Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

Vize prvního a největšího blogu o sexu a zdraví | Bezpasaka.cz/BLOG

20.11.2021 - 14:22
Aktuality
Autor: Svatava
   Přečteno: 4534x
Vize blogu 2020 - sexuální wikipedie, boření tabu i aktivní podpora změn v sexbyznysu. Bezpasaka.cz brzy dovrší 2 roky úspěšného fungování. Narozeninová párty už je za rohem. 17. května oslavíme s naším týmem tento jedinečný projekt, který nemá v České republice obdobu.

Vize blogu 2020 - sexuální wikipedie, boření tabu i aktivní podpora změn v sexbyznysu. Bezpasaka.cz brzy dovrší 2 roky úspěšného fungování. Narozeninová párty už je za rohem. 17. května oslavíme s naším týmem tento jedinečný projekt. Jeho nedílnou a zásadní součástí je blog. A to první a největší blog o zdraví a sexu.


“Sexuální wikipedie 21. století. Moderní platforma shromažďující veškerá témata spojená se sexem na jednom místě. Aktuální, svěží, šťavnatý, vzrušující a plný hodnotných informací. Místo, kde se nikdy nenudíte! To je blog bezpasaka.cz."

bezpasaka.cz/blog

Kdo jsme:

  • Jsme wikipedií v oblasti sexuality. Kromě pravidelně přispívajících autorů sami  čtenáři přidávají zajímavé články a aktivně je rozšiřují.
  • Blog je pestrou platformou, kde můžete najít všechna témata spojená se sexem. Jeho součástí jsou obsáhlé kategorie rozvíjející z mnoha pohledů témata týkající se vztahů, zdraví, psychologie, historie, zákonů, cestování, rad a návadů, zdraví nebo sexbznysu. Najdete zde rozhovory, tipy jak se seznámit nebo sexuální poradnu.
  • Naším cílem je být největším českým (následně evropským a pak i celosvětovým) uceleným zdrojem informací o sexu.
  • Poukazujeme na problematiku šedé zóny sexuálního byznysu a aktivně podporujeme  řešení konkrétních změn například ve spolupráci s organizací Rozkoš bez rizika.
  • Kdokoliv potřebuje na internetu dohledat cokoliv z oblasti sexuální tématiky, jsme jeho volbou č.1.
  • Jsme leaderem v oblasti šíření informací o nových technologiích a možnostech v sexuálním byznysu.
  • Pravidelně vám přinášíme tipy a informace o nejzajímavějších akcích  spojených se sexem nejen v Čechách. Díky nám jste vždy v obraze.     
  • Součástí naší vize je bořit tabu spojená se sexem. Přinášíme nové pohledy na prostituci, nevěru, erotické pomůcky nebo robosex.
  • Citují nás média.
 

Toto je náš závazek vůči vám, čtenářům. A chceme od vás slyšet, že se nám to daří.  Přejeme si, abyste zde četli vaše vlastní články a články dalších čtenářů, kteří mají sex rádi stejně jako my.

 

Jak říkal rakouský neurolog, psycholog a otec psychoanalýzy Sigmund Freud: „Lidský život se točí pouze kolem sexuality. Na tom se nic nezměnilo a nezmění.“

Tým Bezpasaka.czMohlo by vás zajímat:

Úvod do BDSM světa

Psychologie sexuální přitažlivosti. Jak přemýšlí pravý lovec?

Staň se sexuálním expertem, aneb 10 knih, které nesmějí chybět v erotické knihovně

Nezájem o sex a nízké libido? Nakopněte svůj testosteron těžkým, ale efektivním způsobem!

Zaujal Tě článek? Dej mu svůj LIKE. A poděl se s ostaními.

   Sdílej článek na fb
autor
Autor: Svatava

Jsem člověk mnoha zájmů a dovedností potřebující ke spokojenému životu tvůrčí a smysluplnou práci. Mluvit a psát o tématech, která jsou tabu, mě baví. Práce s texty a jejich vizuálem je mou hlavní pracovní náplní pro jedinečný erotický blog Bezpasáka. 

Pro vložení komentáře k článku se přihlas nebo nejdříve zaregistruj.

Podobné články

Mezinárodní den ženského orgasmu 8.8.

08.08.2022 - 09:00

Začátek srpna, 8. 8. 2022. Dvě stojaté osmičky vedle sebe značí jediné – Mezinárodní den ženského orgasmu.

Zobrazit článek

Záhadný cizinec

07.07.2022 - 09:00

Dominika byla žena ve středních letech. Před pár měsíci byla nucena v podnikání vyhlásit bankrot a dluhy, které ji zůstaly na krku byly příčinou rozpadu jejího manželství.

Zobrazit článek

Někdo to rád horké. Hrátky s voskem – od teorie k praxi

06.07.2022 - 08:00

Co se vám vybaví, když se mluví o svíčkách v souvislosti se sexem? Je to vidina romantického milování na plátcích růžích ve světle plápolajících svíček? Nebo jsou to spíše BDSM praktiky?

Zobrazit článek

Zaměřeno na bradavky: Jak si s nimi hrát?

29.06.2022 - 08:06

Bradavky jsou jednou z nejdůležitějších erotogenních zón a přitom jsou při sexu často opomíjené.

Zobrazit článek
×

Měj přehled o novinkách!

Buď mezi prvními, kdo ví o nových holkách a novinkách na webu. Odebírej nejčerstvější informace! 

Odebírat novinky