Vlhký den na chalupě

Erotické povídky a vtipy

Jaký je to dnes krásný den, říkám si. Stojím na zápraží a dívám se na pobíhající daňky. Tráva je ještě vlahá od ranní rosy a slunce se začíná pomalu probouzet. Tu nádheru si umíte představit. Je brzy ráno, teprve 7. hodina. To bych v Praze ještě spala. Abyste mi rozuměli, můj otec je vášnivý myslivec a od mysliveckého spolku má možnost si na týden si pronajmout chatu u lesa v Beskydech. Jezdíme sem už od mala. Tento rok jsem se na chatu vydala pouze já a moje kamarádka Diana.

Diana je městská holka, takže se jí na chatu úplně nechtělo. Ale já jí přesvědčila, že zažijeme dobrodružství. Musím říct, že ona z nás je ta krásnější. Je vysoká, štíhlá brunetka s modrýma očima a pevnýma čtyřkama kozama. To si pište, že se jí chlapi spíš dívají do výstřihu, než do očí. Já jsem, jak se říká „krev a mlíko“. Ona má za sebou hodně zkušeností s muži, v Praze navštěvuje i swingers párty. Já jsem beznadějná romantička, čekajíc na svého prince.

Opírám se o zábradlí, kochám se výhledem do krajiny a přibíhá ke mně Diana. Plácne mě po zadku a říká: “Šup, převlékni se a jdeme si zaběhat.” Já na ni koukám, jestli nespadla z višně: “Já a běhat???” Naposledy jsem běhala na základce v těláku. Ale tak co, proč si nezpestřit den. Převlékám se, nazouvám si boty a běžíme k lesu.

Běžíme pomalu okolo rybníka, podél lesa, a Diana se na mě pořád směje. Je mi to divné, ale říkám si, že na ní asi působí čerstvý beskydský vzduch. Pozoruji Dianu, jak jí prsa skáčou až pod bradu, div ji nevypadnou z trička. Vzala si černý topík s velkým výstřihem a obepnuté legíny. Musím uznat, že je vážně kočka. Diana se zastavuje a říká: “Marti, potřebuji se vydýchat, zastavíme se, neva?” Odpovídám: “Jasně že ne, taky si ráda odpočnu.” Diana začíná mít zvláštní otázky, povídá mi: “Hele, Marti, kdy ses naposledy pořádně udělala?” Přemýšlím a odpovídám: “No, tak před půl rokem, když přijel Martin, proč se ptáš?” Diana se pousměje a jen odpoví: “Jen tak, tak mě to napadlo.” Dál se o tom nebavíme.

Ještě chvilku sedíme na lavičce, ale náhle se něco změní.

Diana ke mně přistupuje a já cítím její ruce na mých prsou. Co to je?? Pomyslím si. Ona mě hladí? Proč? Nedělám nic, vyčkávám co bude dál. Dlouho na mě nikdo nesáhl a tak jen si to užívám. Musím říct, že už je to dlouho, co jsem naposledy měla chlapa a chybí mi to.

Rozepíná mi mikinku a sundává tričko. Sakra, co to dělá? Vždyť já jsem na chlapy a ona taky, honí se mi myšlenky hlavou.  Z nějakého důvodu se nechávám hladit. Ale ne, cítím jak mi vlhne kundička. Sakra je to trapas. Ale nechci, aby přestala. Ptám se Diany: “Co to děláš?” Diana na to: “Chci ti ukázat ráj.” Dál už nic neříkám a jen vyčkávám, co bude dál.

Její nalakované prstíky dráždí moje bradavky.  Ach, to je krása! V kalhotkách začínám mít horko. Chvíli v sobě řeším, co když nás někdo uvidí, ale chtíč je silnější. Nevydržím to a začínám se s ní líbat. Říkám si: “Co to dělám? Vždyť já nejsem na holky, miluji péro v kundě.” Ale když ono je to tak intenzivní. Poddávám se tomu blaženému pocitu.

Líbáme se navzájem, mazlíme si kozičky, najednou si Diana nasliní ukazováček a prostředníček. Zajíždí mi do kalhotek a dráždí můj poštěváček. Už nemyslím na nic okolo, jen si vychutnávám to chvíli. Panebože, to je krása! Vyhrne mi tričko, ona ho již má svlečené. Dotýkáme se bradavkami.  Druhou rukou dál masíruje mé kozičky. Najednou pokleká a líbá mi podbřišek. Užívám si každý polibek. Stahuje mi kalhoty a cítím její dech na mé fifince. Jazykem dráždí pošťěváček. Líže mi moje závojíčky. U lesa je ticho, jediné, co je slyšet, jsou mé vzdechy. Chci, aby to nikdy neskončilo.

Hladím ji při tom po vlasech. Diana si rozpouští vlasy a vzhlédne ke mně, jako kdyby čekala povolení. Já kývnu a ona zajíždí svými prstíky do mé prciny a tam dělá něco neskutečného. Vzdychám, hekám, ale držím, jak moc se mi to líbí. 

Diana vstává, líbá mě a já ji pokládám na zem. Ležím na ní, saji její sladké bradavky a ona mi toužebně roztahuje nohy. Tohle jsem nikdy nezažila, moc se mi to líbí. Zajíždím rukou do jejich kalhotek a jemně se pohybuji v její skulince prstíky nahoru a dolu. Je tak vlhká, že mi její výtok stéká po rukou. Neumím správně popsat ten pocit, co cítím. Já dělám holku? Je to pro mne velmi vzrušující zážitek.

Obracím si ji na bok a ještě ji něžně prstím. Tak moc se jí to líbí! Lízám její nadrženou kundičku. Sténá a v zápětí si obrací ona mě. Ležím na břiše a ona třemi prstíky zajíždí do mé skulinky. Panebože, já už nemůžu, to je nádhera!!! Nevydržím to a za silného vyheknutí se Dianě udělám. 

Och, to ráno nemohlo začít lépe. Těším se, co nás čeká další dny. Ale už teď je to pro mě nezapomenutelný zážitek.

Ještě se spolu chvíli polonahé pomazlíme v mechu. Natáhneme si kalhoty, zapneme mikiny a běžíme dál.

Autor: 
Laura
Vstup na stránky je povolen pouze starším 18 let
Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem. Kliknutím na vstoupit souhlasíte s následujícími podmínkami.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.