Výlet za dokonalou fotkou
29.03.2021 - 09:47
Erotické povídky a vtipy
Autor: Dragon_ze
   Přečteno: 823x
Výlet za dokonalou fotkou
Předváděla mi pomalý a smyslný striptýz plný erotického napětí. Kdy ramínka šatů jí pomalu klouzala dolů a odhalovala jemnost její pokožky.

I v téhle podivné době se dá jen na chatu, prostě vypadnout do přírody. Ne že bych ji měl doma málo, ale víte, jak se říká, že pro oči člověk nevidí? Tak už jsem na tom byl dost podobně. Prostě jsem potřeboval změnu a trochu vnitřního klidu. Prostě za sebou zavřít dveře z venku a vyrazit. A to jsem přesně udělal.


Dojel jsem na penzionek v malebném podhorském prostředí, nad kterým se majestátně pnuly vrcholky hor. Chtěl jsem jen pozorovat a fotit tu nádheru co umí příroda vytvořit. No a jak se, tak dívám přes hledáček fotoaparátu, utkvěl mi pohled na krásně modelovaných dívčích nohách, aby toho nebylo málo, tak ta dívčí krása pokračovala přes oblinu zadečku k vypracovanému pasu a dmoucím ňadrům.

Obličej té dívky evokoval pohled na čistou nevinnost, kterou ještě umocňovaly rozpuštěné dlouhé lehce vlnité světlé vlasy s tmavými melíry, ale v oříškových očích se blýskalo, jako by v tom těle byla spoutána divoká a nezkrotná bouře. Stačil mi jen okamžik k tomu, abych věděl, že ta dáma na druhé straně fotoaparátu je nebezpečná. Nebezpečná svou krásou, a svým přístupem k životu. Neb se vzápětí přihnala jako divoká voda a zvonivým hlasem se mi představila

Sexy focení

„Ahoj jsem Aneta“ a jedním dechem dodala:

„Jééé to je super že fotíš, uděláš mi taky fotky?“

No, ruku na srdce, odmítli byste takovou možnost? Ani já neodmítl, měl jsem za to, že bude chtít takovou tu portrétní klasiku, ale to jsem se velmi zmýlil, ale na to jsem přišel později a rozhodně jsem přijaté nabídky nelitoval. A zároveň mne jedním dechem pozvala večer do baru na sklenku, že domluvíme podrobnosti, ale ať si klidně foťák vezmu s sebou.

Dámy a pánové to co jsem večer mohl vidět, bylo neskutečné. Z rozverného odpoledního baziliška, kterého jsem měl možnost poznat odpoledne, se večer vyklubala glamour dáma. Oblečení, účes, líčení prostě vše připraveno, jako bych právě teď a tady měl udělat slíbené fotografie. Šero baru a mlhavé osvětlení atmosféru ještě umocňovalo. Nedalo mi to, a začal jsem cvakat snímky ještě dřív, než si mne Aneta všimla.

Její obličej hrál všemi možnými stíny a černobílá fotografie byla pro tuto atmosféru rozhodně to pravé – aspoň tak jsem to cítil. Byl jsem z Anetiny proměny jako u vytržení a dostával jsem se do lehkého transu, jak jsem vnímal tu nesourodost odpoledne a večera přes hledáček. Všimla si mě.

banner naughty harbor bezpasaka.cz

Lehce jsem její náznak registroval, ale ona stále dělala, že o mě neví, jak kouzelné a elektricky vzrušující to bylo…a při tom jsem věděl, že se schválně nastavuje tak, aby mihotající světlo dopadalo na její tvář tak, že dokreslovalo její krásné rysy mladé tváře.

Posadil jsem se k ní na bar, první z jejích otázek zněla, jak se mi povedly fotky. Nespěchal jsem s jejich ukázkou a objednal si na baru drink. Chvíli jsme se bavili o všem možném, ale já na ni mohl nechat oči a stále jsem nedokázal pochopit tu proměnu. Po nějaké době mi řekla, že už ji to na baru nebaví, a že má pokojík jen sama pro sebe. Její ruka s těmito slovy spočinula na mém stehně, a to poměrně vysoko u rozkroku.

Netuším, zda to byl záměr nebo náhoda, ale sympatie mezi námi byly v tu chvíli evidentní. Rozhodně jsem prohlídku jejího ubytování neodmítl. Dokonce jsem ke svému překvapení zjistil, že máme pokoje na stejném patře, a dokonce vedle sebe. Došli jsme do jejího pokoje. Jak otevírala dveře, upustila klíč a vyšpulila na mne v té večerní róbě zadeček.

Ty oblinky byly neodolatelné. Dělala to schválně. Schválně mne provokovala a já se schválně držel na uzdě, aby večer neskončil dřív, než začal. Hráli jsme oba hru, bez pravidel, ale zároveň elektrizující a vzrušující na obou stranách. Foť, vyzvala mne. A začala se pomalu svlékat. Cvakání spouště fotoaparátu ji evidentně vzrušovalo a ona vzrušovala mne.

Předváděla mi pomalý a smyslný striptýz plný erotického napětí. Kdy ramínka šatů jí pomalu klouzala dolů a odhalovala jemnost její pokožky. Najedou, byly šaty na zemi a ona přede mnou stála v krásném rudě červeném korzetu, který ještě umocňoval křivky jejího těla a zvýrazňoval krásné ploché bříško, nad kterým končil.

Nádherně tvarované kozičky se ji draly ven už jen tím jak vzrušeně a zrychleně dýchala. Byla jak v transu. Podvazkový pás, tanga zařízlá mezi dvě nádherné oblinky zadečku, rudé punčochy a rudé lakované lodičky na vysokém podpatku ještě umocňovaly atmosféru večera. Chvíli na to šel za zvuku závěrky dolů i korzet a veškeré oblečení krom botiček. Ty si prý nechá, že si takhle přijde více sexy.

Sex s fotografem

Ještě chvíli jsem se snažil o obrázky, ale po tom co jsem slyšel zvuk rozepínajícího se zipu u mých kalhot, jsem zažil něco neskutečného. Z dopoledního děvčátka, podvečerní glamour dámy se během okamžiku stala nenasytná nymfa, s pevnýma kozičkama, bradavkami, které úžasně ztopořené.

Než jsem stihl odložit foťák na bezpečné místo, už měla mého ptáka v pusince a sála a lízala a honila mi ho jak smyslů zbavená. Rvala si ho tam až úplně po kořen, málem i s koulema. To víte že jsem se nenechal zahanbit v slečnu nenasytnou jsem odvedl k posteli, kam jsem ji položil, abych se dostal na její mokrou růžovou vyholenou kundičku, která už byla celá mokrá.

Sotva jsem se ji dotknul jazykem, její majitelka se začala svíjet, a žadonit a křiče a vzdychat že chce ještě. Dva prsty mě do její mušličky zajely úplně samy a druhá ruka spočinula na jejich ňadrech. Mačkal jsem ji a hnětl a užíval jsem si mladost jejího těla. Aneta se během chviličky udělala s mohutným mokrým orgasmem, kdy se slastným výrazem ve tváři vyjekla, ještě….

Chtěl jsem do ní narvat svého ptáka, který byl od jejího kouření tvrdý jak kámen a moje vzrušení dosahovalo hraničního bodu těsně před výstřikem. Otočil jsem jí na bříško, kdy mi sama vyšpulila prdelku se slovy:

„Dělej se se mnou, co chceš, jsem pro dnešek tvoje děvka.“

Sex zezadu

A já měl chuť si hrát s její kundičkou a chvilkama jsem jazykem a prsty zabloudil i na její análek. Vůbec neprotestovala, ba naopak se špulila ještě víc a dávala najevo, že se jí to libí, že to chce, že je pro dnešní večer opravdu mojí děvkou. Postupně jsem ji roztahoval obě dírky, kdy z Anety tekly potoky vzrušení a její tělo bylo v jedné dlouhé orgastické křeči. Už jsem to nevydržel ani já a musel jsem ji ptáka narvat nejdříve pěkně zezadu do té promáchané kundičky, aby se trochu namočil a pak bez varování skončil v její prdelce.

Jen vyjekla a narazila se ještě víc. Přirážela jak smyslů zbavená a můj pták se ocitl v jejím pevném sevření. Horká těsná prdelka Anety a přechozí hry plné smyslného vzájemného vzrušování vykonaly své dílo a má horká nálož semene skončila v jejím análu za současného vytí a křiku Anety, která si právě prožívala další mokrý orgasmus.

Po chvilce se na mne Aneta podívala se slovy:

„Jak jsi tu dlouho? Potřebuju těch fotek mnohem více.“Mohlo by tě zajímat:

Ženský orgasmus 1. díl: Mokrý orgasmus. Jak ji přivést k výstřiku?

Ženský orgasmus 2. díl: Klitoridální potěšení. Jak na ženský penis?

Srovnání: Češi mají nadprůměrnou délku penisu. Vyhovuje to i ženám?

banner eshop bezpasáka sex doll bezpasaka.cz  banner Nicol naughty harbor bezpasaka.cz

porn banner bezpasaka.cz

Zaujal Tě článek? Dej mu svůj LIKE. A poděl se s ostaními.

   Sdílej článek na fb
autor
Autor: Dragon_ze
Pro vložení komentáře k článku se přihlas nebo nejdříve zaregistruj.
b

Podobné články

Podcast Bezpasáka 17.díl: Jak se dostat do médií snadno a rychle

13.04.2021 - 08:00

Zajímá vás, jak si udělat promo bez velkých investic tak, aby vám sami novináři volali? Pak si poslechněte příběh Patrika Dudy, zakladatele Naughty Harbor.

Zobrazit článek

Podcast Bezpasáka 16.díl: O smyslu strategie v byznysu

08.04.2021 - 00:00

Mít strategii nebo nemít? Iva versus Kryštof.

Zobrazit článek

Středa, úklidu třeba

07.04.2021 - 06:00

Ale co, lusknutím prstu jsem byl opět nahej a v křesle si hrál s ocasem. Koukal jsem na videa, fotky, psal si na chatu a u toho masturboval a nikam nepospíchal, času jsem měl dost.

Zobrazit článek

Pokojská a černoch

25.03.2021 - 06:00

Otočil se na bok a vcucnul stojící bradavky. Přitom se s ním dotknul mého stehna. Projel mi mráz po zádech.

Zobrazit článek