Venušiny kuličky - zdraví a potěšení v jednom

19.03.2021 - 14:31
Zdraví
   Přečteno: 2600x
Venušiny kuličky - zdraví a potěšení v jednom
Kuličky se prodávají v různých formách. Seženeš je samotné anebo v sadách, kdy se ti nabízí tři různé velikosti a hmotnosti. Pokud patříš mezi milovnice vibrací, můžeš si pořídit i kuličky s touto funkcí.

Venušiny kuličky - zdraví a potěšení v jedno Jsou Venušiny kuličky erotickou hračkou nebo zdravotní pomůckou? Tento kulatý zázrak ti přinese potěšení a zároveň pomůže se zpevněním pánevního dna. Jak se říká, zabiješ dvě mouchy jednou ranou!


Obsah:


Co přesně Venušiny kuličky jsou?

venušiny kuličky love balls bezpasaka.cz

Venušiny kuličky se po staletí používají k posílení svalů vaginálního a pánevního dna. Malé míčky, nejčastěji z lékařského silikonu, přicházejí v různých hmotnostech a velikostech. V jejich nitru se nachází kovové kuličky, které nejsou připevněné, tudíž naráží do stěn a vyvolávají příjemné chvění. Toto chvění a vibrace stimulují poševní svaly a vyvolají v tobě vzrušující pocity.


Jak se používají?

venušiny kuličky love balls bezpasaka.cz 1

Kuličky se prodávají v různých formách. Seženeš je samotné anebo v sadách, kdy se ti nabízí tři různé velikosti a hmotnosti. Pokud patříš mezi milovnice vibrací, můžeš si pořídit i kuličky s touto funkcí, potěšení bude o to intenzivnější!

Díky svému tvaru a velikosti se snadno zavádějí. Cviky, které se s touto erotickou pomůckou provádí, se nazývají: ,,Kegelovy cviky”. Všechny informace a detaily o tomto cvičení najdeš na internetu. Dále stačí postupovat krok po kroku dle cvičebního plánu.

Začíná se s tou nejlehčí kuličkou. Po několika dnech se přechází na těžší. Díky zvyšování vah ucítíš progres a posílení vnitřních svalů. Budeš o to víc motivovaná a cvičení tě bude bavit! Pokud nejsi zrovna ,,cvičící” typ, můžeš kuličky zavést i při obyčejných příležitostech. Dle předních výrobců erotických hraček, je nejlepší kuličky zavádět alespoň na 30 minut každý den.

Po zavedení je ideální provádět přirozený pohyb, jakým je například chůze, plavání, tanec, uklízení a podobně. Co si je zavést a jít s nimi běhat? S každým krokem ucítíš příjemné chvění. Nudíš se v práci? Zaveď si je a užívej blaho i ve společnosti tvých kolegů. Nikdo nic nepozná, fantazii se meze nekladou.


Jaké mají benefity?

venušiny kuličky love balls bezpasaka.cz 2

Těhotenství, porod, zvýšení váhy, to vše může vést k oslabení a poklesu pánevního dna. Může tak klesnout i močový měchýř, a pokud na něj tlačí děloha, dochází k inkontinenci. Únik moči je problémem, kterému čelí 20 procent žen. Venušiny kuličky jsou skvělou prevencí proti tomuto problému. Další skvělou výhodou, je zlepšení sexuálního požitku a zesílení orgasmů. Budeš schopná svého partnera stimulovat zevnitř, můžeš ho svými vnitřními svaly pořádně obejmout.

Spousta výhod a žádné nevýhody, to přináší Venušiny kuličky. Donutíš zatínat svaly, které jinou aktivitou tak důkladně neposílíš. Žádné obavy a jen směle do toho!

 

odběr bezpasaka.cz

Mohlo by vás zajímat:

Malý a šikovný Satisfyer PRO Traveler

RECENZE: Nadčasový masturbátor pro muže Cobra libre II od Fun Factory

Ženský orgasmus 3. díl - Vaginální slast. Jak probudit G bod?

Ženský orgasmus 2. díl: Klitoridální potěšení. Jak na ženský penis?

 

      banner bezpasaka.cz   

 

porn banner bezpasaka.cz

 

banner holky na sex bezpasaka

© Bezpasaka.cz

Zaujal Tě článek? Dej mu svůj LIKE. A poděl se s ostaními.

   Sdílej článek na fb
autor
Narodila jsem se v roce 1989 ve znamení Vodnáře. V současnosti se živím jako copywriterka na volné noze. Mé články a příspěvky najdete na webu Erotikon.info, na jedinečném blogu Bezpasáka a na LinkedInu. Žiji v Praze a ve volném čase nejraději chodím na procházky se svým psím kamarádem, dám si sklenku dobrého červeného vína a shlédnu kvalitní erotický film.
Pro vložení komentáře k článku se přihlas nebo nejdříve zaregistruj.

Podobné články

Ten s nekonečnou výdrží

16.06.2021 - 06:32

Třásla se v mohutné vlně orgasmického vzrušení a prosila, ať hlavici oddělá, protože v té chvíli to bylo extrémně silné, skoro až nepříjemné.

Zobrazit článek

Byl to jen sen?

09.06.2021 - 18:13

Za malou chvilku už pevně stiskneš svou ručku stehny a vykřikneš slastí, zatímco Tvé zpocené tělo se krásně zmítá vlnami rozkoše, v kundičce Ti nádherně pulsuje a Ty se cítíš krásně udělaná…

Zobrazit článek

Podcast Bezpasáka 23.díl: O vzrušujícím světě kryptoměn a polyamorie s Jaromírem Eliášem

08.06.2021 - 08:00

Zavítejte s námi a odborníkem na kryptoměny Jaromírem Eliášem do světa investic, rozšířené reality a polyamorie.

Zobrazit článek

Sběratelka ptáků

02.06.2021 - 07:00

Sladil jsem se s jeho pohyby při lízání kundy a buď jsem ho k ní přirážel nebo počkal, až se pohne zpět a nabodne se na mého ptáka.

Zobrazit článek
×

Měj přehled o novinkách!

Buď mezi prvními, kdo ví o nových holkách a novinkách na webu. Odebírej nejčerstvější informace! 

Odebírat novinky