém se domluvili, musí něco předvést. 
Večeře plynula nadějně. Investor nemohl z jeho společnice spustit oči a ona si ho během chvíle omotala kolem prstu.

Bylo vidět, že ví, co dělá a že to nedělá poprvé. Petr několikrát ocenil její vtipné poznámky, které odlehčily chvílemi vypjatou atmosféru obchodního vyjednávání. Nakonec si všichni ťukli drahým sektem a podali si ruce. Je to v kapse, zaradoval se Petr nad vidinou peněz nového investora. A teď ta druhá výzva… .

S prostitutkou nikdy nebyl. Před třemi lety měl poměr s bývalou spolužačkou, ale trvalo to jen pár měsíců, než si našla někoho jiného. Bude to jeho velká premiéra. Začal být nervóznější víc než před jednáním. Hlavně, aby se mi postavil. Mám jít rovnou na věc, nebo si ji připravit. Sakra. Nebyl si jistý a nechtěl vypadat jako blbec, co nikdy neměl holku za prachy.

luxusní společnice na sex bezpasaka.cz


Objednal dvě láhve vína. Katarína mu prozradila, že miluje červené. Vzali si je na pokoj, kde Petr hned naráz vypil celou sklenku. Na kuráž! Katarína si sedla na postel a ladně odhodila boty na vyyysokém podpatku. Petr si sedl do křesla a sotva dýchal. Uf. Taková kost. Přemýšlel, jak dlouho neměl sex. Měsíc? Dva? Sakra. Nesmí se udělat moc rychle. Hlavně, aby se mu postavil. Neměl by už pít! Chce si to za ty peníze pořádně užít. 

Katarína ze sebe během chvilky shodila šaty a ladným krokem před něj předstoupila. Oči se mu zabodly do jejího upraveného klínu. Položil jí ruku na bok a ona si klekla. Pomalu mu rozepínala košili a pak mu sjela rukou do rozkroku. Stačil jeden dotek a jeho pták byl v pozoru. Rozepnula mu kalhoty a začala mu ho honit. Jednou rukou držel skleničku a druhou jí masíroval prso. Když si jeho chloubu strčila mezi svoje pevný trojky, během pár vteřin se jí na ně udělal. 

Zatímco se šla Katarína omýt do koupelny, dopil víno a sednul si na postel. Kouknul na hodinky. Ještě měl zaplacenou nejméně hodinu. V tu chvíli si nebyl vůbec jistý, jestli se mu ještě postaví. Dost by ho to mrzelo. Jediný co teď chtěl, bylo udělat jí to pěkně zezadu. Ať vidí, že jsem pořádnej chlap. 

Když se vrátila z koupelny, zeptala se ho, jak by to ještě rád. V duchu mu znělo - udělám ti to zezadu jako nikdo, ty děvko. Ale jen požádal, aby si klekla na zem a opřela se o postel. Klekl si za ní a rukama si ji pořádně ošahal. Stačilo mu pár doteků a byl zase v pozoru. Výborně. Konečně pořádnej sex. Připravil si jí nejdřív rukou.

Nasadil si gumu a vklouzl do její mladý, pevný jeskyně. Jednou rukou si jí přidržoval za bok a druhou jí mačkal prsa. Cítil se jako pán tvorstva. Přirážel a nikam nespěchal. Kdo ví, za jak dlouho si dopřeje další podobný zážitek. Rajcovalo ho, jak Katarína vzychá s každým jeho přírazem. Rozjel svojí finálovou rovinku. Výstřik. Postel. Blaho. 

Podej mi peněženku, řekl a cítil se jako král. Dal jí tisícovku navíc. Ať si nemyslí, že na to nemám. Nechtěl se ptát, ale nedalo mu to. Líbilo se ti to kočko? To víš, že jo, řekla a zabouchla za sebou dveře. 

Petr se otočil na bok a s pocitem, že tenhle večer fakt stál za to (i za ty prachy), usnul.


Katarína (31)

Pomalu šla ulicí k místu, kde ji bude čekat další klient. Už dávno si nepředstavovala, jaký bude. Starý nebo mladý. Ošklivý nebo hezký. Vyjde to nastejno. Když si při vysoký začala nárazově přivydělávat jako společnice (nejen na večeři), docela ji to bavilo. Užívala si dobré večeře a vyšší společnost. Peníze potřebovala na nájem a co si budeme povídat, ráda si dopřála pěkné oblečení a drahou kosmetiku.

V autě ji čekal průměrný čtyřicátník. Znala tyhle chlápky, kteří hodně pracují, zanedbávají manželku a pak, když si zaplatí prostitutku, myslí si, jací jsou borci. Nasadila profesionální masku a byla milá.

Večeře byla fajn. Objednala si svoje oblíbené krevety a červené víno. Milovala tuhle nezvyklou kombinaci. Dostane za tenhle večer all inclusive dobře zaplaceno, takže - být milá, taktně vtipná, okouzlující. Nic, co by neuměla. Tohle pro ni byla ta příjemnější část večera. Uměla se odpoutat od toho, že je zde jen jako doplněk, kterým se chce její klient blýsknout. Práce jako práce. 

sex s prostitutkou bezpasaka.cz


Po večeři, která jak pochopila, dopadla podle očekávání jejího klienta dobře, šli na hotelový pokoj. Kolik už takových viděla. Jsou všechny stejné. Dokonce i stejně voní.

Chlápek vypadal nervózně. Určitě už neměl dlouho sex a má strach, že se mu nepostaví. Napila se vína, pohonila mu ho a nechala ho udělat se jí mezi prsa. Do pusy to nesnášela. Takže kompromis.

Šla se umýt a nijak nechvátala zpět. Stejně bude trvat, než se mu zase postaví. Choval se slušně a překvapivě mu skoro hned zase stál. Tihle workoholici, pomyslela si, žijí jenom prací a když pak sáhnou na nahou ženskou, můžou se uhnat.

Poprosil jí, jestli jí může ojet zezadu. Kývla. Trvalo mu to celou věčnost. Spíš než vzrušením vzdychala pod jeho přirážením. Konečně. Svalil se na postel a poslal jí pro peněženku. Znala tohle gesto. Mají potřebu jí ukázat, že na ní mají. Přihodil jí tisícovku navíc. Bude se hodit. Třeba na ten vyhlídnutý červený gauč v Ikei.

Zaslouží si bonus. Za slušný chování a tu tisícovku navíc. Bylo to s Tebou pěkný brouku, mrkla na něj. Usmála se a zabouchla za sebou dveře. 

 

© Bezpasaka.cz

odběr bezpasaka.czPřečti si další eropovídky:

Nadržená subinka

Farma zvířat

Poprvé v glory hole

Sex na sněhu

 

holka na sex v lese bezpasaka.cz

Zaujal Tě článek? Dej mu svůj LIKE. A poděl se s ostaními.

   Sdílej článek na fb
autor
Narodila jsem se v roce 1989 ve znamení Vodnáře. V současnosti se živím jako copywriterka na volné noze. Mé články a příspěvky najdete na webu Erotikon.info, na jedinečném blogu Bezpasáka a na LinkedInu. Žiji v Praze a ve volném čase nejraději chodím na procházky se svým psím kamarádem, dám si sklenku dobrého červeného vína a shlédnu kvalitní erotický film.
Pro vložení komentáře k článku se přihlas nebo nejdříve zaregistruj.
b

Podobné články

Podcast Bezpasáka 16.díl: O smyslu strategie v byznysu

08.04.2021 - 00:00

Mít strategii nebo nemít? Iva versus Kryštof.

Zobrazit článek

Středa, úklidu třeba

07.04.2021 - 06:00

Ale co, lusknutím prstu jsem byl opět nahej a v křesle si hrál s ocasem. Koukal jsem na videa, fotky, psal si na chatu a u toho masturboval a nikam nepospíchal, času jsem měl dost.

Zobrazit článek

Výlet za dokonalou fotkou

31.03.2021 - 06:00

Předváděla mi pomalý a smyslný striptýz plný erotického napětí. Kdy ramínka šatů jí pomalu klouzala dolů a odhalovala jemnost její pokožky.

Zobrazit článek

Pokojská a černoch

25.03.2021 - 06:00

Otočil se na bok a vcucnul stojící bradavky. Přitom se s ním dotknul mého stehna. Projel mi mráz po zádech.

Zobrazit článek