Vize prvního a největšího blogu o sexu a zdraví | Bezpasaka.cz/BLOG

Aktuality

Vize blogu 2020 - sexuální wikipedie, boření tabu i aktivní podpora změn v sexbyznysu.

Bezpasaka.cz brzy dovrší 2 roky úspěšného fungování. Narozeninová párty už je za rohem. 17. května oslavíme s naším týmem tento jedinečný projekt. Jeho nedílnou a zásadní součástí je blog. A to první a největší blog o zdraví a sexu.

“Sexuální wikipedie 21. století. Moderní platforma shromažďující veškerá témata spojená se sexem na jednom místě. Aktuální, svěží, šťavnatý, vzrušující a plný hodnotných informací. Místo, kde se nikdy nenudíte! To je blog bezpasaka.cz."

bezpasaka.cz/blog

Kdo jsme:

  • Jsme wikipedií v oblasti sexuality. Kromě pravidelně přispívajících autorů sami  čtenáři přidávají zajímavé články a aktivně je rozšiřují.
  • Blog je pestrou platformou, kde můžete najít všechna témata spojená se sexem. Jeho součástí jsou obsáhlé kategorie rozvíjející z mnoha pohledů témata týkající se vztahů, zdraví, psychologie, historie, zákonů, cestování, rad a návadů, zdraví nebo sexbznysu. Najdete zde rozhovory, tipy jak se seznámit nebo sexuální poradnu.
  • Naším cílem je být největším českým (následně evropským a pak i celosvětovým) uceleným zdrojem informací o sexu.
  • Poukazujeme na problematiku šedé zóny sexuálního byznysu a aktivně podporujeme  řešení konkrétních změn například ve spolupráci s organizací Rozkoš bez rizika.
  • Kdokoliv potřebuje na internetu dohledat cokoliv z oblasti sexuální tématiky, jsme jeho volbou č.1.
  • Jsme leaderem v oblasti šíření informací o nových technologiích a možnostech v sexuálním byznysu.
  • Pravidelně vám přinášíme tipy a informace o nejzajímavějších akcích  spojených se sexem nejen v Čechách. Díky nám jste vždy v obraze.     
  • Součástí naší vize je bořit tabu spojená se sexem. Přinášíme nové pohledy na prostituci, nevěru, erotické pomůcky nebo robosex.
  • Citují nás média.

 

Toto je náš závazek vůči vám, čtenářům. A chceme od vás slyšet, že se nám to daří.  Přejeme si, abyste zde četli vaše vlastní články a články dalších čtenářů, kteří mají sex rádi stejně jako my.

 

Jak říkal rakouský neurolog, psycholog a otec psychoanalýzy Sigmund Freud: „Lidský život se točí pouze kolem sexuality. Na tom se nic nezměnilo a nezmění.“

Tým Bezpasaka.cz

Mohlo by vás zajímat:

Úvod do BDSM světa

Psychologie sexuální přitažlivosti. Jak přemýšlí pravý lovec?

Staň se sexuálním expertem, aneb 10 knih, které nesmějí chybět v erotické knihovně

Nezájem o sex a nízké libido? Nakopněte svůj testosteron těžkým, ale efektivním způsobem!

Autor: 
Svatava
Vstup na stránky je povolen pouze starším 18 let
Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem. Kliknutím na vstoupit souhlasíte s následujícími podmínkami.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.